Jak zabija się Twoją szyszynkę?


Oczyszczenie szyszynki jest konieczne dla tych, którzy chcą rozwinąć swoją wielowymiarową percepcję. Szyszynka to nasze naturalne wewnętrzne źródło DMT. Związek ten aktywizuje u człowieka podwyższony stan świadomości. Obudzona szyszynka otwiera możliwość świadomych podróży astralnych, otwiera percepcję na inne wymiary, pozwala przewidywać przyszłości i komunikować się z istotami spoza naszego wymiaru.

DMT mówiąc w skrócie – to molekuła oświecenia, oprócz tego endogennego (naturalnie produkowanego przez szyszynkę) występuje również w ayahuasce – leczniczym zielu z Amazonii, którego używanie przynosi uzdrowienie ciała i serca poprzez fizyczne oczyszczenie oraz podróż po innych wymiarach. Ci, którzy używają tej rośliny przechodzą przez okres „pracy” gdzie zaszłe problemy i programy Ego stają przed naszą świadomością i mogą być uleczone dzięki wglądom w siebie, do których dochodzi pod wpływem rośliny.

Zaletą oczyszczenia szyszynki jest to, że wytwarza swoją własną dawkę DMT i że możemy „pracować” w duchowym sensie tego słowa przez cały czas oraz, że nie musimy przechodzić przez oczyszczające działanie ayahuaski. Nie potrzebujemy substancji z zewnątrz aby rozwijać swojego Ducha. DMT jest substancją całkowicie naturalną, którą ludzkie ciało produkuje kiedy jest zdrowe. Wydawać się może, że ludzie z założenia mieli być istotami wielowymiarowymi łącznie z umiejętnością odczytywania wiedzy z innych wymiarów. Percepcja transcendentalna transformuje Ego oraz szybko leczy cierpienie, konflikty oraz karmę.
Jak zabija się Twoją szyszynkę?

W późnych latach 90-tych, naukowiec o imieniu Jennifer Luke wykonała pierwsze badanie wpływu fluorku sodu na szyszynkę. Stwierdzono, że szyszynka, znajdująca się w środku z mózgu, jest ewidentnym celem fluorku.
Tkanka miękka szyszynki u dorosłego człowieka zawiera więcej fluoru niż jakakolwiek inna tkanka miękka w ciele – jest to poziom fluoru (ok. 300 ppm), który może powodować inhibicję enzymów. Szyszynka zawiera też tkankę twardą (apatyt hydroksylowy), w której zbiera się więcej fluoru (nawet 21 000 ppm) niż w jakiejkolwiek innej tkance twardej w ludzkim ciele (np. kościach czy zębach). Fluorek sodu kalcyfikuje szyszynkę i silnie hamuje jej aktywność, tak, że nie jest już w stanie skutecznie utrzymywać równowagi hormonalnej w ciele. Żebyśmy mieli jasność. Fluorek sodu robi z szyszynką coś na podobieństwo marskości wątroby. To znaczy, że zahamowanie czynności szyszynki wynika z tego, że jej komórki obumierają. Fluorek sodu ZABIJA SZYSZYNKĘ – zamienia ją na przeźroczystą galaretkę.

Fluor odkłada się w szyszynce tworząc widoczne na zdjęciu zwapnienia jest to efekt picia fluorowanej wody

Należy tu dodać pewne wyjaśnienie: jak to fluorek sodu powoduje zwapnienie. A to wiem akurat dobrze, w końcu mam specjalizację ze stomatologii.
Zachodzi tu zjawisko dokładnie takie same jak w szkliwie zębów. Ta najtwardsza tkanka naszego ciała zbudowana jest z hydroksyapatytów – to jakby krystaliczne związki wapnia – bardzo twarde. Fluor wchodzi z nimi w reakcje i powstają fluoroapatyty.
A precyzując – Fluor odgrywa w tym procesie następujące role:
1) katalizatora powstawania mineralnej fazy w tkance, którą stanowi hydroksyapatyt Ca10(PO4)6(OH)2,
2) zastępuje jony hydroksylowe (OH-) powodując powstanie fluoroapatytu/fluorohydroksyapatytu Ca5(PO4)3OH1-xFx,
poza tym sprzyja kalcyfikacji na kilka innych jeszcze sposobów, ale nie chcę rozdymać bez sensu tego artykułu

Dalsze badania dostarczyły więcej dowodów na to, że fluorek sodu przechodzi do szyszynki. To jedyna rzecz, którą atakuje – najważniejsze centrum neurohormonalnej sekrecji w mózgu.

Fluorek sodu (Sodium Fluoride) jest powszechny w żywności, napojach i piwie też, w wodzie z kranu i w wodzie butelkowanej. Fluorek sodu jest wprowadzony w 90% podaży amerykańskich ujęć wody. (W Polsce jest troszeczkę lepiej, choć przypuszczam, że nie do wszystkiego władze się przed nami przyznają).

Filtry do wody, które można kupić w supermarketach, nie eliminują fluoru. Tylko proces odwrotnej osmozy lub destylacji wody usuwa go skutecznie. Najtańszym sposobem jest kupić destylator wody.

Dużo fluoru znajduje się w herbacie – od 1 do 7 mg/100 g w dodatku fluoru łatwo przyswajalnego!!! Spośród produktów spożywczych najwięcej fluoru zawierają ryby, fasola – 1,65 mg/1000 g, ziemniaki – 0,141 mg, marchew – 0,188 mg, szpinak – 0,435 mg, mleko – 0,227 mg, mąka pszenna 0,56 mg/1000 g oraz mięso, kapusta, sałata, rzeżucha, brokuły.

Ze względu na tak powszechne występowanie jest prawie niemożliwe usunąć go z diety całkowicie .. Tak więc, oto kilka wskazówek, jak go usunąć i odwapnić swoją szyszynkę.

KONOPIE pomagają! Jak już zapewne wiecie, aktywny chemicznie składnik w konopiach, THC, atakuje wszystkie zmutowane komórki w organizmie, przy jednoczesnym wzmacnianiu zdrowych komórek. Udowodniono niezwykłą skuteczność tego działania w terapiach antynowotworowych, pomaga też na wiele innych dolegliwości. .. Cóż okazuje się, że czynny składnik konopi również samoistnie dekalcyfikuje szyszynkę. Im więcej go spożywamy, tym lepiej działa. Pomaga bardzo gotowanie potraw lub spożywanie oleju konopnego, aby wchłonąć jak najwięcej THC.

Jeśli nie chcesz korzystać z konopi lub nie możesz, są inne leki ziołowe. Kolendra jest świetna. Najlepiej jeść ją na surowo, ale jeśli chcesz, możesz gotować z nią lub zrobić z niej herbatę. (Jeśli zrobisz herbatę , proponuję dodanie miodu do słodzenia, lub można ostudzić i wypić bardzo szybko, bo nie smakuje za dobrze)
Podstawy detoksykacji szyszynki :

1. Usuń Rtęć – To kolejna naprawdę zła trucizna dla szyszynki. Nie pozwól, aby to dostała się do Twojego ciała. Plomby amalgamatowe w zębach są toksyczne dla szyszynki – należy je usunąć. Wszystkie wytwarzane obecnie szczepionki medyczne są również skażone rtęcią. Thimerosal (środek konserwujący szczepionki) to inaczej metyl rtęci i jest bardzo trudno usunąć go z mózgu po jego dostaniu się tam. Unikaj jedzenia ryb i owoców morza, takich jak krewetki. Tuńczyk i mięso delfinów jest szczególnie szkodliwe ze względu na zawartość rtęci – większe ryby mają wyższe stężenie rtęci w swoich tkankach.

Eco żarówki – jeśli taka żarówka się rozbije opary rtęci natychmiast są uwalniane do pokoju i wdychane. Natychmiast taką żarówkę wynieś na zewnątrz i wywietrz dobrze pomieszczenie. (A Ujnia wprowadziła nakaz używania tylko takich)

Rtęć może być usuwana z organizmu przez codziennego stosowane Chlorelli, pędów pszenicy i spiruliny. Zioła Cilantro przyjmowane codziennie, również pomagają usunąć rtęć z tkanki mózgowej.

2. Fluor – w pastach do zębów i w wodzie z kranu. Jego należy unikać unikać za wszelką cenę. Zabija szyszynkę, kaclyfikując (zwapniając) jej tkanki

3. Zdrowa żywność – niektóre pestycydy są toksyczne dla szyszynki. Organiczna zdrowa żywność – w dużej mierze surowa – wspiera odtruwanie szyszynki.

4. Alkohol i palenie. Naturalnie one muszą odejść wraz z emocjonalnym przywiązaniem do korzystania z nich (zwykle pod owym przywiązaniem kryje się kwestia własnej wartości lub nierozwiązany uraz).

5. Uzdrawianie Sercem – podnosi nasze wibracje i leczy ze strachu – przydatne kiedy zaczynamy widzieć inne wymiary.

6. Inne toksyny – jeśli coś jest toksyczne nie umieszczaj tego w swoim ciele. Jeśli trudno Ci przeczytać nazwę na opakowaniu, prawie na 99% jest to toksyczne dla Twojego ciała. Toksyny to sztuczne słodziki (aspartam K), rafinowany cukier, fenyloalanina, wszystkie numery konserwantów zaczynające się od E 1, dezodoranty (zwłaszcza antyperspiranty z toksycznym aluminium jako podstawowym składnikiem czynnym), środki chemiczne, dentystyczne płyny do płukania ust oraz odświeżacze powietrza.

7. Prawdziwa czekolada i surowe kakao jest stymulantem gruczołu szyszynki.W wysokich dawkach działa odtruwająco z powodu wysokiej zawartości przeciwutleniaczy.

8. I teraz trkicky ciekawostka z medycznego świata „od kuchni” – prawdziwy sekret mistrza kuchni
Kiedy ilość magnezu w organizmie spada, wówczas aby nadrobić jego braki ciało uwalnia z kości i zębów wapń. Podwyższony poziom wapnia we krwi sprawia, że większa jego ilość odkłada się w narządach miąższowych – nerkach, jajnikach i szyszynce również.
..aby utrzymać wapń w kościach i zębach, a nie w stawach i tkankach miękkich, potrzeba stałych dostaw magnezu.

Magnez jest zdolny do odwrócenia związanego z wiekiem zwyrodnieniowego zwapnienia struktur naszego organizmu i w ten sposób może przyczynić się do jego odmłodzenia.

Magnez odgrywa także bardzo ważną rolę w oczyszczaniu organizmu z toksyn. Jon magnezu jest atomem, któremu brakuje dwóch elektronów, co prowadzi do szukania innych atomów w celu ich przyłączenia. Kiedy toksyczne metale ciężkie takie jak ołów, kadm, aluminium pojawią się w organizmie, magnez wchodzi z nimi w reakcje, powodując obniżenie ich toksyczności i wydalenie wraz z moczem. Ponadto glutation – ważny antyoksydant nie może być syntetyzowany bez udziału magnezu.

Najlepiej przyswajamy magnez w postaci chlorku magnezu, ale nawet w tej formie bywa, że tylko w 50% procentach wchłania się z naszego przewodu pokarmowego, do tego jest niemiłosiernie gorzki. Mogą upłynąć aż trzy miesiące albo i więcej, zanim doustne uzupełnianie magnezu przywróci właściwy poziom magnezu wewnątrzkomórkowego.

I teraz obiecany sekret mistrza kuchni dotyczący magnezu.

Najlepiej stosować chlorek magnezu do kąpieli! Powierzchnia absorpcji przez skórę jest ogromna, o wiele większa niż w przewodzie pokarmowym. Kto ma kłopoty z uwierzeniem, czy to aby skuteczne, niech pójdzie do sauny i poleje wódki na rozgrzane kamienie.

9. Szyszynkę odnowić można również poprzez zioła, np.: pietruszkę, lucernę, bylicę, gotu-kola.

10. Również uszkodzone komórki mózgowe można wzmacniać za pomocą Tiaminy, znanej również jako witamina B1, jest istotnym składnikiem odżywczym, którego potrzebują wszystkie tkanki, nie wyłączając mózgu. Znajduje się ona w takich produktach spożywczych jak pełne ziarna zbóż, orzechy, fasola, groszek i ziarna soi.

11. Wit. K
Dotychczas sądzono, że prawidłowy stan kości zależy głównie od spożycia wystarczających ilości wapnia i witaminy D. Jak wiadomo, wapń osadza się w naczyniach krwionośnych powodując ich zwapnienie, a jednocześnie jego niedobór w kościach prowadzi do osteoporozy. To zjawisko nazwano „paradoksem wapnia”. W zrozumieniu istotnej roli witaminy K w metabolizmie wapnia u człowieka pomogło odkrycie białek MGP (Matrix Gla Protein) i ich roli jako transporterów wapnia. Przy udziale witaminy K osteokalcyna przekształcana jest do karboksyosteokalcyny, która może wiązać jony wapniowe poprzez grupy karboksylowe. Osteokalcyna jest syntezowana w komórkach kościotwórczych, jej rola polega na dostarczaniu jonów wapnia oraz wiązaniu go z matrycą hydroksyapatytu.

http://instytutarete.pl/

Reklamy
Napisane w Zdrowie. Tagi: , . 19 Komentarzy »

Komentarzy 19 to “Jak zabija się Twoją szyszynkę?”

 1. Mucha Says:

  A do picia Muszynianka? Nie ma fluoru…

 2. Lena Says:

  pasta bez fluoru i z ksylitolem – do nabycia w Superfamach nazywa się BioRepair, pierwsze kupowałam u ortodontki w gabinecie, koszt ok. 20PLN. Używa się niewiele, mała perełka na szczotkę. Potwierdzam, najistotniejsza jest technika mycia

 3. 211 Says:

  pasty – Ziaja (dość tania), Apident, Tołpa, Vilcacora… jest tego trochę

 4. czytelnik Says:

  W moim przypadku pomaga mi ubranie biomagnetyczne, lepiej w nim sypiam. Być może moja szyszynka się odwapniła bo teraz nie mam problemów z zasypianiem a kiedyś były. A za to podobno jest odpowiedzialna szyszynka. W dzień ubranie mnie nie usypia a nawet dodaje energii, tylko w nocy ma działanie usypiające więc musi działać adaptacyjnie do pory dnia.

  • Jacolo Says:

   Jak wygląda to ubranie lub z czego jest zrobione??

  • czytelnik Says:

   w zasadzie nie wiele się różni od normalnego ubrania, jest miłe w dotyku, przyjemne, cienkie, coś na bazie bawełny chyba.

  • Jacolo Says:

   No ale na jakiej zasadzie ma to chronić?? 🙂

 5. Anna Says:

  Dodatkowo fluor jest składnikiem trutki na szczury , oraz zmniejsza płodność
  / był nie tak dawno taki filmik na You Tube w którym to opisywano/.

 6. Anna Says:

  Ostatnio wpadł mi w ręce ciekawy artykuł, już nie pamiętam gdzie… Opisywano w nim , że fluor już w czasach rewolucji pażdziernikowej w Rosji był masowo wrzucany na wsiach do studzien, gdyż już wówczas wiedziano o nim ,że ma właściwości ułatwiające manipulację tłumem. Ludżmi go zażywającymi łatwiej kierować jak bezmyślną masą , gdyż się temu poddają. Nie wiem ile w tym prawdy, ale to plus powyższy artykuł dają sporo do myślenia i uzasadnia jego masowe zastosowanie.

 7. mediumw Says:

  Mnie interesuje, czy negatywna manipulacja była świadoma, czy przypadkowa? Wydaje się, że gdy została wprowadzona, poziom wiedzy o funkcjach i właściwościach szyszynki był skromny, przynajmniej oficjalnie.

  Generalnie podejście ściśle fizjologiczno-materialistyczne cechujące nauki przyrodnicze (bo fizykę już nie) wydaje się być cokolwiek okrężną drogą do prawdy, a niestety artykuł ma także te właśnie cechy. Nauka chyba zrodziła się z ostrej alienacji człowieka od natury…

 8. Magdalena Says:

  No nie na zarty przelknelam kiedy to przeczytalam. Na szczescie trzymamy sie z daleka od miesa i ryb ale ta reszta! Przerazajace! Zapamietac co jest dobre a co zle tez nie jest takie proste. Jakimi pastami myc zeby, jakich dezodorantow uzywac?

  • Jacolo Says:

   Jeżeli pasty to bez fluoru, ale w sklepie takiej nie znajdziesz, są na allegro również naszej ZIAJA. A tak naprawdę to w czyszczeniu zębów nie chodzi o pastę najważniejsze jest dobre wyszczotkowanie zębów a pasty może być znikoma ilość. Można również używać sody oczyszczonej. Co co dezodorantów, to jeżeli odżywiasz się prawidłowo, zanika wszelkie uciążliwe pocenie i zapachy, dezodoranty są nam całkiem niepotrzebne.

 9. Ewa Sufin-Jacquemart Says:

  Chlorek magnezu można kupić na internecie, najłatwiej pod nazwą Nigari , soli do robienia tofu, jest całkiem niedroga. Chlorek magnezu ma wiele wspaniałych właściwości, przede wszystkim w spektakularny sposób wzmacnia zdolność organizmu do samoobrony przed chorobami. Szczególnie w okresach epidemii grypy i innych infekcji zimowych bardzo polecane jest codziennie spożywanie roztworu chlorku magnezu (1 płaska łyżeczka na pół szklanki wody co rano, a w chorobie rano i wieczorem). We Francji istnieje długa tradycja medyczna leczenia chlorkiem magnezu, od pierwszej wojny światowej (roztwór chlorku magnezu pomaga również zapobiegać gangrenie od ran). Oczywiście medycyna akademicka to tępi, bo środek jest tani, a ludzie potem nie chorują… Ale prawdą jest, że smak roztworu chlorku magnezu jest ohydny, dodanie cytryny i miodu tylko niewiele pomaga. Spróbuję kąpieli…znalazłam też na jednym angielskim forum, świadectwo internauty, który się spryskuje codziennie roztworem chlorku magnezu w aerosolu. Ciekawe, może warto spróbować, tym bardziej, że roztwór jest bezzapachowy.

  • Lena Says:

   Potwierdzam – Chlorek magnezu sześciowodny czysty do analizy nabywam w sklepie internetowym i zażywam jedynie transdermalnie. Dezodoruję się również oraz gdy nie mam czasu na spa, spryskuję mgiełką ciało. Smak ma straszny, nie wiem jak to zażyć doustnie. Zaciskając nos? 😀

 10. Agnieszka Drewniak Says:

  po przeczytaniu aż mnie strach obleciał.Spirulinę można dostać w aptece,kolendra do kupienia w spożywczaku,czekolada-bardzo lubię-jadam gorzką ale od czasu do czasu pozwalam sobie na mleczną. Trzeba coś dla siebie zrobić-bo nie na żarty sie przestraszyłam.

 11. xert Says:

  Od dzisiaj będę robił herbatkę z konopii. Szkoda tylko, że nie można po niej prowadzić. . . 🙂

 12. charlotte Says:

  🙂 W jakiej herbacie jest tak duzo fluoru? wszystkich??? pije prawie 2 l dziennie zielonej herbaty bio bez gmo!? strach mnie oblecial!

  • Jacolo Says:

   Fluor jest w wodzie, życzę smacznego 🙂

 13. cośtam Says:

  witamina K2 tylko w formie MK7 ma sens pozostałe witaminy nie mają istotnego wpływu na poprawę gospodarki wpaniem


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: