Czy księżyc jest hologramem ?


Zostało to zarejestrowane przez niezależnego badacza, który amatorsko zajmuje się obserwacją gwiazd i księżyca. Niezwykłe „fale” rozchodzące się po powierzchni księżyca – jakby ‚hologramowe’, zarejestrował to już kilka razy. Zostało to potwierdzone przez innych badaczy-amatorów z innych części świata. Fala ta ma widoczne „zagięcie”, co sugeruje, że nie jest to błąd technologiczny i nie zostało to sztucznie ‚nałożone’ na obraz, ale związane jest z kulistą powierzchnią globu księżyca. Autor nakłada różnego rodzaju filtry na obraz, aby lepiej zanalizowac to zjawisko – przez co daje się zaobserowować inne ciekawe detale. Każdą ‚falę’ poprzedza inna dziwna ‚pulsacja’. Wydaje się, że ci ludzie rzeczywiście uchwycili coś niezwykłego przy pomocy swych teleskopów.

Proponuję oglądać na dużym ekranie.

Sati

Komentarzy 9 to “Czy księżyc jest hologramem ?”

 1. qrde blade Says:

  Według iluminowanych teorii Teocentryzmu lub Niebocentryzmu tradycyjnie niedouczeni i niedoiformowani nieświadomie żyjemy wewnątrz pustej planety, po wewnętrznej stronie skorupy ziemi. Szukając w internecie za podanym nazewnictwem znajdziecie przyczynę takiej, a nie innej budowy placu św, Piotra w Watykanie z fallicznym obeliskiem boga Amon Ra w jego środku i dwiema naprzeciw leżącymi fontannami nazywanymi nomen omen Słońce i Księżyc.

 2. Blady Says:

  Według mnie księżyc jest albo statkiem kosmicznym albo jakąś bronią która została tu i czeka na swój czas,za pewne jest na to nałożony hologram żeby nie było widać co to jest.
  Dużo ludzi zauważało dziwne sytuacje związane z ”księżycem”, jest tego multum w internecie.
  Jeśli patrzeć na to tak jak potrafią robić to illuminaci czyli pokazywać po części prawdę w filmach i telewizji tak jak zrobili to np z WTC,a co za tym idzie że oto nasz piękny księżyc był podobny to statku kosmicznego ze star wars czyli „gwiazda śmierci”. Wysyłając fale radiowe w stronę księżyca powracające fale pokazywały że jest po części pusty w środku.
  Może bredzę,ale raczej za dużo wątków zbiera się w jedną całość.

 3. Medium Says:

  Ja pamiętam inną rzecz, która mnie zadziwiła jakieś dwa lata temu wczesną wiosną: mocno leżący sierp księżyca.
  Mam psy i często wychodzę z nimi ostatni raz późnym wieczorem i zawsze wtedy patrzę w niebo. Nigdy później nie zauważyłam podobnego zjawiska.

  Kiedy jest silny wiatr, chmury płyną na tyle szybko, że ostatnio miałam wrażenie, że to światła na niebie się przesuwają, jakby leciały w przeciwnym do chmur kierunku. Pomaga wtedy oparcie wzroku na jakimś ziemskim punkcie, jak np. wierzchołku drzewa.
  Cóż, będziemy obserwować dalej 🙂

 4. Oko Says:

  UsArael zapewne stosuje hologram nakładajac fałszywy obraz wyświetlany z satelity do ” zakrycia” prawdziwych zjawisk jakie się dzieją na księżycu ! doskonale widza że jest obserwowany przez wielu astro-maniaków posiadajacych duże teleskopy , a nie moga tego zabronić , wiec fałszują rzeczywistość . nie od dzis wiadomo że dzieja się tam dziwne zjawiska , jak latajace w kratery i wylatujace świetliste kule , ufo . Rzad coś chce ukryć , może własnie obcą cywilizacje

 5. kawa Says:

  A hologram ma jakąś masę? Chyba nie. Wobec tego jak wyjaśnić przypływy i odpływy zsynchronizowane z pozycją księżyca? Ta fala kojarzy mi się z włączaniem lub wyłączaniem pola siłowego jak w filmach sf :-).

 6. Matt Says:

  czyli hologram idealnie spelnialby swoja funkcje podobnie jak tutaj ;d

 7. Adrem Says:

  Ze 3 lata temu wczesnym wieczorem ( lato) podczas pełni księżyca zauważyłem, ze chmury przepływają jakby za księżycem ! Rodzina, którą wezwałem, żeby też zobaczyła, orzekła w końcu, że może te chmury są jakieś bardzo cienkie, to się tak wydaje. Ale jeszcze długo się przypatrywali.
  W końcu mój ojciec powiedział; muszą płynąć przed księżycem, bo to niemożliwe !
  Tylko że nigdy potem nie widziałem już takich chmur !


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: