Ponad 50 dzieci w Afryce zostało sparaliżowanych po szczepieniach fundowanych przez Billa Gatesa


Jak donosi serwis internetowy Natural News, Bill i Melinda Gates już od 10 lat kontynuują swoją „krucjatę”, której celem jest zaszczepienie każdego dziecka na świecie. Jednym z ich głównych celów geograficznych jest kontynent afrykański, znany ze złych warunków sanitarnych i braku czystej wody. To stworzyło warunki, w których takie choroby jak zapalenie opon mózgowych i malaria, kwitną. Ale zamiast próbować spełnić te podstawowe potrzeby sanitarne multimiliarder i jego liczni sojusznicy zobowiązali się do zaszczepienia ludności tubylczej. Wdrożenie tej decyzji spowodowało falę problemów neurologicznych wśród dzieci w Afryce.

Niekorzystne odczyny poszczepienne rejestrowano w okolicy miejscowości Gouro w Czadzie. U 50 młodych ludzi w regionie po szczepieniach doszło do uszkodzenia układu nerwowego, co objawiało się rozmaitymi reakcjami neurologicznymi. Szczepionki, które to wywołały miały chronić przed zapaleniem opon mózgowych wywoływanym przez meningokoki i pneumokoki. Dzieci w wieku około 7 lat po przyjęciu szczepionki zaczęły mieć halucynacje, dostawały konwulsji i paraliżu.

Według kuzynki dwóch dzieci chorych po szczepionce, straszne skutki uboczne zaczęły pojawiać się w ciągu 24 godzin od podania. Wiele dzieci zaczęło cierpieć z jej powodu od razu, bóle głowy i wymioty później kończyły się niekontrolowanymi drgawkami i ślinotokiem. Rodzice i władze lokalne starają się dotrzeć do wyższych urzędników państwowych w celu podjęcia działań prowadzących do zakazania szczepionek i pomoc chorym dzieciom, wszystkie ich prośby o pomoc zostały zignorowane.

http://www.naturalnews.com/

http://zmianynaziemi.pl/

Reklamy

Komentarze 2 to “Ponad 50 dzieci w Afryce zostało sparaliżowanych po szczepieniach fundowanych przez Billa Gatesa”

  1. Lemon Says:

    szczepionki jak wszyscy chyba odwiedzający tą stronę to tylko jeden z wielu wielu wielu elementów wspomagających powstanie globalizacji. Ludzie są tak bardzo zaślepieni mediami że nie przyjmują do wiadomości możliwości spisku globalistów. Mają zapychane głowy rozrywką i mniej istotnymi skandalami które mają jedynie odwrócić uwagę od naprawde groźnych problemów. Druga sprawa jest taka że globaliści już w ponad 90% spełnili swój plan więc często jest tak że nawet jeśli ktoś się zainteresuje tym co się dzieje przeraża go potęga działań jakie już zostały wdrożone w życie społeczne i często woli poprostu zostawić to tak jak jest i przeżyć swoje życie bez męczącej świadomości tego co dzieje się naprawde. Jedyne co możemy zrobić to nagłaśniać tą sytuacje te wszystkie dowody wśród znajomych. sukcesem będzie jeśli każdy z nas zaciekawi tym tematem przynajmniej kilka osób, to będzie duże osiągnięcie gdyż bardzo możliwe że te kilka osób nakłoni kolejne kilka osób. Wtedy może uda się rozwiązać główny problem antyglobalistów jakim jest brak kogoś przewodniczącego. Każdy czeka aż ktoś rozpocznie jakieś poważniejsze działania uświadamiające społeczeństwo. Niestety takiej osoby nie ma od długiego czasu. Dlatego nie warto czekać tylko samemu chociażby na swoją mała skalę rozpocząć to juz będzie naprawdę dużo

  2. ania Says:

    boze jak slysze to nazwisko bill gates to az mna czesie ten morderca jeszcze uchodzi za szanowanego tak ludzie sa ogupiali nieliczni tylko wiedza po co sa te szczepionki ale ludzie chca zostac tacy ogupiali nie chca nic wiedziec i sie informowac ja juz sama wielu ludziom mowila ale do nich nic nie dociera


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: