Teoria chemtrails została potwierdzona! Jesteśmy zatruwani z powietrza!


Czy jesteśmy gotowi na poznanie prawdy? (fot. Thinkstock)

Sprawa chemtrails, czyli teorii spiskowej zakładającej, ze jesteśmy zatruwani przez smugi kondensacyjne, wzbudza nieustannie mnóstwo kontrowersji. Co ciekawe, jest to jedna z tych spiskowych teorii dziejów, która powoli zyskuje potwierdzenie w faktach. Czy jesteśmy gotowi na poznanie prawdy?

Jest jedną z wielu teorii spiskowych, które zrobiły karierę na przełomie XX i XXI w. I jedną z tych, na którą ludzie coraz częściej zaczynają spoglądać zupełnie innym okiem. Zgodnie z hipotezą, uznawaną dotąd w wielu kręgach za absurd, w smugach kondensacyjnych, pochodzących z silników samolotów odrzutowych, miałyby się znajdować substancje służące np. do zatruwania ludzkości. Nie, to nie żart! Środki toksyczne miałyby być rozpylane przy pomocy białych pasów, które ciągną się za samolotami, a które idealnie widać w pogodny dzień – zazwyczaj na błękitnym niebie zauważyć można swoistą siatkę utworzoną z niezwykłych, generowanych przez przelatujące samoloty, pasm.

Czy jesteśmy gotowi na poznanie prawdy? (fot. NASA)

Przez wiele osób teoria ta – często łączona z projektem NWO (skrót od: New World Order – Nowy Porządek Świata) – była przez długi czas wyśmiewana. Część ludzi nazywało ją niedorzeczną. Teraz, za sprawą naukowców związanych bezpośrednio z Waszyngtonem, okazuje się, że naprawdę coś jest na rzeczy.

Wielkie poruszenie wywołały w ostatnich miesiącach słowa doradcy prezydenta Stanów Zjednoczonych – Johna Holdrena. Konsultant ds. nauki i technologii, w czasie oficjalnego wystąpienia, potwierdził poniekąd słynną teorię spiskową. Dlaczego „poniekąd”? Człowiek Obamy nie przyznał się – co zrozumiałe – do zatruwania ludzi z powietrza. Ujawnił jednak, że w ramach tzw. geo-inżynierii prowadzone są opryski. Wytłumaczył, że celem podobnych zabiegów jest… walka z globalnym ociepleniem.

Komentatorzy nie mają wątpliwości – prominentny naukowiec i prawa ręka najważniejszego człowieka na świecie przyznał w dość zawoalowany sposób, że zjawisko chemtrails to nie mit. John Holdren wyznał, że prowadzone są eksperymenty, w czasie których do powietrza uwalniane są cząsteczki baru, magnezu, aluminium, nano-włókien oraz innych substancji. Naukowiec uważa, dzięki takim zabiegom ograniczane jest oddziaływanie promieni słonecznych na naszą planetę. W ten sposób władze rzekomo prowadzą walkę ze zjawiskiem globalnego ocieplenia.

Aby lepiej zrozumieć znaczenie słów prezydenckiego doradcy, należy zapoznać się z raportem Narodowego Instytutu Zdrowia, w którym można przeczytać, że tzw. geo-inżynieria jest bezpośrednio odpowiedzialna za pojawiające się w organizmach ludzi neurotoksyny. Przedostają się one do ludzkiej krwi oraz płuc. Mogą też prowadzić do wystąpienia stwardniania rozsianego.

Słowa Johna Holdrena wprawiły wiele osób w osłupienie. W jednej chwili okazało się, że głupcami byli nie ci, którzy głosili absurdalną – wydawałoby się – teorię na temat rozpylania do atmosfery tajemniczej substancji, ale ci, którzy się z niej naśmiewali i określali ją mianem absurdu.

Rewelacje zaprezentowane przez amerykańskiego naukowca dziwią tym bardziej, że w ostatnim czasie przeprowadzono szereg badań, które pokazują, że walka z globalnym ociepleniem nie ma większego sensu. Dlaczego? Niezależni eksperci uważają, że obecnie nie obserwujemy zjawiska globalnego ocieplenia, a za zachodzące zmiany klimatyczne z pewnością nie odpowiada człowiek. Specjaliści z Syracuse University, na podstawie dokonanych analiz, poinformowali niedawno, że proces podwyższania się temperatury na Ziemi zachodzi cyklicznie, ale obecnie nic takiego nie obserwujemy. Mało tego, naukowcy uważają, że w tej chwili: temperatury na Ziemi się obniżają, a pokrywy lodowe w rejonie biegunów wcale się nie kurczą. W żadnym razie nie można też twierdzić, że to emisja CO2 odpowiada za ekstremalne zjawiska pogodowe.

Po co zatem naukowcy związani z Białym Domem, potwierdzając hipotezę chemtrails, która przez lata była obiektem drwin, tłumaczą to walką z globalnym ociepleniem, które – jak wskazuje coraz więcej badań – nie istnieje?

To jest wszędzie!

Szerokim echem odbiły się w ostatnim czasie zdjęcia, które zostały wykonane przez satelitę meteorologicznego. Opublikowane przez NASA fotografie przedstawiały obraz zmian pogodowych, które zaszły w ciągu kilku godzin od pojawienia się smug kondensacyjnych. Okazało się, że chmury, które powstają po przelocie samolotu, utrzymując się przez wiele godzin, mogą doprowadzić do całkowitej zmiany pogody.

Niesamowite zdjęcia przedstawiają sytuację nad Oceanem Atlantyckim, w rejonie Nowej Fundlandii. Obserwacja wykazała, że smugi powstałe w wyniku przelotu samolotów, utrzymywały się nawet przez 14 godzin, prowadząc do pojawienia się rozległych, pierzastych chmur, które określane są mianem cirrus – poinformował dziennik „Daily Mail”.

„Ogólnie rzecz biorąc, smugi tworzą dodatkową pokrywę w postaci chmury cirrus” – powiedział Patrick Minnis z NASA.

http://niewiarygodne.pl/

Komentarzy 40 to “Teoria chemtrails została potwierdzona! Jesteśmy zatruwani z powietrza!”

 1. Slawomir Latos Says:

  Jak można być tak krótkowzrocznym?!

  How people can be so short-sighted?!

 2. gitara Says:

  Uprzejmie informuje wszystkich Państwa, że po krótkiej przerwie kiedy to PiS doszedł do władzy w dniu dzisiejszym to jest 04 grudnia 2015 naprawdę wiele smug chemtrails ponownie pojawiło się nad warszawskim niebem. Potwierdza to całkowicie TEZĘ, że SYSTEM razem jednogłośnie głosował za przymusowymi szczepieniami w wakacje 2012 i 2015 roku i w podobnej zmowie truje nas z powietrza.

 3. Black Says:

  Świadomość ogółu społeczeństwa powoli, ale cały czas rośnie…również dzięki Wam..

 4. qrde blade Says:

  A oto ostatnie zebrane wypowiedzi różnorakich specjalistów tematu chemtrails.
  Naukowcy, lekarze, piloci i meteorolodzy udzielają szczegółowych zeznań podczas przesłuchania jakie zorganizowała Rada Nadzorcza Shasta w sprawie Chemtrails i Geoinżynierii, które odbyło się 15 lipca 2014 r.
  1. http://youtu.be/a3vONH83zvs
  2. http://youtu.be/YSCcZmxfeN8
  Pytanie jest następujące: Czy istnieje taka wolna i asertywna społeczność, naród, rząd czy vhoćny prezydent, który byłby w stanie zakończyć ten fatalny dla całego ekosystemu morderczy proceder?

  • Henryk Says:

   owszem istnieje taka władza ale ona nie jest stąd to władza pozaziemska niebawem usunie te rządy i armie … może się to wydawać nierealne czy wręcz fantastyczne ale z tą wiedzą która posiadam tak będzie na pewno . Warto obejrzeć np sts 75 i zastanowić się co ONI tu robią jak widać to istoty z energii ( malak ) o wiele potężniejsze niż cokolwiek znamy . Pilnują spraw ziemskich by głupcy nie unicestwili tego habitatu jakim jest nasza planeta . Mało kto wie , że tu są też buntownicy z ich dziedziny którzy sterują tym światem polityki zakulisowo . NASA ukrywa prawdę o przybyszach stamtąd . Ciekawie wypowiedział się Werner von Braun cyt : „następna wojna nie będzie pomiędzy ludźmi ale pomiędzy tymi z kosmosu a ludźmi ” . Co wiedział ten spirytysta ? Czyżby rządy były przygotowywane na to starcie ?Po co uzbraja się kosmos ? Po co Jezus kazał prosić o przyjście rządu z nieba czyli królestwa jego Ojca czy to nie jest realne Opis w biblii jak jeden z nich wybił w ciągu jednej nocy 185 000 żołnierzy asyryjskich ( potwierdzone archeologicznie szczątki kości w rozpadlinie skalnej ) ? Ignorancja starożytnej wiedzy i amnezja tego co działo się przed potopem powoduje brak odpowiedniego podejścia do tematu ( np Mohenjo daro miasto zniszczone wybuchem nuklearnym promieniowanie , zeszklone garnki i cegły ). Niestety ci co starają się przekazać wiedzę są wyśmiewani . Uprzedzenie i nie sprawdzenie informacji zawartych w pewnych starożytnych pismach za skutkuje zagładą podobną do ogólnoświatowego potopu lecz tym razem będzie to selektywna zagląda ludzi złych a wykonawcami mają być te potężne istoty .Objawienie Jana cyt: „Bóg zniszczy tych co niszczą Ziemię ” Już niebawem to się stanie gdy tylko ONZ zniszczy systemy religii .

 5. qrde blade Says:

  To co ostatnio globalnie dzieje się na Ziemi to efekt prognozowanej nadchodzącej niekorzystnej zmiany klimatu lub katastrofy, którą jest już od jakiegoś czasu spodziewana. Otóż z pewnością czeka nas nie to o czym mówią wszystkie media, czyli globalne ocieplenie, a wręcz przeciwnie krótkie zlodowacenie – poziom lodów na biegunach osiągnął rekordowe rozmiary, a dotychczasowy efekt cieplarniany utrzymywany jest sztucznie właśnie między innymi dzięki inżynierii pogodowej. Natomiast z centrum galaktyki dociera do nas coraz więcej promieniowania kosmicznego pobudzając wszystkie kosmiczne obiekty na swojej drodze powodując niespotykaną dotąd groźną aktywności gwiazd, szalejący zmienny magnetyzm planet, a nawet rozbudzenie świadomości ludzi oczywiście. To ludzkie pobudzenie, rozbudzenie świadomości, mentalności i innych nawet genetycznych zmian ma na celu danie nam szansy na reakcję do ucieczki lub przygotowania się, dostosowania na nadchodzące nieuchronne zmiany, prawdopodobnie związane z nadchodzącą burzą elektrycznych gwiezdnych wyładowań GEE poprzedzonych wcześniej licznymi, innymi kataklizmami to jest trzęsieniami ziemi, tsunami, masową erupcją wulkanów, zapadliskami i osuwiskami, wybuchami gazu, ruchami płyt kontynentalnych powodujących katastrofalne powodzie. Oczywiście elity nie chcą wywoływać paniki i trzymają masy z daleka od prawdziwej wiedzy na ten temat. W rozpylanych na masową skalę w powietrzu różnorakich chemicznych i organicznych substancjach w tym najczęściej aluminium, baru, strontu, ect. starają się abyśmy byli stale fizycznie i mentalnie osłabieni, otępiali i doskonale identyfikowalni nie będąc w stanie wykorzystać nadchodzącej kosmicznej energii niosącej ze sobą genetyczne i mentalne zmiany populacyjne. Chciałbym zwrócić Wam szczególną uwagę na ten właśnie bardzo ważny aspekt udowodnionego wpływu kosmicznego promieniowania oraz możliwych stosowanych manipulacji chemtrails na zmiany DNA biologicznych organizmów w tym ludzi. Związane są one z wynikami prac dr. Petera Gariaev’a nad wpływem fotonów na zmiany genomu DNA embrionów. Całość prac jest związana z podstawowym wpływem światła na rozwój i ewolucje i bardzo skrótowo podana w dokumencie na YT : David Wilcock 2012 Mix Upgrade do 4 Gęstości NAPISY PL –> http://youtu.be/FRT7TXv1Z6Y . Otóż eksperyment ten udowodnił, że w warunkach laboratoryjnych oświetlając światłem niepalącego lasera embrion żaby przez ustawiony przed nim obiekt jakim był embrion salamandry, spowodowano całkowitą przemianę DNA embrionu żaby właśnie na salamandrę. Wydaje się to absolutnie niewiarygodne, jednak zostało udowodnione ponad wszelką wątpliwość. Ta wiedza rodzi oczywiście podobną możliwość rozpylania w powietrzu materiału genetycznego i przez światło słoneczne – ostatnio o znacznie podwyższonej aktywności uzyskiwanie, manipulowanie rozwojem embrionalnych organizmów na planecie. Jak widzimy między innymi cała ta wiedza, władza, połączona z prowadzoną na masową skalę medialną dezinformacją jest od dawna wykorzystywana przez globalną władzę do prowadzenia w imię chytrej wiosny ludów, wojen z terrorystami i szerzeniem rzekomej demokracji i propagowania fałszywych tez do skutecznego przejmowania terenów, władzy, środków i przede wszystkim dostępu do złóż energetycznych ropy, węgla, gazu w wielu miejscach na kuli ziemskiej

 6. qrde blade Says:

  Ponieważ dokument podany w poście został usunięty wraz z kontem. lecz jest jeszcze w wielu innych miejscach w Internecie podaje nowy jeszcze działający link do tej wrażliwej informacji: http://youtu.be/dyjw17UnvFs

 7. qrde blade Says:

  Trzecia wojna światowa to wojna awatarów z ludzkością, która już od dawna odbywa się przy biernej postawie ludzkości w tym również mało rozgarniętych lub sprzedajnych polityków zajętych wzajemnymi rozgrywkami politycznymi, zaś nasze naukowe elity od dawna drzemią w żenującym letargu samozadowolenia rozmyślając o niedzielnych kazaniach …

 8. Adu Says:

  Co do tego, że chemtrails – wyśmiewana przez lata teoria spiskowa, zgodnie z którą jesteśmy zatruwani z powietrza poprzez smugi kondensacyjne, generowane przez przelatujące nad nami samolotami – wcale nie jest bzdurą, istnieje coraz więcej przesłanek. O tym, że chemtrails nie jest wyssaną z palca hipotezą przekonuje też wróg numer jeden Ameryki – Edward Snowden.

 9. Ant Says:

  Po owocach ich poznacie.

  • agata Says:

   cos mi sie tutaj nie zgadza, a co z tymi co sa razem z nami na ziemi? niby ci co to rozsiewaja, ich rodziny? moze i jedzenie zafunduja sobie od prywatnych rolnikow ale wszyscy oddychamy tym samym powietrzem, tak wiec troche mnie to zastanawia z ta teoria

  • Janusz Says:

   jeżeli używa się broni np chemicznej to najpierw ma się na nią antidotum ! bez tego nie używali by tej chemii .

  • gmo zabija Says:

   agata
   reptoidy sieja nie ludzie, wojskowi moga siac nieswiadomie, rozkaz to rozkaz, zobacz moj komentarz

  • gmo zabija Says:

   aga zobacz mój wpis ale sieja syf szaraki spodkami holograficznie udającymi samoloty, tak samo siali czarna ospe dzume cholerę i inna ksiezycowa bron biokogiczna w Europie w srednowieczu jak im ich pan biblijny reptoid yahwe kazal żeby zabic gojow gogow megogow tj slowian i hellenow, caly czas mamy to samo, zydzi saksoni i Azjaci maja rezerwacje w ksiezycu jak już będziemy wszyscy umierać ich tez yahwe załatwi bo chce tylko oszczedzic swoich skośnych tzw narod wybrany tj zhybrydyzowany przez yahwe, no coz wiara w pana jest slepa

 10. Janusz Says:

  Swego czasu przeczytałem ciekawą książkę popartą dowodami „Od magii do psychotroniki „. Były tam informacje o tym że prezydent ameryki nosi odpromienniki by nie można było rzucić na niego „:Uroku”!!!!! co wy na to ? Były też informacje o tym że służby wojskowe próbowały nawiązywać kontakty z duchowymi istotami a ostateczna konkluzja była taka, że to bardzo niebezpieczne dla ludzi wręcz śmiertelne zagrożenie …. dlaczego ten temat tu poruszyłem ? ponieważ te istoty stoją za władzą od początku świata popatrzcie w jaki sposób kierują rządami każdy z politycznych władców ma swoich wróżbitów swoje duchowe źródło informacji ilu miał Hitler ? Ilu mają dzisiejsi prezydenci ? więc kto tak na prawdę stoi za tym ? kto działa przeciwko ludzkości i dlaczego ?Co ciekawe tylko Biblia odpowiada na to pytanie KTO BYŁ INSPIRATOREM ZŁA ( to nie gościu z rogami jak go przedstawiał kościół katolicki i inne fałszywe religie nie uczące prawdy ) dalej nim jest te istoty istnieją ale istnieją też dobre i można ich zobaczyć na filmach NASA np sts 75 !!!!! poszukajcie co odkrył Martyn Stubbs poszukajcie w necie co widzi satelita SOHO prawda jest dziwniejsza niż sie wam wydaje nie jesteśmy sami we wszechświecie tam są istoty z energii nie mające takich ciał jak my ich ciało jest z energii są potężniejsze niż człowiek i starsze niż materia . Według Biblii w 1914 roku te złe istoty zostały wyrzucone z kosmosu w wyniku wojny !!! i ich pobyt tu w atmosferze ziemi rozpoczął się od wpływu na rządzących wywołaniem I wojny światowej i następnych niekończących się konfliktów by odwrócić uwagę od nadchodzących większych zmian to jest NADEJŚCIA KRÓLESTWA Z NIEBA TO JEST REALNA WŁADZA WE WSZECHŚWIECIE !!!!!!!!! jak myślicie co ONI tam robią dlaczego obserwują poczynania ludzkości zjawiają się w bazach atomowych niszczą wszystkie pociski nuklearne w bazie pod ziemią , przyglądają się satelitom, rakietom ,nawet potrafili zniszczyć lecącą głowicę i wystrzeloną przez Rosjan i Amerykanów !!!! to wszystko jest udokumentowane !!! Obudźcie się zanim Królestwo was nie zmiecie wraz z wszystkimi tymi demonicznymi rządami i ukrytą agendą rządzącą tym światem . Pozdrawiam ludzi o otwartych umysłach

 11. Henryk Krakowiak Says:

  Ja myslę, ze najwyższy czas „politycznie ” zaatakować sprawców tych działań: kierujących i słuzby wykonujace te bandyckie działania na niebie. Co na to obrona przeciwlotnicza poszczególnych krajów…? Jeśli udaja, ze nic sie nie dzieje to może kupić innowacyjne rakiety ziemia – powietrze i wypróbować je w AKCJI OBRONNEJ ?

  • bela Says:

   bez fantazji. rowniz dobrze mozna powiedziec ze strony tego typu sa tym samym co tajna, antysystemiwa dzialalnosc z orwella, stworzona przez samych ofucjeli, tylko po to aby zgromadzic w jednym miejscu swoich wrogow…

 12. annn... Says:

  Mnie drażni mentalność Polaków, są tak pasywni i leniwi, że ograniczają się tylko do narzekania, są paskudnymi malkontentami, ale tyłka nie ruszą, żeby cos zmienić

  • Maciej Ka Says:

   No właśnie widzę .. w tym co napisałeś jest samo marudzenie, narzekanie, no i.. siedzisz przed kompem 😛 i co zrobiłeś? 🙂

  • gmo zabija Says:

   1000 lat religi zrobilo swoje zabila ducha walki i spowodowala wszystko to co powiedzialas

 13. Wojox Says:

  Mam sporą dokumentację foto zAnglii. Tutaj dzieje się to szczególnie perfidnie. Anglicy mają wyjątkowo wyjałowione mózgi. Dobrze ktoś pisał, jestjuż połowamajaa ja dogrzewam w chacie, co dzień rano jakiś wymuszony gradzik i deszczyk. Sądzę że Angole kradną cudzą pogodę, później to się odbija w całej Europie pogodową czkawką. Ale to normalne, przecież to Anglicy roszczą sobie prawo do wszystkiego, ropa ich, gaz ich, pogoda ich. Całą Anglia jest spryskiwana grzybami i zarazkami, walczę z tym od samego przyjazdu tutaj… Ewidentnie wspierają jak mogą swoje farmakologiczne imperium,, Słońce wykańcza większość chorób, więc im wmawiają że Słońce to rak skóry i na ulicach latem spotykam ludzi w czapkach i kurtkach, a jak jest 4-7 stopni to chodzą w krótkim rękawku i jeżdżą w slipach na rowerach, kiedy mi w samochodzie zimno…

 14. Zuza~~~ Says:

  Zastanawiam sie dlaczego anglo-amerykańskie rządy w świetle świadomego zatruwania ludzi-wywołując choroby nowotworowe-,robią agresywna nagonkę na palaczy papierosów.Czyżby pojemność płuc palaczy niewystarczająco wchłaniała rozpylone cząsteczki baru, magnezu, aluminium, nano-włókien oraz innych substancji ?????

  • gmo zabija Says:

   palenie powoduje trwale zaciesnianie zyl stad palaczom wypadja zeby to samo tyczy sie pijaczy piwka, te rzady to zdalne zydosaksonskie bioroboty yahwe ktore maja wprogramowane zabijac slowianskich gojow kazda mozliwa droga, tak jest od 7000 lat, bioroboty nie mysla tylko wykonuja rozkazy i grozby, ktory sie wylamie to yahwe nie pozwala spac i razi pradem w nocnych sesjach a jak to nie pomaga to ginie zona czy dziecko ostatecznosc to podstawienia klona albo przejecie ciala przez astralnego pilota wiernego swojemu wladcy yahwe oczywiscie

 15. Zuza~~~ Says:

  Te bydlaki traktują nas jak stonkę ziemniaczana. Wielkanoc 7 rano bezchmurne niebo w Anglii rozpylały jak wściekle tony tego świństwa,to ostatni raz kiedy widziałam bezchmurne niebo.Korporacje energetyczne zacierają chciwe łapska bo rachunki za ogrzewanie rosną i wydłuża się sezon grzewczy . Obserwuje pracując w szpitalu ostatnio dużo dziwnych zachorowań związanych z paciorkowcem!-próbują dociec przyczyny!

  • gmo zabija Says:

   przynajmniej macie wholefood możecie sobie kupic organiczne a my wszystko pryskane chemia przez naszych i chemia przez nie naszych

 16. adsas Says:

  a oprócz tego warto dodać naszą Polską zdrową żywność tj. sól drogowa, zdechłe ryby, zdechłe chore krowy, przeterminowane konserwy i cholera wie co jeszcze

 17. rok2 Says:

  Witam!
  Proszę o informację jakimi środkami chronią sie przed opryskami ci,którzy je zlecają.
  Pozdrawiam

  • Jasiek z K. Says:

   Bobasku, jak się wymyśla coś szkodliwego to zanim się zacznie to stosować wytwarza się antidotum by samemu się uratować. Oni sypią wirusy, bakterie pleśnie, grzyby i inne. Wymienine organizmy emitują indywidualne częstotliwości. Są dostępne w medycynie urządzenia które wychwytują te wibracje i podają dane dotyczące np. boreliozy czy candidy oraz wielu innych. W prosty sposób można zniszczyć wszystkie tamte „robale” wysyłając wibracje niszczace je.Można mieć specjalny zegarek na ręku lub telefon czy inny patent który niszczy wszystkich gości gdy do ciebie się zbliżają. Automatycznie. Natomiast takie bobaski i inne tłumakowate łykają toto i chorują, chorują, chorują i zchodzą zostawiają dorobek starszym i mądrzejszym.

 18. Pola Says:

  Jesteśmy zatruwani z powietrza nie z powodu walki z ociepleniem ale z powodu realizacji programu NWO dot. drastycznej depopulacji Ziemian.

 19. Raf Says:

  Pamętajmy żeby nie zatruwać dodatkowo swoich organizmów lękiem, bo to jest silniejsze od jakichkolwiek oprysków.

 20. Jakub Sałacki Says:

  My Was zatruwamy 🙂 Nie wiedzieliście o tym?

 21. Niezrzeszony Says:

  Polskojęzyczne władze wiedzą o tym doskonale, doskonale zamiataja temat z mediów głównego nurtu, bo wiedzą że jest to trucie populacji. Tzw. reformy z funduszami z 2011r, podwyszenie wieku emerytalnego doskonale wpisują się w plan globalnej eksterminacji. A WAS POLAKÓW NIE BĘDZIE, to można dowiedzieć z relacji słuchaczy w Radiu Maryja, MY WEŹMIEMY WŁADZĘ A WY POLACY PÓJDZIECIE Z TORBAMI, ( w 1991r) to zakomunikowano przedstawicielom NSZZ z Jastrzebia, gdy udali sie na rozmowy z „intelektualistami” pod Warszawę. O nowym porzadku świata słyszymy na codzień, a chciał to osiagnąć Hitler czy Lenin. Program eliminacji Polaków i niszczenie ekonomii świata przez elity bankierów jest wdrożony. Lokalne władze jak i media nie sa tym zainteresowane, co miałem okazję doświadczyć po osaobistych inicjatywach nie tylko w sprawie chemtrail.

  • Janusz Says:

   to logiczne muszą wiedzieć pewne rzeczy dlatego spadła” casa ” z generałami dlatego poleciał „kwak” i inni np ” Petelicki” myślisz że nie wiedział ? tylko że ta prawda jest tak niemożliwa do przyjęcia że nie mieści się w umysłach prostych ludzi, że to działania ponadpaństwowe przecież w Rosji te z to rozpylają !!!!!!!! rozmawiałem z Ruskim mówi ze to samo !!! a to przecież mocarstwo kto by na to pozwolił a jednak to zmowa ponad narodami ! ” agenda ” która działa na ziemi jest sterowana przez złe istoty które mają swój partykularny plan mają tu swoich ludzi możliwe nawet że jak ktoś napisał awatary ..plan
   o którym mało kto wie . Co jest ciekawe ta sytuacja była przepowiedziana dawno temu w starożytnej księdze Ezechiela w 38 rozdziale …. kogo te złe siły chcą zniszczyć i kto ich zniszczy i kiedy, wiedzą pewni ludzie co mówią o tym otwarcie od ponad 100 lat ale to co mówią napawa nadzieją i to bardzo realną skoro ludzie proszą o to od 2000 lat może przypomnę o co proszą ” przyjdź KRÓLESTWO TWOJE !” co to za rząd który ma przyjść i skąd ? Inna starożytna księga Daniela 2:44 daje odpowiedź na to pytanie . Wiedzę o chemtrailach już macie pora na tę biblijną a wszystko stanie się jasne jak słońce sam to sprawdziłem i nie mam wątpliwości że to jest prawda .

 22. MrCoookie Says:

  Po ilosci wpisow nasuwa sie pytanie?
  Czym interesuje sie narod POLSKI?

  • Mosze Goldman Says:

   Biorąc pod uwagę, że coraz więcej się o tym mówi i coraz więcej(ale wciąż mało) ludzi zna ten i podobne tematy to świadomość ogółu cały czas powoli rośnie. My musimy tylko robić swoje, konsekwentnie informować swoje otoczenie, o tym co się dzieje. Mamy wtedy tą świadomość, że zrobiło się wszystko, żeby poinformoać ludzi, że spłata ich kredytu to nie jest najważniejsza rzecz na świecie i cel ich istnienia. A to, że odpowiedzą, że po prostu dużo samolotów lata po niebie, to już inna kwestia.

 23. vionna Says:

  Teoria zostala potwierdzona! Jestesmy zartuwani z powietrza!
  Wiec litisci!!!! Kto powie dosc???!!!

  • Niezrzeszony Says:

   Ja chciałbym powiedzieć dość, ale czy Pan ( Pani ) zechce zrobic coś więcej ?
   Chętnie wymienie się pogladami. pawelm69@vp.pl

  • Jasiek z K. Says:

   Smoleńsk jest Znakiem dla nas i dla nich. Oni wiedzieli co się w Polsce dzieje co sypią ile i w jakim celu.Udawali w większośći patriotów a nimi nie byli…wręcz przeciwnie. Dowódcy wojsk lotniczych nie wiedzieli kto sypie i po co???
   Między bajki włożyć. To znak byśmy zaczęli myślec a dla nich że będzie kara.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: