Od chemtrails do pseudożycia: Mroczne plany biologii syntetycznej


Kiedy naturalny świat wokół nas umiera, co zajmie jego miejsce? Inżynieria planetarna ma środki zaradcze, które dadzą nam genetycznie zmodyfikowane drzewa i uprawy. A co z ludźmi? Jak my jesteśmy przekształcani od środka?
Na całym świecie obserwowane są smugi chemiczne (zwane również chemtrails) i stworzone przez człowieka dziwne chmury. Białe niebo filtruje światło słoneczne, a drzewa chorują i umierają. Badania próbek wody i gleby wykazują wysokie stężenie metali ciężkich i obecność sztucznych włókien spadających na nas z nieba.
Czy aerozolowe opryski to tylko eksperymentowanie z pogodą? Co znaczą samo replikujące się włókna znalezione u ludzi z syndromem Morgellonów? Dlaczego zmodyfikowane genetycznie materiały zostały znalezione w próbkach powietrza?
Wszystko wskazuje na to, że program inżynierii planetarnej wziął na cel i wpływa na wszystko, co żyje. Syntetyczna biologia – łącząc genetykę, robotykę i nanotechnologię ze sztuczną inteligencją, hybrydyzacją naturalnych form i modyfikacją tkanek – wyznacza nowe granice nauki przerastające nasze wyobrażenia.
Gwałtowny skok technologiczny wkrótce pozwoli sztucznej inteligencji przewyższyć nasze własne możliwości. Jak wtedy będzie zorganizowany nasz świat? Czy zmienimy się w maszyny, czy może staniemy się technologicznymi hybrydami?
Ten wykład Sofii Smallstorm zaprezentowany na Conspiracy Con 2011, wprowadza nas w podstawy naukowych odkryć, które nie są upowszechniane w mainstreamowych mediach.

Reklamy

Komentarze 2 to “Od chemtrails do pseudożycia: Mroczne plany biologii syntetycznej”

  1. ania Says:

    napewno jest to nic dobrego moim zdaniem jest to depopulacja ludzi po jakims czasie Bog wie tylko co znami bedzie sie dzialo wdychajac to i jedzac genetyczna zywnosc oni na pewno wiedza nie na darmo robili wynajmujac naukowcow i prowadzac doswiadzenia wnioskuje to z tego bo na kazdym kroku w telewizji mowi sie ze ziemia jest przeludniona zanieczyszczona itd.

    • rybciorak Says:

      Nie wierz telewizji. Otwórz książkę, poczytaj, odetnij się od wszelkich źródeł informacji. Radio-tylko muzyka, Telewizja wogóle, jest tam siągłe bombardowanie chorymi informacjamu, mówią Tobie co jeść, jak żyć w co się ubierać i w co wierzyć, zatruwają toksycznymi wiadomościami, a reklama? też pozostaje w podświadomości. Wyłącz to. Posłuchaj włąsnego serca i instynktu, przekonasz się, że ONI się nie liczą i spać będziesz lepiej.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: