Nie będzie „biotelefonów”. Hartmut Müller twórca Teorii Globalnego Skalowania został aresztowany


Hartmut Müller jest twórcą Teorii Globalnego Skalowania. Wspólnie z Ralfem Otte oraz Martinem Nathansenem opracował mobilną technologię telekomunikacyjną (g-com), w oparciu o którą działa „biotelefon”.
Technologia g-com, wykorzystuje występujące w naturze zjawisko fizyczne tzw. „stojącą fale grawitacyjną”. Cechuje ją brak jakiegokolwiek obciążenia promieniami, w związku z czym wykorzystuje znikome ilości energii, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie potrzebuje masztów nadawczych. Dodatkową niewątpliwą zaletą jest fakt, że może działać praktycznie wszędzie; również pod wodą i pod ziemią – w czasie rzeczywistym.
W 2001 r. roku zaprezentowany został pokaz tej technologii na targach „IT Tagen”, gdzie połączono się wówczas z Uniwersytetem w Sankt Petersburgu. Matematycy wspólnie w fizykami rozwinęli technologię g-com tak, by można było używać jej w komunikacji zamiast tradycyjnych telefonów komórkowych.
Hartmut Müller dążył do tego, by technologia ta stała się dostępna dla wszystkich tak szybko, jak to możliwe i by można było wszędzie kupić „biotelefony”. Jak twierdził, g-com korzysta z naturalnej energii, ale przedstawiciele świata biznesu niestety nie widzą możliwości osiągania wielkich zysków. Ponieważ „biotelefony” łączą się bezpośrednio ze sobą, nie istnieje też żaden centralny operator, który mógłby na tym zarobić.
Urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych zostało zgłoszone jako wynalazek 2.02.2005r i zarejestrowane pod nr EP 01716651.
Hartmut Müller związał się z firmą GSDI, która gromadziła fundusze na rozwój technologii globalnego skalowania. Firma ta została oskarżona o oszustwo, a Müller stał się głównym oskarżonym o współudział w oszustwie. W lutym 2012r. wyjechał do Brazylii, ponieważ nie czuł się winnym zarzucanych mu czynów. 24.10.2012r., został aresztowany przez Agentów Interpolu w związku z wyrokiem wydanym przez sąd w Dreźnie, który skazał go na 4 i pół roku więzienia za używanie, nieprawdziwej zdaniem sądu, teorii globalnego skalowania wykorzystywanej w urządzeniach, które miały m.in. chronić przed smogiem elektronicznym i poprawiać stan zdrowia.
Sąd w Dreźnie uznał, że Muller oszukał ok. 3000 inwestorów, którzy zainwestowali w rozwój jego tchnologii. Muller nie przyznał się do winy, ponieważ twierdzi, że teoria ta jest prawdziwa, jednak biegły, który pojawił się na rozprawie w Dreźnie odrzucił teorię globalnego skalowania, mówiąc, że nie ma żadnego naukowego uzasadnienia.
Teoria globalnego skalowania zaliczana jest do pseudoauki opierającej się na ezoteryce, która nie ma potwierdzenia w badaniach naukowych.
W oparciu o tę teorię powstało jednak kilka urządzeń, które zostały zgłoszone jako wynalazki, a część z nich zarejestrowana. 1. Sposób i urządzenie do konwersji energii – proces konwersji energii kinetycznej przez wykorzystanie naturalnych efektów rezonansu, które zostały zoptymalizowane za pomocą globalnego skalowania, bardzo wysoka wydajność – Zgłoszone: 4 Sierpnia 2004 roku. Wynalazcy: Ralf Otte, Hartmut Müller, Vera Müller. Zgłaszający: Global Scaling Technologies AG, Uzwil, CH (wygasła rejestracja 2011). Zarejestrowane jako WO 2006/012762 2. Aparatura i metody konwersji energii. – wykorzystanie odpychania i efektów wirujących z wirnika magnetycznego dzięki czemu osiągnięty został efekt perpetuum mobile. Zgłoszony: 22 Grudnia 2004 roku. Wynalazcy: Hartmut Müller Vera Müller, Urs Bühler, Ralf Otte. Zgłaszający: Global Scaling Technologies AG, Uzwil (wygasła rejestracja 2009) 3. Sposób i urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych. – urządzenie do bezprzewodowej transmisji danych („biokomórka”). Zgłoszone: 2 Lutego 2005 r. Wynalazcy: Ralf Otte, Hartmut Müller Martin Nathansen. Również zarejestrowany jako EP 01716651.
Publikacje na temat Teorii Globalnego Skalowania można znaleźć m.in. w kwartalniku „Postęp w dziedzinie fizyki” (Progress in Physics). Jest to alternatywny internetowy dziennik poświęcony tematyce fizyki i matematyki.
W czasopiśmie tym publikowane są tematy uznawane za „pseudo-naukowe”, czyli takie, które nie są jeszcze poparte badaniami naukowymi.
Można tam znaleźć wiele informacji na temat wolnej energii, perpetum mobile a także prace podważające teorię względności.
Jednym z autorów publikacji w „Progress in Physics” był bułgarski fizyk Stefan Marinov, ur. 1.02.1931r., zwolennik fal skalarnych, przeciwnik teorii relatywistycznych.
Twierdził, że możliwe jest zbudowanie perpetum mobile. W ostatnich latach jego prace zostały zaakceptowane również przez renomowane czasopisma. Oficjalne źródła podają, że 15 lipca 1997 r., popełnił samobójstwo, skacząc z budynku biblioteki Uniwersytetu w Graz.
Gerhard Steinbach, niemiecki doradca inwestycyjny z Lipska, i jednocześnie przedstawiciel GSDI, dla Niemiec. Doradzał inwestowanie w wolną energię oraz komunikację za pośrednictwem fal grawitacyjnych.
W 2009 roku został aresztowany i jak podają oficjalne źródła w marcu 2010r. odebrał sobie życie.
Większość stron związanych z Teorią Globalnego Skalowania nie działa.
Reklamy

Komentarzy 9 to “Nie będzie „biotelefonów”. Hartmut Müller twórca Teorii Globalnego Skalowania został aresztowany”

 1. tallis Says:

  Ja pewnie czegoś nie rozumiem, ale jak teoria może być nieprawdziwa skoro wojsko amerykańskie podobno od lat posiada broń skalarną opartą na tejże teorii dwu fal grawitacyjnych, które o ile zrozumiałam wykład o nich, łącząc się tworzą ową „falę stojącą” – coś jak kręgi na wodzie.

 2. zuzanna Says:

  mordowanie i niszczenie ludzi odrzucających kolaboracje z chazarami istnieje od zawsze .Tak było z Teslą -żył i zmarł w ubóstwie,po czym oszust i plagiator enstein(syjonista) zawłaszczył wynalazki i mafia wykreowała go na boga fizyki ,”SIERGIEJ SALL – dr nauk matematyczno fizycznych Kiedy zapytano go : skąd bierze się energia ?” Tesla odpowiedział bardzo prosto :” energia bierze z eteru . Ja schładzam eter i zmieniam jego energię na elektryczność„. Po tym jak dziennikarze rozpropagowali wieść o tym ,że i z przestrzeni można otrzymywać dowolną ilość energii i przekazywać ją bez przewodów na dowolną odległość nie spalając przy tym ani węgla ani ropy ani gazu nastąpiło nadzwyczajne posiedzenia rządu USA. Nastąpiło spotkanie rządu USA wraz z bankierami Rozmowy jakie tam prowadzono są zarejestrowane – są one zapisane w książkach. Przytaczany jest tam taki oto fakt- Bankier Bernard Baruch zwracając się do Morgana mówi następujące słowa : „Tu w gazetach piszą o jakimś Tesli , który ma zamiar przekazywać elektryczność praktycznie bezpłatnie. Jeśli sprawy tak się potoczą to stracimy monopol”. No i po tym podjęto decyzję o zakazaniu technologii Tesli….
  …. A na koniec opracowano plan usunięcia z fizyki samego pojęcia ETER. Po to stworzono projekt o nazwie ” SZCZEGÓLNA TEORIA WZGLĘDNOŚCI „….i http://hiperia.org/piotr_piatak/item/104671-einstein-vs-tesla

 3. Marcin Says:

  Patenty niby złożone przez Wynalazcę (np. EP 01716651) nie istnieją. Nie ma informacji na temat konkretnego sposobu działania. Jedyną alternatywą dla dzisiejszych telekomów są sieci meshowe. Tyle, że gnojki od Open Source nie dostaną od bogatych tatusiów kieszonkowego na rozwój takich rzeczy.

  • Emilian Majchrowski Says:

   może te patenty zostały w jakiś sposób zastrzeżone lub utajnione, niemniej jednak istotne jest czy ta stojąca fala grawitacyjna rzeczywiście istnieje, patenty tu i tak nie mają nic do rzeczy, jeśli istnieje to i tak będzie możliwe jej wykorzystanie, w dodatku poza kontrolą systemu

  • Emilian Majchrowski Says:

   zobaczymy co z tego wyniknie

 4. alleksa Says:

  Policzyłąm.
  Aresztowany w 2012.
  Wyrok 4,5 roku.
  Jeszcze chyba żyje.
  W przyszłym roku powinien wyjść na wolność.

  • replikant3d Says:

   Nie łudź się nie wyjdzie żywy z ciupy!

 5. Adrian Says:

  z pewnoscia komus zalezy bysmy nie mieli dostepu do tanis i bezpiecznych technologii. Jezeli pand Muller rzeczywiscie chce udostepnic swoje wynalazki dla ludzi to zglosmy petycje do Avaaz o uwolinienie wtedy sie okaze ile jest prawdy w tym wszystkim..

  • Emilian Majchrowski Says:

   skoro wszyscy którzy się tym zajmuja popełniaja samobójstwa lub są aresztowani, to musi być cos na rzeczy, bo inaczej nikt by ich nie tępił, bo i po co, a tak widocznie są zagrożone interesy firm telekomunikacyjnych, które odzierają nas z pieniędzy, czyli jak zwykle chamstwo, złodziejstwo, i granda


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: