James Bartley – Obca Agenda, wojna i kontrwywiad część 3


KONTRWYWIAD

Jeżeli sztukę wywiadu można zdefiniować jako sztukę odgadującą intencje i możliwości przeciwnika -lub potencjalnego wroga, to sztukę kontrwywiadu można określić jako sztukę oszukiwania lub wprowadzania w błąd przeciwnika -lub potencjalnego wroga, co do własnych sił, możliwości i intencji.

To był brytyjski generał J.F.C. Fuller, który stworzył paralelę pomiędzy dowódcą chcącym narzucić swoją wolę wrogiemu dowódcy poprzez wejście w świat magii a magiem chcącym narzucić swoją wolę ofierze poprzez wejście w świat wojny.

General J.F.C. Fuller był wyjątkowo kwalifikowany by mówić zarówno o wojnie i Magii.
To właśnie generał Fuller, który był pomysłodawcą „Blitzkriegu”- nowoczesnej strategii wojennej.

Blitzkrieg (Błyskawica w języku niemieckim) oznacza wykorzystywanie czołgów i pojazdów opancerzonych, wspieranych lotnictwem, artylerią i piechotą zmotoryzowaną w skoncentrowanym ataku na słaby frontalny punkt przeciwnika, w celu uzyskania dostępu do witalnych punktów komunikacyjnych i centrów zaopatrzenia na jego tyłach, omijając wrogie mocne strony którymi mają zająć się końcowe elementy niezmotoryzowanych piechoty, podczas gdy ich opancerzona „włócznia” kontynuuje natarcie.

Generał Guderian, czołowy zwolennik Wojny Pancernej dla Niemców przed II wojną światową, stwierdził na piśmie, że to z zapisków Fullera, zaczerpnął koncepcję Blitzkriegu, która doprowadziła do spektakularnych niemieckich zwycięstw we Francji i Niderlandach w 1940 oraz do ich początkowych sukcesów w Afryce Północnej i Rosji w 1941 roku.

Podobnie było wtedy gdy major George S. Patton, dowódca raczkującej US Tank Corps we Francji w 1917 roku, zwrócił się o poradę Fullera w walce pancernej dla Amerykanów podczas I wojny światowej.

J.F.C.Fuller jest autorem kilkudziesięciu książek na temat historii wojskowości, strategii i teorii, w tym takich utworów klasycznych, jak „The Generalship of Ulysses S. Grant” „Grant and Lee: A Study in Personality and Generalship” „The Generalship of Alexander the Great” and „Julius Caesar: Man, Soldier, Tyrant.”

Większość ludzi nie wie, że J.F.C. Fuller, brytyjski oficer, który ostatecznie dosłużył się stopnia Majora Generała, był przez wiele lat Adeptem-czarnej magii i uczniem Aleistera Crowleya. Rzeczywiście Fuller (Frater Per Ardua) był pierwszym zainicjowanym do tajnego kultu Crowleya „Astrium Argentium” i stąd był drugim dowodzącym i prawdopodobnie wprowadzony został potem do brytyjskiego wywiadu.

Fuller pisał takie klasyczne dzieła jak „Joga”, „Sekretna Mądrość Kabały”, „The Pathworkings Aleistera Crowleya,” i był współtwórcą „komentarze do Świętych Ksiąg” – między innymi.

„Dowódca w wojnie stara się narzucić swoją wolę wrogiemu dowódcy- zatem sięga do sfery magii. Mag stara się narzucić swoją wolę swym ofiarą – zatem sięga do sfery wojny”

Czy widzicie teraz związek? Jednym z pierwszych celów dla antagonisty zaangażowanego w walce duchowej jest narzucenie swojej woli umysłowi swojej ofiary.

To był Frederick Douglas, były niewolnik, scenarzysta i abolicjonista który powiedział: „niewolnik przykuty jest najpierw w głowie, zanim zostanie przykuty fizycznie „.

Frederick Douglas był najgorszym koszmarem dla właściciela niewolników: były niewolnik, który potrafi czytać, pisać i mówić autorytatywnie na temat własnego niewolnictwa i poniżenia z rąk swoich „mistrzów” – to ostanie będące oksymoronem. Co myślisz będzie najgorszym koszmarem gadzim ?

WALKA DUCHOWA JEST KONTROLĄ UMYSŁU

Pamiętaj wszystkie te uwagi jakie poczyniłem na temat magii, wojny i umysłu, ponieważ mają wszystko wspólne z kontrwywiadem.

Niektórzy z was mogą przeczytać moje poprzednie publikacje „Naczelna strategia Gadów” i „Zdrowy Rozsądek:. Polemizowanie z Reptylianami w Ludzkimi Przebraniu” I celowo wstrzymywałem wydanie tych dwóch dokumentów do internetu, aż do chwili, gdy nie było „Nadchodzących lądowań” , „sygnałów z kosmosu” , „Ujawnień” lub innych bezmyślnych bzdur, które wydaje się wzbudzać w społeczności UFO euforię co najmniej co dwa miesiące.

Przyczyny tego były dwojakie: po pierwsze, chciałem dostarczyć istotnych informacji na temat walki duchowej, która istniała pomiędzy nami i gadami od niepamiętnych czasów.

Drugim powodem to było mówiąc szczerze był PsyOps. Psychologiczna wojna manipulująca całym tym Muppet Show( Gra kukiełek-przypis tłum.), czyli wszystkimi zmanipulowanymi uprowadzonymi, New Age od „różowej miłości” i nosiciele, którzy zanieczyszczają gadzie społeczności od badań UFO, aby pokazać ich gwałtowne reakcje na moją Białą Propagandą (prawdziwe informacje rozpowszechniane do narodów w terytoriach okupowanych lub kontrolowanych przez wroga)
jak mogę dostać się do świadomości nie tylko zmanipulowanych kukiełek ale przedłużenia ich umysłów- obcych i gadów.

Zrobiłem to, bo chciałem, umożliwić wszystkim inteligentnym ludziom, którzy czytają informacje związane z UFO w Internecie – aby zobaczyli zbiorowy kolektywny(jak w ulu), rodzaj świadomości z kukiełkami w akcji.

To musiało być oczywiste, w nagłej reakcji kukiełek w postaci niekończących się strumieni nadużyć i krytyki skierowanej do mnie, że mi się udało. Oczywiście, jeśli zrozumieć psychologię zbiorowej kolektywnej świadomości gadzich ludzkich kukiełek to wtedy jak ja wtedy poznacie, że ta reakcja była całkowicie przewidywalna.

I W TYM WŁAŚNIE RZECZ. wiedziałem, że nawet stosunkowo niewielka ilość faktycznych informacji o gadziej dominacji spowodowała by wściekłość w zbiorowej sieci kukiełek o rzekomej „dezinformacji”(O CZYM WKRÓTCE OPOWIEM) „FUNDAMENTALIZM CHRZEŚCIJAŃSKI”, DUCHOWA DEGRADACJA” , „POZYTYW I NEGATYW” itd…

Ta zjadliwa riposta kukiełek była całkowicie przewidywalna.

To kolektywna świadomość i mentalność stada jaką reptylianie chcą narzucić ludzkości i jaka się zamanifestowała po mej publikacji tych dwóch artykułów

W nadchodzących dniach kukiełki internetowe próbowały prześcignąć się nawzajem w znalezieniu nowych i lepszych sposobów na mnie obrazić i zmarginalizować informacje jakie udostępniłem.

Muszę przyznać, że zyskałem ogromną ilość satysfakcji wiedząc, że istnieją niezliczone kukiełki i nosiciele, którzy tam byli, i walili głowami w monitory swoich komputerów w bezsilnej wściekłości nad moją propagandą.

W efekcie miałem nałożoną moją wolę na zbiorowej świadomości ula przez okres co najmniej kilku dni. To powinno dać wielu nadzieję, że możemy wygrać tę wojnę.

Świadomość ula to słabość – Nie siła. Kiedy kukiełki stracą swoją użyteczność zostaną zutylizowane przez Reptylian jak na każdej innej wojnie. Świadomość Roju lub mentalność stada jest skrajnym przeciwieństwem poprawnego myślenia.

Poprawne myślenie oznacza uzyskanie wszystkich informacji na każdy temat z wiarygodnych źródeł i używanie własnego umysłu do oceny informacji- zamiast czyjegoś innego.

GADZIA PROPAGANDA

Podam przykłady Reptiliańskiej Propagandy i dezinformacji, a następnie historyczne przykłady, kontrwywiadu i dezinformacji. Po przeczytaniu tego nie będzie dalszego zamieszania, co dokładnie stanowi dezinformację, a co nie. Gdy ktoś oskarża kogoś o rozpowszechnianie „dezinformacji”, to zakłada, że oskarżyciel ma rzeczywiście „prawdziwe” informacje. Jak się przekonamy, nie zawsze tak jest -zwłaszcza gdy oskarżyciele są obcymi propagatorami i gadzimi nosicielami.

Agencje wywiadowcze takie jak C.I.A. zatrudniają setki ludzi, którzy nie robią nic innego niż czytają krajowe i międzynarodowe otwarte publikacje źródłowe i literaturę. To ostatnie jest bardzo przydatną forma zbierania informacji wywiadowczych. Okazjonalna bonanza inteligencji może zostać rozgryziona tylko poprzez zwykłe czytanie otwartych publikacji źródłowych, z krajów zarówno przyjaznych jak i wrogich.

To właśnie z tego powodu, General Sherman nie ufał i nienawidził północnych korespondentów wojennych, ponieważ wierzył( i słusznie), że północna prasa dostarcza zbyt dużo informacji konfederacyjnym siłom z jakimi walczył – odnośnie mocnych wojskowych zgrupowań, ruchów wojska i planów na przyszłość.

Jakkolwiek niesmaczne dla naszego zespołu to jest ale musimy czytać gadzią propogandę w formie biuletynów neutralno-pozytywistycznych UFO i New Age, czasopism i czasami nawet uczęszczać na wykłady gadzich propagandystów w celu zapoznania się z propagandą z „kukiełkowego teatrzyku”

Barbara Bartholic jest mistrzem pozwalającym ludziom z którymi pracuje, opowiedzieć swoją własną historię ich własnymi słowami i pozwala im rozwinąć teorie i uczucia jakie mogą mieć na ten temat. A jeśli dana osoba zdecyduje się rozpowszechniać gadzią propagandę lub New Age, to jej sprawa. Jak cisi operatorzy w świecie wywiadu, którzy zapewniają przepływ informacji napływający roku po roku, ktoś o zdrowych zmysłach ma mądrość, aby rozpoznać tych ludzi jako cenne źródło wglądu w zbiorową świadomość Roju i jako źródło informacji wywiadowczych dotyczących przyszłych gadzich intencji. Tylko amator rozważy odcinanie się od takiego źródła cennych informacji.

Robimy to, aby uzyskać wgląd w kontrolę wirowania jaką stosują do pewnych aspektów tematu UFO. Nie ma lepszego przykładu tej postaci gadziej propagandy i dezinformacji niż dostarczonej przez gadziego nosiciela Boylana.

W styczniu 1999 „Kontakt Forum” Boylan napisał następujące uwagi na podstawie „informacji” rzekomo od informatora w Agencji Bezpieczeństwa Narodowego.

„Bilderbergerowie i CFR (Council on Foreign Relations) zdecydował się w połowie lat 50-tych do zawarcia układu z ET. ET dostali wyspy w Polinezji Francuskiej jako bazę na Ziemi.
To rozwiązanie dało im możliwość do monitorowania ściśle kultur Ziemi oraz zachowania i pozwoliło ziemskim rządom monitorować pozaziemskie kultury i zachowania. Stało się to trwającym eksperymentem, jak stwierdził mój były informator NSA. „

Cóż, może tak-może nie. Tak czy inaczej jest to bez znaczenia. Mogę pomyśleć o dowolnej liczbie podziemnych baz obcych- tu na południowym zachodzie. W rzeczy samej, jest duży podziemny-podmorski obiekt właśnie tu – w San Diego, w którym to niektórzy członkowie naszego zespołu byli wymuszonymi gośćmi. Jest jeszcze inna podziemna baza –dwie godziny jazdy od mojego domu w wysokiej pustyni –o której zbieraliśmy dane przez ostatnie trzy lata.

Ponadto nie jest jasne, w jaki sposób ci ET mieli by „dokładnie monitorować kultury Ziemi i zachowania”, gdy są zmuszeni na mocy tego rzekomego traktatu, na pobyt na wyspie w Polinezji Francuskiej.

To tylko kolejny przykład gadzi nosiciel Boylan próbuje „ustrzelić” łatwowiernych z jego rzekomych „źródeł” w NSA. Już wspomniałem, że głupotą jest przypisywanie wiedzy na temat UFO, komuś tylko dlatego, że był lub są rzekomo był powiązany z grupą wywiadowcza.

Jeśli potraktować to dosłownie, Boylan każe nam wierzyć, że zaawansowana cywilizacja, która opanowała sztukę podróży międzygwiezdnych podchodzi do rządu- jak równy z równym -w 1950 roku, zawiera traktat z narodem, który nadal wykorzystuje prymitywny napęd odrzutowy jako środek transportu lotniczego, i pokornie godzi się „osiedlić” na maleńkiej wyspie w Polinezji Francuskiej.

To jest tak absurdalne, jak gdyby Cortez pokornie kłaniający się Aztekom z ogonem schowanym między nogami, odpłynął ze swymi żeglującymi konkwistadorami w poszukiwaniu bardziej gościnnych miejsc, aby zejść na ląd. W rzeczywistości, Cortez kazał spalić okręty by jego żołnierze nie mogli domagać się ponownego wejścia na pokład i odpłynąć.

Podobnie, ET przedłożenie warunków takiej umowy jest tak mało prawdopodobne, jak mocarstwa europejskie na początku tego stulecia pokornie poddając się prawom Chin jako suwerennego narodu i powrotu do Europy zamiast „dyplomacji ognia okrętowego” by zainstalować ” koncesje handlowe „- które służyły ich własnym celom i wpływom sfer gospodarczych w Chinach kontynentalnych. Niektórzy mogą pomyśleć, że te dwa ostatnie przykłady z historii ludzkości są błędnymi porównaniami. Nie uważam tak. Europejczycy postrzegali Chińczyków jako niewolników pogańskich, podczas gdy chińscy przywódcy z kolei uznawali wszystkich Europejczyków jako Zagranicznych Diabłów.

Następny cytat ze stycznia 1999r z „Forum Kontakt” jest znacząca. Chcę aby czytelnik, zwrócił szczególną uwagę na język jaki gadzi nosiciel Boylan używa, ponieważ jest to bardzo odkrywcze:

„NSC w (National Security Council))(narodowa agencja bezpieczeństwa) Dr Michael Wolf już wcześniej ujawnił w swojej książce” Catchers of Heaven „, że pracował z ET w ramach swoich obowiązków rządowych,” Spotkałem się z pozaziemskimi osobami na co dzień w mojej pracy i dzieliłem wspólne kwatery mieszkalne z nimi. „Dodał, że Zetas pracują w podziemnych instalacjach na prosbę rządu Stanów Zjednoczonych. ET nie łamią rządowych traktatów, ale rząd złamał traktaty maltretując ET i próbując strzelać do UFO.

” do dziś, wielu w społeczności UFO-badaczy poszukiwało wszędzie odpowiedzi na te tajemnice, ale były tuż pod ich nosem”. Powyższy cytat jest bardzo znamienny, w tym że wyraża uczucia w Inteligencji innej niż ludzka.

„ET nie łamią rządowych traktatów, ale rząd złamał traktaty maltretując ET i próbując strzelać do UFO.” (!)Co może być bardziej owocne? Znęcanie się nad ET? Próby zestrzelenia UFO?

A gdzie mowa o niezliczonych uprowadzonych cierpiących na zły stan zdrowia w wyniku ich porwań przez kosmitów? Nie wspominając o Dulce w późnych latach 70? A gdzie mowa a tych wszystkich samolotach, które uszkodzone rozbiły się w wyniku aktywności UFO- cywilnych i wojskowych? Co o niezliczonymi ludźmi ze wszystkich krajów na świecie, w których życie zostało zakończone przez gadzie służby bezpieczeństwa kontrolujące tą planetę, zarówno wojskowych, jak i cywilnych, ponieważ wiedzieli zbyt wiele na ten temat UFO?

Autor tych słów ujawnił się jako podmiot zupełnie pogardliwy dla ludzkiego życia i całkowicie nieświadomy w temacie środków bezpieczeństwa, które zostały podjęte w celu zapewnienia, z nielicznymi wyjątkami, że osoby narażone na absolutne dowody życia pozaziemskiego i nie-ludzkiego tu na Ziemi, nie pamiętają wyraźnie, co widziały lub słyszały.

Każdy badacz w dziedzinie UFO mający wartość – opracował własnych informatorów, którzy wcześniej pracowali w głębokich czarnych projektach wojskowych dotyczących UFO.

Przez lata rozmawiałem z wieloma osobami z których jestem zadowolony, że były zaangażowane w jakiś sposób, w wojskowe projekty związane UFO i odbierałem to tak jak oni to rozumieją. W prawie każdym przypadku odbyła się selektywna kontrola umysłu i kasowanie pamięci zostało wykorzystane w celu zapewnienia, że tajemnica została zachowana.

Bliski przyjaciel pracował dla Dowództwa audiowizualnych Sił Powietrznych w bazie Norton Air Force Base w Kalifornii w 1970 roku. Dzięki staraniom niektórych naukowców, wiemy już, że Norton AFB było miejscem, gdzie opracowano wiele z filmowego materiału i fotografii UFO.

Moja przyjaciółka Rachael (uprowadzana) miała Tajną klasyfikację dostępu do pracy w rozwoju fotografii. Ona nigdy nie mogła sobie przypomnieć, czy rzeczywiście działała w obiekcie. Miała niejasne wspomnienia idąc do pracy i wracając do domu z pracy, ale poza mgliście zapamiętanym epizodem, gdy miała omdlenie w „kawiarni” z lekarzami i pielęgniarkami i innych dziwnych wspomnień szkolenia w obsłudze zaawansowanych technologii przez indywiduum w kombinezonie laboratoryjnym, podczas gdy unosiła się pięć metrów w powietrzu, nie pamiętała niczego.

Od kiedy opuściła Siły Powietrzne, różne agencje wywiadowcze, w tym NSA, próbowały zatrudnić ją w do niektórych rodzajów prac, które ona zawsze odmawiała. W maju 1978 próbowali zwerbować ją do pracy z udziałem kontrolerów Air Combat Controllers pracujących w połączeniu z 2 pułkiem francuskiej Legii Cudzoziemskiej w Spadochronowej (2. REP), która przeprowadziła skok bojowy do Kolwezi, Zair.

Wysłuchałem tez inną kobietę, która pracowała jako specjalista radaru z Sił Powietrznych i która była zaangażowana w projekcie mającym na celu określenie, czy radar pocisków lotniczych ziemia-powietrze(Sams) był w stanie zlokalizować UFO w połowie lat 1980-tych. Ta osoba pojawiła się – jeśli dobrze pamiętam- w Discovery Channel lub The Learning Channel w specjalnym programie dotyczącym spisków rządowych UFO.

„Irene” pracowała w obszarze Tonopah Test Range. Stwierdziła ona, że ćwiczenia przeprowadzono w bliżej nieokreślonym miejscu na pustyni. Około piętnastu różnych pojazdów UFO przelatywało w promieniu stu metrów od budynku radaru gdzie ona i inni specjaliści radarowi pracowali (innych „ochotników”, nigdy nie widziała wcześniej). Po wykonaniu pracy zostali zaprowadzeni do instalacji- która według niej była w Area 51, gdzie wszyscy uczestnicy otrzymali strzał(zastrzyk?) w tył szyi. Następnie jej wspomnienia były bardzo rozmyte. Powiedziała, że był to okres ponad czterech miesięcy, których ona nie może wyjaśnić.

Ten ostatni to tylko dwa przykłady, gdzie selektywna kontrola umysłu została wykorzystana na personelu Sił Powietrznych. Rozmawiałem z członkami wszystkich gałęzi wojskowych, którzy zostali potraktowani podobnie aby usunąć selektywną pamięć i dochować tajności.

Tak wogle to właśnie osoby uprowadzane, były traktowane właśnie w ten sposób.
Larry Warren (prawdziwy bohater w mojej książce) stwierdził na piśmie, że ci, którzy cierpieli najgorsze prześladowania RAF Bentwaters-Woodbridge byli uprowadzanymi. To tylko wzmacnia moje przekonanie, że głęboko mroczne gady i sterowani przez obcych wojskowi wiedzą dokładnie, kim są uprowadzani w Siłach Zbrojnych.

Wszystko to odnosi się z powrotem do propagandy wygłaszanej przez gada zamieszkującego Boylana. Stwierdzono, że istnieje stała interakcja między głęboko czarnymi ludzkimi elementami wewnątrz kompleksu militarno-lotniczego, z jednej strony, a gadami i innymi obcymi z drugiej. Głupotą jest sugerować, że ludzie działają na równym statusie z gadami w podziemnych obiektach.

W ostatnich latach próbowano zwalić całą winę za nieszczęścia, doświadczane przez niektórych uprowadzonych na „wojskowych”. To sprzyja nieufności wobec nie tylko wojska, ale wobec ludzkich instytucji w ogóle, co gady tym chętniej wykorzystują.

Powiem to jeszcze raz. Umysły kontrolowanych bandytów bezpieki są objawem. Nie są ostatecznym problemem.

Trzeba przyznać są ludzie, którzy starają się uwolnić od głębokich czarnych projektów, gdzie ich specjalne i wyjątkowe talenty są wykorzystywane do złych celów, a ja rozumiem ich obawy jakie mogą mieć co do „wojskowych”.

Podzielam ich wątpliwości. Byłem bardzo rozczarowany po przejściu przez dłuższy okres molestowania. Dorastałem w Brat Navy i glosowałem na Republikanów w każdych wyborach, ponieważ byłem na dorosły, aby zagłosować. Gra w Army-Navy Football była wielkim wydarzeniem w naszym domu każdej jesieni. Do dziś wnętrze domu mojej mamy wygląda jak sanktuarium poświęconym Georgowi Bushowi i Ronaldowi Reaganowi.

Chodziłem do szkoły w Londynie w Anglii w 1980 roku i brałem kurs języka obcego w Niemczech na początku lat 1990-tych i byłem uosobieniem amerykańskiego obłudnika. Byłem gotowy na potyczkę z każdym europejczykiem, który skrytykował naszą politykę w Ameryce Środkowej i na Bliskim Wschodzie. potrzeba było porwań przez kosmitów i nękania przez głębokie czarne elementy bezpieczeństwa, żeby „się obudzić i poczuć zapach kawy” że tak powiem. I nadal szanuję nasze dziedzictwo i Ameryka wciąż rezonuje głęboko we mnie, ale nie patrzę już na świat przez różowe okulary. To był proces uczenia się, a ja wciąż staram się dowiedzieć więcej – z dnia na dzień, bo wiem, gdzie moja wiedza się kończy i moja ignorancja zaczyna.

Chciałbym by ci, którzy zostali szykanowani przez wojskowe elementy bezpieczeństwa i postanowili rozpocząć krucjatę przeciwko „armii”, zrozumieli, że „wojsko” nie ma wpływu na sytuację. Zrozum, że interakcje pomiędzy gadami i ogólnie nie-ludzką inteligencją, a wysokimi rangą Adeptami czarnoksięstwa zachodziły od wieków. W rzeczy samej było to w XVI wieku, gdy doktor John Dee, oryginalny 007 i król szpiegów królowej Elżbiety, który wraz z Edwardem Kellym, ożywił starożytny język Enochiański i wykorzystywał do wezwania pozaziemskich i między wymiarowych podmiotów w naszym kontinuum czasoprzestrzennym.

Wysiłki, aby zwalić winę na „wojsko” za wszystkie kłopoty związane z UFO to tylko kolejny aspekt gadziej strategii „dziel i rządź”. W wielu przypadkach to, co wydawało się być personelem wojskowym, biorącym udział w tych porwaniach, badaniach, przesłuchaniach, było w rzeczywistości zmieniającymi wygląd reptylianami.

W innych przypadkach były to osoby kontrolowane przez reptilian.

Ten sposób myślenia osiągnął absurdalne rozmiary do punktu, gdzie pewien wykładowca opisujący uprowadzenia na południowym zachodzie, utrzymuje, że powodem, dla którego wojsko porywa ludzi jest po to by się dowiedzieć, co obcy mówią porwanym o związku między psychicznymi umiejętnościami i technologią obcych!

Jeśli elementy wojska mają interakcję- na pewnym poziomie- z obcymi, to dlaczego do cholery „wojsko” chce uzyskać informacje od uprowadzonych, a nie od samych obcych?

Biorąc pod uwagę jak świadomość wielu uprowadzonych jest celowo wyciszana przez ET podczas uprowadzeń, wątpliwe jest, jak wiele „informacji” naprawdę mają.

Ten przydatny idiota jest rutynowo oszukiwany do prowadzenia wykładów w takich śmiesznych tematach przez „byłych członków rządu psychicznych projektów działań wojennych” wliczając jedną osobę, która pojawia się jako częsty gość na pokazie Art Bell(radio) wygłaszając skandaliczne prognozy apokaliptycznego charakteru, które nigdy się nie sprawdzają.

Manipulacja przez gadzich nosicieli i resztę Muppet Showu ma na celu wmówić, że rzeczywiście ludzkie wojsko, ma jakoby kontrolę nad Obcymi i ze pewna rządowo-wojskowa frakcja weszła w dwulicowe relacje z życzliwymi ET.

Znowu Rozmawiają w języku przeciwieństw! Czy widzisz, jak to działa? To może być tylko prawdziwe, jeśli wystarczająco dużo członkow muppet show( teatru kukiełek) będzie papugować linię partyjną w stylu Kolektywnej Świadomości Ula.

Podam jeszcze jeden przykład oszustwa jaszczura Boylana. Ten ostatni podmiot uczynił naświetlające sprawę komentarze – wynikające z mych uwag w moim referacie „Strategii Wielkiego gada”. W nim powiedziałem do protokołu, że gady promują uzależnienia wśród uprowadzonych w celu lepszej kontroli i manipulowania nimi.

Boylan zacytował stwierdzenie, a następnie wysłał e-maila opisującego mój komentarz jako „szaleństwo” i sugerował, że szukam programu dwunasto krokowego.

Pytanie: Cóż Boylan takiego wie, czego starożytni Grecy, Rzymianie, Egipcjanie, Indianie, Chińczycy, Persowie, Hindusi, Celtowie, Aborygeni i niezliczone inne kultury- dawne i współczesne nie wiedzą?

Rytualne wykorzystanie substancji psychoaktywnych w celu ustanowienia długoterminowego osobistego kontaktu z nie-ludzką inteligencją (Czarnoksięstwo)) jest mocno osadzony w tradycjach wszystkich kultur, które wymieniłem.

Dlaczego myślisz, że alkohol został nazywany przez wieki jako „duch”(od-spirit) Ponieważ długotrwałe stosowanie otwiera bramy, które pozwalają bezcielesnym istotom możliwość wejścia do pola aury i ciała fizycznego pijącego! Dlatego naprawdę wrażliwi ludzie czują się jak po „kąpieli” po paru tylko minutach przebywania w knajpie ze względu na bezcielesne byty podwieszone w polach aury niektórych bywalców pijalni.

To dlaczego ja mam włączone swoje „osłony” podczas tych rzadkich razy, gdy chodzę na konferencje UFO i wykłady, bo nie czuję się tak, jakby moja energia była odprowadzana przez pasożytnicze organizmy, które załączają się do niektórych z ćpunów, którzy uczestniczą w wykładach i konferencjach w nadziei, że ktoś wyjaśni im ich własną rzeczywistość. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego czujesz się wyczerpany lub dlaczego twoje kolana są chwiejne po przebywaniu w takich „grupach wsparcia uprowadzonych” lub wykładach UFO nie musisz się już zastanawiać.

Rozwinął się pewien wzór przez dłuższy okres czasu, w którym reptyliański nosiciel
Boylan, konsekwentnie i uparcie dążył do uniknięcia rozpowszechniania istotnych informacji dotyczących
uprowadzenia ludności, która ujawniła by tym- którzy mają oczy do patrzenia i uszy do słuchania – niepokojącą prawdę o Władaniu Reptylian nad planetą Ziemia.

Jak ktoś, kto wyznaje, ze ma ogromną wiedzę na temat UFO- jak Boylan, , może się mylić za każdym razem?

Jest faktem historycznym, i sprawą publiczną, że gadzie perwersje jakie Boylan zaspokajał na klientkach z jakimi Pracował z Kalifornii, doprowadziło do odwołania licencji „Clinical Psychology Kalifornia” przez stan Kalifornii. Osobiście rozmawiałem z kobietami, którzy były członkami jego grupy wsparcia w Sacramento Kalifornii, które opowiadały mi mroczne opowieści o jego gadziej naturze. Podmiot ten naruszył święte zaufanie między terapeutą a klientem.

Czy ktoś przy zdrowych zmysłach zasięgnął porady i rady o wychowywaniu dzieci od osobnika, który dopuścił się niedyskrecji seksualnej na swych klientach płci przeciwnej?

Czy ktoś szuka porady i rady na temat problemów w relacjach, problemów medycznych lub zagadnień finansowych z kimś, kto jest winny seksualnych niedyskrecji wobec klientów powierzonych jego opiece?

Jeśli odpowiedź na oba powyższe pytania brzmi NIE, to dlaczego, do cholery, ludzi rozwesela ten gadzi nosiciel oferujący nieproszone porady na temat podmiotu, który będzie dosłownie wpływać na niezliczone nienarodzone pokolenia? Wystarczy tego już. Pierwsza Poprawka została napisana dla ludzi.

DEZINFORMACJA HISTORII

Nie ma lepszego przykładu wykorzystania dezinformacji w kontekście kontrwywiadu niż schematy dezinformacyjne, które całkowicie oszukały Niemców co do lokalizacji, czasu i siły desantu na francuskim wybrzeżu Normandii. (Operacja Neptun).

Planiści sprzymierzonych mieli opracować plan, który pozwoli im posadzić na ziemi ponad sto czterdzieści tysięcy ludzi i tysiące pojazdów na stosunkowo wąskim pasu plaży, z której sprzymierzeni żołnierze mogli by rozszerzyć swój przyczółek- dalej w głąb lądu, bez większych zakłóceń ze strony dużych formacji Niemieckich sił, tak długo, jak to tylko możliwe.

Były dwa główne aspekty sojuszniczej strategicznego planu dywersji. Pierwszy znany jako „hart ducha”(ang.Fortitude) i drugi był znany jako”Bodyguard”. „Fortitude Północ” miał zaangażować i związać setki tysięcy niemieckich żołnierzy w Skandynawii. „Fortitude South” zajmował się operacjami oszustwa we Francji i został zaprojektowany, aby związać walką niemiecką XV armię w Pas de Calais, naprzeciwko klifu z Dover w Anglii, tak by nie mogła być wykorzystywana do zakłócania desantu w Normandii dalej do zachód.

Było to również konieczne, aby niemieckie pancerne dywizje, które były strategicznymi rezerwami wojsk niemieckich we Francji, były trzymane z dala od obszaru lądowania. Były podobne operacje w rejonie Morza Śródziemnego i na Bałkanach mające na celu związać walkami dużą liczbę wojsk niemieckich w tych regionach.

Plan oszustwa „Fortitude South” i związana z nią operacja „Bodyguard”, będzie naszym głównym przedmiotem zainteresowania. Pokarzę paralele pomiędzy tymi działaniami i tym, co dzieje się dzisiaj w środowisku badań UFO. Moim zamiarem jest, aby zachęcić czytelnika do myślenia jak to działa bo życie nienarodzonych pokoleń, może od tego zależeć.

Największą tajemnicą wojskową II wojny światowej nie był „Manhattan Project”. Szef NKWD Beria miał swoich naukowców głęboko zaangażowanych do projektu bomby atomowej od początku. Nie pomogło, że Harry Hopkins, prawa ręka prezydenta Roosevelta i człowiek stojący za projektem „Lend Tease” osobiście nakazał transport uranu i innych potrzebnych składników do produkcji bomby atomowej- przez bazę lotniczą „Lend Lease „w Montanie do Związku Radzieckiego.

To jest fakt historyczny. To samo dotyczy „Ultry” – dekodowania szyfrów niemieckich i japońskich jako największej tajemnica II wojny światowej. Największym sekretem był termin i dokładna lokalizacja przewidywanej inwazji aliantów w Europie Zachodniej. To było pewne, że sojusznicy będą chcieli zaatakować Europę Zachodnią, aby wyrwać kontynent z rąk nazistów. Ale gdzie? Kiedy? Ilu żołnierzy?

Alianci wiedzieli, że ich jedyną nadzieją, było wprowadzenie w błąd Niemców co do dokładnego czasu, miejsca i siły ich nieuchronnej inwazji, w celu uzyskania dla siebie niezbędnego czasu, aby wzmocnić, rozwinąć pozycje i ostatecznie wyrwać się z okolicy na wybrzeżu Francji.

Niemców rozpaczliwie starali się określić intencje i możliwości aliantów. W czasie wojny, oznacza to poznanie planu bitewnego wroga. Oznacza to określenie jak najpełniejszego zakresu jednostek i różnych formacji, zarówno dużych i małych, które tworzą wrogie siły w tej dziedzinie.

Pamiętaj co mówiłem o Wywiadzie Wojennym, Kontrwywiadzie i Duchowej Wojnie nad umysłem, ponieważ wszystkie one wchodzą w grę biorąc pod uwagę Dezinformację.

Podczas pierwszej części wojny, „MI5” Wielkiej Brytanii (Kontrwywiad i Bezpieczeństwo) złapał szereg niemieckich agentów w Wielkiej Brytanii. Ci agenci byli z różnych europejskich krajów. Dostali wybór: albo praca pod kontrolą MI5 lub powieszenie ich jako szpiegów. Wielu z nich skorzystało z okazji, aby uniknąć pętli. Ci, którzy zostali „nawróceni” w ten sposób, zostali objęci ścisłym nadzorem kontrolera, który dawał agentom skrypty według których mieli przekazywać swoje zakodowane wiadomości z powrotem do niemieckich kontrolerów z mylących informacji lub „Dezinformacją” (termin ukuty przez Rosjan).

To przez ten system, MI5 skutecznie kontrolowało i prowadziło niemiecką siatkę szpiegowską w Wielkiej Brytanii. Ten też stał się znany jako „system podwójnego krzyża.” Oddział MI5, który prowadził tę operację był znany jako „Twenty Committee” (komitet dwudziestu) (XX) albo jako „Double Cross Committee” (Komitet podwójnego Krzyża). Niemcy prowadzili podobną pracę w Holandii na koszt brytyjskiego zarządu Operacji Specjalnych (SOE) o nazwie „Operation North Pole”. Niemcy określali tego rodzaju działania jako „Funkspiel” lub „Gra Radiowa”. Jak Czytelnik widzi, to bardzo trafny opis.

Niemiecka Abwehra (niemiecki wywiad) była świadoma możliwości „przejęcia” ich agentów w ten sposób i trenowała swoich agentów w celu włączenia pewnych wcześniej określonych „błędów” w gramatyce lub interpunkcji -w określonych częściach swego tekstu, aby zapewnić sobie, że agent nie wysyła transmisji pod przymusem lub wysyła wprowadzających w błąd informacji. Ponadto, każdy telegrafista posiadał wyjątkowy styl przekazywania znany jako ich „Pięść”.

Doświadczeni niemieccy kontrolerzy natychmiast potrafili wykryć oszusta przekazującego w miejscu prawdziwego agenta. Podobnie niemieccy kontrolerzy byli podejrzliwi, jeśli ich agent, który pracował w Zagranicznym Ministerstwie, rozpoczął dostarczanie informacji, jakie były nieosiągalne z punktu widzenia kogoś, kto faktycznie pracował w Ministerstwie Zagranicznym. Musiały to być informacje związane bezpośrednio z konkretnym przeznaczeniem agenta i środowiska w jakim się znajdował.

Gdy Komitetowi „podwójnego krzyża” udało się „nawrócić” agenta, to rozpoczynali żmudny i nudny proces tworzenia „listy uwierzytelniającej”.

Wiarygodność „nawróconych” podwójnych agentów była ustalana w ciągu paru lat poprzez ich wysyłanie stosunkowo nieistotnych lub przestarzałych informacji, które mogły być potwierdzone i zweryfikowane przez niezależne źródła Niemców tj. informacje o transportach lub okrętach wojennych, które ostatnio były w danym porcie, tożsamość wyższych oficerów alianckich, budowa niektórych lotnisk, co samoloty niemieckie ostatecznie sprawdzą lotami rekonesansowymi – i tak dalej, i tak dalej.

OBCY UTRWALAJĄ SWOJĄ WIARYGODNOŚĆ

Wszystkie te rzeczy należy mieć na uwadze- gdy próbujemy uporządkować wszystkie dane, które przychodzą ze wszystkich kwartałów dotyczących tematu UFO. Nie istnieją takie zabezpieczenia lub środki ostrożności podejmowane w zakresie ustalenia jakości lub źródeł informacji. Natłok danych płynących od niezidentyfikowanych lub wysoce wątpliwych źródeł we wspólnocie New Age, sama wskazuje na próby podejmowane przez Reptylian, by zalać umysły zainteresowanych osób dezinformacją przez ich „channelingi”, „Lightworkerów „,” duchowych przewodników

Dlatego konieczne jest, by uprowadzeni zostali studentami rzeczywistego zespołu uprowadzenia. Ponieważ gady i ich szarzy pracownicy mają niezwykły wpływ na życie uprowadzonych, jest dziecinną grą dla nich, zorganizowanie spotkania z udziałem ludzi (Alien Love Bite – Obce Ukąszenie Miłości) oraz kierowanie okolicznościami i zdarzeniami by kształtować osoby do ustalonych ról -takich jak badacze uprowadzeń, Mistycy New Age itd. (Bartholic Barbara udokumentowała liczne przypadki, w których porwanym powiedziano jak dzieci, że ostatecznie napiszą książki o swoich doświadczeniach i pomogą podnieść duchową świadomość ludzkości.)

Wszelka prawowitość przewodników duchowych lub obcych dobrodziejów stale jest wzmacniana w umyśle kukiełek. Ponieważ oni są tymi, którzy stworzyli wiele sytuacji i doświadczeń w życiu uprowadzonych w pierwszej kolejności, nie jest zaskakujące, że będą „przypominać” uprowadzanej osobie o spotkaniu z daną osobą na nartach w Aspen na przykład, albo o tym, jak ich „mądre rady” zapobiegły poważnemu wypadkowi, przyszłej kukiełce, dawniej w 1972 roku.
Na pierwszy rzut oka, to jest informacja o której manipulowana osoba może tylko wiedzieć.

„Spontaniczne Uzdrowienia” mogą nawet być wykorzystywane przez obcych jako pozorną miarę wartości dla uprowadzonego w ich schemacie działania. Oczywiście obcy w końcu wezmą na siebie zasługę, w wyleczeniu z choroby, którą i tak stworzyli w pierwszej kolejności.
Potem kukiełce mówi się, że jego uzdrowienie było niezbędne dla niego lub niej, by mógł odegrać swą przyszłą rolę w duchowej ewolucji ludzkości.

Seksualne przysługi także zostały również wykorzystane. Znam osobiście faceta w Kalifornii, który został utrzymany w celibacie przez obcych prawie dziesięć lat na Ziemi. Dlaczego? Ponieważ pozwalają mu uwieść – będące w śpiączce i otumanieniu – kobiety porwane na pokładzie swoich statków. Te kobiety są dosłownie wyłożone na podłodze dla niego. Co jakiś czas zabierają go na pokład tylko by powiedzieć mu, jak ważny jest i pokazać mu technologię. Te ostatnie doświadczenia mogą pozostać w jego świadomej pamięci aby nadmuchać jego ego.

On napastował porywane kobiety, ciągle dzwoniąc do nich i jeżdżąc autem po ich dzielnicach w nocy. Są to kobiety, które spotkał w grupach wsparcia i uprowadzenia na wykładach. (Nie jest rzadkością -w przypadku atrakcyjnych uprowadzanych kobiet – by miały problem z manipulowanymi mężczyznami dla których stają się obsesją)

Ostatni raz widziałem tego faceta na konferencji UFO w Los Angeles kilka lat temu i tylko dużo opanowania zapobiegło by nie zbić go na miazgę przed wszystkimi ludźmi. To zostało by zrobione w celu „podniesienia jego wibracji” oczywiście.

Wszystko to wzbudza w umyśle kukiełek wrażenie o ich własnym znaczeniu, zwłaszcza, jeśli nie nie mają tego rodzaju uznania, w „świecie rzeczywistym”.

Podobnie, wszystkie te informacje ze środowiska New Age Ufo służą jako literacka wersja tego, co nazywam „Programowanie MTV.” Programowanie tego typu składa się z wyświetlania niepowiązanych, niezliczonych obrazów- losowo zestawionych i błyskających w sekwencjach na ekranie telewizora, co ostatecznie służy fragmentacji(dysocjacji) świadomości widza, jeśli zbyt długo poddajemy się tego typu rozrywce .

Długoterminowy wpływ metafizycznej myśli New Age na świadomy i podświadomy umysł w Teatrzyku lalek (Muppet Show) jest dokładnie taki sam, bo tam spędzają całe dnie na metafizycznych abstrakcjach i filozofii- zamiast tego co dzieje się w prawdziwym świecie fizycznym – tracąc to, co wojskowi piloci nazywają „świadomością sytuacyjną”. Stają się zagubieni w duchowej mgle będącej ich własnym wytworem.

Pamiętaj: Jesteś tym, z kim się utożsamiasz. Kiedy po raz pierwszy przeniosłem się do San Diego byłem podekscytowany perspektywą rozpoczęcia nowego życia i otwartej rozmowy o swoich doświadczeniach z osobami o podobnych poglądach. Niestety cały południowy zachód jest zanieczyszczony tymi różowymi teoriami New Age i wylądowałem jako członek „grupy kontaktowego wsparcia”, prowadzonego przez imbecyla, który nazwał się po nazwie zaginionego kontynentu. Ironicznie który sam implodował przez samą negatywność.

Nie trwało to zbyt długo, zanim zaczął mówić o „duchowych” aspektach zjawiska porwań. Zrozumcie, że nawet wtedy moja świadoma pamięć zawierała takie doświadczenia jak przerażające kontakty seksualne z ohydną hybrydą obcej kobiety, „gimnastyczne ćwiczenia”, w których moje czakry zostały aktywowane i moja energia była zasysana przez ET, Szarak patrzący z mojego ekranu telewizora i porażający mój umysł energią, byłem ciągnięty przez sufit sypialni z pełną rozbudzoną świadomością -dwa razy na pokład statku kosmicznego etc etc etc i jeszcze byłem dmuchałem dymem o „duchowości”. Z tego nie wynika, że mając tego typu doświadczenia, są one natury duchowej. Jest to tak samo błędny argument, jak gdybym stojąc w garażu ogłaszał, że jestem w samochodzie. To po prostu z tego nie wynika.

Jedyna duchowość, jaka wywodzi się z tych doświadczeń jest taka , że poszedłem szukać wskazówek od boskości, która znajduje się w środku i związana jest z ciepłymi sercami i miłością osób, które mają o wiele lepsze zrozumienie w tej sprawie niż ja. Osoby takie jak Barbara Bartholic.

Do teraz czytelnik powinien zrozumieć, że istnieją znaczne podobieństwa między dezinformacją stosowaną przez wojsko i tą stosowaną przez obcych.

© Tłumaczenie: angelrage davidicke.pl

ZRÓDŁO: http://www.whale.to/b/bartley1.html#INTELLIGENCE,_COUNTERINTELLIGENCE_AND_DISINFORMATION__

http://davidicke.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: