Nić Ariadny


Splątany kłębek wiedzy
skrywa tajność ziemskich losów.
Jak słowa nićmi Ariadny znaczone odczytać?
Jak dzieje labiryntu Minotaura rozpoznać?
Pytania rzucone w przestrzeń kosmosu
Taką oto przynoszą odpowiedź:

Nić Ariadny= rzeczywistość rozpoznana przez kobietę.
Symbol kobiety rozwiązującej zawiły problem

Minotaury to ogromne laboratoria podziemne , w których dokonywano wszelakich kombinacji krzyżówek, tego co ziemskie z tym co pozaziemskie. Próby dotyczyły nie tylko krzyżówek ras ludzkich, ale i człowiek- zwierzę. Mity o ofiarach ( młodzieńcach, dziewicach) na pożarcie to tylko przykrywka eksperymentów , zwanych: kuźnią bogów. Dorodne ofiary były używane do doświadczeń genetycznych. Miały również opiekować się urodzonymi hybrydami. Kto raz zszedł do podziemi, nie mógł wrócić na powierzchnię, by tajemnica kształtowania boskich cech nie została ujawniona ziemskiej populacji. Eksperymenty miały na celu wzmocnienie określonych cech ludzkich, by te odróżniały ich od reszty populacji i możliwe było przekształcenie człowieka w ponadludzką istotę, zwaną: boską. Z drugiej strony Minotaur to symbol zabezpieczenia zbiorowych instynktów, zachowań w indywidualnym przejawie człowieka
Ariadna miała dar jasnowidzenia o ogromnej sile, wspierany przez kontakt mentalny z Pandorą, Ta predyspozycja była okresowo zwielokrotniana dzięki umiejętności wchodzenia przez Ariadnę w rezonans z energiami, używanymi przez istoty z innych planet w labiryntach Minotaura. Dzięki temu była świadoma wszystkich podziemnych eksperymentów, znała rozkład i drogi wyjścia z labiryntu.
„Nić Ariadny”, to symboliczne określenie mentalnego łącza jasnowidzącej z Tezeuszem w trakcie jego wędrówki po labiryncie Minotaura. Ariadna wiodła myślowo Ateńczyka przez podziemne labirynty, który pragnął poznać tajemnice „boskich istot”, by zbliżyć się do nadludzkich mocy. Gdyby nić Ariadny była fizyczną nicią, w każdej chwili mogłaby być zauważona i zerwana przez obcych podziemnych eksperymentatorów.
Ariadna emocjonalnie zaangażowana – długo przygotowywała Tezeusza do wyprawy, aktywując jego zmysł słuchu. Jasnowidzenia nie zdołała w nim obudzić, przeto musiała mu służyć swoim wewnętrznym wzrokiem, przekazując mentalnie podpowiedzi w trakcie podziemnej wyprawy. Tezeusz w labiryncie Minotaura rozpoznał mechanizmy utrzymywania władzy, sposoby uzyskiwania ponadludzkich mocy.
Wiedza i predyspozycje Ariadny wydawały się Tezeuszowi zagrożeniem dla jego ziemskich planów. Toteż postanowił pozbyć się Ariadny, by nie przeszkadzała mu w budowaniu męskiego nimbu boskości. Kobieta owładnięta urokiem Ateńczyka, straciła czujność. Towarzysząc mu na początku drogi powrotnej do jego ojczyzny została powalona sztucznym snem i przekazana pod „dobrą” opiekę Dionizosa,( specjalista od uzależnień) by nigdy nie wrócić do pełni swych możliwości. Program żalu, smutku, lęku – wszczepiony w trakcie hipnotycznego snu dopełnił reszty. Męskie zwierzchnictwo nad światem uzyskało kolejną mocną kotwicę.
Hermes na ścianach piramid mógł odnotować kolejne zwycięstwo nad ziemianami.
Dlaczego znowu pojawiasz się Hermesie?
Bo Labirynty Minotaura to dopełnienie wiedzy o piramidach.
-Czemu dopiero teraz ujawniasz tę wiedzę?
Jeśli nikt nie pyta, nie wywołuje tematu to nie wybiegam z informacją. Przechodząc do rzeczy: System ziemskich piramid i labiryntów to część większej całości o kosmicznym znaczeniu. To włączenie Ziemi w układ planetarny 12-tki. Według takiego planu miały się toczyć losy ziemian. Usytuowanie piramid i rozmieszczenie podziemnych labiryntów to szczegółowy projekt i klamra wzmacniająca kształtowanie na Ziemi indywidualizmu z męską dominacją w tle. To także fizyczna siatka gwarantująca takie, a nie inne zbiorowe zachowania społeczeństw, Te budowle poprzez swoje oddziaływania energetyczne kształtowały i umacniały mentalne programy wprowadzane w populację utwierdzając przewagę jednych i słabości drugich. Ułatwiały męskiej istocie, silniejszej z natury rzeczy tworzenie doskonałej… najdoskonalszej materialnej rzeczywistości. Co w efekcie miało mu dać ponadludzką pozycję nie tylko w obrębie Ziemi ale całego systemu 12 planet. Podstawowy układ 12-tki to system energetycznych współzależności z kosmosem, dający przywileje aktywnym jednostkom o manipulacyjnych zdolnościach. Układ piramid ziemskich w energetycznej relacji z piramidami z Księżyca był zabezpieczeniem dla struktury wolnej woli w rękach „wybranych”.
Czy to oznacza, że pozostałe planety również coś ”zabezpieczały” w ziemskiej rzeczywistości?
To oczywiste, w logice Wszechświata nie istnieją rzeczy zbędne.. Coś, co już jest niepotrzebne, zużyte, rozpada się na cząstki pierwsze, by mogło być stworzone coś nowego.
Jowisz np. zabezpieczał rozwój intelektu ale i umacniał myślową strukturę walki, konfliktu.
Mars w dziejach Ziemi i całego układu odpowiadał za fizyczne realizacje koncepcji walk (konfliktu)
Merkury zamykał przepływ informacji o wymianie dóbr fizycznych i umysłowych, na planecie i między 12 planetami układu słonecznego , skłaniając do handlu dobrami naturalnymi. Stamtąd płynęły bodźce zamieniające popęd naturalny w sztuczny pęd do rozmnażania- prowadzący w efekcie do wojen i niszczenia,zbędnie wyprodukowanej masy ludzkiej, niszczenia człowieczeństwa. Koncepcja banków- była instrukcją płynącą z Merkurego -to „strażnik” utrzymywania sztucznych wartości na planecie.
Saturn- jego oddziaływanie energetyczne zabezpieczało utrzymanie dyscypliny w zachowaniach i świadomości zbiorowej na planecie i w układzie.
Neptun – rolą tej planety było pośrednictwo w przekazie wiedzy, a przejawiło się zamknięciem komunikacji między człowiekiem i informacją z przestrzeni kosmosu. Pojawili się pośrednicy duchowi, kapłani- strażnicy wiedzy. Z Neptuna płynęły też bodźce na upadek określonej cywilizacji.
Uran – to przechowalnia tajemnicy siły: cząsteczki, komórki, atomu, kwantu itd…Uran sprawiał, że mikro i makrorzeczywistość stała się zamkniętym labiryntem wiedzy, że ludzkość przestała sobie uświadamiać łączność między światem materii i energii.
Pluton- to zapalnik rozpadu.
Wenus- zakodowana w ludzkiej świadomości jako planeta miłości tworzyła przyjazną aurę, a służyła do wzbudzania niepohamowanych emocji, namiętności, do zniewalania poprzez siłę uczuć słabszych tzn przede wszystkim kobiet.- o czym świadczy inny obrót Wenus od pozostałych planet układu.
ZIEMIA – specjalna rola tej planety polegała na tym, ze tu były testowane wszystkie programy oraz tu była przeprowadzana realizacja wszelkich koncepcji powstałych w układzie podstawowym i pozostałych układach, związanych z tą realizacją.
-Jak te dziewięć planet ma się do układu 12-tkowego?
Układ Słoneczny w skład którego wchodzi Ziemia można umownie nazwać równaniem z trzema niewiadomymi: X Y Z . To symboliczne oznaczenia trzech nieodkrytych przez Ziemian planet w układzie dwunastkowym. Utrzymywanie niewiadomych planet X Y Z było celowym zabiegiem, by można był utrzymać na Ziemi strukturę nierówności i udostępnić używanie wolnej woli przez wybranych. Niektórzy mentaliści na Ziemi odbierali sygnały z tych trzech planet odczytywali ich nazwy. Lecz te informacje nie wzbudzały nigdy większego zainteresowania, (to też było sterowane)
X – planeta, na której ”przechowywana jest” koncepcja labiryntów, jako wiedza o układzie połączeń energetycznych – nerwowych w człowieku, również wiedza jak utrzymać stan zdrowia lub choroby. Jak wpływać na jedność lub rozłam łączności międzyludzkiej na planecie i w układzie.
Y – planeta jest składnicą wiedzy o istnieniu i mechanizmach tworzenia. Wiedza przejawi się po wzbudzeniu i uwidocznieniu działania planety Z.
Z – planeta, pośród nieodkrytych, najbardziej schowana przed ludzkim widzeniem, bowiem na niej skumulowana jest siła wybuchu wulkanu. Jej odkrycie, czy choćby uświadomienie istnienia będzie bodźcem do wybuchu nowej rzeczywistości.

Czy wiesz coś o dalszych losach Ariadny?
Dość powierzchownie. Angażowałem się głównie w umniejszanie roli kobiety. Gdy jakaś predyspozycja, talent, mógł zagrozić męskiemu przewodnictwu -reagowałem, wprowadzałem kontrę. Więcej nie interesowałem się kobiecą postacią. Ariadna z pewnością da o sobie znać w końcowym bilansie dziejów, bo to znaczny potencjał.
A co naczelny kłamca w dziejach ludzkości,Hermes zwany niekiedy złodziejem, ale też wyrafinowanym pochlebcą ma do powiedzenia o Puszce Pandory?
To prawdziwa kobieta o znacznej urodzie zewnętrznej i sporej wewnętrznej wiedzy. Pandora znacznie przerastała współczesnych: trzeba było ją obłożyć „ makijażem” z gliny, żeby wyhamować jej ekspresję i siłę oddziaływania na społeczeństwo, obdarzyć ją fałszywymi atrybutami. Puszka Pandory to symbol kobiecej wiedzy, uwięzionej w glinianej beczce. Nazwano ją zbiorem nieszczęść, przekleństw losu, by odstraszyć od zgłębiania prawdy. Nie było puszki. Chodziło o to, by odwrócić uwagę od mądrości Pandory i zdeprecjonować jej cechy charakteru. Dać sygnał, że kobieta za wiedzę będzie karana. W czasach funkcjonowania bogów greckich była dość powszechna świadomość, że ludzkie istoty, jeśli znajdują się w określonym stanie ducha i umysłu – mogą korzystać z wiedzy innych. Mogą stawiać pytania myślowo określonej osobie i tą samą droga otrzymywać odpowiedzi. Zamknięcie Puszki Pandory w symboliczny sposób zamknęło tę komunikację. A nawet jej zabroniło. Od tej pory mogli z niej korzystać tylko bogowie, by zwiększyć swoją przewagę nad zwyczajnymi ludźmi.

Hermesie, jakie tajemnice jeszcze chowa męska strona rzeczywistości przed światem, by hamować bieg zdarzeń i otwarcie nowego typu istnienia?
Teraz dopalają się resztki ludzkich kombinacji, nie były one zresztą tylko domeną męskiego pierwiastka. Na początku tak, ale później tak splątały się wszelkie kombinacje, ze trudno wyznaczyć głównego winowajcę. To przysłowiowa nić Ariadny się zapętliła, ale i ta myśl nicią zwana już jest w finałowym momencie. W krótkim czasie na jaw wyjdą i się wyświetlą wszystkie manipulacje ludzkimi losami, a wtedy wolnego człowieka, oczywiście tego, który zechce z wolności skorzystać- rzeczywistość sama wyniesie w nowe przestrzenie. To będzie raczej przełom myślowo-psychiczny przypominający wyjście z Labiryntu Minotaura. Ważne, by po opuszczeniu „podziemnego świata” nie dać się uśpić, jak kiedyś zrobiła to Ariadna”

Autor tekstu : ANNA

Reklamy
Napisane w Różne. Tagi: . Leave a Comment »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: