Opryskiwanie huraganów „made in USA”


Podaję jako twardy dowód zasiewania huraganów przez USA opryskami chemicznymi – dane centrum obserwacji cyklonów tropikalnych Uniwersytetu Wisconsin-Madison http://tropic.ssec.wisc.edu/.
Obserwacje składane z obrazów w podczerwieni i mikrofalowych.
Miarą obserwacji jest, podobnie jak w wypadku dopplerowskich radarów meteo, odbicie, czyli im czerwieniej, tym gęstsze chmury.

Dla przypomnienia – zasiewanie huraganu Irene z 2011r. Akcja była słabo skoordynowana i przez to mocno widoczna. Poza tym prawdopodobnie źle wykonana.

http://tropic.ssec.wisc.edu/real-time/mimic-tc/2011_09L/webManager/displayGifsBy12hr_06.html

Przykładowy obrazek z powyższej animacji:

Zasiewanie huraganu Sandy – tym razem akcja przeprowadzona zwięźle i z sensem na północno-wschodnim obrzeżu huraganu:

Właściwa akcja rozpylania zaczęła się 26.08.2012 ok. 22.00:

Innych akcji zasiewania nie udało mi się znaleźć ale ta jest ewidentna i zgadza się z założeniami geoinżynierów:

1. Opryskiwać PRZED czołem frontu albo na brzegu cyklonu, tak żeby cząsteczki metali mogły się dobrze rozproszyć i zasiać duży obszar.
2. Wyprzedzać planowane zdarzenie pogodowe o kilka dni.

Szacunkowa długość smug na tych animacjach to ok. 3 stopni geograficznych czyli ok. 350 km.

Autor: MaksK

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Opryskiwanie huraganów „made in USA””

  1. Sugel Says:

    Po zapoznaniu się z oględzinami zewnętrznymi i wewnętrznymi zwłok przejdę teraz do omówienia poszczególnych metod identyfikacji wymienionych przez Komisję Interpolu do Spraw Identyfikacji Ofiar Katastrof Masowych i Klęsk Żywiołowych. Każda z metod będzie przeze mnie omówiona w znacznym skrócie, gdyż właściwie merytorycznie można ten temat wyczerpać jedynie w opracowaniu mającym postać pracy magisterskiej. Będę starał się jednak aby każda z opisanych metod została przedstawiona jasno i aby najważniejsze wiadomości nie zostały pominięte. Problemy z jakimi spotykamy się dokonując identyfikacji zwłok zależą od stanu w jakim znajdują się znalezione zwłoki. Stan znalezionych zwłok może być bardzo różny i zależy od tego w jakim środowisku znajdowały się zwłoki po śmieci , jaki czas upłynął od śmierci do znalezienia zwłok, a także od tego w jaki sposób nastąpiła śmierć (np. liczne rany cięte , kłute, tłuczone lub szarpane itp.) . Zwłoki mogą ulec zeszkieletowaniu. Zeszkieletowanie jest ostatecznym skutkiem postępującego rozkładu zwłok i polega na całkowitym zniszczeniu części miękkich. Jeżeli chodzi o zwłoki pogrzebane to do całkowitego rozpadu części miękkich dochodzi zazwyczaj po upływie 3-5 lat, a do zupełnego zeszkieletowania po upływie 5-10 lat. Zwłoki pozostawione na wolnym powietrzu ulegają całkowitemu zeszkieletowaniu już po upływie 1,5-2 lat. Na stan znalezionych zwłok wpływają także takie czynniki zewnętrzne jak, np. zwierzęta. Są to przede wszystkim szczury, ryby, ptaki, rzadziej zwierzęta domowe (koty), aczkolwiek znane są także przypadki uszkodzeń zwłok dokonane przez zwierzęta domowe. Do znacznych uszkodzeń zwłok dochodzi pod wpływem działania larw much, szczególnie w ciepłej porze roku. Mogą one nieomal całkowicie zniszczyć tkanki miękkie i narządy wewnętrzne zwłok ( szczególnie klatkę piersiową i głowę). W wyniku obserwacji stwierdzono, że może w ten sposób dojść do zeszkieletowania w ciągu 40 dni.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: