Muzułmańscy studenci twierdzą, że zabójstwo w Woolwich to mistyfikacja


Jeden z napastników

Na postawie nagrania opublikowanego na YouTube, członkowie Stowarzyszenia Islamskiego Uniwersytetu w Londynie stwierdzili, że brutalne zabójstwo żołnierza Lee Rigby w Woolwich to mistyfikacja zainscenizowana przez władze kraju. Studenci są przekonani, że ręce domniemanych sprawców były pokryte „fałszywą krwią”.

Ponadto muzułmańscy studenci twierdzą, że tak zwani świadkowie, którzy zostali nagrani na kamerę, również są częścią inscenizacji, a pracownicy Scotland Yardu, którzy prowadzili śledztwo w tej sprawie, w rzeczywistości są masonami z ukrytym antymuzułmańskim nastawieniem.

Poniżej zamieszczamy film z analizą zdarzenia autorstwa muzułmańskiego stowarzyszenia:

http://polskiepiekielko.pl/

Advertisements

Odpowiedzi: 3 to “Muzułmańscy studenci twierdzą, że zabójstwo w Woolwich to mistyfikacja”

  1. Norbert Says:

    Ok obejrzalem film ten i pierwszy ktory sie ukazal pare minut po morderstwie w internecie i wiem ze sie roznia. Dokladnie wiem i widzialem co sie stalo. Mieszkam na woolwich i mialem okazje rozmawiac z najlepszymm znajmomym rodziny jednego z mordercow. Stwierdzam ze internet dziala jak tzw. gra w gluchy telefon

  2. Mnietek Says:

    Desaturacja koloru czerwonego, widać to po znakach drogowych, po czerwonych karoseriach samochodów… Reszty tego czegoś nie oglądałem bo i po co głupoty oglądać? Kalifat Europy będzie pewny jak się chrześcijanie będą dawać dalej ładować w tyłki.

  3. ola Says:

    no oczywiście że to manipulacja to wina rządów i korporacji co rządzą światem chcą skłucić narody by mieć kontrolę nad nami i stworzyć państwo policyjne


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: