Tajemniczy Żydowski kraj na planecie Ziemia


O tym tajemniczym kraju prawie nikt z ludzi nie wie. Nawet w chwili obecnej znacznie więcej mieszkańców tej planety lepiej zna szczegóły geograficzne Marsa lub Księżyca niż tego kraju! 

(Świadczy o tym również krótka lecz bolesna sonda na ten temat zapuszczona przeze mnie dzisiaj rano. Nikt niestety nie odgadł co przedstawia obrazek. A obrazek ten to… flaga tego tajemniczego kraju, i stawiam browar, jeśli ktoś ją w dalszym ciągu rozpoznaje a nie jest dajmy na to pederastą lub innym dewiantem seksualnym.)

Dlaczego kraju tego na próżno szukać na globusach, atlasach lub podręcznikach go geografii?

Jest tak bowiem kraj ten nosi nazwę Żydowski Region Autonomiczny i… ukryty jest przed światem pomiędzy Mandżurią i byłym Związkiem Radzieckim.

Stolica – Birobidżan

Powierzchnia 36 tys. km2

Ludność – 200 tys. mieszkańców

Połączenie ze światem – kolej transsyberyjska

jude flag

Flaga żydowskiego regionu autonomicznego

Historia – przed I wojną światową Japończycy walczyli z carską Rosją w ramach sporów granicznych od roku 1904. Japonia niemal przegrała ale przed klęską uratowała ją rodzina bardzo bogatych żydów amerykańskich która zaczęła finansować japońskie działania wojenne, ponieważ straciła wielu swoich członków podczas antyżydowskich pogromów w Rosji. Dzięki temu wsparciu Japończycy ostatecznie wygrali tamtą wojnę. Potem byli „gotowi do spłaty długu” wobec ludności żydowskiej. Osiedlili ich olbrzymią liczbę w Północnej Mandżurii. Adolf Hitler uznał pomysł Japończyków za wspaniały a że postanowił sobie jeszcze w Mein Kampf pozbyć się z Europy tylu żydów ilu mu się uda, bardzo gorliwie i… bezinteresownie pomógł Japończykom ewakuować ogromną liczbę żydowskiej ludności do północnej Mandżurii oraz Palestyny. Finansował całe statki pełne żydowskich uchodźców, repatriantów i pielgrzymów. Skąd aż tyle u niego sympatii i bezinteresownych działań na rzecz społeczności żydowskiej? Otóż jako że on sam był wnukiem wiedeńskiego Rothschilda czyli ćwierć żydem, współpracował wówczas bardzo ściśle z finansjerą żydowską przy ratowaniu ludności żydowskiej z Europy przed prześladowaniami w ramach porozumienia pomiędzy niemieckim SS i żydowskim Haganah – paramilitarną, syjonistyczną organizacją terrorystyczną powstałą w 1920 roku w kibucu Kinneret w Palestynie tuż po upadku żydowskiej osady rolniczej Tel Hai w marcu 1920 roku.

Na foto okolicznościowy medal „EIN NAZI FAHRT NACH PALASTINA” wybity w hitlerowskiej III Rzeszy upamiętniający tę właśnie współpracę oraz braterskie stosunki faszystów i syjonistów – faszyzm i syjonizm to tak samo jak współcześnie hmm… tak, to perfekcyjne określenie… dwie strony tego samego medalu.

Ten naród i ten kraj istnieje do dzisiaj. Ale na próżno go szukać w podręcznikach do geografii.

Dlaczego?

Izraelczycy nie chcą po prostu aby ktokolwiek dowiedział się o tym narodzie i tym kraju, ponieważ bardzo obawiają się żeby Palestyńczycy oraz reszta świata nie powiedziała na przykład: „Skoro ten azjatycki Izrael istniał na długo przed tym na Bliskim Wschodzie to dlaczego wy wszyscy żydzi się tam nie przeniesiecie z ziemi należącej od pradziejów do Palestyńczyków?”

Istnienie Żydowskiego Regionu Autonomicznego jest wielkim i brudnym sekretem współczesnego świata. Jest on bowiem jeszcze jednym nieudanym przykładem dążenia przez żydów do posiadania swojego kraju i jeszcze jednym oprócz Izraela dowodem na totalną nieudolność żydowskiej społeczności do samodzielnego lub pokojowego egzystowania na arenie politycznej w formie własnej państwowości. Żydowski Region Autonomiczny tak samo jak Izrael jest oczywistym dowodem na podręcznikową wręcz niezdolność do życia żydów z… jakimkolwiek sąsiadem. Obydwa te kraje żydowskie, tak samo jak niegdyś żydowska Chazaria są korowodem niekończących się problemów rasowych, czystek etnicznych, ludobójstwa, zorganizowanej przestępczości i niezdolności do samoistnienia w charakterze niepodległego państwa. Żydowski Region Autonomiczny utworzyli bowiem nie kto inni tylko żydzi mający pełnię nieskrępowanej władzy w Rosji po przewrocie bolszewickim. Żyd Lenin po rewolucji październikowej sponsorowanej przez żydowską rodzinę bankierską Rothschild prześladował w Rosji i mordował wszystkie narody z wyjątkiem… żydowskiego. Żydowski otrzymał autonomię ale… nikomu o tym nie wolno wiedzieć… zwłaszcza w Palestynie…

Chcesz się dowiedzieć więcej o tym kraju?

Oto jego strona oficjalna: http://www.eao.ru/eng/?p=343

Inne źródła: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydowski_Obw%C3%B3d_Autonomiczny

A może chcesz kupić jego monety?

http://www.supermonety.pl/shoper5/pl/p/ROSJA-10-rubli-Zydowski-Okreg-Autonomiczny-2009/1257

innemedium.pl/

Komentarzy 5 to “Tajemniczy Żydowski kraj na planecie Ziemia”

  1. gmo zabija Says:

    zydzi to rasa mongolska szczegolnie Sephardim np hitler, nie znosza bialych zydow askanazi i probowali ich zgladzic w obozach koncenracyjnych, sephardim kombnuja z chinskimi mongolami jak wykonczyc wszystkich bialasow na swiecie stad maja swoje panstwo w chinach, mongoly to effect zmieszania naszych bialych genow z genami mongoidalnych szarakow tzw biblijnych bogow ktorzy chca to swoje male skosne gowno rozprzestrzeniac oczywiscie pozbywajac sia nas slowian, chiny to dawny lad bialej rasy istnieja tam do dzis miasta bialych ludzi okolo 12stu, wszystkie oczywiscie zasypane ziemia i posadzonymi na nich szybko rosnacymi lasami tak samo zasypali nasze piramidy dla niepoznaki, a gdzie podziali sie nasi ? oczywiscie podstepnie wymordowani przez mongolow chinskich, gryza glebe, setki milionow naszych, dlatego siedza cicho jak mysz pod miotla, mozna by pomyslec ze chiny wogule nie istenieja… zydochinole to podstepne skurwysyny nasylaja nam teraz arabow zeby nas ostatecznie wybic i wyniszczyc nam biale geny zeby moc pozniej niedobitki naszych przejac 200 milinowa armia gotowa do wkroczenia w kazdej chwili

  2. Ver76 Says:

    Piszą że liczba Żydów jest tam znikoma. Oczywiście, bo większość stanowią Rosjanie żydowskiego pochodzenia. Na jedno wychodzi!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: