David Icke – Reptiliańskie dziedzictwo krwi


Autor: David Icke
Fragment rozdziału XV „Satan’s children” z książki „The Biggest Secret”

Rytuały czarnej magii, które znamy pod nazwą satanizmu, są nowoczesną formą rytuałów i ofiar z ludzi rodem ze starożytnego Babilonu i zinfiltrowanych przez Bractwo społeczeństw, takich jak: Sumerowie, Fenicjanie, Hetytowie, Egipcjanie, Kananejczycy i Akadyjczycy, narody, wśród wielu innych na całym świecie. Pomimo upływu lat, rytuały te pozostały bez zmian, wciąż odnoszą się do tych samych bóśtw, a to stanowi dziś podstawę dla wtajemniczonych Bractwa.

Znaczenie, w jakim używam słowa „satanizm”, nie ma nic wspólnego z chrześcijańską wersją szatana. Używam go tylko do opisania systemu ofiar rytualnych i tortur, które są, jak się wydaje, szokujące dla większości ludzi, systemu obecnego na całym świecie, w dzisiejszych czasach. Satanizm jest po prostu inną nazwą dla kultu wysoce destrukcyjnych i negatywnych sił, które na przestrzeni wieków, miały nieskończenie wiele różnych nazw: Nimrod, Baal, Moloch lub Molech, Set, Diabeł, Lucyfer, etc. nie ma im końca.

Satanizm wypacza wszystko co pozytywne, w ten sam sposób, w jaki naziści zaadoptowali pozytywny symbol – swastykę – odwrócili ją, aby symbolizowała negatyw. Dlatego też sataniści odwrócili pentagram i dlatego używają czarnego koloru symbolizującego ciemność, stąd ich Czarna Msza. Odwrócili także symbolikę bieli, która jest dla nich silnie negatywnym kolorem.

Satanistyczne sieci, pod nazwami różnych bóstw, zostały stworzone przez babilońskie Bractwo do zaspokajania swoich potrzeb. Widzieliśmy, że sprawozdania na temat Obserwatorów i ich potomstwa, Nefilim, wspominają o piciu krwi. Bractwo zdaje sobie sprawę, że krew zawiera w sobie życiową energię. Picie krewi menstruacyjnej zawsze była cechą gadzich rodów, ponieważ potrzebują krwi do życia w tym wymiarze. Krew znana była jako Gwiezdny Ogień, kobieca esencja księżycowa. Kobiecy cykl miesiączkowy podlega cyklom Księżyca i krew zawiera tę energię. Jego składniki mają zapewniać długą żywotność. W Indiach nazywano krew somą, w Grecji była to ambrozja. Mówiono, że był to nektar bogów – gadzich bogów, którzy są genetyczne uwarunkowani od picia krwi. „Święty Graal”, kielich lub szklanka, jest symbolem macicy i picia krewi menstruacyjnej, jednocześnie jest symbolem reptiliańskich, królewskich rodów jako takich.

Kapłanki, będące dziewicami, dostarczały menstruacyjną krew elitom z królewskich, gadzich linii. Stąd wywodzi się termin ‚szkarłatna kobieta’, lub u Greków ‚najświętsza niewiasta’. Oznaczające to greckie słowo ‚hierodulai’, w końcu zostałe przetłumaczone na język angielski jako ‚harlot’ (ladacznica) i na niemiecki jako ‚hores’, źródło słowa ‚whore’ (dziwka). Słowo ‚rytuał’ wywodzi się z tych obrzędów (ritu = redness (czerwienienie)), podobnie ‚rite’ (obrzęd) i ‚red’ (czerwień). Menstruacyjna krew to jeden z powodów, dlaczego kolor czerwony jest tak ważny dla satanistów, i jest to kolejny powód, dla ciągłego używania złotego koloru przez królewskie rody. Złoty nazywany jest metalem bogów, lecz dla Anunnaki z sumeryjskich tablic, krew miesiączkowa była „złotem bogów”.

Reptilianie i ich krzyżówki(hybrydy) piją krew, ponieważ spożywają w ten sposób siły witalne danej osoby, oraz dlatego, iż potrzebują krwi, aby istnieć w tym wymiarze. Podczas picia ludzkiej krwi i jedzenia ludzkiego mięsa, często przybierają oni gadzi wygląd, jak mi opowiadali ci, którzy widzieli to na własne oczy. Picie krwi jest w ich genach. Kapłanka elit lub inaczej „Bogini Matka” w hierarchii, która wykonywała rytuały dla Bractwa na najwyższym poziomie, powiedziała mi, że bez ludzkiej krwi, gady nie mogą przetrwać w tym wymiarze. Jej imię to Arizona Wilder, dawniej Jennifer Ann Green. Co ciekawe, powiedziała, że gady ścigają aryjską rasę przez cały wszechświat, gdyż krew białej rasy jest z jakiegoś powodu szczególnie dla nich ważna. Blondwłosy i niebieskooki „strumień” jest przez nich pożądany bardziej, niż wszystkie inne. Reptilianie udali się za białą rasą na Marsa, mowiła, a potem przybyli za nimi na Ziemię. Nie jest niemożliwym, żeby liczne przybycie gadów na tę planetę, było znacznie bardziej zbliżone naszym czasom, niż wielu badaczy przypuszcza. Mający miejsce zaledwie kilka tysięcy lat temu program krzyżowania, pomiędzy gadzimi Anunnaki i białą rasa z marsjańskich rodów, skrzyżowanych już z wcześniej z gadami na Marsie, przyniósłby bardzo wysoki odsetek gadzich genów. Ma to zasadnicze znaczenie ze względów opisanych wcześniej. Wydaje się, że hybrydy potrzebują szczególnego stosunku gadzich genów, zanim będą mogły zmieniać kształt, jak robią to teraz. Czas, kiedy nastąpił program krzyżowania, jest mniej ważny, niż sam fakt istnienia takiego procesu.

Satanizm opiera się na manipulacji energią i świadomością. Te głęboko chore rytuały tworzą pole energetyczne, wibrującą częstotliwość, która łączy świadomości uczestników rytuałów z Reptilianami oraz z innymi świadomościami z niższych warstw czwartego wymiaru. To ostatnie, to wymiarowe pole, znane dla wielu osób także jako niższy astral, które rezonuje z częstotliwościami emocji niskich wibracji takimi jak strach, poczucie winy, nienawiść, itd. Kiedy rytuał koncentruje te emocje, tak jak satanizm to robi, tworzone jest potężne połączenie z niższym wymiarem czwartym – z Reptilianami. Są to niektóre z demonów, do przywołania których, te rytuały zostały zaprojektowane, ponieważ cała ta smutna historia rozpoczęła się tysiące lat temu. To wtedy następują zawładnięcia – gady przejmują fizyczne ciało wtajemniczonego. Główni sataniści, prowadzący rytuały, są pełnymi krwi Reptilianami, spowitymi w ludzkie postaci.

Rytuały te niezmiennie odbywają się wirowych punktach Ziemi, i tak strach, przerażenie i nienawiść wówczas stworzone, wnikają w globalną sieć energetyczną i wpływają na ziemskie pole magnetyczne. Formy myśli, o takiej skali wrogości, utrzymują częstotliwość wibracji na niskim poziomie i wpływają na ludzkie myśli i emocje. W miejscach, gdzie rytuały satanistyczne mają miejsce, w atmosferze unoszą się wrogość i strach. To, co nazywamy „atmosferą” jest polem częstotliwości, które może być formowane przez ludzkie myśli. Dlatego czasem mówimy o szczęśliwej, ciepłej i kochającej atmosferze, lub ciemnej i złowrogiej.

Im bliżej wibracje pola ziemskiego są niższych warstw czwartego wymiaru, tym więcej mocy Reptilianie mają na tym świecie, i nad jej mieszkańcami. Satanizm to nie tylko choroba i zboczenie, choć tym bezdyskusyjnie jest, jednak, z punktu widzenia Bractwa, głównym powodem jego istnienia, są: kontrolowanie ziemskiego pola magnetycznego; oddawanie pokłonów gadzim mistrzom i łączenie się z nimi; picie życiowej energii z ludzkich ofiar; i w końcu, zapewnienie energii dla Gadów, którzy wydają się żywić ludzkimi emocjami, szczególnie starchem. Te ofiary są dosłownie ofiarami dla „bogów”, Reptilian i ma to miejsce już od tysięcy lat. Masowe ofiary z ludzi u Azteków w Ameryce Środkowej, a także w wielu innych miejscach, miały na celu dostarczanie żywności dla fizycznych gadów i ich krzyżówek, którzy jedzą ciała i piją krew, oraz żywności energetycznej dla nie-fizycznych gadów z niższych warstw czwartego wymiaru.

Phil Schneider, budowniczy amerykańskich baz podziemnych, powiedział Alexowi Christopher’owi, pisarzowi i naukowcowi, że gdy dzieci osiągają punkt, w którym nie mogą już dlużej pracować pod ziemią, w niewolniczych warunkach, są spożywane przez Reptilian. Oni preferują małe dzieci, ponieważ nie są one zanieczyszczone jak dorośli. Jest to trudne do zaakceptowania, czyż nie? Jestem pewien, że twój umysł krzyczy teraz „bzdury”, bo też kto chce się zmierzyć z prawdą, taką jak ta? Dopóki odrzucamy tę prawdę, to jak kiedykolwiek ma się to skończyć?

Rytuały satanistyczne zazwyczaj odbywają się w nocy, kiedy pole magnetyczne jest najbardziej stabilne. Podczas dnia, naładowane elektrycznie cząstki wiatru słonecznego, powodują zawirowania w polu magnetycznym i czynią międzywymiarowe połączenie o wiele trudniejszymi. Pole jest najbardziej stabilne podczas całkowitych zaćmień, wówczas indianie odprawiają swoje najważniejsze ceremonie, służące kontaktom i manifestacjom istot z innych wymiarów. Plemienni szamani dobrze o tym wiedzą.
Rytuały satanistyczne i ofiary z ludzi, szczególnie z dzieci, są przeprowadzane na szeroką skalę i obejmują niektórych z najbardziej znanych polityków, ludzi biznesu, właścicieli mediów i przedstawicieli showbiznesu.

Oczywiście, że obejmują. Byłoby zadziwiające, gdyby było odwrotnie, biorąc pod uwagę całe tło. Te rytuały i ofiary ludzkie zawsze były fundamentem wszystkich „religii” Bractwa już od czasów starożytnych. Poprzez manipulacje Bractwa, wtajemniczeni sataniści i ich pomagierzy, lokowani są na wysokich stanowiskach politycznych, ekonomicznych, biznesowych, wojskowych, medycznych, we władzach mediów, i na wpływowych stanowiskach w świecie rozrywki.

Dlatego odsetek satanistów i ofiar z dzieci na topie tych profesji i instytucji, jest zdumiewająco wysoki, w porównaniu z ogólną populacją. Zgodnie z tym, co mówią byli sataniści, których poznałam, niektórzy politycy na świecie są uzależnieni od krwi wypijanej z ofiar, w momencie poświęcania, a to ze względu na adrenalinę, która jest produkowana przez ofiarę w tym czasie. Powiedziano mi, że ten nałóg jest dość powszechny wśród satanistów. Badacze zajmujący się kwestiami „gadzimi” sugerują, że adrenalina jest substancją, również przez Reptilian mocno pożądaną. Wszystko do siebie pasuje.

Tłumaczył: kowal

Źródło: http://www.whale.to/

Komentarze 4 to “David Icke – Reptiliańskie dziedzictwo krwi”

 1. Icke i jego książka Says:

  Jak dla mnie David Icke ma sporo racji w tym, co mówi – zwłaszcza w kwestii argumentacji. Niezależnie od tego, kogo będziemy dopatrywać się jako „grupy faktycznie rządzącej” – Żydów, masonów, Retilian pospołu z Annunaki, czy Illuminati, jedno jest pewne – ewidentnie widać, że ktoś tym wszystkim steruje w przemyślany sposób. Nic z wielkich wydarzeń nie jest przypadkowe, a „dogadanie” w kuluarach wychodzi na światło dzienne (o ile w ogóle to następuje) w tak minimalnym stopniu, że jest to niemal niezauważalne zazwyczaj. Jest to już jednak podstawa, by niczym nić Ariadny – podążać do prawdy… „Największy sekret” Davida Icke moim zdaniem dla wszystkich myślących można polecić, a nie tylko grupie „przebudzonych” – każdy myślący i analizujący logicznie fakty człowiek powiąże dzięki tej książce pewne sznureczki i dostrzeże, jak misternie skonstruowana jest całość pajęczej sieci, w którą wpadła ludzkość wraz ze „swoją” cywilizacją… Do prawdy można dojść jedynie za pomocą stawiania sobie pytań, a David Icke daje podstawy ku zadawaniu BARDZO wielu takich pytań… Polecam serdecznie z całego serca każdemu, kto widzi, że żyjemy niczym w „Matrixie” (który notabene też nie był „zwykłym” kinem dla mass kultury). Pozdrawiam!

 2. qrde blade Says:

  Jeżeli myślicie, ze autor tego artykułu oszalał, lub naczytał się bzdur to zapoznajcie się z fachowym ujęciem sprawy:
  1. http://exopolitics.blogs.com/exopolitics/2011/12/archons-exorcising-hidden-controllers-with-robert-stanley-and-laura-eisenhower.html
  oglądajcie na dużym ekranie zwracając uwagę na oczy…
  2. http://youtu.be/P6ze9zKlyOk
  Natomiast ta informacja jest już od kilku lat dostępna w Internecie i jest oficjalnym wypowiedzeniem wojny przez energetyczne symbioty zasiedlające ciała twarów (Twary – sprawdź w wyszukiwarce) tworząc z nich rządzące światem awatary. Dlatego między innymi ostatnio tyle pedofilii i innych zboczeń:
  3. http://youtu.be/x6A1PqJb6Jc

 3. marc Says:

  kto się boi śmierci umiera codziennie wiele raz ..a ten kto się jej nie boi umiera tylko raz…..

 4. Szpila Says:

  No własnie. Niemalże wszystkie religie i wierzenia krążą wokół jednego zachowania – STRACHU. W różnej swej postaci strach, cierpienie, wywoływanie poczucia winy, itd. są najbardziej rozpowszechnionymi źródłami adrenaliny. Tak woda do życia!!!. Dawniej można było bezpośrednio oddziaływać poprzez składanie kwawych ofiar. Wraz z rozwojem intelektualnym ludzkości stosowane metody zaczynały przybierać bardziej „cywilizowaną” postać np. dobrowolne samookaleczenia i samobiczowanie w wierze aż do krwi, pełne poświęcenia i wiary uczynki, bicie i zastraszanie poddanych, krwawe władztwo, wojny, itp. Później emocje produkowane były poprzez, w dalszym ciągu wojny, masowe mordy, konflikty, itd. W dzisiejszych czasach są to filmy horroy, thillery, sience fictin i inne. Powszechnym sposobem wprowadzonym do codziennego życia stały się pogoń za modą, mamoną i władzą. Istotnym elementem było wprowadzenie indywidualizmu, który stał się przyczyną powstania nieuczciwości i podłości ludzkiej, itd. Dla istot stadnych i z natury łagodnych, tego rodzaju przeżycia są anomaliami powodującymi ciągły strach w różnych swych formach. Tak więc, tzw. rozwój cywilizacyjny, wzbogaca wachlarz przeżyć o podłożu stresogennym, a to stanowi pożywkę dla istot, o których pisze się powyżej. To tak jakby zakład produkcyjny ciągle modernizowany zwiększał swoją produkcję. I tu mamy wniosek: CIĄGLE ZWIĘKSZAMY TEMPO ŻYCIA CODZIENNEGO, GONIĄC ZA WZROSTEM tzw. STOPY ŻYCIOWEJ, NIE ZDAJĄC SOBIE SPRAWY Z CENY JAKĄ PŁACIMY. Niski poziom intelektualkny podpowiada nam – pracą coś osiągnę i harujemy po 10 -14 godz na dobę, jak wyrobnicy, za marne grosze. W materialnej przestrzeni z tej orki korzystają nieliczni. Natomiast w przestrzeni energetycznej istoty z 4 wymiaru. Jak myślicie – DLACZEGO PRACUJE SIĘ CORAZ DŁUŻEJ I BARDZIEJ WYCZERPUJĄCO, ZA TE SAME PIENIĄDZE ???. DLACZEGO NA POBYT W SZPITALU, CZY PILNE BADANIA CZEKA SIĘ MIESIĄCAMI ???. Ano dlatego, że NIEPOTRZEBNI SĄ CHORZY NIEWOLNICY, ZE SKAŻONĄ ENERGIĄ. Jednak, ktoś kiedyś napisał prawdę: „masy są tępe”. Dlatego uparcie brniemy w ślepy zaułek – a jak tam dotrzemy będzie za późno na rozwój. Typowym przykładem jest Polska – masy głosują i brną w szambo, a gdy dotrą do dna wokoło będzie jedynie gówno.
  Pozdrawiam


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: