Rządy potwierdzają: rozpylanie chemikaliów przez samoloty wojskowe to fakt. “Nie da się już tego zatrzymać..


Chemtrails czy contrails? Teraz już wiadomo!

chemtrailsOd co najmniej dekady wyznawcy chemtrails byli uznawani za oszołomów, którzy w zwykłych smugach kondensacyjnych pozostawianych na niebie przez samoloty widzieli czające się zagrożenie dla planety Ziemia i jej mieszkańców. Jakie dowody by nie były przedstawiane zawsze znaleźli się tacy, którzy je wyśmiali, a wszystko sprowadzili do kolejnej spiskowej teorii. Świat nauki nabrał wody w usta, jakby nieustająco je płukał, a ludzie którzy widzą więcej niż tylko ziemię po której stąpają zostali uznani za niespełna rozumne istoty, bo kto i niby dlaczego chciałby niszczyć naszą planetę i zamieszkujących ją ludzi (?) Istnieje jednak coś, co nazywa się punktem krytycznym i wszystko wskazuje na to, że ów punkt został właśnie osiągnięty. Powoli -ale jednak -państwa które -z uporem godnym podziwu -zaprzeczały istnieniu chemtrails zaczęły oficjalnie przebąkiwać, że taki proceder ma miejsce i rzecz jasna czyniony jest w imię naszego wspólnego dobra. Jak takie działania można nazwać „wspólnym dobrem”? Na czym to dobro ma polegać skoro skład oprysków nie pozostawia wątpliwości, że na nasze głowy sypana jest mieszanka kancerogenów, która rozłożona w czasie drąży kamień jak przysłowiowa kropla wody. Rujnuje się nasze zdrowie, które z każdym oddechem obniża naszą odporność immunologiczną, a z każdą kroplą deszczu skaża glebę, która nas żywi.

Poniższy raport nie pozostawia cienia wątpliwości, że teoria dotychczas uznawana za spiskową w rzeczywistości jest PRAWDĄ o SPISKU.

Ową prawdę zgrabnie nazwano „Zarządzaniem promieniowaniem słonecznym” (SRM), które „składa się z wielu technik, skierowanych na odbijanie lub zmienianie kierunku promieniowania słonecznego, zasadniczo zwiększając zdolność do odbijania promieni słonecznych przez planetę”, a to wszystko w ramach tzw. „naprawiania klimatu”. Jakiego naprawiania klimatu? A gdzie są naukowe dane, które w sposób nie budzący wątpliwości wykazują, że klimat wymaga naprawy? Nie dane z ostatnich 200 lat, a dane chociażby z tysięcy lat, które chociaż w wąskim zakresie pokażą, że klimat uległ destabilizacji i wymaga naprawy. Planeta żyje w wielu cyklach, podobnie, jak nasza dzienna gwiazda, która oprócz małego cyklu trwającego ok. 22 lat przechodzi także cykl wielki zamykający się w przedziale 800-1000 lat! Zatem prognozowanie czegokolwiek w oparciu o cykl 22-letni, to nic innego jak wróżenie z fusów po kawie. Prognozowanie w oparciu o tak krótkie interwały czasowe z pominięciem wielkich cyklów sprawia, że za każdym razem, gdy pojawia się „coś nowego” od razu jest nazywane anomalią.

A to żadna anomalia, a wyłącznie cykliczność zawierająca się w innego rodzaju cyklu. Taka sama zależność odnosi się do cyklów życia naszej planety. To ciało niebieskie także „żyje”, także przechodzi przez różne cykle, podobnie jak człowiek, zwierzę, czy roślina. Tak samo, jak kilkudziesięcioletniego życia człowieka nie ocenia się poprzez jedną jego dekadę, tak samo nie czyni się tego względem planety. Planeta, tak jak człowiek posiada swój „system immunologiczny”, który w razie konieczności wprowadza jej oczyszczanie, a wszelkie działania człowieka zmierzające do „naprawienia” natury są niczym innym, jak porównywalną względem człowieka interwencją lekarza, który choremu na grypę ordynuje antybiotyk i jest zaskoczony, że zamiast poprawy stanu zdrowia następuje jego pogorszenie.

Jedno jest pewne, nasza planeta przez miliardy lat radziła sobie sama i doskonale wiedziała, kiedy i jaki program należy uruchomić celem przywrócenia równowagi. W przyrodzie podobnie, jak we Wszechświecie nic nie dzieje się przypadkowo i wszystko ze sobą jest powiązane bardziej niż nam się wydaje. Trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów, epoki lodowcowe, czy cyklicznie docierające do nas promieniowanie kosmiczne (rozbłysk gamma) mają swój cel, bo u podstaw kosmologii leży zasada „Jako w niebie tak i na ziemi”. Jesteśmy częścią tego układu i czy nam się to podoba, czy też nie jesteśmy wyłącznie gośćmi na tej planecie, a nie jej gospodarzami. A od kiedy to gość przemeblowuje mieszkanie gospodarza? Jak widać poprzez działania podjęte przez człowieka zatraciliśmy przynależną człowiekowi pokorę i z nieustającym mozołem podcinamy gałąź na której siedzimy…

ONZ, zarządzanie promieniowaniem słonecznym, geoinżynieria i smugi chemiczne

 

Piąte sprawozdanie Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC) ostrzega, że mimo globalnych skutków ubocznych i długoterminowych konsekwencji, techniki geoinżynieryjne obejmujące zarządzanie promieniowaniem słonecznym (SRM) powinny być dalej utrzymywane:
“Jeśli SRM zostałyby zakończone z jakiegokolwiek powodu, istnieje wysokie przeświadczenie, że temperatura na powierzchni kuli wzrośnie bardzo gwałtownie do wartości zgodnych z wymuszaniem przez gazy cieplarniane.”

Dokument “Climate Change 2013: The Physical Science Basis,” (AR5) zastępuje były raport opublikowany w 2007 roku. Pierwsze sprawozdanie IPCC zostało opublikowane w 1990 roku.

Dyskusja w streszczeniu dla decydentów i w tekście AR5 stawia zarządzanie promieniowaniem słonecznym ponad metodami usuwania dwutlenku węgla, które są ograniczone w swojej skuteczności w skali globalnej, ale przyznaje, że metoda nie jest idealna, i że techniki geoinżynieryjne będą miały długoterminowe konsekwencje.

“Podczas gdy cała społeczność akademicka nadal udaje, że nie wie o realiach rzeczywistości globalnej geoinżynierii”, komentuje Dane Wigington ze strony Geoengineering Watch, “to sam fakt, że oni obecnie dyskutują o geoinżynierii w najnowszym raporcie IPCC wskazuje, że chcą odkryć ukrywaną prawdę”.
Zarządzanie promieniowaniem słonecznym składa się z wielu technik, skierowanych na odbijanie lub zmienianie kierunku promieniowania słonecznego, zasadniczo zwiększając zdolność do odbijania promieni słonecznych przez planetę. Wielu geoinżynierów wraz z IPCC, jako proces naprawiania klimatu, wolą zarządzanie promieniowaniem słonecznym od metod usuwania dwutlenku węgla, ze względu na złożone pętle sprzężenia zwrotnego CO2 planety, i jako znacznie tańszą i szybszą metodę opylania naszego nieba cząstkami zwiększającymi odbijanie promieni słonecznych.

[…] Zarządzanie promieniowaniem słonecznym ma “trzy podstawowe cechy,” zauważa międzynarodowa rada zarządzania ryzykiem (IRGC) “Jest tanie, szybkie i niedoskonałe”.

Cytując działacza zajmującego się geoinżynierią, Davida Keitha, IRGC wyjaśnia, że codzienne rozpylając 13.000 ton aerozoli siarczanu do stratosfery, chcą zrównoważyć skutki radiacyjne podwojenia atmosferycznego stężenia CO2. Można to porównać do konieczności usunięcia “225 milionów ton CO2 dziennie z atmosfery przez 25 lat.”

[…] W podsumowaniu oprócz ostrzeżenia polityków, że programy rozpylania trwałych smug chemtrails muszą być kontynuowane, IPCC zaprzecza również, że istnieją takie programy. W rozdziale 7 IPCC po prostu stwierdza: “metody SRM są niezaimplementowane i nieprzetestowane.” To dziwne stwierdzenie, biorąc pod uwagę ostrzeżenie, że zatrzymanie SRM będzie ogrzewać planetę. Plus IPCC przyznaje w AR5: “Od AR4 pojawiły się nowe i ulepszone zbiory danych obserwacyjnych. Podjęto również kilka eksperymentów polowych.”

Jeden z wymienionych eksperymentów “Intercontinental Chemical Transport Experiment”, obejmował całą północną półkulę, zbierając pomiary aerozoli pochodzących z Azji, przechodzących przez Pacyfik do Ameryki Północnej, dalej przechodząc przez kontynent i Ocean Atlantycki aż do Europy. Badanie kierowane przez “Global Atmospheric Chemistry Project” obejmowało loty w latach 2004 i 2006, które ponoć liczyły mniej niż kilkadziesiąt.
Kolejny “eksperyment”, nazwany “European Aerosol Cloud Climate and Air Quality”, rozpoczął się w styczniu 2007 r., a zakończył się w grudniu 2010 r. – był prowadzony przez cztery lata i obejmował również Afrykę. [w eksperymencie uczestniczył Uniwersytet Warszawski (Instytut Geofizyki), patrz dokument poniżej]

Oprócz wspólnych projektów regionalnych, kilka państw również wykonało podobne próby terenowe w obrębie własnych granic. Indie przyznają się do prowadzenia programów SRM od ponad dziesięciu lat. Oczywiście, próby terenowe wykraczają daleko poza “eksperymenty”, gdy obejmują kontynenty i oceany i są prowadzone przez całe lata.
Kolejną niekonsekwencją w AR5 jest omówienie trwałych smug. Pomimo złowrogich ostrzeżeń w podsumowaniu wzywających polityków do kontynuowania swoich programów zarządzania promieniowaniem słonecznym by planeta się nie zagotowała, tekst AR5 widzi trwałe smugi jako metodę odpowiedzialną jedynie za bardzo niewielki wzrost wymuszania radiacyjnego (gdzie energia słoneczna jest wypromieniowana w przestrzeń kosmiczną).

Źródła:

Dr. Gwen Scott radzi w jaki sposób zabezpieczyć się przed szkodliwymi opryskami znanymi jako chemtrails.Poniżej lista wymienionych w prezentowanym filmie suplementów i pokarmów wspomagających oraz oczyszczających organizm.

– Czosnek
– Chińskie grzybki – Reishi, Shitaki, Mataki
– Kwas Kaprylowy
– Srebro Koloidalne
– Olej Lniany
– Olej z Kryla
– Olej z Wieczornego Pierwiosnka
– Wszelkie Oleje Omega 3
– Potas
– Korzeń Imbiru
– Ginko Biloba
– Glinka Krzemowa spożywcza oczyszczona

http://www.biznesnetworking.pl/

Komentarzy 40 to “Rządy potwierdzają: rozpylanie chemikaliów przez samoloty wojskowe to fakt. “Nie da się już tego zatrzymać..”

 1. Thomas Says:

  Jedyna metoda: Uzbroić się, zorganizować państwo i armie podziemną tak jak AK w czasie II wojny światowej i likwidować psychopatów rządzacych światem. Natychmiast.

 2. Sonia Says:

  Dzisiaj 18 marca 2018 roku, znów samoloty rozpylały substancje chemiczne, przez około dwie godziny, aż niebo nad Piotrkowem Trybunalskim z błękitnego, zrobiło się białe.

 3. Malina Says:

  miałam rację z tym że nas trują, już od jakiegoś czasu wiedziałam, ale nikt mi nie wierzy, uważają mnie za czubka…

  • Stefan Rajchel Says:

   Czubki nic nie widzą droga pani, ale dzięki takim ludziom ja Pani i wiele tysięcy a nawet milionów zatrzymamy te ludobójstwo znamy kraje i co sypią innych …

 4. Magdalena Says:

  Nie ku….a,to dojdzie do końca świata,bo to,za dużo się dzieje zła na tym świecie.Ludziom pada na dykiel,wybijają się,terroryzują,trują,walczą zaciekle o władzę kosztem niewinnych ludzi.Musi dojść do zagłady.

  • Grzes Says:

   W Bibli jest napisane Za prawi I potulni posiada ziemie. .zli zostaną z niej wykorzenieni.. Nie przez ludzi. ..Sam Bog to wszystko ma naprawic…Wtedy sie wszyscy zdziwia. .Jak Za potopu..

 5. bak Says:

  Rządy potwierdzają ???
  A kto miesza paluchy w rozpylaniu, ufole do chu… miłego ?

 6. rom Says:

  Dlaczego ludzie są głupi ?

  DLA MĄDRYCH LUDZI PRAWICY ! ! !
  Światowej sławy filozof ,dla mnie MĘDRZEC
  ,dominikanin Józef Maria Bocheński mówił ,że filozofia to jest bardzo
  niepotrzebna, niby nauka ,sieje tylko zamęt i nie wnosi nic nowego
  .Najlepiej by polscy ,,filozofowie ,,pokazali światu ,że najważniejsza jest – MĄDROŚĆ ! ! !.
  Świat ,kościół ,filozofowie zapomnieli ,że mądrość istnieje.
  To Polacy mają otworzyć oczy światu.
  Proszę przeczytać dzieło naszego mędrca
  STANISŁAWA STASZICA ,,RÓD LUDZKI ”
  Tylko Polacy naprawdę są narodem wybranym przez Boga .
  To żadne chciejstwo ,tylko namacalne gołe fakty, dnia codziennego ,
  które są trudne do zrozumienia dla filozofów ,
  bo prawda jest bardzo prosta.
  Głupi ludzie byle co jadają i byle co gadają .
  BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA, BY Z ŻYCIA MIAŁ RADOŚĆ, NIE CIERPIENIE !
  NARODZIE ! ŻADNA SELEKCJA NATURALNA ANI GENY TYLKO ŻYWIENIE OPTYMALNE ,
  JEST PODSTAWĄ MĄDROŚCI ! ! !
  POLACY MAJĄ BYĆ ,CHORZY I GŁUPI ,bo tak chcą nasi władcy !
  Nie ma dzieci niegrzecznych ,są tylko dzieci niewłaściwie żywione .
  Nie ma ludzi leniwych ,są tylko ludzie niewłaściwie żywieni.
  DR.JAN KWAŚNIEWSKI – OTRUTY

  • Bonevi Says:

   Dziwne, ale też tak myślę od ok 20 lat…Nie sięgając do żadnych źródeł..

 7. rom Says:

  To komu służą Andrzej Duda i Tadeusz Rydzyk!!??
  13 września br. Prezydent RP Andrzej Duda
  potwierdził budowę „Rzeczypospolitej Obojga Narodów” – Polaków i Żydów!

 8. Radek Says:

  Wiedza niektórych ludzi na ziemi jest na tyle rozwinięta, że spokojnie poradzą sobie z tymi diabłami które niszczą nas i naszą planetę. Gdy zaistnieje pilna potrzeba to zrobimy grupową medytacje przeciwko „tym wszystkim” i do tego dochodzi naturalna samoobrona i regeneracja natury. Pozdrawiam

 9. Edward Says:

  kontrola umysłu armii USA, metale, nanowłókna, HAARP

 10. Adam Says:

  Wladza nad swiatem zostala juz dawno ustalona ,tylko nieliczni wiedza i wykraczaja rozumem poza teorie teori, spiski które mamia na oczy ,zatrówaja rozum swoimi prostymi sztuczkami manipulujac pospulstwem lucdzim tak nas nazywaja ,jestesmy manipulowanymi marionetkami ,zaczynaja odkad sie urodziles poprzez telewizje radio gazet nie zwracaja uwagi na nas ludzi jestesmy wykorzystywani przez rzady ,sily i karty zostaly rozdane my Polacy zostalismy zawalifikowani do grupy robotnikow kupili nasz rzad oddali fabryki i zabrali konie pociagowe do swojej machiny czyli nas polaków ,ustalaja sily manipuluja gospodarkami boja sie ,jestesmy niewolnikami myslicie ze jest wam dobrze ze twoja przynalerznosc do spoleczenstwa srodowiska w jakim przebywasz jest twoim wyborem ze praca ktora wykonujesz jest twoim spelnieniem marzeniem musisz siegnac jednak wyrzej ale czy potrafisz ,napoje woda warzywa mieso jest skarzone wszystkim czym sie posilasz kupujesz to co oni ci dadza ,myslisz pewnie ze tak nie jest ,genami nie potrafia jeszcze manewrowac sa bliscy nie potrafia kierowac twoim rozumem ale potrafia cie ukierunkowac ,myslicie ze te wojenki krym wojna irak iran walka rzydów z islamistami blad klutnie spory negocjacje pokazywane w telewizji jest totylko sztuczna manipulacja waszymi daremnymi muzdzkami i utrzymaniem sie przy wladzy chca naszych genów my polacy jestesmy kwaiatem tego swiata wszyscy nas chca zazdroszcza nam pracowitosci walecznosci inteligecji z karzdej jednej strony jestesmy w tym co robimy genijalni tego sie boja, jestesmy manipulowani ,dlaczego zastanawiacie sie, wyjasnie ruski nas potrzebowal europa nas sprzedala ,gdy europa nas potrzebowala ruski nas sprzedal proste myslicie ze tak niejest blad tak jest ,nie potraficie sie organizowac niezle was omamili czas poznac prawde i zrozumiec ale to tylko krótko i wieszcholek góry

  • Jafo Says:

   Rozumiem brak polskich znaków ale błędy jakie robisz sprawiają, że odechciewa sie czytać.

  • Piotr Says:

   przeczytałem z zaciekawieniem

  • Piotr Says:

   Bardzo ciekawe poglady, chetnie popisze i wymienie sie pogladami w podobnej tematyce…
   Prosze o kontakt.

 11. mgrabas Says:

  Putin nie boi się Unii Europejskiej, to UE i NATO boją się Putina! 🙂

 12. namalio Says:

  rozumiem już czemu putin tak bardzo obawia się uni europejskiej .

 13. fb/kamil.kotarba.88 Says:

  Chcecie poznać prawdę? Otóż ich celem jest odizolowanie ziemi od promieniowania słonecznego. Już kiedyś to zrobili tworząc warstwę ozonową. Dzięki temu oni (obcy) mogli zamieszkać na naszej planecie kamuflując się w ludzkich ciałach. Oni chcą całkowicie odizolować ziemię od słońca, skażyć glebę, powietrze, wodę, zmodyfikować genetycznie wszystko co żyje aby przygotować planetę pod kolonizację. Wtedy przybędą a my staniemy się dla nich pokarmem. Będą nas hodować w rzeźniach jak świnie, tuczyć a potem zabijać i zjadać nasze mięso oraz pić krew aby osiągnąć nieśmiertelność. Już kiedyś tu byli i stoczyliśmy z nimi wojnę którą przegraliśmy. Zniszczyli nas ludzi-bogów i zapuścili na ziemi wirus śmierci. Powiedzieli nam żebyśmy zabijali i zjadali zwierzęta aby mieć siłę. W rzeczywistości chodzi o to abyśmy mieszali swoje geny z genami zwierząt abyśmy sami stali się zwierzętami, bezmyślnymi chodzącymi kupami gnijącego mięsa którymi oni będą się żywić. Oni – wampiry, które opanowały cały wszechświat. Dlatego Bóg stworzył ziemię a na niej człowieka-boga na swoje podobieństwo, aby ten zniszczył cywilizację wampirów. Pierwszy człowiek był nieśmiertelny, niezniszczalny, miał władzę nad wszystkimi żywiołami, materią, przestrzenią, czasem, grawitacją. Żywił się jedynie energią słoneczną.I oni to wszystko nam odebrali. Dlatego przyszedł Jezus!

  • góró Says:

   Mechanizmowi demaskowania systemów władzy i związanych z tym zagrożeń ludzkiej wolności i życia zawsze będą towarzyszyły komentarze kierujące poszukujacych prawdy na tory zupełnie ślepe i pozbawione jakiejkolwiek wiedzy o świecie. Te informacje nasilają się w momentach przełomowych i jak dla mnie, to są przygotowywane wiele wcześniej i to przez nie lada specjalistów od psychotechniki. Rozpoznać je można przez to, że kierują naszą uwagę na emocje pozbawiając możliwości jakiejkolwiek rzeczowej bądź naukowej perspektywy.. Uważajcie, bo wojna psychotechniczna będzie się nasilać w miarę poszerzania się możliwości demaskowania Prawdy.

  • gitara Says:

   Prawidłowa odpowiedź na to pytanie jest skomplikowana i wielopłaszczyznowa i tylko w niewielkiej części masz rację. Faktycznie zbyt szybko umieramy z powodu zagrzybienia organizmu na skutek niewłaściwej diety i wielu trucizn dodawanych do przetworzonego pożywienia oraz ostatnio atmosferycznych oprysków związkami aluminium powodujących gwałtowne zagrzybienie gleby i zanieczyszczenie zbiorników wody pitnej. Już w plebejskiej szkole wpaja się w nam niewłaściwą fałszywą wiedzę i zaszczepia niewłaściwe zachowania,abyśmy nie odkryli istoty naszej połączonej, przenikającej się boskiej i ludzkiej natury. Wiedza na temat naszej energetycznej powłoki, energetycznego pola, które naturalnie emanujemy, ciała świetlistego zwanego duchem podtrzymującego życie i zdrowie praktycznie nie istnieje. Wszystko co żyje i posiada materialną postać, posiada również otaczające go, chroniące i w pewnym sensie stale odbudowujące energetyczne pole energii zwane polem Meisnera, potocznie zwanym aurą. Wszelkie inne zmienne pola magnetyczne, rozpylone w powietrzu przewodniki, oraz każde zwiększenie przewodności naszego otoczenia, to jest powierza i wody na skutek kwaśnych zanieczyszczeń jest dla nas wysoce szkodliwe, gdyż zakłóca pole naszej aury i rozładowuje naszą energię życiową. Aura jest produkowana na skutek chemicznych przemian śladowej ilości pierwiastków z grupy palladowców, jakie rzadko występują w glebie i które na skutek wysoko spinowych właściwości zamieniają się w organizmie w nadprzewodniki. W takim nadprzewodniku energia płynie stale, dopóki nie zostanie rozładowana przez kwaśne zanieczyszczenie czyli przewodnik go otaczający. Oczywiście jest to energia w formie światła, gdyż w nadprzewodniku nie istnieje pojęcie napięcia. Nadprzewodnik możemy energetyzować przykładając do niego stałe pole magnetyczne, którym naturalnie ładowany jest nasz organizm energią docierającą z planety – Ziemi. Wszelkie przedłużające się zakłócenia tego pola, zmiany biegunów, zmiany potencjału i kierunku wpływają wprost na długość naszego życia. Rzecz w tym, że część tzw. nadludzi na planecie już od tysięcy lat posiada tę unikalną daną im przez kosmicznych bogów tajemną wiedzę i dzięki unikalnemu odżywianiu ciała materialnego i ciała świetlistego i przekazanym tajemnym procedurom potrafi żyć unikalnie długo, poznawać świat energetycznych, współistniejących w 4 wymiarze istot duchowych i wiedzę tą oraz pomoc od tych istot uzyskaną wykorzystywać w obecnym i przyszłych swoich reinkarnacjach.

  • qrde blade Says:

   Co do kosmitów to tak obecnie wygląda wojskowa technologia USA sprawdzana w walce w Afganistanie udostępniona przez rosyjskie źródła: http://youtu.be/zNP66tNN0U8

  • isaak Says:

   Amen

  • Lach Says:

   Prawie dobrze ale Jezus został stworzony na potrzebę zjednoczenia cesarstwa Rzymskiego pod jednym Bogiem za cesarza Konstantego,na pierwszym soborze który trwał od 3,5 do 4,5 lat jak podają różne źródła. Na koniec z dwóch najsilniejszych bogów stworzono jednego Jesus Krishna a później zmieniono na Christ. Wszystko do sprawdzenia.Poszukac trzeba. Nawet Watykan nie zaprzecza.

  • Wiktor Says:

   Cholera to bardzo ciekawe co napisales czy mozesz powiedziec z kad masz te wiadomosci?

  • Ruch Oporu Says:

   Proszę o kontakt z autorem tego postu.

  • Eryk Says:

   Skoro był nieśmiertelny to gdzie jest teraz?

 14. Megi111 Says:

  Przecież jak zwykle chodzi o pieniążki, im więcej osłabionych, chorych ludzi, tym więcej cudownych leków jeszcze powstanie, i koncerny farmaceutyczne znowu zarobią 🙂

 15. juju Says:

  To jest kontrola populacji a nie klimatu. Osłabiają odporność więc przetrwają tylko najmocniejsi. Banda psycholi robi z tego świata piekło. Dobrze, że nie trzeba żyć na tym świecie wiecznie.

 16. xxxxxx Says:

  Jakich używają samolotów do tego opryskiwania ?

 17. uh;h Says:

  To nie jest sprawka jakiegoś pedalskiego rządu, pomysł wyszedł z usa,
  Powiem tak za wszystkim stoją żydzi

 18. karol Says:

  Trują nas wszystkich i sami też się trują, żyjemy na tej samej planecie, mam nadzieję że skończy się wreszcie to gówno!

  • fasgas Says:

   jesli siedzą w klimatyzowanym bunkrze i maja swoje jedzeni to nic im nie grozi…
   A ja już teraz wiem czemu od 2-3 lat nic mi sie nie chce i nie wiem co mam w życiu robić. Jestem ogłupiany jak to kiedyś hitler robił dodajac fluoru d wody

 19. afssadsad Says:

  Najlepiej było by stworzyć organizację partyzantów, która rozpierdoliła by te wszystkie koncerny ogólno światowe, rozjebała by te chemitrials, haarp, gmo, najlepiej cały przemysł, wszystko co wydziela gazy syfy i inne kórestwa do atmosfery, i do tego wszystko co związane z bronią, militariami, chemią, i innymi gównami. Wtedy żylibyśmy w końcu w zgodzie z naturą, w pokoju.

  • Edgar Globalmapper Says:

   Z jednym uzupełnieniem:
   Zacząć należy od Banksterów, gdyż tu jest żródło całej reszty naszych nieszczęść !
   Tym, co do nas dociera i co nas zatrważa NALEŻY podzielić się z bliskimi i znajomymi.
   Oni też muszą być tego świadomi !

  • Filip18200 Says:

   Hmmm… A ciekawe czego użyłeś do napisania tego postu… Pewnie urządzenia elektronicznego, przy którego produkcji wydzieliło się do atmosfery mnóstwo trujących substancji, pewnie jeździsz samochodem lub autobusem, masz prąd i gaz w domu, żarówki i świetlówki… Więc nie płacz, że cie ktoś truje jak to wszyscy napędzają przemysł i to my wszyscy powodujemy te zanieczyszczenia. Chcesz mieć ciepłe jedzenie w garnku to musisz mieć gaz i prąd, chcesz mieć garnek to huta musi go wytopić… Zamieszkaj w lepiance z gówna w lesie jak ci nie pasuje…

 20. divivedis Says:

  Jestem zdruzgotany. Jako homo sapiens zamieszkujący tę planetę wśród istot żywych tego samego i innych gatunków, nie wyrażam zgody na takie działania. Opanujcie się „LUDZIE”, lub ktokolwiek macza w tym paluchy, pazury, macki, czy inne kończyny!

 21. zenodezen Says:

  Jak zwykle wszyscy rządzący mają ludzi za króliki doświadczalne i robią co chcą, wiedząc, że to i tak jest szkodliwe.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: