36 dzieci zmarło po podaniu szczepionki


gsk1Poufny dokument GlaxoSmithKline, który niedawno wyciekł do prasy wskazuje na to, iż w ciągu dwóch lat, w sumie 36 dzieci zmarło po otrzymaniu szczepionki 6-w-1 Infanrix hexa. Zgodnie z Initiative Citoyenne, która podała informacje, 1271-stronicowy dokument ujawnił, że GlaxoSmithKline otrzymało łącznie 1742 raportów nt. niepożądanych działań w okresie od 23.10.2009 r. do 22.10.2011 r., w tym 503 niepożądanych reakcjach i 36 zgonów.

Initiative Citoyenne stwierdza iż: „GSK nie odnotowało jak pierwotnie liczyliśmy 14 zgonów w okresie od października 2009 r. do października 2011, ale 36 (14 od 2010 do 2011 r. i 22 z 2009 na 2010). Oprócz tych 36 ofiar śmiertelnych, miało miejsce co najmniej 37 innych zgonów (głównie nagła śmierć), co w sumie daje, przynajmniej 73 ofiary śmiertelne od czasu wdrożenia szczepionki w 2000. I znowu, dotyczy to jedynie śmierci przez nagłą śmierć, gdzie brak dalszych informacji nt. zaniżania raportów”.

36 zgonów w okresie dwóch lat, to średnio 1,5 zgonów na miesiąc, co przy jakimkolwiek standardzie jest bardzo wysoką liczbą. Pamiętajmy, że tylko od 1 do 10% niepożądanych reakcji na szczepionki jest rzeczywiście zgłaszanych. Dlatego też w rzeczywistości, problem może być potencjalnie o wiele bardziej poważny a rzeczywista liczba zgonów znacznie wyższa.

Wykresy pokazują, że wiele z tych dzieci, które zmarły, odeszły w ciągu kilku pierwszych dni po otrzymaniu szczepionki. Łącznie zgłoszono, iż trzy niemowlęta zmarły w ciągu godziny od otrzymania szczepionki. Ta tragedia nie dziwi po przeczytaniu listy składników wymienionych na ulotce informacyjnej GSK Infanrix Hexa, z którą rodzice rzadko kiedy mają szansę się zapoznać przed szczepieniem. Szczepionka zawiera niezakaźne substancje z tężcem, bakterie błonicy, oczyszczone białka bakterii krztuśca, białka powierzchniowe wirusa zapalenia wątroby typu B (HBsAg, wytworzonych z genetycznie zmodyfikowanych drożdży) i inaktywowane polio.

Każda dawka 0,5 ml zawiera toksoid błonicy, toksoid tężcowy, toksoid krztuścowy, nitkowate hemaglutyniny, pertaktynę, rekombinowane białko HBsAg (GMO), wirusy polio typu 1, 2 i 3, oczyszczony polisacharyd Hib kowalencyjnie związany z toksoidem tężcowym, wodorotlenek glinu, fosforan glinu, 2-fenoksyetanol, laktozę, medium 199, neomycynę, polimyksynę, polisorbat 20 i 80, chlorek sodu i wodę.

W interesującym artykule autorstwa dr Harolda Buttrama zatytułowanym „Ostateczna gra: Czy Szczepionki podawane dzieciom prowadzą do hybrydyzacji z obcymi ludziom i zwierzęcymi częściami DNA?” podkreślił problemy związane z tylko dwoma z tych składników, w tym aluminium, które jest neurotoksyną związaną z chorobą Alzheimera, i drgawkami oraz formaldehydem, który jest znanym środkiem rakotwórczym powszechnie stosowanym w balsamowaniu zwłok.

Dr Harold Buttram również stwierdził: „Jest powszechnie znanym wśród toksykologów, że kombinacje substancji toksycznych mogą przynieść wykładniczy wzrost toksyczności, czyli np dwie toksyczne substancje w połączeniu, spowodują dziesięciokrotne lub nawet stu-krotne zwiększenie toksyczności. Klasycznym przykładem takiej zasady było badanie Schuberta, w którym odkryto, że gdy podano oddzielnie pewną ilość ołowiu i rtęci to 1 procent badanych szczurów poniósł śmierć, natomiast kiedy podano obie substancje razem to 100 procent badanych szczurów poniosło śmierć. W szczepionkach zasada ta stosuje się przynajmniej do aluminium i rtęci, z których oba są silnymi neurotoksynami.”

Biorąc pod uwagę te informacje czy jest dziwnym, iż po otrzymaniu szczepionki z tymi składnikami dzieci umierają? GlaxoSmithKline może spróbować ukryć przez jakiś czas te fakty, ale nie można ich ukrywać wiecznie. Infanrix Hexa należy natychmiast usunąć z rynku.

Źródło oryginalne: vactruth.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

Komentarzy 7 to “36 dzieci zmarło po podaniu szczepionki”

 1. andrew Says:

  Dlatego ja będę szczepił …

  • Jacolo Says:

   Pozwolisz że puszcze ten komentarz w okrojonej wersji, bo szkoda mi tłumaczyć tobie jaki jesteś ograniczony pod względem szczepień.

  • andrew Says:

   No pewnie,

  • Jacolo Says:

   Proponuje udać się na szczepienie, dalsza polemika nie ma sensu.

 2. Rudy Says:

  A co na to matki.Tak samo jak i rzad.Niechce ale musze .To jest demokracja. Cierp cialo co ci sie chcialo.

 3. Iwona Says:

  szczepilam swoje dzieci ta szczepinonka. szkoda ze wczesniej nie mialam wiedzy na ten temat. Zadziwiajace jest to jak lekarze namawiaja na szczepienie ta szczepinonka dzieci. koszt szczepionki to ok 250 zl (nie pamietam dokladnie). na pewno nigdy wiecej nie zgodze sie na zadne inne szczepienie.

 4. Andre Kulisz Says:

  Co na to polska prokuratura generalna?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: