Obecne przemiany 4/4 – przemiana naszego słońca


Screenshot_9

Zjawisko zauważone w dniach 10,11,12,13 marca 2012r Obiekty,które pojawiły się przy powierzchni Słońca miały za zadanie „WYRÓWNANIE RÓŻNICY POMIĘDZY BIEGUNAMI MAGNETYCZNYMI

Do dnia 10 marca różnica polegała pomiędzy 7 a 5 = do tej pory dawało 12 podstawowych częstotliwości (paleta barw).
W całym naszym Układzie Słonecznym następuje równowaga energetyczna pomiędzy Materią i Antymaterią. Równowaga 6 do 6. Taki „wynik” daje stagnację, zaniki „naturalnych” ruchów
w budowie magnetycznej Wszechświata.
To nic innego jak „Powrót do źródła” wszystkich cząsteczek, które były podstawą budowy wszelkich form , tak w materii jak i antymaterii.

„’Z PROCHU POWSTAŁEŚ I W PROCH SIĘ ZAMIENISZ !!”

Czyżby Koniec Świata ? Nic podobnego !! To rozpadają się jedynie nasze formy „cielesne”, nasze przejawy i wszelkie formy zaistniałe w całym Wszechświecie !
Każdemu ciśnie się pytanie : to po jaką cholerę ten cały bajzel był komuś potrzebny ?
Zapominamy często o schemacie „boga” jako wzorca przejawu Człowieka i innych form.
Z „pozycji” dogmatów religijnych – wzór boski -to wzór budowy magnetycznej Starej Epoki i był koniecznością do poznawania wszelkich doświadczeń i reakcji naszych form. Formy poprzez doświadczenia i wyciągania wniosków dawały obraz całości, poznawania praw Uniwersalnych, reakcji i zachowań wszelkich form – co w konsekwencji umożliwiało „gromadzenie” Wiedzy i Energi do podwyższania stale pojawiających się zjawisk.

Wiedza, energie uzyskane z Indywidualnych doświadczeń dawały pojęcie : „Rozwoju Świadomości Indywidualnej….
Ten indywidualny dorobek wypracowany w indywidualnym trudzie nie ginie i jest „Podstawą
do Przejścia w Nową Rzeczywistość, nazywaną mylnie: powrotem do Źródła, nieba itd.
Koniec Starego procesu został „zapieczętowany”w końcu roku 2008,!
Jest to data przełomowa pomiędzy zakończonym procesem a okresem „Przygotowawczym” do
indywidualnych „rozliczeń” ze starego , oczyszczenie zalegających teorii i dogmatów, tzn „Zneutralizowanie” (zrozumienie !)różnic pomiędzy naszymi biegunami magnetycznymi.
Na czym polegały różnice ? Dualizm w ogólnym pojęciu dawał „wybór” pomiędzy poznawaniem, doświadczaniem i wyciąganiem wniosków a Wiarą.
WIARY nie rozpatrujemy, przyjmujemy bez żadnego sprawdzania. By nie dopuścić do szukania faktów czy dowodów, zostaliśmy „zablokowani” tzw Dogmatami ! To koniec doświadczeń , a gdzie własne wnioski ? Dogmaty powielamy jak modlitwy i za to oczekujemy zbawienia, nagrody w niebie itp. ?

Powracam do naszego kochanego Słońca ! Te same zjawiska dotyczą i nas Ludzi.

Screenshot_10

Jak pisałem w poprzednich art. o zaniku Pola Magnetycznego Słońca, (co zostało ogłoszone na łamach prasy), ale niewielu ludzi się nad tym w ogóle zastanawiało, czy nas to również dotyczy?

Screenshot_5

Screenshot_6

Pewnie czytającemu ciśnie się na usta pytanie :a skąd u licha pochodzą te informacje i jaka pewność ?

Poznaj „stare” mechanizmy ! Do tego służy Klucz !
Zrozumienie klucza , jego budowy „wewnętrznej” daje 12 różnych przejawów ,możliwości i ilość ludzi = otrzymujemy możliwość przewidywania wszelkich zjawisk , zachowań i reakcji całego Wszechświata i ich mieszkańców.
Zapominamy, że cały Wszechświat – to Jeden Wielki Organizm w zakończonym procesie nauki i doświadczeń. Rozwoju Indywidualnym !
Poznaj Siebie a poznasz Wszechświat – to powiedzenie lekceważone, ale było wskazówką do wnioskowania (procesów myślenia).
Skoro to jeden organizm,podobnie jak nasze ciało- a więc musi się składać z poszczególnych elementów, takich jak : kręgosłup, kręgi, ożebrowania, kości ,wiązania mięśni itd. Na „szczycie” tej całej składanki ułożono czaszkę jako obudowę naszego narzędzia pracy – biologicznego komputera!
Chroniony czaszką mózg jest jedynie „przetwornikiem” impulsów, które otrzymujemy z własnego „wnętrza” jak i z zewnątrz naszego ciała. Co oznacza „wnętrze” opisywałem w innych
tekstach. Tak dla przypomnienia – to jest nasz indywidualny dorobek wiekowy, nazywana również – świadomością Wewnętrzną. Świadomość zewnętrzna „nabywana” jest od narodzin nowej formy.
Skoro Wszechświat jest jednym organizmem, to na wzór człowieka ziemskiego musimy traktować poszczególne planety, kosmosy, czy galaktyki jako poszczególne organy całości.
Tu przypomnę budowę cząsteczki i klucza –( cztery elementy stanowiące całość!)
Dla przypomnienia : pierwszy element o 7 ładunkach elektrycznych, polaryzacja dodatnia, drugi element to 5 ładunków elektrycznych o polaryzacji ujemnej = 12 ładunków elektrycznych. Oba elementy „rozdzielone”neutralnym polem. Elementy te „zamknięte” zostały w czwartej. Określamy to jako suma, przejaw , działanie ,itp.
Układ Embrionalny określany jako układ Słoneczny posiada 12 planet podstawowych.
Przypomnę: nasz układ i planety: (+) – polaryzacja dodatnia, (-) – polaryzacja ujemna.

1. Ziemia –częstotliwość(+ )2 drgania /sek (w otwartej przestrzeni) to kolor czerwony w palecie barw,
2.Wenus – —-//——— (-)16 drg/sek – kolor zielony (negatywny wg radiestetów),
3.Mars – —–//———(+)18 drg/sek – kolor fiolet,
4.Merkury – —//———-(+) 1 drg/sek – kolor czarny,
5.Jowisz – —-// ——— (+)24 drg/sek – kolor niebieski,
6.Pluton – —//————(+)4 drg/sek – kolor brązowy,
7.Saturn- —//———– (+)12 drg/sek – kolor żółty,
8.Neptun – –//———– (-)8 drg/sek – kolor pomarańczowy,
9.Uran – —//———- (-)6 drg/sek – kolor cytrynowy,
10.Petras – —//——– (+)15 drg/sek – kolor jasna zieleń,
11.Wulkan- —//——- (-)3 drg/sek – kolor karminowy,
12.Atlanta – —//—— (-)21 drg/sek – kolor błękit paryski.

I wg klucza mamy dla materii 7 polaryzacji dodatniej i 5 polaryzacji ujemnej = 12!
W antymaterii jest odwrotnie : 5 do 7. Ale również w sumie 12 częstotliwości.
Zaskoczeniem mogą być nazwy 3 nieznanych ogółowi planet. W starych księgach takie nazwy się przewijały. Mogą też posiadać i inne nazwy, ale nie zmienia to faktu istnienia „brakujących” planet. Na tym samym „modelu” przedstawiano znaki zodiaku – 12 i jedno Słońce. (to 13 !)

Cokolwiek będziemy rozpatrywać, wg wielu badaczy i licznych faktów dostępnych w rzeczywistości , możemy „jasnowidząco” rozwiązywać kwestie naszego Istnienia, pochodzenia i naszej pracy tu na Ziemi.
Łatwa , bardzo łatwa staje się odpowiedź na pytanie : kto nas stworzył ?
Zrozumienie tych prostych mechanizmów tworzących zjawiska w oparciu o klucz –
wszystko staje się proste i oczywiste. Radość wielka, kiedy widzimy że nasz trud, cierpienia nie były bezcelowe i w końcu dały odpowiedź na „odwieczne” pytania . Pojawia się ogromna satysfakcja, że nic nie było przypadkowe, czy ze zrządzenia losu. Otwiera się Wolność, o której nawet nie mieliśmy pojęcia.
Znika, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki określenie – istnienie Śmierci !
Jak mawiał mój znajomy ks. Klimuszko, że ci wszyscy po wielkich trudach „Unikną tzw. Śmierci Pierwszej!”
Nie rozumiałem tego przez dłuższy czas, ale kiedy poznałem działanie klucza – wszystko stało się jasne ! Dla przypomnienia – takich badaczy a tym samym „znających” dalsze „losy form” i świata jest już bardzo dużo. Najwięcej na terenie „Głowy Planety” – Polski.
To jednak żadne wyróżnienie, lecz pomoc i „przymus”działania miejsca dwóch czakramów Ziemi : Wrocław – czołowy Świadomości planety, kolor niebieski 24 drg/sek, drugi czakram materialny – czakram serca , Kraków , kolor żółty 12 drg/sek. Na naszym terenie Polski „posiadamy” i 5 czakramów antymaterialnych w okolicach Masywu Ślęży !
Takie „Dobrodziejstwo” ze strony Planety bardzo pomaga, ale i wymaga więcej niż od innych: pracy, nie tylko dla Ziemian ale również pomaganie wszelkim istotom we Wszechświecie.
Bracia z Kosmosu już od dłuższego czasu korzystają z wiedzy zgromadzonej w Istotach Ludzkich na Ziemi.
To również nie przypadek, że od pewnego czasu zgłaszają się nasi „znajomi z Kosmosu”, ponieważ wiedzą, że Ziemia i jej bliźniacza planeta -TRYTON były Matkami Wszystkich planet, układów itp.
Szukajmy wiedzy o powstawaniu form – w nas samych –czyli podziale komórki jajowej w łonie kobiety. Warto ten podział (tworzenie) brać pod uwagę przy „powstawaniu i narodzinach” całego Wszechświata.
Mamy informacje w starych księgach, że bóg stworzył pierwszą planetę , a była nią – ZIEMIA
Nie dziwmy się również, że wielu badaczy twierdzi, że Ziemia jest Centrum Wszechświata!
Centrum, nie tyle fizycznym, co Energetycznym. Zapewne to wielu poruszy, bo mamy zakodowane inne treści o Uniwersum, choć nie badaliśmy tego osobiści, lecz zaufaliśmy naszym autorytetom i uwierzyliśmy, przyjęliśmy to jako prawdę, a prawdy należy bronić i rozszerzać!
Ilu ludzi będzie w stanie „oczyścić” samodzielnie wszelkie poglądy, dogmaty, które trzymają nas w „pięknych i ozdobionych” kolorami klatkach ?
Pisałem o procesach i o tym,ze nikt nie jest pozbawiony możliwości poznania siebie a więc i całości!
Żaden dorobek, doświadczenie nie mogą zginąć w zapomnieniu. Prawa zawarte w tej małej cząsteczce gwarantują i zabezpieczają każdy dorobek, nawet tej małej mrówki, żyjącej w wielkich stadach.

Edward

Jedna odpowiedź to “Obecne przemiany 4/4 – przemiana naszego słońca”

 1. Kamil Kossowski Says:

  Edwardzie, nie slyszalem nigdy o Trytonie. Gdzie sie znajdowala ta planeta. Wiem, ze miedzy Marsem i Jowiszem byla Malona,( informacje od Billy Meiera ze Szwajcarii) ktora zniszczyli sobie sami jej mieszkancy.Czy Tryton znajdowala sie w naszym wymiarze?
  Drugie pytanie Ks. Klimuszko byl znanym radiesteta, mam nawet jego stara ksiazke (byl to rok 1980 wyd.Poznan).Zajmowalem sie radiestezja, O Klimuszce opowiadal moj pierwszy nauczyciel radiestezji z Glogowa pan Zenon Mackowiak. Gdzie mozna zdobyc wiecej informacji o nim.
  Jest Pan Edwardem-doktorem z kregow jego przyjaciol ?

  Pozdrawiam
  Kamil


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: