Co się rozpyla na świecie?


Komentarzy 21 to “Co się rozpyla na świecie?”

 1. Kasia Says:

  nie ma filmów, dlaczego są usuwane ??

 2. GB Says:

  żaden film nie jest dostępny!

 3. proszę przeczytać :) Says:

  Ludzie, mówicie, że znacie prawdę, jesteście uświadomieni itp. Poniekąd tak jest. To wszystko się dzieje. Ale dlaczego?? To jak żyjemy, na jakim świecie to nie jest normalne. I tu nie chodzi o to, że te władze się od tak pojawiły i od tak oddziałują na ludzi, i wyrządzają krzywdę. Za tym stoi ktoś o wiele potężniejszy od ludzi. Nie łudźmy się, że nie ma Boga ani innych istot duchowych. My jesteśmy tacy malutcy we wszechświecie i jeszcze śmiemy mówić, że nie istnieje Stwórca. Możecie mi wierzyć lub nie – w Piśmie Świętym, liście, który On nam przekazał, znajdziemy całą prawdę i wytłumaczenie tego co się dzieje. Spełniają się wszystkie proroctwa tam zawarte. Tylko i wyłącznie nasz Bóg może zrobić porządek tutaj. Ludzie temu NIE PODOŁAJĄ.

 4. vic Says:

  Czyli czym oni nas pryskają bo to ma aż 1,5h.?! I jak z tym walczyć (chronić swoje dupsko). Ktoś odpowie?

  • Jacolo Says:

   Wszystko chcesz dostać na tacy?? wysil się trochę i poczytaj, a jeżeli masz z tym problemy, możesz pooglądać 😀

 5. Marek Says:

  Witajcie Przyjaciele !
  Ludzie się składają z tych bardzo wrogich do otaczającego świata , których nie obchodzi los innych istot nawet najbliszych .Są wstanie zrobić za pieniądze wszelką brudną robotę nie dbając o swoje zdrowie i życie .To są diabły XX i XXI wieku , to są monciciele tego świata , którym zostało mało czasu na przeprowadzenie wizji szatańskiej . Ale nadszedł ich kres , gdyż zbliża się godzina obudzenia z tej iluzji .

 6. Uncivilisable Says:

  ludzie to w zasadzie masa ktora nie wie o co chodzi.. My tu mamy pojecie ale to mniejszosc. Wiec co mozemy to chronic wlasne tylki dopoki mozna i zrobic rozglos zeby ochronic tylki innych, i pokazac, tym co rozumieja ze to bardzo niebezpieczne a cale pieprzenie o postepie mozna zignorowac. No niestety ale niezalezna telewizja to takze mniejszosc, a telewizja publiczna promuje „postep” i „Nowoczesnosc”

 7. Maciek Says:

  To jest ciekawostka! Film niedostepny z powodu naruszenia praw autorskich. Co za bzdura!!!! Zamiast propagować takie rzeczy aby ludzi uświadomić to zasłaniają sie prawami autorskimi!!! Co ciekawe to juz nie pierwszy taki materiał widzę, który usunieto z powodu „naruszenia praw autorskich”!!! Dezinformacja i ukrywanie na całego! Ma ktos link działający? Chetnie bym obejrzał?!

 8. adept48 Says:

  Patrzą a nie widzą … to jest brak świadomości,wiedzy,poczucia zadbania o siebie i swoich bliskich. Smutno jest jak się mówi o tym a oni słuchają a nie słyszą . – robią cielęce oczy, odbierają nas jako szaleńców a my mówimy TYLKO PRAWDĘ. To nic kiedyś się obudzą ,powiedzą DOŚĆ. Jakiś kapłan z Częstochowy wypowiedział się na ten temat – zaniepokojony- ilu dziennikarzy go wtedy obsmarowało ….. smutne .

 9. Marian Says:

  Zauwazylem to juz dawno w niemczech,ale pierwszy raz w 2010 roku w Bieszczadach/Polska.
  Poruszylem ten problem na forum bieszczadzkim i prawie mnie wysmiano,przykre jak ludzie sa oslepieni.
  Wspanialy film,Wspaniali ludzie
  Dziekuje!Dziekuje!Dziekuje!

  • Jacolo Says:

   Możesz na tym forum bieszczadzkim wstawić ten fil zobaczymy co powiedzą 🙂

 10. swiadomosc Says:

  DOSKONALY MATERIAL!!! JESTEM ZAWDOWOLONA, ZE LUDZIE ZACZYNAJA POWAZNIE TRAKTOWAC TA MAJACA FAKT- ZBRODNIE , KTORA MOZNA SMIALO POROWNAC Z „LUDOBOJSTWEM GLOBALNYM”.

 11. davidoski Says:

  Dźwięk jest przesunięty względem obrazu.

 12. bet365 Says:

  hi I was luck to approach your subject in bing
  your Topics is brilliant
  I get much in your website really thank your very much
  btw the theme of you website is really exceptional
  where can find it

 13. Sławomir Says:

  Od wielu lat staram się mówić ludziom o chemitrails. Jak rzadko kiedy, nie trzeba daleko szukać dowodów, wystarczy podnieść głowę do góry. Efekt jest praktycznie zerowy.

 14. vionna Says:

  Doskonaly przekaz .


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: