Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi


W Nowym Jorku dziewiątego czerwca odbyła się gigantyczna demonstracja przeciwko syjonistycznemu tworowi znanemu jako Izrael. Oczy Was nie mylą, w jednym miejscu protestowało ponad 10 tysięcy Żydów i było to na początku czerwca.Teraz mamy już połowę lipca jednak do tej pory ani jeden bloger (jestem pierwszy w Polsce) a co dopiero dziennikarz (zaraz by z roboty wyleciał) o tym nie napisał. Co ciekawe, filmy pokazujące to wydarzenie zostały w przeważającej mierze na portalach filmowych zablokowane. Nastąpiła totalna blokada medialna.

Przypomina to trochę historię z aktualnym wiceprezydentem USA Joe Bidenem, który niedawno przyznał publicznie, że to (ateistyczne) środowiska żydowskie rządzące mediami przyczyniły się do skłonienia USA i świata do akceptacji pederastów i pochodnych sodomii poprzez m.in. produkcje z Hollywood. Zmowa milczenia została jednak przełamana, informację (jako jedyny) zacytował portal PCH24.pl

W przypadku jednak tego protestu blokada okazała się znacznie bardziej szczelna. Poniżej prezentuje przetłumaczony przeze mnie film, zrobiony i udostępniony przez samych Żydów. Tłumaczyłem jak mogłem najlepiej, więc wybaczcie ewentualne niedostatki.

Skąd zatem pomimo blokady mam ten film? Swego czasu zaoferowałem listownie swoją darmową i pełną pomoc ortodoksom z Nowego Jorku. Zrobiłem to, ponieważ jako katolik wierzę, że należy ofiarowywać pomoc prześladowanym szczególnie gdy powodem prześladowań jest wiara w Boga, nawet jeśli są to innowiercy. Rabinat odpisał dosyć szybko. Poproszono mnie, abym przetłumaczył na język polski odezwę ortodoksyjnych Żydów do wszystkich narodów świata, w której tłumaczą dlaczego w trakcie corocznego święta Purim na całym świecie (Nowy Jork, Londyn, Melbourne), diaspory Żydów ortodoksyjnych palą flagi Izraela (o czym media również solidarnie milczą).

W dużym skrócie robią to dlatego, że wedle wiary żydowskiej bezczelny i krwawy sposób w jaki odebrano palestyńskim Arabom ziemię pod Izrael (i to co się dalej tam wyprawia), świadczy iż za tworem tym stoi nie Bóg lecz szatan i za karę naród żydowski zostanie ukarany. Patrząc na nienawiść świata do Żydów wzbudzaną właśnie bestialstwem syjonistów m.in względem Arabów z Palestyny nabieram pewności i przekonania co do obaw ortodoksów.

Od czasu przetłumaczenia pisma ortodoksów, mam kontakt z tą żydowską diasporą i stąd również wiem o istnieniu tych materiałów, inaczej nie miałbym szans by się o tym dowiedzieć. Tylu Żydów w centrum Nowego Jorku protestuje a Wyborcza z TVNem czy media niby niezależne jak Nie?zależna.pl ani słowa nie powiedziały, co innego gdyby matka Madzi puściła bąka – NEWS dnia by był, że hej tutaj jednak nic ciekawego się nie dzieje. Syjonistyczny żołnierz bijący w Izraelu Żyda, który protestuje przeciw okupacji Palestyny to przecież dla syjonistycznych mediów coś normalnego i zdrowego i nie trzeba tym polskim gojom zaprzątać uwagi, mogło by przecież potem nie starczyć czasu, na wmawianie nam antysemityzmu.

… a więc kto tu jest prawdziwym antysemitą?

Czy nie oglądaliśmy podobnych scen na Krakowskim
Przedmieściu, gdzie pijany ateizm atakował Krzyż?

Zagadnienie Żydów ortodoksyjnych jest dla Izraela tematem dosyć wstydliwym, nie ma się zatem co dziwić że kontrolowane przez nich media wyciszają temat. Swego czasu żydowski dziennikarz Gazety Polskiej i wielki orędownik syjonizmu Dawid Wildstein określił tych ortodoksów mianem wariatów (lub użył podobnego słowa, trudno mi przywołać precyzyjnie jego wypowiedź, gdyż po burzliwej i pełnej wulgaryzmów „debacie” ostatecznie ją z FB wykasował). Natomiast ja, jako katolik mam o nich inne zdanie, znacznie lepsze choć rozumiem Wildsteina juniora. Jak się mógł o nich wypowiedzieć inaczej niż w sposób nieprzychylny? On – żydowski ateista, wielokrotnie mówiący iż nie wierzy? Zachował się zresztą podobnie do innego żydowskiego ateisty, prof. Hartmana, który również wyraził ostatnio negatywną opinię o osobach wierzących, choć w tym przypadku o katolikach. Najwyraźniej ludzie niewierzący mają wspólny mianownik – niechęć do ludzi wierzących. Niechęć Wildsteina juniora do ortodoksów ma oczywiście konkretny powód, wynikające z ich wiary wartości a więc krytyka istnienia Izraela stoją w sprzeczności z krwiożerczym żydowskim nacjonalizmem, któremu on kibicuje choć jawiących się przy wyczynach syjonistów jako piknikowych, polskich narodowców krytykuje na każdym kroku – on Polak! Ojciec Rydzyk o takiej „żelaznej logice” zwykł mawiać „talmudyczna mentalność”.

Izrael oraz siły, które stały za jego utworzeniem mają z ortodoksyjnymi Żydami nie tylko ten problem. Żydzi owi w swej krytyce Izraela wypominają syjonistom wiele paskudnych wątków. Wytykają im, bratanie się z Hitlerem i współprace z nim mającą na celu stworzenie możliwie najgorszych warunków dla Żydów w Europie i „zachęcenia” ich w ten sposób do emigracji na kolonizowane ziemie palestyńskich Arabów. Mało jednak kto w czasach polowania na antysemickie czarownice ma odwagę pisać o tej czy innych sprawach pokazujących zbrodnie syjonizmu. Co by się bowiem stało, gdyby podczas II wojny światowej nie doszło do Holokaustu? Najprawdopodobniej nie udało by się uruchomić Izraela. Skoro dzisiaj jest tak wielka krytyka tego tworu to jaki byłby opór, gdyby nazistowskie Niemcy nie wymordowały znacznej części religijnych Żydów? Czy „bez poczucia winy” zrzuconej później na świat przez syjonistów udało by się przekonać zachód do rabunkowej polityki względem palestyńskich Arabów?

Z resztą po co szukać daleko. Wystarczy spojrzeć co polskojęzyczni syjoniści zrobili z profesorem Jasiewiczem z PAN. Ukatrupili go w przestrodze dla innych „niepokornych” naukowców, by „nie szli tą drogą”.

Gdy człowiek zaczyna sobie zdawać sprawę z niewyobrażalnego zła, jakie stoi za syjonizmem, trudno nie zacząć sympatyzować z tymi ortodoksyjnymi Żydami, nawet jeśli nie uznają Jezusa za swojego zbawiciela.

http://ewidentnyoszust.blogspot.com/

Reklamy

Komentarzy 12 to “Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi”

 1. ala Says:

  Wielkie dzieki za otworzenie nam oczow, z ulicnyczh protestow mozna bylo tyle rozumiec co plakaty pisaly,
  co i tak bylo niesamowite ze Zydzi przeciwko Zydom. Serdeczne dzieki.

 2. Krzysztof Says:

  Druga w nocy, a ja nie mogę oderwać się od ciekawych artykułów jakie publikowane są na tym blogu. Podziwiam autora za ogrom pracy. Będę zaglądać systematycznie, bo w niektóre rzeczy aż trudno uwierzyć, a warto przecież nabywać wiedzy o świecie z różnych źródeł. Pozdrawiam

 3. Zuza~~~ Says:

  Żydzi posuwają się do najbardziej perfidnych zagrywek.Najlepsze co potrafią to KNUĆ,SPEKULOWAĆ……,TO podstępni URODZENI HIPOKRYCI!!!!! Nie wierzmy żydowi!!!

  • zagloba Says:

   Jednak zaczynam być co raz bardziej przekonany do tego co mówiąludzie ,że człowiek pochodzi od Boga a Żyd od szatana

  • ala Says:

   Blizni sa naszym lustrem, jesli widzimy ich negatywnie to znaczy ze nacisneli nam guzik, ze odzwiercidlaja nas.
   To znak zeby popracowac nad swoimi slabosciami.

 4. Zuza~~~ Says:

  Ameryka zaczyna bankrutować zgodnie ze scenariuszem iluminatów,żydów,masonów czy jak tam zwal to z piekła rodem towarzystwo.
  Detroit to jedno z większych miast które wczoraj oficjalnie ogłosiło bankructwo,stan który miedzy 2000 a 2010 rokiem opuściło ok.1000 000 mieszkańców????? następne stany czekają w kolejce do bankructwa i kto jest w to zamieszany?????????? Fox-Rothschild
  Wiadomości tylko na stronach amerykańskich(zastanawiające ze do Naszych dociekliwych rodaków to nie dotarło ale Alex Jones tez nic nie wspomina) , link dla anglojęzycznych ale dociekliwi poradzą sobie za pomocą translatora
  http://www.dailyfinance.com/2013/05/15/first-big-city-bankruptcy-2013/

 5. edit Says:

  ciekawe, wreszcie zaczynam rozumieć, dlaczego – ponoć – żydzi współpracowali z Hitlerem

 6. widz Says:

  No, to cholera, jak to w końcu z tymi Żydami jest??? Bo już nie rozumiem.

  • Jacolo Says:

   Zwykli żydzi nie są szkodliwi wyznający Torę, szkodliwi i zagrażający pokojowi na świecie to żydzi wyznający Talmud czyli syjoniści, pochodzący przeważnie z dawnego Kazachstanu i mający w tej chwili państwo o którym mało kto wie w południowej Azji https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/12/30/tajemniczy-kraj-na-planecie-ziemia/

 7. Andrzej Says:

  W końcu zrozumiałem ocb … lepiej późno niż wcale …
  Dzięki Admin, duży +

 8. yogen Says:

  Jakiś czas temu ,były masowe największe w historii Izraela demonstracje przeciw pogarszaniu się sytuacji materialnej zwykłych żydów -kilkaset tysięcy demonstrantów w całym państwie i też w ,,mediach ” cisza

 9. mailing570 Says:

  Nie wiem jeszcze o co tak naprawdę chodzi wiec przemilczę to optymistycznie aczkolwiek dziwne wydarzenie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: