Obecne przemiany 1/4


WSTĘP

Screenshot_1„Piotr, zwykły rybak, zdołał sięgnąć do tajemnic Życia :
Nieba i Ziemi. Klucze (złoty – materia, srebrny – antymateria, energie ,tworzywo) są więc w posiadaniu Wiedzy
Człowieka”. Krzyż na kluczu – oznacza równowagę i współpracę .

Gwoli przypomnienia – symbole :
koło – kula , przestrzeń , sfera,
kwadrat – bok sześcianu foremnego, podstawy 6 piramid, symbol możliwości budowania w górę, w pionie i poziomie – krzyż równoramienny.
Kula, przestrzeń zawiera energie zawarte w tworzywie.
Kula podzielona informuje, że wszelkie formy podlegają „budowie magnetycznej” a więc posiadają polaryzacje : dodatnia i ujemną.
Obie polaryzacje przedstawiane są jako postacie Adama i Ewy w materii oraz Ewy i Adama w antymaterii (świat równoległy)
Tworzywo – to energie o kształtach i formach geometrycznych (fraktale), to podstawowy budulec podlegający 12 prawom Uniwersalnym.
Kwadrat – program wg którego powstają formy, zawarty w najmniejszej cząsteczce. Wszystko poznaje i doświadcza nasza forma zewnętrzna (fizyczna). Wnioski gromadzi w spójnej Świadomości.
Myśl Ludzka przejawia się więc w symbolach podstawowych :
Koło wpisane w kwadrat. Te dwa symbole stanowią informacje o tworzeniu i możliwości doświadczeń w dalszym tworzeniu.

NOWA FAZA ISTNIENIA WSZECHŚWIATA !

Wchodzimy w nową Fazę Istnienia Wszechświata.
Brak jednak nowych określeń do nowych zjawisk, nowego działania biorąc pod uwagę, że korzystamy obecnie z sumy wiedzy „zebranej” przez wszystkie Istoty Ludzkie.
To równocześnie świadome, wspólne tworzenie wg aktualnych potrzeb. Ten proces możemy określić jako nowe doświadczenia naszych przejawów w dziele świadomego już tworzenia.
Wynika z tego, że zawsze byliśmy stwórcami i twórcami a w szeregu doświadczeń nieświadomie powodowaliśmy różne skutki, nie zawsze wg programu. Program ustalaliśmy przecież wspólnie jeszcze przed wejściem w formę.
Przestrzeń, którą aktualnie poznajemy, jest przestrzenią
w której zapadają wszelkie decyzje dotyczące form. Przypomnieć należy , że „działamy” w trzech przestrzeniach równocześnie. Każda przestrzeń to świat równoległy do pozostałych i dla wspólnych doświadczeń i zbioru (syntezy) informacji , które nazywamy wnioskami.
W obecnym procesie wnioski przekazujemy do drugiej przestrzeni, w której „działa” nasza druga forma.
Przeanalizować proszę powiedzenie : „bóg przejawia się w trzech Osobach !! „ A człowiek zbudowany na jego wzór i podobieństwo.”
Proces obecny to połączenie (synteza) wniosków z doświadczeń w tzw. „grubej materii”, podstawy do budowy wszelkich form przejawu materialnego. Moment „przejścia” , połączenia wiedzy materialnej z drugą „formą” (osoby) naszego Przejawu, mamy opisane w tzw. „przemienieniu pańskim w Nowym Testamencie”. Forma , która na nas obecnie czeka, jest i była z nami „związana”od początku naszego Istnienia, jednostki Samodzielnej w Rozwoju Indywidualnym.
„Przejście” z obecnej formy materialnej do następnej, przebiegać będzie bezboleśnie i z pełną świadomością zachodzącego procesu. Unikamy tzw. śmierci fizycznej !
Dawna forma ulega „rozproszeniu” na cząsteczki.
Intelekt sprawny w doświadczeniach materialnych jest nadal potrzebny ale bez energii w zapisach, które kiedyś uznaliśmy (nasza świadomość zewnętrzna) za jedyna prawdę a z reguły podpieraliśmy się różnymi autorytetami.
Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że wszelkie przypadki, konflikty zawsze wynikały z braku wiedzy i chaosu intelektualnego. Opieraliśmy się na autorytetach jako świętych , nawiedzonych i powołanych przez siły wyższe dla naszego zbawienia itp. Zaufanie do autorytetów powodowało, że nie sprawdzaliśmy nigdy treści przez nich głoszonych.
Za ujawnienie rzeczywistości, odkrywca stawał się żywą pochodnią na stosie boskich prawd.
Nasze zaufanie do autorytetów dawało możliwości do tworzenia następnych nowych grup społecznych czy wyznaniowych wydzielonych z całości Społeczeństw. Tworzono nowe kasty, hierarchie różnej barwy i maści panów, nauczycieli, guru itp.
W ten prosty (wg klucza) sposób staliśmy się podległymi, podporządkowani sztucznym formom, grupom społecznym. Przez wieki utrwalane, stały się naszym „naturalnym” schematem życia i bycia. Niewolnictwo stało się normą !
Całość społeczeństwa podzielono pomiędzy sobą a wspólnota pieniądza stała się więzią, łańcuchem, którego rozerwać (na razie) nie można.
Każdy ruch wewnątrz jednej z grup staje się zagrożeniem dla pozostałych a więc zmusza do walki o swoje racje, dobra czy zamierzenia. Stosowanie zasad klucza jest praktykowane wszędzie i przez wszystkich. Różnica polega jedynie na tym, że jedni (nieliczni) znają jego działanie a inni wierzą swoim wybrańcom. To tyle o możliwościach poznawania lub ulegania zasadom klucza.
Neutralność nie podlega żadnym procesom „naprawy” czegokolwiek lub kogokolwiek.
A chcemy ratować świat, siebie i pouczać innych .
Stajemy się wówczas nowymi nauczycielami i bogami. „Maleńkimi” ale jednak !
Nowa przestrzeń, do której zmierzamy, nasza dotychczasowa wiedza i doświadczenia stają się jedynie historią !
Wspólnie uzyskane wnioski dają nam wszystkim możliwość (w Nowej Przestrzeni) unikania wszelkich pomyłek w naszych przejawach .
Przejawów (3 form) przecież nie opuszczamy.
Z naszych dotychczasowych narzędzi ”pracy” pozostaje tylko Intelekt. Jedynie jako środek pomocniczy w pierwszych fazach naszego pobytu i współtworzenia w poznawanej przestrzeni.
Aby intelekt stał się naszym sprzymierzeńcem konieczne jest usunięcie zapisów energetycznych z naszej podświadomości. Do tej pory nasz Intelekt szukał lub zapisywał wszelkie nowe informacje i w razie potrzeby „podawał”, wyświetlał na ekranie naszej świadomości .
Powoli i stopniowo uznaliśmy intelekt za siebie samego i powiększaliśmy zapisy jako dowód na naszą inteligencję. Stworzono nawet „poziomy” (iloraz) inteligencji itp.
Tak stworzone sztuczne mechanizmy „odciągają nas” od Siebie i zmuszają do gromadzenia jeszcze większych zasobów zapisywanych treści. Osobowość „staje” się nienasyconą gąbką i pragnie gromadzenia jak najwięcej wszelkich informacji … Coraz więcej i więcej…
Własne doświadczenia i obecne zjawiska dają nam sygnały, że dokonuje się coś innego ale obejmują one tylko nasze pojedyncze formy .
Rozpatrujemy te zjawiska jeszcze wg starych teorii i dogmatów. Coraz nowsze i liczne zjawiska obejmują obecnie coraz większą ilość jednostek ludzkich .
Doprowadza nas tym samym do Wiedzy o procesach i początkach zaistnienia naszych form i Całego Uniwersum.
Coraz częściej widzimy i słyszymy o zdolnościach jasnowidzenia, jasnosłyszenia, „celnego”przewidywania wydarzeń, szybszej pracy naszego komputera (mózgu) w przetwarzaniu wyliczeń z szybkością dużo większą niż komputer… Jednostki powołują w swojej przestrzeni materialnej nowe zjawiska i działania prądu (linki pod koniec tekstu).
Coraz liczniejsze stają się możliwości „podglądania” życia Istot na innych planetach.
Następują kontakty i wymiana myśli (treści, wiedzy) pomiędzy różnymi Istotami, bez względu na ich formę zewnętrzną.
To, co się dzieje u nas na Ziemi, dzieje się również i w całym Wszechświecie. Powracają początki naszej Ziemskiej działalności w „zespole” planet naszego Układu Słonecznego.
To powrót do klas pierwszych nauk naszego przejawu – ciała. To, co zbędne w nowej przestrzeni, będzie zanikało w trakcie wspólnego działania i w tworzeniu już wg potrzeb.
Klucz zgodnie z zawartym programem informuje nas, że Myśli naszej formy przenoszą się w coraz wyższe częstotliwości energetyczne. Wszystko jest po to, aby zrozumieć pojęcie Uniwersum jako „Organizmu Całości” i swój indywidualny w nim udział.
Do rozpoznania budowy Całości musimy rozpocząć „powrót” do początków naszego uczestnictwa w budowie coraz to większych obszarów Uniwersum.
Konieczne zatem staje się poznawanie braci i sióstr biorących udział w tym Całościowym procesie.
Podróże w różne zakątki Kosmosu będą wkrótce tak naturalne, jak dziś nasze pobyty w innych krajach.
Obserwując zbliżające się możliwości można stwierdzić, że to jest ten „obiecany”powrót do raju, powrót do wspólnego rodzinnego domu. Jednak, aby nie było złudzeń, to nie raj nas czeka a Wspólna Praca dla Całości.
To nie Raj a dość „ciężka praca” (nie fizyczna) nas wszystkich – bez wyjątków. Jednak bez cierpień, chorób, nienawiści czy wojen. Nasze Formy (ciała) muszą przejść przez wszystkie trzy Przestrzenie do Formy pierwotnej w jakiej przyszło nam rozpoczynać Dzieło Tworzenia !
O tych procesach informowały nas stare księgi , przypowieści, czy proroctwa.
Nie zwracaliśmy jednak na nie większej uwagi, ponieważ materia wciągała nasze ciała w różnego rodzaju rozgrywki , walki o swoje racje itp.
To by było na tyle w bardzo dużym uproszczeniu.
Edward

Pomocne linki :

Komentarze 2 to “Obecne przemiany 1/4”

 1. margo0307 Says:

  „..Aby intelekt stał się naszym sprzymierzeńcem konieczne jest usunięcie zapisów energetycznych z naszej podświadomości…”

  Bardzo trafne spostrzeżenie, pytanie tylko:
  – w jaki sposób usunąć zapisy energetyczne z własnej podświadomości ?

  • Darooo Says:

   Oczywiście to zostaje w psychice na długi czas ,chyba że będziemy mantrować ,modlić się, pracować nad swoją świadomością i dochodzić do stanu najwłaściwszych wibracji stanu ducha – czyli świętości.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: