Morgelonowa broń masowej zagłady – wyjaśnienie


Morgelony są sztucznie wytworzonymi organizmami żywymi, które pod względem budowy DNA, zbliżone są do pewnego rodzaju mieszanki jednokomórkowców, wielokomórkowców i grzybów. Opisując je, najwygodniej jest mi porównywać je z grzybami, bo rosną jak grzyby, rozmnażają się jak grzyby i maja bardzo wiele podobnych do nich właściwości. Wiemy, że wiele grzybów jakie najprędzej kojarzą się nam z określeniem „grzyba”, składa się z plechy (splotu) i owocnika. Weźmy przykładowo pieczarkę: jej splot jest tą niewidoczna częścią, bo leży w glebie, natomiast widoczne są jedynie owocniki. Takim splotem u Morgelonów są nano-kapilary, czyli cienkie rureczki, które skłonne są przyjmować/ wchłaniać kilka rodzajów nano-cząsteczkowych materiałów… i dokładnie tymi materiałami karmione są z nieba, poprzez znane nam wszystkim „chem-trails”.
Morgelony są krystalicznymi formami życia i składają się z tytanianianu baru i strontu (a wiec z trzech, połączonych ze sobą krystalicznie elementów: z baru, ze strontu i z tlenku tytanu). Ten materiał posiada wiele nadzwyczajnych właściwości, jak np. bardzo wysoka przepuszczalność światła (czterokrotnie wyższa niż u diamentu) i piezo-elektryczność.

Wytłumaczę krótko na czym polega piezo-elektryczność, bo ta właściwość odgrywa grawerującą rolę u Morgelonów: działając na ten piezo-elektryczny tytanian baru i strontu poprzez wytworzenie ciśnienia, zaczyna on emitować fale elektromagnetyczne. W zależności od ciśnienia, fale te mogą leżeć w spektrum niewidzialnym (elektryczność, fale radiowe), lub widzialnym (światło). Mówiąc jaśniej: naciskamy na piezo-kryształ, a on reaguje na to wytwarzaniem światła, albo wyzwala elektrony, albo fale radiowe. Można ten proces także odwrócić, tzn. oddziaływając falami radiowymi, elektrycznością, światłem, można uzyskać zmianę formy tego materiału. Proszę przeczytać wytłumaczenie czym jest zjawisko piezo-elektryczności, kilka razy, bo jest ono podstawa funkcjonowania opisywanej tutaj technologii. (Dla tych z was, którzy znają się na elektronice, nie jest ono czymś obcym.)

Przypomniało mi się w tym miejscu coś o piezo-elektrycznych właściwościach syntetycznego narkotyku LSD; Ktoś w zaciemnionym pomieszczeniu uderzał młotkiem w rozsypane na desce LSD i uzyskiwał różnokolorowe błyski świetlne. Podobne efekty świetlne, LSD wywołuje w ludzkich mózgach i innych komórkach organizmu, przez co zakłócane są zachodzące tam procesy – a jak w dalszej części wytłumaczę, światło odgrywa w tych procesach bardzo ważną rolę. Plecha, czyli splot morgelonów, jest – jak napisałem – cienkimi kapilarami, czyli rureczkami, a „odżywiają” się one nano-cząsteczkami rozpylanymi poprzez „Chem-Trails”. Tą „żywnością” są krystaliczne barwniki w kolorach: niebieskim i czerwonym. Takie wypełnione tymi barwnymi kryształkami nano-rureczki są jak mikro-światłowody, zakłócające, bo przekierowujące sygnały świetlne jakimi komunikują miedzy sobą sploty DNA naszych komórek. Niestety już każdy z nas skażony jest tymi mikro-światłowodami. Cały nasz organizm spowity jest nimi. Co niektórzy z ludzi rozwinęli mechanizmy samoobronne i wydalają je przez skórę, ale to tylko nieliczni z nas.

Sterowanie wzrostem Morgelonów w naszych ciałach – ich rozmnażaniem i kilkoma innymi funkcjami- odbywa się poprzez mikrofale radiowe, które wysyłane są do nas przy użyciu telefonów komórkowych, stacji telefonii komórkowej, oraz anten HAARP. Przykład: jeśli Morgelony otrzymają konkretne komando o odpowiedniej częstotliwości mikrofalowej, z ich splotów (czyli światłowodowych rureczek) wyrastają owocniki, które maja formę heksagonalnych kryształów. Te kryształy są jak lampy w komórkach naszego ciała.

Podsumowując budowę kompletnego grzyba morgelonowego i tłumacząc na język techniczny; mamy już więc SYSTEM SWIATŁOWODOWY spowijający cale nasze ciało (wypełnione niebieskimi i czerwonymi nano-kryształkami kapilary) i LAMPĘ w niemalże każdej komórce naszego ciała.

Komando o konkretnych częstotliwościach może nakazać kryształkom którymi te nano-rureczki są wypełnione, emitować światło niebieskie, albo światło czerwone, czy tez podczerwone. Światło niebieskie jest nakazem, by Morgelony w sposób niemal paniczny rozpoczęły rozmnażać się, natomiast światło czerwone i podczerwone uruchamiają naturalne procesy naszych komórek, które krotko opiszę.

Natura zadbała u nas o to, by przy pomocy wirusów zredukować liczbę ludzi, na wypadek gdyby za bardzo rozmnożyli się i w środowisku jakim żyją, zrobiło się ciasno. Dlatego właśnie tak często w przepełnionych ludźmi miejscach – jak obozy wojskowe itp., wybuchały epidemie. DNA każdej komórki, w naturalny sposób emituje światło czerwone i podczerwone. Dla każdego z nas jest ono specyficzne, czyli nieco inne. Jeśli przez dłuższy czas przebywamy w ciasno zaludnionych miejscach, nasze DNA odbiera to czerwone i podczerwone światło emitowane przez DNA innych osobników ludzkich i daje komórkom sygnał do aktywacji uśpionego w nich wirusa. Jest to inaczej mówiąc – sygnał do redukcji populacji. Przeżywają wtedy tylko te osobniki, których organizmy są najsilniejsze i z wirusem mogą sobie poradzić.

Tenże naturalny mechanizm komórkowy, wykorzystuje się w perfidny sposób w technice Morgelonów. W momencie kiedy kryształki w kapilarach Morgelona dostają przykładowo przez znajdujący się w naszym pobliżu telefon komórkowy komando ze maja świecić na czerwono, w naszych organizmach sztucznie wywołany zostaje naturalny proces samounicestwienia przez aktywowanego w ten sposób wirusa. DNA naszych komórek „myśli”, ze nasza populacja wzrosła za bardzo i ze należy ja drastycznie zredukować.

Kiedy natomiast kryształki w kapilarach Morgelonów znajdujących się w naszych komórkach dostaną rozkaz by świecić na niebiesko, Morgelony zaczynają w paniczny sposób rozmnażać się, co powoduje mechaniczne zniszczenie naszych komórek od wewnątrz. Objawami zewnętrznymi u takich osobników jest krwawienie ze wszystkich otworów w ciele: z nosa, z uszu, z ust, z pupci itd.

Czas umierania ustalony jest przez naszych „szefów” na 10 miesięcy (aby nie wzbudzić podejrzeń), ale technicznie można go skrócić do kilku minut. Morgelonowy projekt broni masowej zagłady, technicznie jest już gotowy i przetestowany. Brak jeszcze tylko politycznych regulacji i ustaleń. Jeżeli ktoś jest zainteresowany dlaczego w ostatnich czasach często słyszeliśmy o masowym umieraniu delfinów, u których stwierdzono krwawienie ze wszystkich otworów w ciele, wielorybów, ptaków, nietoperzy…, to podpowiem ze ma to właśnie związek z tą morgelonową bronią.

Powróćmy do tytanianu baru i strontu, rozpylanego przez wojskowe, latające tankowce; materiał ten absorbuje/pochłania całkowicie światło w ultrafioletowym przedziale, tzn. poniżej 260 nanometrów, widzialne światło jest przez niego natomiast przepuszczane. Właśnie ten ultrafioletowy przedział świetlny jest tym, w obrębie którego komórki komunikują ze sobą. Ta komunikacja potrzebna jest przy podziale komórkowym, czyli regeneracji organizmu i jego wzroście. Jeśli jakaś komórka uległa uszkodzeniu, komórki sąsiadujące wysyłają sygnał świetlny (pojedynczy foton, zwany Bio-fotonem). Wtedy aranżują miedzy sobą załatanie powstałej luki, tzn. jedna z nich dzieli się i w ten sposób jej nowo powstała kopia wypełnia zdegenerowane, czy uszkodzone miejsce. Nie mogę tutaj opisać większej ilości procesów komórkowych, jakie odbywają się na płaszczyźnie świetlnej, bo szkoda mi czasu i pisarzem tez nie chcę zostać, ale uwierzcie mi, że fale elektromagnetyczne odgrywają ogromną rolę w komórkach organizmów żywych – i to zarówno te w postaci światła, jak i w innym przedziale częstotliwościowym.

Jeśli umieści się w komórce wspomniane wyżej piezo-kryształy i weźmie się pod uwagę jak te kryształy reagują na fale elektromagnetyczne – np. fale telefonii komórkowej, nietrudno wyobrazić sobie do jakiej dyskoteki dochodzi w komórkach naszych organizmów (czy komórkach zwierząt, albo tez komórkach roślin). Biorąc pod uwagę, że tak wiele ważnych procesów komórkowych odbywa się na płaszczyźnie świetlnej i teraz urządzimy w nich fotonowe/świetlne zakłócenia, można domyślić się, że na dłuższą metę coś takiego nie może iść dobrze. Kończy sie to często niekontrolowanym wzrostem komórek i ich niekontrolowanym podziałem, co ogólnie nazywa się „rakiem”.

Jak ludzie mogą wymyślić tak perfidne narzędzie zbrodni i pogodzić to ze swoim sumieniem?

Zapewniam ze na samym szczycie tej gównianej piramidy nie stoją ludzie. Ludzkie marionetki maczające w tym palce, same nie wiedzą o co chodzi, bo w strukturach organizacji zajmujących się Morgelonami i podobnymi parszywstwami, wszystkie działania podzielone są na bardzo drobne części i każdy z tych ludzi obsługuje tylko niewielką część tej bestialskiej maszyny. O całokształcie danego planu, dogłębne pojęcie mają głównie stworzenia będące okiem na szczycie piramidy, czyli Anu, Drako, Repto i reszta ich śmietanki. Te stworzenia nie znają pojęcia współczucia i szacunku dla innych istot żywych; Idą po trupach do celu – i czynią to w ten sposób już od długich tysięcy lat.

Grzesiek

http://www.monitor-polski.pl/

Komentarzy 40 to “Morgelonowa broń masowej zagłady – wyjaśnienie”

 1. klik Says:

  Nie liczcie na Boga i modły !
  To wam na pewno nie pomoże – bo skoro byłby Bóg / jakikolwiek – to nie pozwoliłby tym rządzącym psycholom , zbrodniarzom , zboczeńcom i złodziejom , wszelkim korporacjom na trucie i mordowanie ludzkości !
  Kościół , kler i inni pseudo nawiedzeńcy – dobrze wiedzą ,że Nie ma żadnego Boga – dlatego czynią zło od stuleci.
  Szatanami i ufoludkami są psychopatyczni politycy i rządzący tego świata.
  Jak ktoś napisał wcześniej w poście – na takich zwyrodnialców i świrów różnej maści jest ich usuwanie :
  od rządu i wszelkich stanowisk .

 2. Michał Gzela Says:

  Wszędzie już pryskają i każdego dnia. Samopoczucie coraz gorsze.

 3. piotr Says:

  Tez mam filmy i zdjecia tego dziadostwa jak lata nad Gordejkami malymi pod oleckiem warm maz.lasy jeziora i chemia.a w samej apokalipsie z biblii sa tam opisane bajkowe zwierzeta.ktos sb fajnie to wymyslil.he.pozdr

 4. Wszystkowiedzacy Bogdan Says:

  Temat ciekawy ale tylko czesc prawdy .Chemtrails istnieje i widac go niemal codziennie ale to nie kosmici steruja depopulacją ale ludzie . Elita ale ludzka .Dajcie spokoj z tymi kosmitami ,nie ma ich po postu .Ufo to takze nasze pojazdy .Byc moze kiedys b dawno odwiedzili nas kosmici ale najprawdopodogniej to bylismy my sami z techniką ktora przetrwala katastrofe ziemi . Po ilus tysiacach lat cala prawda ulegla zamazaniu .
  Bedzie koniec cywilizacji jak zwykle i potem znowu od nowa .Po co? Nie wiem ale przynajmniej raz napewno juz ta bylo

 5. Jadzia Says:

  ciekawe ze ci co to produkuja i rozpylaja tym sie nie zaraza i ich rodziny?

 6. Jan Sceptyk Says:

  Myślałem ,że Stanisław Lem zmarł kilka lat temu ?

 7. Chemtrail Says:

  Niestety w Szczecinie robia te opryski na masowa skale, mam zdjecia i filmy ale lemingi mysla ze jestem wariatem

  • janek Says:

   Bezużyteczne zjadacze chleba wolą seriale !!!!

  • Augiasz Says:

   Wszędzie pryskają. Mieszkam pod Wrocławiem i każdego dnia lub nocy rozpylane są świństwa które suną rozrastając się na Wrocek. Też mam zdjęcia i filmy.

  • miki29 Says:

   Nasze Katowice i cały Śląsk ciągle opryskują,jak by chcieli nas przepędzić w diabły.

 8. Adam Says:

  centrum kontroli armii USA

 9. ewa Says:

  Troche długi film, ale kogo temat ineresuje nie wyłaczy bo bardzo ciekawy właśnie o nanotechnologii i po co ona: https://www.youtube.com/watch?v=fZqrMaAzYco&spfreload=1

 10. Rafał Says:

  Moi drodzy.
  Wiem że mogę tutaj być przez niektórych odbierany jako nawiedzony ale pozwólcie że podzielę się swoimi spostrzeżeniami.
  Nie muszę nikomu mówić, że żyjemy już prawie jak w matrixie. Ludzie dobrej woli którzy głoszą prawdę są albo zabijani albo ośmieszani. Po ludzku nie mamy szans. Po ludzku jesteśmy przegrani. Ludzie którzy rządzą światem mają potężne środki i widzimy że coraz bardziej niewolą świat. Jest jednak nadzieja. Mamy Boga po naszej stronie. Jeśli się do niego zwrócimy on nam pomoże. Szanuje naszą wolną wolę i nie reaguje ale jeśli Go poprosimy odpowie. Mamy inicjatywę by modlić się różańcem codziennie. Wystarczy jedna dziesiątka w intencji naszej ojczyzny. To jest 5 minut. Święci kościoła mówili że jeśli będziemy się modlić powstrzymamy najgorsze zło. Jeśli jesteś innej wiary to pomódl się w intencji wolności i pokoju swoimi modlitwami. Zjednoczmy się.
  Zobaczcie zawsze tak się dzieje jeśli ludzie odchodzą od Boga. Dzisiaj zamykają Kościoły, Europa staje się laicka i dlatego dzieje się tak źle.
  Proszę dołączcie się do tej inicjatywy.
  Pozdrawiam ludzi dobrej woli.

  • Piotr Says:

   czas by sprawę mocno nagłośnić i żądać wyjaśnień kto z czyjego pozwolenia w jaki celu za czyje pieniądze i czas by winni zaczeli wypłacać odszkodowania to im dupa zmięknie…

  • Andrzej Miechur Says:

   Zgadzam się wiara to najśilniejsza broń

  • adamPOLAND Says:

   jaki różaniec ? czy wiesz,ze Bóg zabronił tego typu modlitwy ? przeczytaj sobie Biblię Ks.Wyjscia 20,tam jest dekalog,nigdzie Jezus,ani prorocy nei modlili się przed figurami i na różańcach,jeśli prosić Boga to osobiście przed oknem,a nie przed obrazami czy posągami itd

  • Rezun z UPA Says:

   Nie modlitwa – tylko walka. Nie różaniec – tylko Kałasznikow. Nie błaganie – tylko żądanie i nie spolegliwość tylko czysta, niepohamowana, pierwotna agresja. Tylko zniszczenie odpowiedzialnych może nas uratować. Zniszczenie, czyli zabicie, wyrżnięcie, wymordowanie na modłę biblijną – aby tylko ziemia i woda pozostały, zaś kamień na kamieniu nie pozostał.

  • donna Says:

   zgadzam się z panem Rafałem.

  • Ok Says:

   Boga nie ma.

  • Elastyczny Says:

   Dokładnie tak jest. Też tak myślę. Pozdrawiam

 11. Lechu 68 Says:

  Całe zło wypływa z człowieka. Z każdego człowieka może ono wypływać jak i dobro. „Te Istoty” o których mowa poniżej to jedynie „zasilacze” umysłów ludzkich. Imiona Ananuków i wodzów plemienia zmijowego w tym artykule, mają swoje historie w podaniach najstarszych kultur światowych i to tych, których dotychczas nawet nie odkryto w artefaktach. Życie inteligentnych istot na Ziemi to nieustajacy eksperyment. Mozna to przyrównac do strategicznych gier komputerowych. To nasz matrix.

 12. Annana Says:

  Ciekawa teoria 🙂

 13. korba102 Says:

  Na każdy rodzaj broni jest antidotum zapewne jeżeli mamy doczynienia z struktura niszcząc nasz układ za pomocą częstotliwości wysyłanych z nadajników, to również teo same urz może zniszczyć takie zachowania
  Nic nie dzieje się bez przyczyny
  Przykład bomba magnetoelektryczna, która jest już w posiadaniu USA’hell w tymbprzypadku, po co?, podejrzem, iż telefon jest również odtrutką
  Po co niszczyć urz elektroniczne skoro one służą rozwojowi owej struktury komunikacji wewnątrz nas tylko po to aby zabić
  Jeżeli zostanie użyta częstotliwość do wzbudzenia to urz emitujące miga kontynuować skuteczniej, gdy działają z określoną emisją fali pobudzające do zmiennego funkcjonowania?, a może ten sam tel w późniejszym okresie będący w określony sposób podłączony do sieci WiFi ma zadziałać jako antidotum i wcześniej osoba w układzie znająca szczegóły totalnego zniszczenia organizmów żywych ukrywając urz odbiorze otrzyma sygnał po uprzednim zniszczeniu innych urz antidotum?

  • Orgonauta Says:

   Ciekawe podejście. Leczymy się tym czym się zatruliśmy. Kwestia wyizolowania odpowiedniego sygnału. To działanie jak u Kinga w powieści „Komórka”. NWO przecież nie narażało by swoich ludzi na ataki, a oni przecież też to gówno wdychają.

 14. mrll Says:

  wystarczy, że do KAŻDEGO paliwa lotniczego będą dodane odpowiednie związki, a efekt chemtrails gwarantowany
  Wiadomo, kto posiada w ręku koncerny naftowe czyli jest dostawcą paliwa dla samolotów.
  A swoją drogą -czym w wyglądzie się różnią zwykłe smugi kondensacyjne od tych z chemią,
  – pytam bo nie wiem.

  • Da Says:

   Gdybyś chciał wiedzieć poszukałbyś odpowiedzi sam.Internet pęka od tej wiedzy.

 15. Jebać żydów i komunę Says:

  „Włądca tego świata już został osądzony.”

 16. max wright Says:

  jedno pytanie, nie neguje tresci tego artykulu ale …skoro te istoty sa tak mocno rozwiniete, z potrafia tworzyc technologie o ktorych nam sie nie snilo to po jaka cholere tak dlugo sie z nami piernicza . Jaki to problem zalozyc oboz i chodowac sobie pracownikow/niewolnikow (…teoria czesto przytaczana -mamy im sluzyc dlatego jeszcze zyjemy ).
  PO co mieszac to prostej kwestii stworzenia ktorych nikt z nas nie widzial na oczy …wiem , zaraz odezwa sie glosy , ze moze ja ich nie widzialem albo ze widze ich na codzien tylko ich nie rozpoznaje . Dla mnie sprawa jest prosta, czlowiek ma tak perfidna natura (mam na mysli tych bez duszy/wrazliwosci) ,ze jest w stanie sam sie unicestwic , wic szukanie winnych na innych planetach wydaje mi sie jedynie wymowka . To my niszczymy lub pozwalamy niszczyc ..strach , lenistwo, obojetnosc, bezmyslnosc ,egoim … to my sami jestesmy sobie winni .
  Czy istnieja inne cywilizacje `? pewnie istnieja , trudno mi sobie wyobrazic fakt , ze jedna jedyna planeta w tak wielu ukladach slonecznych musi cierpiec z powodu jej mieszkancow …

  • Jacolo Says:

   Obóz masz już założony, spróbuj się z niego wyrwać, mowa o naszej planecie, technologie są blokowane by rozwój był jak najniższy i nie mógł się uwolnić.My też nie wybijamy wszystkich świń czy innych zwierząt, są potrzebne większości do przetrwania na tej planecie tak jak im, zniszczenie wszystkiego wiąże się ze zniszczeniem ich systemu.

 17. kea Says:

  podobnież można je wyleczyć środkami grzybobójczymi

 18. Vincent Says:

  Ciekawe skąd takie informacje, macie jakiegoś szpiega na szczycie piramidy? „O całokształcie danego planu, dogłębne pojęcie mają głównie stworzenia będące okiem na szczycie piramidy, czyli Anu, Drako, Repto i reszta ich śmietanki”? Bardzo to ciekawe skąd macie takie przecieki 😉

 19. Blady Says:

  ale rozpylanie występuje w państwach należących do nato… tak mi sie wydaje

 20. A Says:

  Niejonowe nano-srebro koloidalne powinno zahamować te grzyby. Dlatego zakazano zapewne jako suplementu diety, jako, że niby nie jest niezbędne organizmowi człowieka, więc nie ma potrzeby suplementacji.

  • Tygri Says:

   Pewnie myślisz o Ag(nano) – stabilne kuleczki metalu o średnicy 2 – 6 nm. Jednak one niszczą obce białka, a czy morgelony to białko? To krystaliczne formy życia, obawiam się że nawet Ag(nano) nie pomoże

 21. Kasia Says:

  Znakomity artykul, swietnie wyjasnione dzialanie tej broni. Ostatnio spedzilam 3 tygodnie w Krakowie, niebo bylo calkowicie pokryte smugami kazdego dnia. To samo jest w Edmonton gdzie mieszkam. Premierzy Tusk i Harper sa zbrodniarzami, ze pozwalaja na to. Tutaj w Edmonton probujemy sie organizowac, w Krakowie jest pod tym wzgledem kompletna ciemnota, ludzie wyksztalceni wysmiewali sie ze mnie.

  • marc Says:

   …ludzie wyksztalceni poprostu nie sa wyksztalceni….. 90% z nich jest tepa, reszta te tylko 10 % czerpie wiedze na wlasna reke!! :/

 22. Andromedanka Says:

  I niestety jest to prawda, ale nie do końca, bo Rada Galaktyki już ma ich na „widelcu”…

  • Pe Says:

   Nie liczyłbym na zbawienie z gwiazd.

  • SyriusM Says:

   nikt nie jest bardziej odpowiedzialny niż my sami
   jeśli czekasz aż cudownie sie ktoś pojawi i na uratuje to sie mylisz
   bo nikt nie wskoczy do dziury zeby cie z niej wyciagnac

   obecnie zycie ludzkie to wiezienie, od system hierarchicznego po wykorzystywanie umyslu ktory produkuje indywidualizm, az po systemy religijne promujacy zbawicielstwo…
   cala siatka, nawet Ci ktorzy sa na gorze sa w tym uwiklani i sa ofiarami tego wszystkiego

   co raz czesciej mam problem ze skupieniem uwagi – nie to nie objaw glupoty, a wmawia sie ludziom ze sa tepi.
   brak uwagi prowadzi do glupich zachowan bo najzwyczajniej nie wiesz co sie dzieje i reakcje sa absurdalne.
   wszelkie metody maja ku temu sluzyc zeby nasze umysly byly skolowane a glupimi latwiej sterowac
   wkrotce bede musial porzucic ten narzad i opieranie na nim swoich dzialan, bo zaczyna sprawiac co raz wiecej problemow
   byc moze nie tylko ja to zauwazam, ale „mysle wiec jestem” jest juz nietrafione

   zyj w oddechu, tam jest esencja zyciowa


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: