Trump dzwoni do Dudy…


Zaniepokojony i zdenerwowany Trump dzwoni do Dudy i pyta: po co polska policja kupiła 30 mln. sztuk ostrej amunicji?! Czy PiS, Kaczyński, Duda i polska policja chce strzelać do Polaków?!

Wiele legend już obrosło ”tajemniczą rozmowę telefoniczną” z dnia 18 kwietnia 2020 roku, kiedy to prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump osobiście zainicjował rozmowę telefoniczną z Dudą.

To rzadki przypadek aby prezydent imperium światowego – (jakim bezsprzecznie są USA), które to imperium zajmuje się i przewodzi światu w walce przeciwko epidemii wirusa – … aby osobiście pofatygował się na rozmowę z mało ciekawym typem: czyli z Dudą.

Cóż takiego musiało się wydarzyć w Polsce, że aż wytrąciło to prezydenta Trump’a z jego codziennych, licznych obowiązków…. A by Trump zmusił się do osobistej reakcji… a nawet osobistej interwencji?!

A więc: co z tą Polską?

Od końca lutego bieżącego roku do Washington’u D.C. dochodzą niepokojące raporty agencji wywiadów CIA oraz NSA o dziwnej i niezrozumiałej aktywności ”tzw. tfu polskiego rządu”.

Dziwne decyzje polityczne PiS-u nieopatrzone żadnym komentarzem mnożą się w sposób lawinowy. Sojusznicy z NATO nie otrzymują żadnych wyjaśnień co do tajemniczych ruchów Kaczyńskiego, Dudy i całej tej syjonistycznej mentowni – czyli spółki „PiS sp. z o. o.”.

Należy pamiętać, że całe te PiS-iorskie zamieszanie odbywa się w czasie ważnych ćwiczeń wojskowych ”Defender 2020” oraz w czasie intensywnej walki z pandemią wirusa.

ALE OD POCZĄTKU:

Na początku kwietnia 2020 roku polski KGHM ogłasza niespodziewanie (oraz ku zaskoczeniu partnerów z NATO i UE) że Polska otwiera ‘most powietrzny’ z Chinami!

Konsternacja….

Tylko opuszczone Włochy zdecydowały się na taki ruch w obliczu pozostawieniu Włoch – na pastwę losu w walce z epidemią wirusa – przez Unię Europejską.

Ale Polska przecież nie była w takiej tragicznej sytuacji – i nie jest do dzisiaj! Po co więc Polska ogłosiła ‘most powietrzny’ z ChRL?

I to właśnie pytanie zadali sobie czujni analitycy z CIA oraz NSA.

… Zwłaszcza, że jeszcze do niedawna PiS-iory zapewniali o silnym sojuszu z USA (czytaj: obiecali zerwanie wszystkich strategicznych kontaktów z Chinami – pozostawiając jedynie kontakty ekonomiczne).

Tylko, że zdaniem polityków Stanów Zjednoczonych:

 • przylot w dniu 18 kwietnia bieżącego roku do Warszawy samolotu Antonow AN-225 z tzw. ‘chińską pomocą’ (czytaj: w pełni odpłatną)

 • ogłoszenie ‘mostu powietrznego’ Polska-Chiny z początku kwietnia 2020 roku i zaangażowanie w tę akcję samolotów LOT-u

– rażąco wykraczał poza kontakty ekonomiczne!

 • Oczywiście zdziecinniała tzw. ‘opinia publiczna’ niczego się nie domyśliła i nie odczytała prawidłowo wagi sytuacji.

 • Identycznie polskie media (czytaj: syjonistyczne media polsko-języczne) uznały, że nie w ich interesie będzie drążyć tę wstydliwą sprawę!

NIESTETY, ALE SPRAWA JEST WAŻNA DLA POLAKÓW… DLA ICH DALSZEJ EGZYSTENCJI !

To kurwa…. O co chodzi?!

Otóż w kwietniu b. r. (to właśnie jest kluczowy miesiąc) wypłynął ‘niejawny’ audyt o bezprecedensowych zakupach ”tzw. tfu polskiego rządu” dla polskiej Państwowej Policji….

… Między innymi 30 mln sztuk amunicji (sic!)

Eksperci twierdzą, że taka ilość amunicji przekracza aż kilkakrotnie zwyczajowe zamówienia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dla Policji!

Czyżby Polska szykowała się na wojnę?

Ale wtedy to MON zrobiłby zakupy amunicji dla wojska – a nie MSWiA dla policji!

O kurwa… jeszcze raz!

Wszystko wskazuje, że amunicja jest kupiona dla polskiej policji do zwalczania (czytaj: zabijania) Polaków!

30 mln. OSTREJ AMUNICJI – (nie żadnej gumowej czy hukowej) – to akurat tyle, ile jest zdolnych do walki Polaków mieszkających w Polsce… plus z tymi Polakami, którzy powróciliby z tułaczki zarobkowej z Anglii, Irlandii, Szkocji, Niemiec czy Hiszpanii.

30 mln. Sztuk ostrej amunicji…. Do tego tysiące nowych kamizelek kuloodpornych, 5 nowiutkich wozów bojowych do polewania wodą z armatek wodnych… oraz wiele, wiele innego rodzaju sprzętu bojowego dla polskiej Państwowej Policji! To wszystko zakupiono w kwietniu 2020 roku!

… Ale polskie MSWiA zakupiło też broń „psycho-troniczną” przeciw Polakom (ale o tym w dalszej części tego artkułu).

… No i nie zapominać o zakupie przez polsko-syjonistyczne służby w ub. r. – izraelskiego systemu powszechnej inwigilacji – o nazwie „Pegasus”.

 • Czy te zakupy PiS-u dla Policji pomogą w jakimś stopniu Polakom w walce z pandemią wirusa?

 • Dlaczego politycy PiS-u nie kupują większych ilości testów na wirusa?

 • Dlaczego politycy PiS-u nie pomogą polskiemu biznesowi w czasie epidemii, który już ‘krwawi’?

Bo PiS-iory chcą z pełną świadomością wyrżnąć Naród Polski!

W chwili obecnej nie istnieje żadne zewnętrzne zagrożenie dla Polski. Nikt na Polskę nie będzie napadał. Nawet agresywna – do tej pory Rosja – mięknie! A Putin i jego minister MSZ Ławrow zaczyna się mizdrzyć i łasić do tych, co jeszcze niedawno straszyli.

REALIZACJA SYJONISTYCZNYCH PLANÓW

Dla PiS-yjonistów największym wrogiem jest rdzenny Naród Polski, który przeszkadza i zawadza syjonistom w skutecznej kolonizacji Polski (czytaj: Polin).

30 milionów OSTREJ AMUNICJI przeciwko Polakom….

… Ale przyjrzyjmy się ”tzw. tfu Polskiej Policji”….

… Któż jest przyjmowany w jej szeregi?

 • aż 40% etnicznych Ukraińców, osiedlonych w Polsce po zakończeniu II wojny światowej.

 • aż 20% innych (niepolskich) grup etnicznych z polskim obywatelstwem.

 • aż 20% potomków byłych funkcjonariuszy PRL-u.

 • do tego są już przyszykowani oficerowie izraelskiego Mossadu z polskimi paszportami – aby objęli kluczowe dowodzenia w Polskiej Policji w razie „potrzeby” lub zamieszek.

Nie bez powodu – całkiem przecież niedawno – były minister MSWiA za PO, Sienkiewicz stwierdził że:

 • ”… do polskiej policji przyjmuje się środowiska z patologii…”

 • ”… Polska to państwo teoretyczne…”

Tzw. tfu polska policja” pokazała swoje chamskie oblicze w czasie ubiegło-rocznego Marszu Niepodległości (pamiętacie w jakim to mieście?).

Tzw. tfu polska policja” obecnie nęka obywateli i ściga za spacery lub jazdę rowerową… ochoczo wlepia mandaty tak wysokie – jak dwukrotność przeciętnej rocznej pensji ciężko pracującego Polaka!

Czy to na pewno Polska Policja i Polscy policjanci?

Czy raczej zwykłe ”polskie gestapo” – na wzór ”żydowskiego gestapo” w gettach: Warszawskim czy Łódzkim?

POLACZKI… MUSICIE SAMI SOBIE ODPOWIEDZIEĆ KIM ”ONI SĄ”? Ci niby quasi-policjanci!

Ci funkcjonariusze w polskich mundurach państwowej policji – to zwykła patologia – nienawidząca Polaków… i wszystkiego co Polskie!

Tzw. tfu polska policja” zachowuje się identycznie jak KAPO z Koncentration Lager Auschwitz! W niemieckim obozie zagłady!

To zwykłe Kapo bijące i gnębiące Polaków… tak jak żydowskie Kapo biło i gnębiło swoich żydowskich ziomków (za dodatkowe porcje zupy czy dodatkową kromkę)!

Tzw. tfu polska policja” w kwietniu b. r. dostała po 500 zł podwyżki miesięcznej do swoich pensji od łba. Każdy policjant dostał takie 500 plus z budżetu państwa – w sytuacji, kiedy padają polskie biznesy i lawinowo rośnie bezrobocie – czyli bieda i bezdomność!

Kurwa!

Tzw. tfu polska policja” dostała właśnie taką ”dodatkową porcję zupy” czy ”dodatkową kromkę” (jak Kapo w KL Auschwitz) w postaci miesięcznej podwyżki 500 zł. za tłuczenie pałą Polaków – gdyby Polacy ośmielili-by się wyjść na ulicę i żądali polepszenia swoich warunków i ukarania winnych tej nędzy, w którą wpędził ich PiS!

Dlatego PiS-yjoniści zbroją ”tzw. tfu polską policję” w dodatkowe 30 mln. ostrej amunicji (do tej liczby co już posiadają z lat poprzednich), nowe pistolety, kamizelki kuloodporne, nowe samochody do polewania wodą, etc….

PiS-yjoniści doskonale zdają sobie sprawę, że Polacy się poważnie wkurzą i zażądają – aby PiS-iory odpowiedziały za swoje zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu!

… aby PiS-iory odpowiedziały za swoje zbrodnie wespół ze swoimi wspólnikami z Izraela i z Mossadu!

Bo przecież każdy rozsądny obserwator sceny politycznej wie, że Kaczyński, Duda oraz reszta PiS-yjonistów realizuje wytyczne i instrukcje wysłane od Żydów z Izraela….

… Dotyczące planu depopulacji i wywłaszczenia Narodu Polskiego….

… czyli zrównania Polaków do pozbawionych praw Palestyńczyków!

NO CÓŻ, ALE TO WCALE NIE ODPOWIADA TRUMP’OWI !

Prezydent USA D. Trump ma całkiem inne plany i wizje co do przyszłości Polski i Polaków we współczesnym świecie!

A to wcale Żydom się nie podoba!

To o co chodzi Trumpowi?

Donald Trump nie ukrywa, że ma poważne plany co do Polski. Dokładnie było to opisane w poprzednich artykułach i wpisach tego BLOGU. Ogólnie rzecz ujmując USA chce pozostać w Europie jako główny rozgrywający i do tego jest potrzebne silne Między-morze, które zrównoważy zachodnią część Europy Zachodniej nieukrywającej niechęci do USA. Polska to idealny naturalny lider Między-morza, spełniający wszystkie niezbędne warunki.

W czym więc problem?

Problem stanowi partia syjonistyczna PiS, która zamiast egzekwować narodowe ambicje Polaków – to wyłącznie egzekwuje narodowe ambicje Izraela!

Otóż ogłoszony uroczyście przez PiS-iorów ‘most powietrzny’ Polska – Chiny, angażujący wiele samolotów LOT-u; oraz niedawny cyrk medialny z lądowaniem największego samolotu Antonow AN-225 poważnie zaniepokoił Biały Dom w Washington’ie D.C.

USA uważa Chiny za swojego wroga, z którym obecnie prowadzi wojnę celną i gospodarczą. Dodatkowo Biały Dom oskarża Chiny za rozprzestrzenienie się pandemii wirusa i chce skarżyć Chiny o odszkodowanie za szkody spowodowane w gospodarce USA.

Siłą rzeczy Biały Dom oczekuje lojalności od swoich sojuszników. Do których zalicza Polskę….

… Ale Polska (czytaj: PiS-yjoniści) zdradzili USA!

CIA oraz NSA, dwie największe agencje bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych sporządziły tajny raport dotyczący właśnie tzw. ‘mostu powietrznego’ Polska – Chiny. Niepokój budzi lista produktów sprowadzanych z Chin do Polski. Na tej liście oprócz maseczek i fartuchów –

 • są także elementy chińskiej elektroniki do budowy sieci 5G;
 • chińska broń, amunicja
 • aparaty do rażenia tłumów chińskiej produkcji antenami psycho-tronicznymi!

Antonow AN-225 przywiózł do Polski 18 kwietnia b. r. (oprócz maseczek i fartuchów) części tego właśnie elektronicznego syfu do walki przeciwko rozruchom ulicznym! Reszta z pewnością przylatuje LOT-em używając ‘mostu powietrznego’.

W raporcie CIA można wyczytać, że swoją destrukcyjną elektronikę do Polski wysłali: ”China Mobile Hangzhou”; ”Supcon”; ”Wynca Group” oraz ”Huawei”.

Broń „psycho-troniczna” – to rodzaj urządzeń elektronicznych stosujących fale elektromagnetyczne ultra-krótkie.

Fale ultra-krótkie są naturalnym komunikatorem wszystkich organów w ciele człowieka – dlatego broń psycho-troniczna wykorzystuje identyczne fale do emisji – z elektronicznych nadajników – aby skutecznie zakłócać te życiowe funkcje komunikacji w ciele człowieka.

W efekcie wysyłane przez nadajniki fale ultra-krótkie atakują ludzkie DNA, a nawet je poważnie uszkadzają; powodują też chwilowe ogłupianie ludzi w tłumie w czasie protestów ulicznych.

Broń „psycho-troniczna” znajduje się na wyposażeniu wielu wojsk NATO, Rosji, ChRL, Izraela, etc..

Warto wspomnieć, iż system sieci komórkowej 5G używa identyczne ultra-fale!

https://www.youtube.com/watch?v=yT67mmGXNqU

https://www.youtube.com/watch?v=yV2vv-Wurqo

Teraz chyba już nikogo nie dziwi ”ostre wkurwienie” prezydenta Trump’a na Dudę i Kaczyńskiego – od których przecież oczekiwał lojalności!

 • Montaż chińskiego systemu 5G spenetruje całą elektronikę wojsk NATO stacjonujących w Polsce!

 • Sprowadzona z Chin broń, amunicja i systemy „psycho-troniczne” do zwalczania tłumów (czytaj: Polaków) wzbudziły poważny niepokój w Białym Domu.

TELEFON TRUMP’A DO DUDY

 • Zaniepokojony Donald Trump zatelefonował do Dudy, pytając po co Duda i PiS kupują dla policji tyle ostrej amunicji? Po co kupują sprzęt do walki ludźmi?

Przecież w czasie epidemii wirusa obywatelom powinno się ulżyć, a nie strzelać do nich i zabijać!

 • Donald Trump zapytał Dudę, dlaczego nie chce przyjąć respiratorów i leków na wirusa od Stanów Zjednoczonych… skoro inne państwa europejskie już wcześniej przyjęły od USA sprzęt medyczny i skuteczne leki?

Cała treść rozmowy została utajniona przez Dudę.

Oficjalnie Duda pochwalił się, że wynikiem rozmów było wysyłanie do Chicago (USA) grupy ratowników medycznych (sic!) – co za ‘wiocha’…. USA nie potrzebuje takich prezentów, bo dobrze sobie radzi!

TERAZ NALEŻY TE OPISANE WYDARZENIA POŁĄCZYĆ W CAŁOŚĆ

 1. Kilka miesięcy wstecz Stany Zjednoczone ogłosiły, że oficjalnie wycofują się z Bliskiego Wschodu. Wyjątek stanowi Irak.
 2. USA nie jest też zainteresowane ropą z Bliskiego Wschodu – dlatego zamierza zmienić konstrukcję swojego dolara, który już nie będzie petro-dolarem… ale będzie określony złotem (lub innymi kruszcem) oraz siłą militarną.
 3. Oznacza to w rzeczywistości, że USA nie zamierza dalej sponsorować przestępcę wojennego jakim niewątpliwie jest państwo: Izrael.

To straszliwie wkurwiło Izrael – ponieważ brak obecności wojsk USA w regionie Bliskiego Wschodu oznacza katastrofę i wojnę w niedalekiej przyszłości dla Izraela.

 • Kandydatów na to, aby dojebać Izraelowi jest wielu: Iran, Turcja, Syria, Egipt, Jordania, Rosja, Chiny…. I Naród zwany Palestyńczykami!

Niektóre z tych państw są słabe, ale niektóre silne. A jeśli zawiążą koalicję….

Izrael nie ma przyjaciół w regionie – co wcale zbytnio nikogo nie dziwi. A Saudyjczycy raczej żadnej realnej siły bojowej nie prezentują, chociaż sprzęt wojenny zakupili przedni.

Izrael w tej nowej sytuacji – w popłochu próbuje ułaskawić Putina i Erdogana…. Co kiepsko im idzie.

Izrael próbuje więc sojuszu z Chinami! A to oznacza ostry konflikt Izraela ze Stanami Zjednoczonymi, które prowadzą przeciwko Chinom wojnę celną i gospodarczą! … Oraz oskarżają Chiny o zakażenie obywateli USA wirusem.

Tak, czy siak… Izrael zaczął prowadzić otwartą wrogą politykę przeciwko USA, które to USA nie chce sponsorować przestępstw dokonywanych przez Izrael!

Izrael wciągnął w tę akcję przeciwko USA wszystkie swoje agendy i agencje działające w innych państwach – w tym wciągnął Polskę… w nowy żydowski konflikt przeciwko USA!

Decyzje polityczne z Izraela są wysyłane do syjonistycznego PiS w Polsce i są pokłosiem konfliktu pomiędzy USA – Izrael.

Tylko idiota uwierzy w taki ”przypadek”!

Wszystko to zgrywa się w czasie!

 • Izrael próbuje wyrwać Polskę z orbity Stanów Zjednoczonych – aby osadzić Polskę w orbicie wpływów Chin!

 • Polska dla Chin to łakomy kąsek! Jeśli wpływy gospodarcze w Polsce zdobędą Chiny to wyrzucą USA z Europy już na długo.

 • Polska w strefie chińskich wpływów dopełniłaby nitki ‘jedwabnego szlaku’ – zerwanego skutecznie przez USA rok wcześniej.

I tak ponownie… Izrael próbuje rozgrywać ”polską kartę” dla swoich egoistycznych celów!

Zresztą Izrael widzi w tym swój własny egoistyczny interes: chciałby aby Chiny scedowały zarząd Polską dla Żydów.

KONKLUZJA:

 1. Most powietrzny’ Polska – Chiny to w rzeczywistości ‘wrogi akt’ przeciw Stanom Zjednoczonym!
 2. Zakup broni, amunicji, sprzętu bojowego oraz elektronicznego sprzętu do walki psycho-tronicznej dla polskiej policji – to ‘wrogi akt’ przeciwko Narodowi Polskiemu!

A co ty myślałeś… Polaczku?

Będzieśz się temu wszystkiemu tylko przyglądał z boku?

Chyba nie jesteś frajerem?

… A PiS-yjonistyczne wybory na Dudę-Judę… już tuż, tuż!

 

http://mr-navigator.mystrikingly.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: