Huragan Sandy i HAARP


Niedawno przedstawiłem analizę Michelle Hopkins rozwijania się huraganu Sandy, opartą na radarowych zdjęciach satelitarnych. Widać na nich wyraźnie efekt sztucznego wzmocnienia huraganu zrzutami chemicznymi, gdy już zaczynał słabnąć. Potem pojawiły się zdjęcia i nagrania dziwnej piany w różnych miejscach. Na ten temat panuje absolutna cisza – poza kilkoma filmikami na YouTube nikt nawet nie wspomina tym zjawisku. Na stronie Bloomberga pojawiło się zdjęcie z podpisem sugerującym, że jest to zjawisko naturalne, podczas gdy nikt czegoś podobnego wcześniej nie obserwował, poza skażeniami wód w Zatoce Meksykańskiej. A przecież ta piana była na wysokości Północnej Karoliny, w zupełnie innym akwenie. Hopkins analizowała też falowanie chmur, które wg, niej było wynikiem działania HAARP. Jak się okazuje, podejrzenia te nie były bezpodstawne.

W artykule „Engineered Storm? HAARP Monitoring Project Records Strongest Readings Ever Directed In Path of Hurricane Sandy” opublikowanym 27 października, a więc zanim jeszcze doszło do tragicznego uderzenia Sandy w Nowy Jork i New Jersey, autor Alex Thomas zwrócił uwagę na wyjątkowe promieniowanie, które wystąpiło w tym czasie.
Chodzi o pomiary emisji HAARP. Dokonano ich m.in. w niezależnym projekcie HAARPSTATUS, opartym na 28 czujnikach na terenie USA. Wykazały one najsilniejsze natężenie fal emitowanych przez HAARP w całej historii tych niezależnych badań. W Nowej Anglii natężenie przekroczyło skalę 1-10, co na mapie zaznaczono białym kolorem – poza skalą.Potwierdza to podejrzenia, że huragan Sandy został wywołany sztucznie aby dokonać jak największych spustoszeń. Niezwykłe wskazania potwierdzono na stronie WeatherSpace.com. Meteorolog Kevin Martin, oświadczył, że takich wysokich wskazań nigdy nie widział, co wg. niego może oznaczać, że prawdopodobnie nadchodzi straszna katastrofa, a przecież było to jeszcze zanim huragan uderzył we Wschodnie Wybrzeże. Inną opcją, którą rozważał było to, że ktoś próbuje za pomocą HAARP-a odepchnąć sztorm od wybrzeża. Jak się ostatecznie okazało, to nie ta pozytywna opcja była realizowana…

W związku z wysokim natężeniem promieniowania HAARP-a w Connecticut, przewidywano, że to tam dojdzie do największych spustoszeń. Widocznie jednak HAARP działa nieco inaczej, a poza tym dochodzą inne czynniki (jak smugi chemiczne czy wspomniane zrzuty z samolotów), które też decydują o trajektorii sztucznie spowodowanego huraganu.

Niezależne, a także rządowe pomiary HAARP dowodzą, że wiele współczesnych katastrof jest powodowanych sztucznie. Przed tsunami w Japonii 11 marca ub. r. magnetometry wskazywały silną emisję HAARP w częstotliwości 2,5Hz, a taka właśnie częstotliwość charakteryzuje trzęsienia ziemi. Dno oceaniczne po wschodniej stronie Japonii było dosłownie bombardowane silnym promieniowaniem HAARP-a przez kilka dni, co spowodowało zaburzenie uskoku geologicznego i w konsekwencji wielkie trzęsienie. Niska częstotliwość 2,5Hz po odbiciu od jonosfery może penetrować ziemię na głębokość kilku kilometrów w dowolnym punkcie globu – i to właśnie miało tam miejsce.

Podobnie przyczyny miały prawdopodobnie trzęsienie ziemi w Haiti w 2010 roku oraz w tym samym roku: fala ciepła w Rosji oraz powodzie w Chinach i Pakistanie – wszystko za rządów Obamy. Wcześniej, za rządów Busha w 2004 roku doszło do do wielkiego tsunami w Indonezji, gdzie zginęło ponad 230,000 ludzi, a w 2005 huragan Katrina zatopił Nowy Orlean. Także i w tych przypadkach są dowody na działanie HAARP-em.
Wykorzystywanie HAARP-a w tych celach jest oczywiście zbrodnią wojenną – konwencja Environmental Modification Convention (ENMOD), która weszła w życie 5 października 1978 roku zabrania używania technik modyfikacji pogody do celów militarnych czy siania destrukcji.

Materiały:

http://theintelhub.com/
http://www.altnews.info/t

http://www.monitor-polski.pl

Reklamy
Napisane w USA. Tagi: , , . 5 Komentarzy »

Komentarzy 5 to “Huragan Sandy i HAARP”

 1. Anna Says:

  cel jest prosty: zmniejszenie liczby ludności do 2 mld (mamy koło 9 już)
  proste, dlatego, że po pierwsze za 10-20 lat nie wystarczy ropy, nie wystarczy jedzenia, środowisko będzie zdegradowane więc trzeba trochę pomóc naturze i …. sami sobie dopowiedzcie

 2. DGP Says:

  Czy ktos wie jaki to ma cel. Samo zastraszanie ludzkosci wydaje sie zbyt banalnym powodem. Takie dzilania musza miec jakis dulgotrwaly cel. Oczywiscie mozna to wytlumaczyc poprostu wielka uczta Reptailian tylko to ez nie gra. Zawsze po takich katastrofach ludzie sie mobiluzuja i zaczynaja bezinteresownie sobie pomagac co wyzwala wielka fale pozytywnych a nie negatywnych uczuc. Wiec jesli nie to to co????

 3. tu Says:

  tez tak pomyslalem

 4. Beer Says:

  I co z tym zrobicie ? Kupa cwaniaków robi co chce. A ludzkość omamiona tańczy dosco. Ot ciemniaki.

 5. salsa Says:

  To jakis koszmar!!!!!!!!!!!!!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: