Zeitgeist III – Moving Forward – 2011


Komentarzy 9 to “Zeitgeist III – Moving Forward – 2011”

 1. partryidiota Says:


  deczko inne spojrzenie na film zeitdeist

 2. leonid79 Says:

  piękna przyszłość

 3. Zeitgeist Moving Forward, sistem bazat pe resurse Says:

  […] Un subiect din aceeasi categorie aici: https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2011/02/04/zeitgeist-iii-moving-forward-2011/ Tags: sistem bazat pe resurse, sistemul economic, solutie criza, zeitgeist in romana, Zeitgeist […]

 4. Justyna Polaszek Says:

  Ciekawa koncepcja idealnego świata, w ktorym wszyscy mają rowny dostęp do dóbr materialnych. Rozumiem potrzebę tworzenia takiej idei w dzisiejszym świecie z powodu groźby wyczerpania sie zasobow naturalnych, bo to staje sie już faktem. No cóż równo nie znaczy sprawiedliwie. Zdaje sie znamy to z autopsji, przynajmniej starsze pokolenie internautów 🙂 Wszyscy wiemy jak wyglądala wspólna własnosć i jak ludzie ją traktowali. Taka idea zakłada mimo wszystko narzucenie wszystkim rozwiązowan, które ktoś uznał za słuszne i sprawiedliwe. Autor sugeruje, ze wzrastanie czlowieka w idealnym społeczeństwie zaspakajającym jego potrzeby materialne i psychiczne stworzy niekonfliktowe społeczeństwo. Rozumiem, ze kazdy sam w takim świecie będzie sie kontrolował i rozwiązywał problemy drogą pokojową. Ostatnie rewolucje społeczne zakładaly rowny podział dóbr materialnych, dostęp do oświaty i opieki medycznej dla wszystkich. Co z tego wyszło? Myśle, że taka idea wymaga wysokiego poziomu świadomości nas wszystkich. Na tej stronie jest bardzo fajny artykuł o poziomach rozwoju duszy. Koncepscja zaklada proces wzrastania świadomości energii przez wielokrotną reinkarnację, czyli przez przerabianie różnych lekcji. Myślę, ze źródlem tak duzego rozwarstwienia społecznego są różne poziomy świadomości podróżujących dusz po różnych aspektach fizycznego życia. Z punktu widzenia jednostki taka unifikacja spowoduje ujednolicenie możliwości przerabiania lekcji dla inkarnujacej duszy.
  Pieniądze są rodzajem energii, której ludzie po prostu pragną, bo daja poczucie zabezpieczenia podstawowych potrzeb. Nauczyliśmy sie wartościować życie względem ich posiadania. Zgadzam sie,że ta cała umowa wymknęla sie spod kontroli tym, którzy czerpią zyski z tego. Efekty mamy już dzisiaj, miniony i utrzymujący sie kryzys czy zamieszki w Egipcie. Wartościowanie nic niewartych pieniedzy, czyni je produktem poządanym przez wszystkich i zawsze znajdzie sie ktoś komu nigdy dość. Bo taka jest jego lekcja do przerobienia.
  Podobnie w tym wymyślonym społeczenstwie. Ludzie prędzej czy poźniej nadaliby czemuś wartośc, chociażby dla własnego poczucia indywidualnosci i zawsze znajdzie sie ktoś, kto będzie chciał być lepszy. Jak wyeliminować wspolzawodnictwo skoro ludzie nieustannie czują potrzebę określania siebie przez porównanie z drugim człowiekiem, bo tak najprościej i nie wymaga wgłębiania sie w zagadnienia filozoficzne.
  Co do zasobow naturalnych. Myśle, ze jak wszystko w naturze jedno zastapi drugie. Korporacje czerpiace zyski z wydobywania ropy czy gazu już dziś tworzą plany alternatywne. Nie sądzę, zeby zrezygnowały z tak wysokich dochodow. Gdy skonczy sie ropa utworzą firmy produkujące energię sloneczną za pieniadze oczywiście:)

 5. Irbis Says:

  Cywilizzacja Jaszczurów skolonizowala Oriona, Lire i Wegę a takze Ziemię gdzie przeniesli swoje GADZIE energie. Humanoidalne GADY – nadal sie odradzają jako istoty ludzkiez genami gadimi. Ich umysł jest gadzi : zero empatii -zero współczucia dla innych a jedynie słuzenie sobie. Tacy sa bo taka jet ich konstrukcja genetyczna. Nawet jako istot ludzkich. Dokladnie jest to opisane w książce Grzegorza musiala : Galaktyczna rodzina czyli bardzo starozytna historia ludzkosci”. Inniautorzy zaaweansowani w tym temacie takze o tym pisza : David Icke, Anton parks, Zechaira Sitchin i wielu innych. Wojciech Musioł jednak zebral cala tę wiedzę w jednej grubej ksiżce (ponad 500 stron) z pieknymi zdjęciami i rycinami. Ta ksiazka jst troga (okolo 133 zł. za pobraniem pocztowym0 ale ja ją kupiłem i nie żałuje. Choci i tak wiele z tego co tam pisze wiedzialem wczesniej (bo tą tematyką interesujęsie od bardzodawna) to jet ak takze wiele informacji o ktgorych nie wiedzialem a jedyniesie domyslalem… Wspaniałe jest to ze wreszcie napisal o tym Polak. I wydaje mi sie ze jet to pierwszy Polak ktory zebral tę cała wiedzę i spisał w swojej książce. Naprawde, jesli ktos chce sie czegoskonkrentego dowiedziec – niechją przeczyta.

 6. Irbis Says:

  To są inkarnacje GADOIDÓW. Cywyilizacja Jaszczurza przeniosła to na Ziemię która skolonizowali. Teraz ci genetycy to są zinkarnowane GADY-JASZCZURY ..REPTYLE.
  Oni o musza robic bo taki jet ich plan na to zycie …
  Katerina404 ma rację. Oni to robią by lepiej manipulować ludźmi.

 7. katerina404 Says:

  Od genów łajdaki trzymajcie się daleko, cwaniaczki. Ja Wam, dam manipulowanie przy genach, naukowcy-mordercy, kłamcy. Wasze chore nawiedzone gadanie słuzy jedynie przyzwoleniu na paptraniu w ludzkich genach, aby lepiej ludźmi manipulować. Łapy precz od genow, łajdaki


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: