Donald Tusk – parę słów prawdy Nigel Farage


Komentarze 2 to “Donald Tusk – parę słów prawdy Nigel Farage”

 1. ciociababcia Says:

  Czego nie wiesz o europarlamencie – czyli od demokracji do dyktatury…
  Obecnie w Europarlamencie mamy do czynienia z niekompetencją większości posłów. Mam nadzieje ,że w przyszłości usłyszymy o wiele więcej głosów weta i Konstytucja Europejska nigdy nie wejdzie w życie. W notatce o PE możemy przeczytać, że:
  […]Parlament Europejski pełni funkcję opioniodawczo-doradczą i kontrolną oraz reprezentuje obywateli Unii Europejskiej […]
  Otóż co się okazuje?, że Większość Europarlamentarzystów kompletnie nie respektuje głosu ludzi i odrzuca prośby o referendum. Takie zachowanie jest skandaliczne i zasługuje na w pełni zasłużoną pogardę.

  http://nwonews.pl/artykul,572,Czego-nie-wiesz-o-europarlamencie-czyli-od-demokracji-do-dyktatury

 2. Beer Says:

  No cóż, facet ma Rację przez duże „R”. Tylko demokracje narodowe współpracujące ze sobą w ramach UNII stwarzają możliwości własciwego rozwoju Europy. Oczywiście będą rózne prędkości rozwojowe. Ale w końcu dlaczego mamy jeść chleb z jednej piekarni o jednakowym smaku i pić wino z jednej winnicy. Zróżnicowanie kulturowe, obyczajowe, folklor, itd. stanowi o barwności i estetyce – o indywidualiźmie, o wyróznieniu. Wolny rynek i zdrowa konkurencja kształtować będzie popyt, a nie wszystkie artykuły mają jedno pochodzenie. Gdzie się podziała solidność niemiecka, fantazja włoska i hiszpańska, roztargnienie czeskie i wiele innych narodowych pozytywnych przywar narodowych???!!!. Gdzie jest duma polska???!!! Za komuny to nawet Maluch był dumą Polaka. Dzisiaj mercedesy klepią Hiszpanie, łożyska produkują Włochy, Czewsi robią passaty w puszce Skody. Każdy choć niechlujnie, ale coś robi . A Polacy sprzeali już wszystko. Zostały jedynie pocerowane kalesony na dupie, które Donaldowie i tak chcą sprzedać. A POLACZEK MASOCHISTA dalej głosuje jak PÓŁGŁOWEK i udaje Europejczyka. Nie wiedząc, że jest Europejczykiem jest już od zarania wieków, odkąd plemiona słowiańskie przywędorowały ze wschodu. Jakiś Barosso, czy inny udający inteligenta wmawia takiemu Polaczkowi, że dopiero co wszedł do Europy, a głupi wierzy. Niefdługo Niemcy powiedzą, że Pomorze jest ich, a Polaczek uwierzy, bo nie wie, że tereny te dawno są wykupione tonami złota przez królów polskich. Jest nawet na to dokument zatwierdzony przez papiestwo, którego Niemcy szukali tak usilnie przez wiele, wiele lat. Rosjanie powiedzą, że Warszawa jest ruska, bo caryca od tego iha, ha, ha rządziła przez prawie 150 lat , a Polaczek uwierzy. Tereny Generalnej Guberni stanowić będą niezależną oazę semityzmu, a Polaczek uwierzy. Przez te lata będzie zap…..ał na obcego.
  „Ciężka praca, kromka chleba
  i Polaczek hop do Nieba.
  Tam go zganią za rozpustę
  będzie pijał na odpuście.
  Tanie wino, bezrobocie
  pokasują rozum w locie.
  Będzie mrówa do roboty,
  żeby obcym czyścić boty.
  Na kolanach składać będzię
  długie modły wszędzie.
  Jednak nikt nie wysłucha
  głupiego robola Polucha.
  A teraz drogie dzieci pocałujcie misia w ….. (starsi pamiętają, a młodzież niech się uczy). Możę to pomoże ????????????????


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: