Kto wywołał aferę podsłuchową


FBI- to tajna policja w USA, zajmująca się dla propagandy  sprawami kryminalnymi, ale rzeczywiście głównym jej  zainteresowaniem jest kontrwywiad i działalność polityczna,  czyli pełni ona rolę amerykańskiego gestapo. Służą tam  ludzie symbolicznie noszący krzyż na piersiach a na plecach  sztylet. Do swojej pracy wykorzystuje ona oficjalnie i  nieoficjalnie policje i służby kryminalne, itp. i ich  funkcjonariuszy. Stosując powszechnie totalną propagandę  polityczną nawet pod szyldem religii, nowoczesne techniki  operacyjne, mikroelektronikę, podsłuchy, szantaże,  prowokacje, pełniąc nieoficjalnie rolę głównego urzędu  zatrudnienia, uzależnia ona od siebie prawie całe  społeczeństwo łącznie z organizacjami religijnymi,  desygnują osoby na stanowiska w urzędach, prasie, biznesie,  prokuraturze, sądownictwie itp., selekcjonują kandydatów na  członków partii politycznych, kongresu, rządu.

USA stara się tworzyć policje wg wzoru FBI w innych krajach,  aby poprzez takie policje wpływać na politykę i ekonomię  tych państw, obsadzanie stanowisk politycznych,  administracyjnych, finansowych, prowadzenie amerykańskiego  biznesu w tych państwach.

W Polsce taką policją jest ABW, której ostatnio  ograniczono kompetencje. Przypuszczalnie aferę podsłuchową  zorganizowano po linii FBI- ABW, aby usunąć niewygodne  niewygodne osoby z rządu, które zmniejszyły status ABW i  aby przywrócić jej poprzednią władzę.

ABW nie powinno w ogóle istnieć. Powinien być wyraźny  podział na policje, służby zajmujące się tylko sprawami  kryminalnymi, porządkowymi itp. i wtedy podlegają one pod  prawo cywilne oraz służby specjalne wypełniające zadania  kontrwywiadowcze i wywiadowcze, które działają niestety  ponad prawem cywilnym i poza wszelką kontrolą. Dlatego w prokuraturze powinien powstać  odrębny silny pion stale nadzorujący służby specjalne.

Jan Wrocki

Piaseczno

Reklamy

Komentarze 2 to “Kto wywołał aferę podsłuchową”

  1. Alefa Says:

    No i „odpowiedź ” od konfidentów rządowych w stpniach mninistrow i premiera już mają, Szczeciń staje sie bazą NATO USAela w kolejnym etapie osaczania Rosji aby ją zmusić do wojny a polscy najemnicy ? – najemnikom sie placi a nasi wszystko robią „w celu nabycia doświadczenia „,za darmo czyli za podatników pieniądze.- transportuja na tereny Ukrainy graniczące z Krymem wozy bojowe ,ciężki sprzet.Wszystko jest tajne przez poufne znaczy ” pod stołem” z zapewnieniami uspakajajacymi spoleczeństwo wyglaszanymi w telewizorni przez głównych geszefciarzy rządowych.
    Wszędzie pompa zadęcie a w tv ! 01.08.14 w dzień Pamieci Powstania Warszawskiego film o cierrpieniach żydow przed ,w czasie i po powstaniu zydowskim.Przemysł Holokaust nie dopuszcza do publicznych wypowiedzi opini o glupocie Żydowskiego Powstania.bezsensie ich śmierci. Za to o naszym wypowiadaja się judeofaszysci.masoni.
    .

  2. Jack Says:

    To kto ją wywołał?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: