Wezwanie do przebudzenia


Wezwanie do przebudzenia (Wake up call) jest to film ukazujący jak naprawdę funkcjonuje nasz świat. Film jest uważany za jeden z najlepszych pozycji do zapoznania się z rzeczywistością, która jest stale ukrywana przed światem. Film trwa dwie i pół godziny, jest podzielony na dwie części ale dla chcących dowiedzieć się prawdy nie powinno stanowić problemu. Mimo że film jest stosunkowo długi, a przedstawione w nim materiały to wierzchołek góry lodowej, to naprawdę warto oglądnąć.

https://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M

Nowe linki do filmu „wezwanie do przebudzenia”

Część 1: http://prawda.xlx.pl.wrzuta.pl/film/6NBUteZqJsq/wezwanie_do_przebudzenia_napisy_1_4

Część 2: http://prawda.xlx.pl.wrzuta.pl/film/3Ni2gVHBxOe/wezwanie_do_przebudzenia_napisy_2_4

Część 3: http://prawda.xlx.pl.wrzuta.pl/film/acDEQ7AV5Xw/wezwanie_do_przebudzenia_napisy_3_4

Część 4: http://prawda.xlx.pl.wrzuta.pl/film/1S68o8yXKS2/wezwanie_do_przebudzenia_napisy_4-4

***************************************************

Gdyby linki do filmu nie działały, zamieszczam link do jednego z kanałów na youtube niestety w częściach.

Klikając na ten link filmy będą się otwierały automatycznie po zakończeniu odtwarzania kolejnej części: http://www.youtube.com/watch?v=OHiq28zrAvE&feature=PlayList&p=2D8D8662A4BA2F36&playnext_from=PL&index=1&playnext=2

Komentarze 83 to “Wezwanie do przebudzenia”

 1. Adam Skalar Boom Boom Says:

  właśnie obejrzałem ten dokument, kiedyś tylko o nim słyszałem. telewizji nie oglądam od kilku lat na szczęście 🙂 przypomniała mi sie taka kwestia z wąglikiem po 11 września. w tv podawali że w listach w USA był proszek z wąglikiem a potem nagle cisza i to już zaczęło mnie zastanawiać ze coś jest zatajane(oczywiście nie tylko to), a chodziło o wprowadzenie patriot act. wydaje mi się ze otworzyłem oczy juz dawno. tak więc tv nie oglądam bo zawsze była to dla mnie informacyjna papka służąca praniu mózgów. pozdrawiam wszystkich z otwartymi oczami

 2. Radek Says:

  Nie wiem czy wiecie ,ale nasz „polski” polityk jeden z założycieli PO Andrzej Marian Olechowski , a także Jacek Rostowski minister finansów w pierwszym i drugim rządzie Donalda Tuska byli na spotkaniu Bilderberg Group. Jest napisane w Wikipedii.Pokumali się z nimi.Nie myślcie że ten temat nas nie dotyczy…

 3. Radek Says:

  Myślę że niektórzy z Was powinni przestać myśleć Żydzi , Polacy ,a zacząć myśleć My Ludzie. Podziały niczemu dobremu nie służą. Żądzi światem garstka bogatych i wpływowych rodzin więc co są winne całe narody?Choćby Żydzi czy Amerykanie albo my Polacy.Więc odrzućcie uprzedzenia.To wspólny problem wszystkich ludzi pomijając tych wpływowych.

  • Jacolo Says:

   Problem nie jest w narodzie żydowskim tylko w syjonistach, którzy robią największy bałagan od setek lat. Gdyby rządziły tylko te wpływowe rodziny to już dawno siedział byś z chipem pod skórą, niestety są jeszcze inne grupy przeciwne i powstaje konflikt interesów.

 4. nastolatka Says:

  Aż smutne, że jesteśmy tak okłamywani…A pomyślcie co przeżywajAą dzieci … Powiedzmy że jestem dzieckiem 14 lat mam …Zaczełam się tym wszystkim interesować gdy byłam rok młodsza…Teraz spoglądam na świat inaczej …Szczerze mówiąc zabrałam sama sobie dzieciństwo dla mojej młodszej siostry …By ona żyła spokojnie …

  • Jacolo Says:

   Pamiętaj że nic nie dzieje się przypadkiem, zawsze w takim jak twoje działanie jest wyższy cel.

 5. Mateusz Bednarski Says:

  Gratuluje za świadomość, że można się przebudzić… teraz Ja wzywam do przebudzenia finansowego.
  Widzisz siebie w roli bogacza?

 6. MrCoookie Says:

  NWO poprostu ZABIJA!!! to jest i CULT

 7. MrCoookie Says:

  Wejdz na INFOWARS.COM i sie zarejestruj po to aby w przyszlosci Infowars moglo ci wyslac informacje, jak zablokuja Internet…

 8. leonid79 Says:

  dobre myśli tworzą dobry świat ,

 9. mala Says:

  LUDZIE A MOZE WYKUPIMY OGROMNY TEREN , OGRODZIMY SIE I STWORZYMY SWOJ SWIAT NA WLASNYCH PRAWACH ? WIEM , ZE BRZMI NAIWNIE I DZIECINNIE, NO NIE WIEM , ALE MOZE DA SIE ? JA NIE CHCE ZYC W TYM SWIECIE, KTORY CHCE ZE MNIE ZROBIC ZWIERZE, A STOSUNKI MIEDZYLUDZKIE ZAMIENIC W PYŁ! NASZYM BOZKIEM SIE STALA TELEWIZJA I PLOTY, A NIE MIŁOSC I TO CO W ZYCIU WAZNE !!!

  • Darek Says:

   fajna mysłe ,ale zawsze sie najdzuie taki Guru ,który na tym zacznie robić kase albo zacznie rzadzić i to zawsze żłe sie kończy…Taką ideę wykorzystują sekty ,no jakos trudno by było to zorganizować ,ale jakby zebrać wieszą grupę to może….Też bym chciał fukncjonować na normalnych zasadach,żyć w zgodzie z naturą ,rozmawiać z ludżmi i czuć rzeczywistość a nie tylko widzeć coś na ekranie,to nie to samo!Ach ,moze bysmy założyle jakieś stowaryszenie ,bo NWO NAS WYKOŃCZY !!!!

  • Margo Says:

   Sam/a wybrałeś/łaś ten świat oraz swoje w nim doświadczanie, jako część nauki dla Twej Duszy 🙂 Tak więc pogódź się z tym i dokonuj właściwych wyborów na drodze swych doświadczeń, starając się nikogo nie krzywdzić. Jesli jednak zdecydujesz, że nie chcesz dalej się uczyć, to zachowasz się jak uczeń w szkole podstawowej, który uznał, że na poziomie V klasy już wszystko wie i nie musi się dale edukować… Czy przyznasz mu słuszność ?

 10. Józef Bizoń Says:

  Z
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/17/karta-nawigacyjna-nr-1-wpisy/
  Dla uśpienia czujności Narodu Polskiego nową jego niewolę nazwano wolnością, a część osób [i ugrupowań politycznych – teraz PiS] odpowiedzialnych za ten stan rzeczy kreuje się na wielkich polskich patriotów i zbawców Narodu Polskiego.

  Konsekwentnie realizuje się plan budowy ‘Rzeczypospolitej Obojga Narodów’ [zwaną IV RP] – tzn. Żydów i Polaków lub Polaków i Żydów – jak kto woli, ze skutkiem wiadomym dla Narodu Polskiego.

  Rzetelna wiedza o rzeczywistym stanie rzeczy jest punktem wyjścia do dalszych działań na rzecz Narodu Polskiego.
  Dlaczego akurat omawiany jest PiS [Prawo i Sprawiedliwość] – bo:
  1. Największe tutaj jest zakłamanie;
  2. Na bazie tego totalnego zakłamania PiS kreowany jest na zbawcę Narodu Polskiego, a stan faktyczny jest wręcz przeciwny;
  3. Celem wykazania, że w stanie faktycznym PiS niczym nie różni się od PO [Platformy Obywatelskiej] – obie formacje realizują plany Izraela w stosunku do terytorium polskiego;
  4. Jest najbardziej niebezpieczny [z uwagi na to zakłamanie] dla interesów Narodu Polskiego – nim blokowane są [przechwytywane] wszelkie działania środowisk szczeropolskich;
  5. Pozostałe główne formacje polityczne [PO, SLD, PSL] są w miarę dobrze rozpoznane i służą tym samym celom co służy PiS.
  Solidne rozpoznanie PiS i metod jego działania daje jednocześnie pełne rozpoznanie w tym zakresie pozostałych głównych formacji politycznych działających w Polsce,
  a także pozwala na właściwą ocenę innych grup i środowisk pojawiających się [lub już istniejących] na polskiej scenie politycznej, a także pozwala na właściwą ocenę postaw księży – w szczególności hierarchii kościelnej [Episkopatu Polski].

 11. Józef Bizoń Says:

  Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”

  „I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni”
  – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

  „Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość”
  – Premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. –
  na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.

  W tym samym czasie biegły [i biegną] dwa przeciwstawne sobie procesy.

  – Pierwszy – rozpoczęty Układem Europejskim z dnia 16 grudnia 1991 r. – dla którego wprowadzenia w życie zorganizowano kanciasty stół – zwany dla niepoznaki ‘okrągłym stołem’. Później w czerwcu 1992 r. użyto karty lustracyjnej dla rozgonienia w Sejmie powstałej opozycji w stosunku do tego Układu Europejskiego. Przy tej okazji wykreowano mity tzw. ‘nocnej zmiany’, którymi karmiono Polaków dla zbudowania obecnego układu politycznego, zbudowania całych mechanizmów zniewalających Naród Polski i w konsekwencji osiągnięcia tragicznego obecnie stanu państwa polskiego. Niepomierne zasługi na tym polu ma obecne PiS oraz PO, a i nie gorsze SLD oraz PSL.

  – Drugi – odbudowy na najwyższym poziomie prawdziwego życia żydowskiego w Polsce, jeśli nie w tym, to na pewno już w następnym pokoleniu [za rabinem Sacha Pecaric].
  Temu procesowi od samego początku wiernie służył i służy PiS [Prawo i Sprawiedliwość] wraz z PO [Platformą Obywatelską]. Służył też Lech Kaczyński wraz ze swoimi współpracownikami.
  Pod te procesy dostosowywano też i inne partie pod względem personalnym.
  Pod te procesy układane były i są listy kandydatów do tzw. wyborów – poczynając od liczących się większych miast [ale i miasteczek], aż po Prezydenta RP.
  Temu drugiemu procesowi sprzyjał i sprzyja prowadzony proces pierwszy.

  Zasadniczo są już gotowe wszystkie elementy do masowego osadnictwa Żydów w Polsce.
  Wgląd w archiwa IPN stronie izraelskiej zapewnił prezydent Lech Kaczyński już we wrześniu 2006 roku. Pozostało jedynie do dopracowanie pole przyzwolenia społecznego Polaków na masowe osadnictwo w Polsce Żydów. W każdym bądź razie ten proces osadnictwa Żydów w Polsce będzie kontynuowany.

  Więcej – bardzo obszernie i solidnie udokumentowane na witrynie http://jozefbizon.wordpress.com

  Boguchwała, A.D. 14 września 2011 r. – mgr inż. Józef Bizoń

 12. Piotrek Says:

  Bardzo dobry film na temat tego co właśnie dzieje się w Afryce

 13. waltan Says:

  Moi drodzy na ta bande mam jedyna odpowiedz .(kriss-super).
  YOU TUB..

 14. shott Says:

  Dziwne że ktoś propagujacy swój pogląd ma cos przeciwko rozpowszechnianiu swojego filmu ..

  Link do sciagniecia filmu nie działa

  • Jacolo Says:

   Pomyśl zanim coś napiszesz, film został ponownie usunięty, przez kogoś dla kogo jest niewygodny, możesz pobrać z YT.

 15. waltan Says:

  Zamach czy wypadek to juz niema znaczenia .Jesli chodzi
  oto co sie dzieje w naszym kraju czy w ogule w EUROPIE.
  Ludzie zwykli sa do zabicia ..A ci co chca jakos zyc beda mieli
  wszczepione VERI-CHIP pod skure..Ale pytanie czy to sa myslacy ludzie .NIE NIE po prostu barany prowadzone na smyczy elektronicznej.Noi co ztego ze dasz sobie wszczepic
  tego CHIPA jestes czlowieku skanczony totalnie .Po wykorzystanie takiego delikfenta (skonczone czy wypracowane lata pracy)poprostu wylacza ci VERI-CHIPAi potobie,, Nie wierzy ktos prosze bardzo przyjmji ten cacko
  a sie dowiesz ale beze ,mnie beze mnie… Ci co nie wierza w takie bzdury co tu napisalem..Niech spokojnie konsumuja zycie ogladaj glupia TELEWIZJE.CHaruja jak glupie prymitywne osilki,,i jedza genetycznie modifikowanom zywnosc,,,bardzo prosze……WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA

 16. M.Jacek Says:

  10 już rok na stronie http://www.przeslanie.info nawołuję do przebudzenia !? – do stworzenia Państwa Mędrców, w którym będziemy działać na zasadzie zaspokajania potrzeb społecznych i indywidualnych !

 17. dyzma Says:

  Dzien dobry wszystkim
  Internautom.I jak tam w naszej POLSCE nic nowego ,,A tajne agentury dzialaja (MOSAD ,CIA, INTELIGENTS SERVICE,KGB.).
  A w pomocy bierze udzial nasza kochana wladza(PO,PSL,PIS,SLD)….Totalna destrukcja panstwa.A polskie spoleczenstwo spi…..OBUDZIC SIE PROSZE..
  KONIEC NOWEGO PORZADKU SWIATOWEGO W POLSCE (NWO)..

 18. maciek Says:

  isac ,TO nie wiele da bierzmy sie konkretnie do roboty
  Zycie nasze ogranicza sie tylko do trzej polemiki i sluchania
  tu nie ma co sie zastanawiac ,Nie slowa sie licza tylko czyn
  JA juz zaczalem cos robic w tym kierunku..My nie mozemy
  czekac na cud z nieba …BOG pomoze ale najpierw zacznijmycos
  robic w tym kierunku ,Sama pokora i zlo dobrem zwyciezaj ,jest to
  dlamnie smieszne …Niechce przez to powiedziec ze musimy sila
  tzn(radykalnie)..nie ..Zobaczcie jak francuzi wyszli na ulice i to milionami..A my siedzimy w takim sztucznym blogostanie.I w mawiaja
  nam ze jest wszystko dobrze..bzdura…..NIE OGLADAJ TELEWIZJI,NIE CZYTAJ PRASY TO NIE POLSKA PRASA
  DUZO ROZMAWIAJ Z SOWJMI KOLEGAMI RODZINA NA TEMATY
  POLITYCZNE ,,NIE BADZ SIE NIE BADZ SIE ,,,MYSL SAMODZIELNIE..CZYTAJ KSIAZKI HISTORYCZNE NA TEMAT TWOJEGO KRAJU..BADZ AKTYWNY ….INTELEKTUALNIE ..
  NIE CZAKAJ AZ CI KTOS BEDZIE MOWIL CO MASZ ROBIC( TV.KLER,MEDIA ,ITD)DO ROBOTY POLLLLLLAAAACCCCY.

 19. dyzma Says:

  Mowmy prawde jednoczmy sie ..Ludzie zwykli (SPOLECZENSTWO)
  jestesmy do eksterminacji…Czy wy tego nie widzicie no co chcecie
  powturke z rozrywki(WOJNE)..Obudz sie polaku….

  • bozena Says:

   czujesz się Polakiem to naucz się pisac bez błędów po polsku , bo czytać się nie chce……….

  • polak Says:

   właśnie się bozenko bez ż zachowujesz jak ludzie z filmu, skazujesz kogoś na margines, tylko dlatego że ma problemy z pisownią, polak to polak, jak dla mnie nie ważne jak pisze i jak się wysławia. więc swoją ortografie zachowaj dla siebie przemądrzała babo

 20. dyzma Says:

  tak pisac mozemy bez konca a oni robia swoje
  no chocby prywatyzacja lasow panstwowych
  idealne miejsce do przetrwania ,i tego chca nas
  pozbawic jesli sie zgodzimy na to …pytanie mam
  do wszystkich gdzie bedziemy sie ukrywac czy nawet
  stawiac opur…no gdzie no gdzie…ja tej bandzie wypowiadam
  nie posluszenstwo i wojne…czy to komus sie z panstwa spodoba
  czy nie….cofnijmy sie do histori ..wojny zawsze robili bogaci
  bo to dla nich intratny interes. a my to bedziemy tylko trupami i ofiarami
  i zwykli ludzie najbardziej na tym traca..historia to dla nas powinna byc
  przypomnieniem i lekcja na przyszlosc..a my polacy powinnismy sie
  opierac na naszej pieknej histori..my mamy wsobie zadatki na wielki
  narod tylko mamy w naszej polityce za duzo(karlow)..i nikt z panstwa
  nie musi sie ze mna zgadzac ….czeka nas kolejna bolesna lekcja z
  histori…..dzieki naszej madrosci…

 21. dyzma Says:

  propozycja dla myslacych,,,,,,,,,,,,
  radze czyscic ,,,,,,,sprzet

  wiem wiem musimy byc pokorni,
  i modlic sie za tych co cie przesiladuja……..
  to za 20-lat tego narodu juz nie bedzie…..
  zostanie tylko sama jakis tlum biedakow..
  i masa bandytow zydowskich z mossadu…..

  radze wziac to pod rozwage

 22. stefan Says:

  Zapis rabowania Polski
  http://www.megaupload.com/?d=MW7Y4LYM

  Synagoga Rzymsko Katolicka na DVD
  http://www.megaupload.com/?d=M225NGZZ

  Protokoły na DVD
  http://www.megaupload.com/?d=C3PV9SN9

  Dziwny jest ten świat
  http://www.megaupload.com/?d=WHZ3A946

  Została nam jedna droga
  http://rapidshare.com/files/403933991/Zosta__a_nam_jedna_droga.pdf.html

  Kopia usuniętej witryny polonica net
  http://www.megaupload.com/?d=4MFQ8D77

  Lista 100
  http://rapidshare.com/files/397342705/Lista_100_.pdf.html

  Do Says’a
  Masz dostęp do wiedzy w internecie i nadal piszesz takie banialuki, Kaczyński/ Kalkstein był przywiązany do tradycji, owszem, ale nie polskiej, proszę nie mąć ludziom w głowach, poczytaj sobie o tym zdrajcy i o całej sejmowej bandzie PO, PiS, PSL itd… to sitwa z jednego korzenia, wrogiego polakom.

  • kusmider Says:

   pieknie powiedziane….najzupelniej sie zgadzam

   z tym ztwierdzeniem …nami zadza wrogowie

   polski ,,,,,po,pis,,sld,,psl,,,lid ,,itd.

   do lkwidacji z nimi ….

  • kusmider Says:

   to powiedz mi pan kto jest przy wladzy teraz..no kto ,kto
   co krasnoludki robia ten bajzel…..a oni wszyscy sa caccy….
   co zrobiono od okraglego stolu no co ,,,,,odpowiedz pan
   nie jestem zadnym jalopem no chyba ze pan……..
   wyjechalem z polski w 1987-roku …..noi co zrobione…
   acha wszystko sprzedane bo sie nic nie oplaca..takie
   banialuki to nie ,mnie,,,,,,bo jakas sz…..z zachodu kupila
   polska firme za bezcen i tej ciemnocie dala praca za 2.000 zl
   5-lat pobedzie na polskim rynku i pozniej sprzeda za 10.000.000
   euro………swietna przebitka….no co nie prawda banialuki to pan
   piszerz…………..

  • Orzel Says:

   Nie chrzań jołopie banialuków! Kim tak naprawdę jesteś? Kolejnym zydem w przebraniu? Na tym portalu już widzieliśmy „opiniotwórców” którzy tworzą istne „farmazony”. Tak było z „biografia” rodziny Kaczyńskich. Oszczercy nie moga sie zdecydować. Czy ojciec Kaczyńskich był zydem, czy matka?
   Jakby nie było, nawet jak któreś z nich miałoby w korzeniach jakiś żydowski czynnik, to widać że nie kwapili sie do zorganizowanego żydostwa. I żydostwo nie prześladowałoby ich tak okrutnie, gdyby mieli zydowskie korzenie. Pozatem żaden rozsadny, mądry człowiek nie bedzie sie koncentrował tylko na czyimś pochodzeniu tylko patrzył na całość. Jeśli kuzyn mój siedział kiedyś w pierdlu, nie znaczy że ja także muszę być kryminalistą! Po owocu rozpoznaje się drzewo. Jaki jest owoc nie da sie ukryć i to jest wazne dla nas, a nie czyjeś pochodzenie. Sądzę że antypolski element wykorzystuje tą stronę, żeby podszyć sie pod Polaków i napaskudzić tym którzy są grożni dla nich.

  • sam Says:

   nie mam zamiaru sie tu wymadrzac kto jest kim w polskim
   swiadku politycznym,,,,,,sytuacja polityczna polski mowi sama
   za siebie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

   zycze wszystkim rozsadnym polakom,,,odwagi i wziecia sie
   do ratowania naszej ojczyzny……….szczesc boozee…….

  • msciwy Says:

   pozdrawiam wszystkich internautow..
   polacy obudzimy sie w koncu i walnijmy piescia w stol
   i powiedzmy tej bandzie wynocha z polski,,,dziekuje

  • jagiello Says:

   zgadza sie to dlaczego tylko dyskutujemy……

   ja pod nikogo sie nie podszywam ,,,,ale szlak mnie trafia

   t acy wszyscy sa wyksztalceni tacy madrzy jestesmy ….ale jak przychodzi cos uchwalic cos w prowadzic w zycie to nic sie nie
   udaje………dlaczego dlaczego dlaczego bojymy sie i tyle..
   np jak ci dach przecieka …to bierzesz narzedzia i naprawiasz
   prawda ……..tak w tej sytuacji trzeba tak zrobic

 23. polo Says:

  Idealne państwo dla Tuska i Michnika to ludzie siedzący samotnie przed swoimi telewizorami , gdzie macherzy z TVN i Polsatu pokazują im jaki jest świat i jak go trzeba rozumieć .
  Właściwą wersję prawdy wbije opornym do głowy Wyborcza i Polityka piórem guru Adama albo vice-guru Żakowskiego .
  Rozrywka : proszę bardzo : Wojewódzki , Szymon Majewski Big Brother , Doda – do wyboru .
  Chcesz sie poczuć częścią wspólnoty: no problem – Jurek Owsiak czeka na Ciebie .
  Przeżycia duchowe : też jest pełna oferta : tarot , wróżka , buddyzm , joga , są nawet biskupi katoliccy ; Pieronek i Życiński .
  Chcesz się zaangażować politycznie – też absolutna demokracja : skrzydło Schetyny , prawica Gowina , Zieloni , Biedroń , Krytyka Polityczna , Demokraci.pl – od wyboru aż głowa boli . Słowem Nowy Wspaniały Świat .
  I tylko partia rządząca ma jedno skromne życzenie : 5000 dni spokoju..
  http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html

 24. Hali Says:

  To się nie da opisac co to są za ludzie! Nic ich nie obchodzi że ktoś głoduje itd. myślą tylko o Sobie i Swoich rodzinach, ważne tylko jest co oni mają! Przecież oni nie wydadzą tych forsy do końca Swojego życia! Niech się w piekle smażą! Jedna z tych bogatych rodzin jest w stanie wyrzywić i ubrać każde dziecko na całym świecie! Bestie! i jeszcze gorzej można na nich pisać. A co MY możemy zrobić w tej sprawie o to jest pytanie? Specjalnie robią :kryzysy, terror, aids, świńska grypa…itd. co jeszcze wymyślą!!!
  Ludzie trzeba coś robić bo co to będzie z nami. Mieli murzynów jako niewolników to im mało było, teraz chcą mieć cały świat !!!

 25. greg Says:

  saq Says:
  Bardzo ciekawe. Może to jest odpowiedź na pytanie kto zabił naszego Prezydenta. Jak wiadomo był eurosceptykiem, przywiązanym do tradycji, miał swoje zdanie, wiedział o różnych ciemnych sprawkach naszych “elit”. Może to był zamach i ten zamach to kolejny mały klocek do NWO. Prawdy możemy nie dowiedzieć się nigdy.
  —————————————————————–
  Dlatego podpisał traktat, przypieczętowując tym samym los polski, nawet go nie czytając? Nie starając się wywalczyć zapisów gwarantujących samodzielne decydowanie o ważnych dla Polski sprawach, tak jak zrobiły to Niemcy?
  Czy może dlatego, że w fundacji Solorza (fundacja Batorego) powiedział, że należy wykluczyć propolskie partie? A może podobały Ci się świece chanukowe w pałacu prezydenta Polski?

  Przywiązany do tradycji?
  Z pewnością, tyle, że nie Polskiej.

  Podział na opozycję w sejmie jest sztuczny, kłótnie między pro Eurokomunistyczną mafią z PO a Syjonistami z Pis-u jest sztuczny, to kolejna hucpa mająca zamydlić oczy wyborcą.
  A kłótnie są tylko walką o władze i granty. Radze poczytać rzetelnie na temat farbowanych lisów z PO i PiS-u.

  • zydostwo Says:

   CO ONI OD NAS ZADAJ POLAKOW..

   MILOSCI ,CIERPLIWOSCI,POKORY,
   I POPRZESTAWANIE NA TYM CO MASZ

   ZYJ W NEDZY GOJUUUU GLUPI..

   A ONI MILIARDAMI OBRACAJA

   BOZE JAKI TEN SWIAT LUDZI DOROSLYCH

   JEST SWIATEM OBLUDY FALSZU I ZBRODNI..

   DOSC DOSC DOSC TEGO KONIEC

  • Jacolo Says:

   Pisz małymi literami bo nie będę puszczał twoich komentarzy

  • sztylet Says:

   moja odpowiedz masz argument ten mocniejszy…
   nie dlugo bedziemy musieli wziac do reki ten argument
   i przetlumaczyc radykalnie zlodziejom i bandytom ktorzy niszcza
   nasz piekny i bogaty kraj….smierc wladzy masonskiej w polsce,,,

 26. darek Says:

  Chciałbym opisać wam prosty sposób na bezpośrednie kopiowanie filmów i nagrywanie na DVD.

  Jedynie wymagana jest nagrywarka stacjonarna DVD.

  Zgrywanie z YouTube:
  Większość obecnie dostępnych kart graficznych ma wyjście video/s-video oraz wyjście audio/jack na kartach dźwiękowych, podłączamy video przewodem (należy kupić odpowiedni kabelek, najlepiej taki ze srebrnym wtykiem) s-video do wy/we oraz przewodem audio zwykłym Jackiem do wy/we audio, robimy obraz na full i nagrywamy bezpośrednio na plytę DVD, albo jak ktoś ma nagrywarkę DVD z dyskiem twardym na dysk i po obróbce przenosimy na płytę DVD.

  To dla tych z nagrywarkami DVD stacjonarnymi.

  Dla tych którzy nie maj takowych w posiadaniu, sposób jest inny, mianowicie: Ściągamy i instalujemy plugin – MP4 downloader w Firefoksie i mamy go dostępnego pod prawym przyciskiem, gdy najedziemy na film z youtube, ściągamy kolejno potrzebne odcinki na dysk, nie musimy oglądać całości aby ściągnąć kilka odcinków wystarczy nastawić tylko następną cześć. Po ściągnięciu taki filmik trzeba skonwertować do formatu avi lub mpeg (Free MP4 to AVI Converter) i wypalić na DVD. Jakość będzie trochę gorsza, ale nie o jakość chodzi nam przecież, tylko w miarę czytelny przekaz, prawda?

  Większość filmów można ściągać z torrenta, rapida, megaupload etc… ale najwięcej rodzynków znajdziemy raczej tylko na youtube, do tego tłumaczonych.

  Przenoszenie informacji na DVD jest najbardziej optymalnym spoosbem dla ludzi z poza sieci, dla których jedynym źródłem informacji są antypolskie, zakłamane media.

 27. Leon Says:

  To było do przewidzenia ewidencja jak dla psów. Ciekawe czy ci z grupy Bilderberga też mają takie „cacko” pod skórą. Jest to elektroniczna smycz. Piarniesz a „oni” będą wiedzieli. Gdzie, z kim i kiedy. Wychodzi na to, że tym pajacom we łbach się poprzewracało. Pilnujcie się, bo będziecie jak psy na elektronicznej smyczy.

 28. Criss Says:

  Witam. Jestem tu pierwszy raz i muszę przyznać że zapowiada się ciekawie. Może podrzucę kilka moich spostrzeżeń do dyskusji:

  – zatopienie południowo koreańskiej fregaty (przypomina Wam to coś?), wojna wisi na włosku!
  – zamieszki w Grecji (rząd rozważa wprowadzenie stanu wyjątkowego!)
  – manipulacje cenami walut (miedzy innymi złotówką) przez różnego rodzaju dziwne fundusze i banki – brak jakiejkolwiek reakcji ze strony rządu!
  – wyżej wspomniana katastrofa naszego samolotu rządowego – dziwna bierność naszego rządu w sprawie tego śledztwa
  – i najważniejsze, strasznie ograniczona ilość informacji w powyższych tematach we wszystkich mediach (czyżby blokada informacyjna?)

  To tak na początek. Zapraszam do komentowania tych wydarzeń.

 29. Robert z Warszawy Says:

  Odczucie „podlegania pod elity” jest iluzją. Sugerowany jest stanowczy opór przed zmuszaniem do czegokolwiek. Taką odwagę blokuje tylko strach przed śmiercią, której absolutnie nie należy się bać. Wchodzcie tam gdzie nie wolno, mówcie głośno to czego nie wolno. Głośno i wyraznie.
  Opór przed naruszaniem wolnej woli jest wskazany zarówno w obecnym, trójwymiarowym środowisku fizycznym, jak i podczas pobytu w planach wewnętrznych (astralnych) – tam ma już on charakter mentalny. Wspominam o oporze na poziomie astralnym, gdyż tam rezyduje spora liczba chcących czerpać energię i kontrolować istot gadzich (zwanych szarakami). Paraliżujące wiązki jakie wydzielają z pod czarnych gogli szaraki, można zablokować przy pomocy aktywnej czakry szyszynki promienia indygo.

  • Leon Says:

   Żadnych elit nie ma – to uzurpatorzy. Myślą, że jak mają kasę to mogą wszystko – coś jak Palikot – dalej myśli, że jest poważny. Nie dajcie się zniewolić.

 30. widz Says:

  co sądzicie o powszechnym spisie ludności w europie? bo dziś się dowiedziałem, że w stanach też będą spisywać. PRZYPADEK???? chyba ktoś robi sobie inwentaryzację. to moje zdanie. HA!

 31. widz Says:

  „kto ma rozum niechaj zliczy liczbę BESTII.
  liczba to bowiem człowieka…”

 32. anka Says:

  Zobaczcie chipy to wcale nie jest jakieś s-f.
  W mediach się już brzdęka o tym jakby nigdy nic, ot kolejna forma kart kredytowych, wszystko dla naszej wygody…
  Szok!!!

 33. Naćpana Światem Says:

  bardzo interesujace az sie wierzyc nie chce w to co zobaczylam, a z tego co wiem to takich historii jest coraz wiecej ujawnianych

  • waltan Says:

   czytajac powyzsze komentarze mam wrazenie ze duzo zydkow
   zagladu tu. i chca nam powiedziec ze tylko oni beda zbawieni.
   dla boga niema wzgledu na osobe .kazdy jest mu mily (zyd czy nie zyd)
   ktory przestrzega jego przykazan i postepuje sprawiedliwie..
   zastanowmy sie czy zydzi to tacy prawi ludzie .kto zrobil rewolucje w rosji-1917 roku kto zrobil 1-wojne swiatowa kto zrobil 2-wojne swiatowa
   kto zrobil 3-wojne swiatowa,kto robi nowy porzadek swiatowy..no kto
   a kto bedzie za chipowany w tym nowym porzadku swiatowym no kto
   ano my goooojjjjjeeeeee……zydostwo chce nas odlaczyc od jezusa chrystusa ktorrego oni ukrzyzowali rekami ,,,rzymian..i chca by nas bog potempil a ich zbawil…wszystko to oto chodzi ,,,,zydostwo pcha sie na sile do nieba ….(ciekawe jak bedzie )jezus chrystus powiedzial,,,,,pierwsi beda ostatnimi a ostatni pierwszymi…..zydzi
   to podstempny wrog rodzaju ludzkiego….(gojow)

  • MrCoookie Says:

   Jaki jest tego clipu tytul…

 34. Czarodziej z krainy Oz Says:

  Oglądałem to już wcześniej i muszę stwierdzić, że to co w nim jest to jest niestety prawdą. Coraz więcej ludzi o tym zaczyna się dowiadywać lecz dopoki nie zbierzemy się wszyscy, 6 miliardow i nie polaczomy i nie zaczniemy byc dla siebie zyczliwi. To umrzemy! 🙂

 35. gosc Says:

  Stronka bardzo ciekawa! Zeby moc podyskutowac ze znajomymi dobrze byloby miec nagrane te filmy np na CD – powszechna dostepnosc odtwarzaczy. Gdzie moge pobrac filmy ktore da sie zapisac na plytki (VCd, DVD)? moze polecicie tez jakis program do zapisu z neta filmikow z dzwiekiem? Zgram troche zanim wszystko wykasuja 🙂
  Pozdrawiam!

  • Jacolo Says:

   Pobrać możesz z ostatniego linku jest ten film w całości, a nagrać to możesz każdym programem do nagrywania płyt np nero, alkohol 120%

  • MrCoookie Says:

   Real Player (Free)

 36. 123maybelater Says:

  Mocne!
  Najbardziej przytłaczające jest to, że człowiek uważa się za w miarę wykształconego, myślącego, a w świetle tego matriału jesteśmy zwykłymi, tępymi kukłami. I człowiek się zastanawia, jak to możliwe, że tyle ludzi pozwala sobą manipulować? Że tylu ludzi nie ma zielonego pojęcia o tym, co się dzieje? Potworne!

  • dyzma Says:

   wlasnie to jest potworne ale prawdziwe…….

   pomysl choc przez moment,, oni sobie takresili plan wyniszczenia
   nas polakow i im to wychodzi,,,,,gdyz konsekwentnie w drazaja w
   zycie…..a my co nic krecimy sie w kulko …..
   1-etap,,,wylaczyc telewizor,
   2.nie czytac zydowskiej prasy(ona jest zawsze popularna w mediach)
   3.mowic wszystkim i wszedzie co sie dzieje w polsce.
   4mowic co jest zle w polsce po imieniu
   5nie bac sie nie bac sie ,,jesli nie chcesz zeby do ciebie strzelano
   to mowmy pr awde wszedzie ,,my polacy zapomnielismy kim jestesmy

 37. Broken_fader Says:

  Torrenty Ludzie Torrenty, i polecam również torproject.org lub freenet

 38. Mischief Says:

  Super blog, będe czesto zaglądał!!

 39. nell Says:

  obejrzałam pierwszą część, drugą miałam teraz a tu d..a :/

  • mermaid Says:

   Mam druga część na dysku twardym. Mogę podesłać.
   Pozdrawiam.
   Mermaid

 40. bima Says:

  Przemawiając podczas obiadu ambasadorów ONZ, Rockefeller zauważył, że mimo znaczącego „uświadomienia” świata nie nastały jeszcze warunki do „szybkiego zbudowania prawdziwie pokojowego i niezależnego porządku światowego”. Jednak, w jego przekonaniu, można przyspieszyć bieg historii. – To, czego potrzebujemy, to porządnego kryzysu, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek – stwierdził z rozbrajającą szczerością globalista nr 1. wypowiedz z 1994 roku i właśnie dlatego światowy kryzys był do przewidzenia.

  • widz Says:

   cieszę się, że tu trafiłem. śledzę te globalistyczne wydarzenia również. fajnie, że ktoś davida R tu przytoczył. jednak rozumiem teraźniejszość w kontekście religijnym, bo gdy się czyta uważnie biblię, to jest to opisane. dodam że nie wyznaję żadnej religii

 41. bima Says:

  odnośnie tego filmiku , ciekawy fragment wypowiedzi Davida Rockefellera podczas spotkanie z Aleksandrem Kwaśniewskim : w 1999r. David Rockefeller odwiedził Polskę , w czasie spotkania z Aleksandrem Kwaśniewskim przyznał, że Polska odgrywa ważną rolę jako narzędzie narzucania Nowego Światowego Porządku krajom Europy Środkowowschodniej. Zastanawiająca wypowiedź

 42. bima Says:

  na szczęście ja zdarzyłem obejrzeć i powysyłać znajomym , niestety ludzie odpisali mi dzisiaj że link nie działa… chcą za wszelką cenę zatrzeć ślady tego co dzieje się na świecie !

 43. Suri Says:

  Ktoś próbuje zatrzeć wszystkie ślady ale na szczęście nie jsteśmy głupcami bo mamy rozumy i potrafimy racjonalnie myśleć,obserwować,wyciągać wnioski.

 44. kRZYK! Says:

  Ciekawe… film z tej strony został dziś usunięty…

  • Jacolo Says:

   Tak właśnie zauważyłem, pousuwali już są nowe linki

 45. saq Says:

  Bardzo ciekawe. Może to jest odpowiedź na pytanie kto zabił naszego Prezydenta. Jak wiadomo był eurosceptykiem, przywiązanym do tradycji, miał swoje zdanie, wiedział o różnych ciemnych sprawkach naszych „elit”. Może to był zamach i ten zamach to kolejny mały klocek do NWO. Prawdy możemy nie dowiedzieć się nigdy.

  • Jacolo Says:

   Niestety my również podlegamy pod „elity”, nwo chcą wprowadzić we wszystkich państwach


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: