Rothschild chce globalnej waluty


Rothschild, a wraz z nim cały establishment międzynarodowej finansjery, podąża w kierunki obalenia narodowych walut i ustanowienia jednej globalnej waluty. Ten scenariusz został wnikliwie opisany w raporcie IMF pt.: “Enhancing International Monetary Stability – A Role for the SDR“ gdzie najpierw zakłada się odejście od dolara na rzeczy SDR, a następnie konwersję SDR do globalnej, międzynarodowej waluty nazwanej Bancor.

Dodatkowo Chińczycy wypowiedzieli się w opracowaniu Chatham House pt. „Beyond the Dollar. Rethinking the International Monetary System” dość otwarcie za takim projektem. Jedynym zastrzeżeniem dla projektu globalnej waluty, według Chińczyków, była stabilność. Podkreślili, iż taka waluta musiała by być zabezpieczona złotem i srebrem, co dokładnie jest obecnie przygotowywane według informacji, jakie przekazuje z kręgów globalistów Pan Lindsey Williams.

Źródło oryginalne: Bloomberg
Źródło: PrisonPlanet.pl

http://wolnemedia.net/

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Rothschild chce globalnej waluty”

  1. sekret13 Says:

    raczej nie mo.żliwe bo wielu by na tym straciło (głównie spekulanci czy Sorosz który swoją kase zawdzięcza spekulacjom na walutach ale wychodzi na to ,że kroi sie jakaś forma władzy koncernów nad żądami narodowymi.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: