Jackowski na 2013 rok! To już koniec! Wrzód pęknie!


https://i1.wp.com/polskaswiadoma.pl/media/k2/items/cache/76075b4eb43641569b01a01bd666ced7_XL.jpgMamy Andrzejki, więc ”grzechem” byłoby nie poprosić o wróżbę jasnowidza. Co nas czeka w 2013 roku? – To czas pękania wrzodu. Przełom roku 2012/13 to będzie bardzo trudny czas – mówi w rozmowie z radiem RMF Krzysztof Jackowski i kreśli polityczne scenariusze. – Rząd polski będzie miał sporo nieprzespanych nocy – przepowiada jasnowidz z Człuchowa.

Zdaniem Jackowskiego nie będzie zapowiadanego w kalendarzu Majów końca świata, ale na pewno wydarzy się coś przełomowego.

– Kalendarz Majów raczej nie mówi o końcu świata, mówi o końcu pewnej epoki. Być może to tylko początek złego, a może inaczej – dobrego zły początek – tłumaczy w rozmowie z RMF jasnowidz.

Przełom roku 2012/13 to czas „pękania wrzodu” – Mówimy o sytuacji globalnej. Ona jest bardzo zła, bardzo napięta i wydaje mi się, że przełom 2012/2013 i cały rok 2013 będzie czasem pękania wrzodu. On już jest tak nabrzmiały, że musi pęknąć – mówi Jackowski.

Pytany o polską politykę jasnowidz przepowiada, że Tuska czeka sporo nieprzespanych nocy. I nie tylko jego… – Pan Rostowski spędzi je na rozmyślaniu, co dalej, ponieważ uważam, że skomplikuje się sprawa budżetu. Może to źle wpływać na rząd, na notowania rządu. Na pewno rząd będzie się pocił w pierwszym kwartale przyszłego roku – twierdzi jasnowidz.

Polskie problemy będą konsekwencją nagłych i niepodziewanych decyzji w samej Unii Europejskiej, uważa wróżb. Sprawy będą dotyczyć budżetu unijnego i skomplikują je dwa państwa: Węgry i Wielka Brytania. – Być może dokooptuje do tego jeszcze Słowacja– wieszczy Jackowski.

http://polskaswiadoma.pl/

Reklamy

Komentarzy 12 to “Jackowski na 2013 rok! To już koniec! Wrzód pęknie!”

 1. Minion Says:

  Jackowski, juz zes sie skompromitowal wielka przepowiednia na 2012, z której nie sprawdziło sie NIC, wiec patrzac z tej perspektywy i przewidując zupełnie odwrotnie niż Ty, jestem pewien ze:
  budżet UE klepną na kolejnym „plenum” bez problemu a nasz rządzik będzie dalej rzadził bez przeszkód, a podatki poszybują wysooko.

 2. ksiaze Says:

  Panie Bartek najwieksza sprzecznoscia jest sam pyszalkowaty czlowiek.Ktory mysli ze wszystkie rozumy pozjadal.

 3. ksiaze Says:

  Panocku co powiem Pan o Talmudzie.Cy mam czytac czy nie.Rosze Bauman z tej strony

 4. MrCoookie Says:

  Ja o tym wrzystkim wiem… i nie jestem Jasnowidzem
  ale z drugiej strony go popieram ze o tym mowi…

 5. Versus3 Says:

  Wróż albo wrózbita, ale nie wróżb!

 6. ania Says:

  W bibli pisze ze w czasach konca przyjdzie wielu falszywych prorokow aby zwiesc wielu, ci wszyscy wrozbiarze sa kierowani przez demony sily zla.Prosty wniosek bo na pewno nie przyslal ich Bog gdyz to co mamy wiedziec i czynic aby sie uratowac jest zapisane w Pismie Swietym ktore dal nam po to zebysmy je czytali . Dlatego nie dajcie sie zwiesc tym podlym istotom ktore lubia straszyc ludzi swymi falszywimy przepowiedniami.A to ze przyjdzie koniec tego systemu rzeczy to jest prawda ale prawda jest tez ze ludzie ktorzy miluja Boga nie maja sie czego bac bo Stworca ich ochroni natomiast ci co postepuja niegodziwie maja sie czego obawiac.

  • bartek Says:

   Kto dał ludziom Pismo Święte, Bóg? Biblia to zlepek historii pisanych przez ludzi, często żydowsko-egipskich kapłanów, którzy mieli wiele do czynienia z magią, okultyzmem. Gdyby Biblia była dziełem Boga nie miałaby w sobie tyle sprzeczności. Biblię należy traktować jak każdą inną księgę historyczną i mieć przy tym świadomość, że przedstawiane w niej fakty są subiektywną oceną piszącego. Nie można traktować jej jak wyroczni. Każdy kto odróżnia dobro od zła jest w stanie dojrzeć, że Biblia ma w sobie wiele sprzeczności.

  • Ania Says:

   No.to Ciebie ochroni na pewno. Siedź i czekaj.

  • joanna brodowska Says:

   typowa gadka fanatycznego swiadka jehowy.pani juz podziekujemy

  • ZGG Says:

   A ty to wszędzie diabły widzisz

  • ~piotr Says:

   1. Zdolność przepowiadania przyszłości posiadają albo prorocy posłani przez Boga albo ludzie, którzy żyją w symbiosie z jakimś demonem. Umiejętności tej nie można nabyć bez kontaktu z siłami naprzyrodzonymi. Wystarczy lepiej poznać zainteresowania i poglądy pana Jackowskiego, aby domyślić się z jakiego źródła uzyskuje pomoc.

   2. Aniu, o ile wiem to wierzysz, że wydawcy Strażnicy to „pomazańcy”, którzy was przeprowadzą żywo przez Armagedon. Gdybyś osobiście poznała tych ludzi oraz prawdziwą historię Organizacji Świadków Jehowy to odeszłabyś z tej religii. Radzę bardziej skupić się na Biblii i nawiązać duchowy kontakt z Jezusem Chrystusem, który jest Bogiem i Wybawcą dla wszystkich prawdziwych chrześcijan a nie tylko dla wybrańców Brooklina. Podczas święta Pamiątki wystrzegacie się spożywania chleba i wina, ponieważ pełnicie rolę jedynie „obserwatorów” (osobiście usłyszałem tę nazwę). Tymczasem Jezus ostrzegł: „Jeśli nie będziecie jedli ciała Syna Człowieczego i pili krwi jego, nie będziecie mieli żywota w sobie” (Jana 6:53). Ciało i krew Jezusa to ogół jego myśli, dążeń i przekonań. Nie można w pełni karmić się ideami przekazywanymi przez Chrystusa, jeżeli wierzy się, że Jezus to tylko archanioł Michał i w dodatku jest pośrednikiem dla kogoś innego a nie dla mnie. Apostoł Paweł odniósł do Jezusa słowa: „Niechże mu oddają pokłon wszyscy aniołowie Boży”oraz „Tyś Panie na początku ugruntował ziemię i niebiosa są dziełem rąk twoich”. Polecam wszystkim ŚJ lekturę 1 rozdziału Listu do Hebrajczyków, bo pomniejszanie roli Jezusa Chrystusa może się źle skończyć.

   3. Do niewierzących i drwiących sobie z Biblii i Sądu Bożego: Nadejdzie kiedyś taki dzień, kiedy poznacie fakty na temat istnienia świata duchowego, w którym mieszka Bóg. NIe będzie wam wtedy do śmiechu…

 7. Nikt Says:

  gdzie on tyle czasu był ten polski wróżb? 🙂


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: