Rząd zgromadził już miliony trumien. Szykują się na katastrofę o wymiarach apokaliptycznych


Kolejny artykuł na WP.pl o rzeczach, które do niedawna były tylko wyśmiewanymi „teoriami spiskowymi”, obozy koncentracyjne FEMA.

Setki tysięcy albo nawet miliony trumien zgromadziła do tej pory działająca w Stanach Zjednoczonych agencja rządowa. Wielu bacznych obserwatorów nie ma wątpliwości – Ameryka szykuje się na wielką katastrofę, której ofiary będą liczone w milionach. Dziś trudno wysondować, o jakie zagrożenie może chodzić, ale w świetle pojawiających się doniesień trudno o optymizm.

Stany Zjednoczone już dawno przestały być postrzegane jako oaza dla zwolenników wolności i swobód obywatelskich. To niebywałe, jak niewiele trzeba, by trafić tam za kratki. Postrach wśród zwykłych Amerykanów sieją też działające w Stanach Zjednoczonych organizacje i agencje rządowe, których profil nie zawsze jest do końca jasny dla zwykłych mieszkańców. Do podmiotów takich należy z pewnością FEMA (skrót od: Federal Emergency Management Agency – Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego).

Wokół agencji FEMA, która w teorii zajmuje się koordynacją działań na wypadek wielkich katastrof czy zapobieganiem klęskom, narosło przez lata wiele teorii spiskowych. Powołana jeszcze w czasach prezydentury Jimmy’ego Cartera komórka coraz częściej sprawia, że na plecach zwykłych Amerykanów pojawiają się ciarki.

Najwięcej emocji pojawia się wokół trumien, które już od dawna gromadzone są przez FEMA. Ich liczba musi niepokoić. Wiele wskazuje na to, że w ciągu ostatnich kilku lat wokół obiektów należących do FEMA udało się zgromadzić setki tysięcy, jeśli nie miliony plastikowych trumien. W internecie nie brakuje materiałów filmowych prezentujących te przedmioty.

Co ciekawe, plastikowe pojemniki są w stanie pomieścić nie jedną, ale nawet kilka osób. Znajdujące się na nich napisy nie pozostawiają wątpliwości, jakie jest ich prawdziwe przeznaczenie. Jak poinformował jeden z internautów, można znaleźć na nich etykiety, z których wynika, że są to wkłady do trumien. Pojawia się tylko jedno pytanie, w jaki sposób mogą pełnić funkcję wkładów, skoro standardowa trumna jest od nich znacznie mniejsza.

Jedna z osób, która zajmuje się badaniem sprawy należących do FEMA trumien poinformowała ostatnio, że widziała, jak kolejny duży transport plastikowych wkładów zmierzał w stronę jednej z baz należących do agencji. Po co to wszystko?

„Kongres Stanów Zjednoczonych przegłosował ustawę, która nakazuje Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego przygotować plan działania na moment, w którym dojdzie do masowej zagłady ludności, a także sytuacji, w której domy pogrzebowe, cmentarze i kostnice będą przeciążone w wyniku aktu terroru, klęski żywiołowej lub innej sytuacji kryzysowej” – powiedział Alex Jones, filmowiec, dziennikarz oraz zwolennik teorii spiskowych.

W kontekście składowiska trumien, jak bumerang powraca też temat potencjalnych obozów koncentracyjnych, które mają działać na terytorium Stanów Zjednoczonych. Wiele osób wskazuje, że na terytorium USA mogą znajdować się placówki, w których przetrzymywani są amerykańscy obywatele. Zwracają one uwagę właśnie na fakt, że nieopodal Atlanty, w pobliżu jednej z głównych dróg, znajduje się składowisko plastikowych trumien, które należą do Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego – komórce podlegającej Departamentowi Bezpieczeństwa Krajowego.

Zgodnie z teorią spiskową, agencja ma być odpowiedzialna również za budowę obozów koncentracyjnych, do których trafiać mają obywatele po ewentualnym ogłoszeniu stanu wojennego. Taki stan wyjątkowy miałby zostać wprowadzony w razie destabilizacji sytuacji w kraju, wywołanej np. przez krach na giełdzie i zaostrzenie się kryzysu finansowego.

Nie tylko informacje na temat stale zwiększającej się liczby trumien, które gromadzi Ameryka, muszą budzić niepokój. Równie złowieszcze wydają się doniesienia na temat kolejnych rządowych akcji. Niedawno Departament Bezpieczeństwa Krajowego Stanów Zjednoczonych wydał komunikat, w którym przestrzegał obywateli przed inwazją żywych trupów. „Zombie nadchodzą” – można było przeczytać w wydanym przez agencję oświadczeniu. Wiadomo przecież jednak, że nie chodzi tak naprawdę o niebezpieczeństwo inwazji istot rodem z filmu „Noc żywych trupów”. W założeniu, projekt, poprzez przystępną formę, ma przygotować ludzi na sytuacje, w których konfrontowani są oni ze skutkami klęsk żywiołowych oraz w sytuacjach kryzysowych

„Jeśli jesteście gotowi na atak zombie, te same rozwiązania pomogą wam w przypadku huraganów, pandemii, trzęsień ziemi i ataków terrorystycznych” – można było przeczytać w opublikowanym po raz kolejny w ostatnich latach instruktażu.

W połowie ubiegłego roku także na jednej z oficjalnych stron należących do CDC (działające w USA Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób) pojawiły się bardzo dziwne instrukcje dla obywateli. Wytyczne te miały pomóc w sprawnej ucieczce i jak najszybszym zażegnaniu niebezpieczeństwa w sytuacji kryzysowej.

Dziś Amerykanie, mając na uwadze niestabilną sytuację polityczną na świecie, z dużą obawą spoglądają na podobne inicjatywy, obawiając się, że w ten sposób rząd próbuje przygotować ich na coś, o czym nie może powiedzieć wprost, by nie wywoływać paniki w społeczeństwie. Pojawiają się głosy na temat istniejącego, wzmożonego zagrożenia bronią biologiczną.

Warto nadmienić, że nie tylko przeprowadzane w ostatnim czasie regularnie akcje tego typu powodują przyśpieszone bicie serca u wielu Amerykanów. W niektórych regionach kraju wykonywane są obecnie testy, które mają sprawdzać skuteczność działania systemów wczesnego ostrzegania przed użyciem broni biologicznej. W najbliższym czasie próby takie mają zostać wykonane w tunelach kolei podziemnej w Bostonie. Ich inicjatorem będzie również Departament Bezpieczeństwa Krajowego.

Nieco kontrowersji zdążył już wywołać fakt, że w czasie sprawdzianu wykorzystane zostaną bakterie. Materiał ma zostać rozpylony na podziemnych stacjach w godzinach, kiedy metro jest nieczynne.

http://niewiarygodne.pl/

Komentarzy 12 to “Rząd zgromadził już miliony trumien. Szykują się na katastrofę o wymiarach apokaliptycznych”

 1. Jania Says:

  amerykańscy bolszewicy którzy wymordowali dziesiątki milionów Rosjan szykują czystki, mają listy patriotów do wymordowania, bolszewia bis…ale to im się nie uda patrioci amerykańscy wyłapią ich i wsadzą do FEMA

 2. druid Says:

  Zamordują Trumana i zrobi się rebelia domowa. Barah po hebrajsku znaczy spaść z wysoka a obama wielkie wzgórze coś wysokiego. Islam jest utożsamiany z bestią. Barack Obama(h)ussain. Barack Obama (bestia). „Jak nazywa się to wzgórze, gdzie składacie ofiary? To wzgórze Bama” -Biblia „I ujrzałem szatana spadającego jak błyskawica z nieba na tron świata” -Chrystus. Militarnie i ekonomicznie za tron świata, gwiazdę uznawane a przynajmniej sobie uzurpują USA. Obama to antychryst. Trump nie wygra żywy wyborów i się zacznie na dobre szatański plan zagłady dusz przez zniewolenie i wypaczenie człowieczeństwa.

  • Jania Says:

   Co ty bredisz, czegoś się naćpał? Jakiego Trumana…?

 3. Billy Says:

  Oni spodziewają się inwazji „obcych” czyli Pleyadan. Już Immanuel ostrzegał, że po dwakroć tysiąc lat przylecą legiony niebiańskich strażników. Jeden z nich był ojcem Immanuela /nie Jezusa/. Przeczytajcie Talmud Immanuela!!! Totalna manipulacja. Oni nie dlatego zaatakowali pierwsi islam, bo jakaś tam ropa czy gaz. Wszystko jest objaśnione w Talmudzie który został napisany przez… Judasza Iskariotę! /zdradził Juda Ihariot i to był kolejny trick faryzeuszy na tysiące lat aż do dziś…/

 4. Maciej Says:

  Możliwe, że kongres ma zamiar w ten sposób rozwiązać problem biedy i kryzysu. Zagazują i zabiologizują bidoków, bo kto jeździ metrem …. i będzie finał. Zostaną bogacze. Skoro rozwalili sobie WTC … to czemu nie mają wytruć ludzi. Amerykanie jak najbardziej są do tego zdolni. Niby próby, testy a z 40 mln wytną … i znowu będzie bogactwo … dla tych co zostali.

 5. mysle wiec jestem (wbrew pozorom jest to nieprawdziwe zdanie, eckhart tolle) Says:

  a po co trumny po apokalipsie? lub po wielkim CZYMŚ. przecież mogą zakopać te ciała do dołów. a że mogą być skażone biologicznie i zagrażać resztce ludzi która zostanie? to w takim razie rośliny i zwierzęta pozostałe po tym też musieliby pochować do trumien, bo na pewno po takiej „katastrofie o wymiarach apokaliptycznych” nie zostaną nieruszone.

 6. Dalia2012 Says:

  Amerykanie sami stwarzają dla siebie zagrożenie. Ciągle przeprowadzają eksperymenty . Aż doprowadzą swój kraj do całkowitej zagłady. Rząd USA ukrywa wiele tajemnic przed społeczeństwem. Nam się nawet w głowie nie mieści co niosą za sobą badania naukowe. Jeśli się to wymknie spod kontroli to faktycznie są marne szanse aby ludzie mogli się uratować.

  • Ewa Says:

   Pójdą wkrótce pod wodę, tak jak Atlandyda swego czasu…

 7. Leon Says:

  Może to nie chodzi o całą Amerykę a tylko o USA ? więc jak ktoś mieszka w Ameryce np. w Kanadzie może spać spokojnie.

 8. Anna Lukasz Says:

  Bulshit

  • balcerek Says:

   Ja nie mysle ze to bulshit. Jesli jestes i mieszkarz w Ameryce to radze bujaj sie z tamtad.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: