Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmicznych i wolnej energii


Poniższy tekst jest kopią oficjalnego zaproszenia do liderów waszych rządów za pośrednictwem ich ambasady w Belgii. Te maile zaczną opuszczać fundację i zostaną przekazane do każdego ambasadora w Belgii w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Będziemy publikować nazwę kraju i używany adres mailowy, dzięki czemu można śledzić postępy w odpowiedzi waszego rządu. Od teraz to do was należy widzieć, że konsekwencje tej technologii są rozumiane w waszym kraju.

Zaproszenie pokój na świecie i uwalnianie technologii.

Po spotkaniu Fundacji Keshe z ambasadorami świata zaproszonych do Brukseli w dniu 21 kwietnia 2012 roku, teraz nasze zaproszenie wysyłamy do narodów świata za pośrednictwem ich ambasadorów i ich liderów do udziału w spotkaniu w dniu 6 września 2012 w Centrum Fundacji Keshe w Ninove, w Belgii (lub w każdym innym miejscu jakim narody wybiorą)

Jak Szanowni Państwo mają świadomość, zaprosiliśmy przedstawicieli każdego kraju na pierwszą prezentację naszej technologii w dniu 21 kwietnia 2012. Ambasadorowie niektórych krajów uczestniczyli w tym spotkaniu, inni zdecydowali się zignorować zaproszenie z powodu nacisków innych krajów i postanowili nie uczestniczyć lub wycofała się w ostatniej chwili.

Z tym drugim zaproszeniem my bezpośrednio i jednoznacznie zapraszamy przywódców waszych narodów do powołania wykwalifikowanych osób, które mogą wziąć udział w nadchodzącym spotkaniu w Fundacji w dniu 6 września w imieniu swoich rządów.

Powody tego zaproszenia i spotkania są następujące:

W dniu 21 września 2012 Fundacja Keshe uwolni pierwszą część kosmicznych technologii i systemu grawitacyjnego i magnetycznego (Magravs), które rozwinęła, dla wszystkich naukowców na świecie jednocześnie, w celu powielania i produkcji. Od tego momentu, granice międzynarodowe przestaną mieć istotne znaczenie. To dlatego, ponieważ został zbudowany i oddany do publicznego użytku pierwszy taki system lotniczy, gdzie podróż z Teheranu do Nowego Jorku będzie trwała maksymalnie 10 minut.

Nowy system lotniczy pozwoli każdemu człowiekowi, aby odbył taką samą długość podróży w tym samym czasie i prawie bez kosztów z każdego punktu na tej planecie. Statek nie będzie wykrywalny dla dzisiejszej techniki radarowej.

Kryzys energetyczny zostanie rozwiązany za jednym zamachem, a raz wprowadzona technologia w praktyce spowoduje, że zniknie władza kontrolujących energię, a przez nich obecne struktury finansowe zastaną swoje ręce puste.

Niedobór wody na świecie będą rozpatrywane i rozwiązywane niezwłocznie po przedstawieniu tej technologii do publicznej wiadomości i wydaniu naszej energetycznej i kosmicznej technologii.

Jak to zrobiliśmy?

Przez ostatnie sześć lat używaliśmy międzynarodowego systemu patentowego, aby upewnić się, że każdy naród i główni naukowcy na całym świecie mają w posiadaniu kopię naszych patentów. (Prosimy o sprawdzenie patentu europejskiego i międzynarodowe serwery pod kątem liczby pobrań)

Zapobiegliśmy więc ewentualnym blokowaniom tej technologii przez jakąkolwiek osobę lub grupę i teraz większość narodów jest w posiadaniu naszych patentów na wytwarzanie energii, systemów medycznych i podróży kosmicznych.

W ten sposób metody stosowane w przeszłości, aby zapobiec międzynarodowemu rozwojowi zostały ominięte i teraz wszystkie narody mają taką samą okazję pracować razem, aby zobaczyć, że ta technologia została opracowana w sposób bezpieczny. Głównym punktem jest to, że nasza technologia ma być swobodnie dostępna dla każdego rządu na rzec wszystkich obywateli. Nasz system opracowaliśmy tak, że każdy naród może mieć dostęp do takiej ilości energii, wody i żywności jakiej potrzebuje, a także nowe metody opieki zdrowotnej i transportu, a wszystko to bardzo niskim kosztem.

Zgodnie ze statutem Fundacji Keshe wszystkie jej technologie są własnością narodów świata. Patenty są aktywami każdego człowieka na tej planecie i nie może być zgłoszone roszczenie przez żadną osobę lub organizację, czy też naród. Oznacza to, że wszystkie dochody generowane przez technologię należą do narodu, który z niego korzysta.

Wydamy listę krajów zaproszonych na spotkanie w dniu 6 września 2012 i pełne adresy mailowe, na które wysłaliśmy zaproszenia, więc będzie wiadomo, że wasz rząd o tym wie i koto będzie uczestniczył w tym spotkaniu.

Do tego czasu maile będą wysyłane do waszych ambasad a kopie będą zamieszczane na forum Fundacji oraz na stronie internetowej, dzięki czemu obywatele będą świadomi oferty, jaka została im przedstawiona. Wtedy będzie wiadomo wam jak jest reakcja na nie, jak i Fundacji i my będziemy zbierać nazwiska delegatów mianowanych, a wasi urzędnicy wiedzą gdzie i jak się spotkać.

Po tym spotkaniu, prezentacja w dniu 21 września 2012 będzie pierwszym krokiem w programie nauczania w Fundacji Keshe aby dzielić się wiedzą i umieścić ją w ręce ludzi na całym świecie. Kiedy te nowe technologie i ich zalety będą znane opinii publicznej, przywódcy każdego narodu będą musieli zdecydować, jak mają zamiar realizować wdrożenia ich dla dobra wszystkich.

W tym momencie pojawią się dwie opcje: albo będziemy działać razem, aby zmieniać życie na lepsze każdego na ziemi poprzez prawidłowe wzorce postępowania, albo zaawansowane narody świata zobaczą w bliskiej przyszłości napływ imigrantów w dziesiątkach tysięcy uciekających do wielkich miast.

Jesteśmy gotowi przedstawić technologię waszym przedstawicielom w każdym otoczeniu, aby mogli zrozumieć jego znaczenie i jakie zmiany przyniesie. Od teraz możemy się upewnić, że żadne dziecko lub dorosły nie umrze z pragnienia czy głodu i że żaden naród nie zostanie zaatakowany przez inny, ponieważ potencjalne militarne zastosowania nowej technologii są tak horrendalnie destrukcyjne, że nie będziemy mieć innego wyboru, jak przyjąć, że walka o zasoby planety jest już przeszłością.

Nie było w tym nic złego w ochronie majątku narodowego, ale teraz jako liderzy małych regionów Ziemi jesteście odpowiedzialni, aby zobaczyć, że jej zasoby są dostępne do podziału, a z pomocą naszych technologii wszyscy mają spełnione podstawowe potrzeby energii, wody, żywności i opieki zdrowotne.

Fundacja Keshe nie bierze pod uwagę kolor skóry, narodowość, religię czy przynależność polityczną, a tym samym nasze wezwanie wychodzi do każdego rządu do powołania zespołu naukowców, aby przyjść i zobaczyć nasze technologie na żywo. Następnie mogą zdecydować czy korzystać z nich czy też nie. Jeśli zignorujecie to zaproszenie, wasz naród wkrótce nie będzie mieć innego wyboru, jak iść śladem narodów, które zdecydowały się rozwijać. Apelujemy do waszych narodów, aby rozpoczęli proces współpracy jak najszybciej, ponieważ podczas, gdy ten system jest w pracy, granice, które oddzielają jeden kraj od drugiego, nie będą miały żadnego znaczenia.

Ustawiliśmy scenę na zmianę kursu dla ludzkości i w najbliższych miesiącach zobaczymy go. W niedalekiej przyszłości ludzie zdadzą sobie sprawę, że jesteśmy tutaj, aby służyć sobie nawzajem, a nie by mu służono, gdyż wszystkie zasoby będą dostępne dla wszystkich w tym samym czasie i tym samym stopniu.

MT Keshe

Założyciel i dyrektor opiekuńczy Stichting the Keshe Foundation

Źródło: http://www.keshefoundation.org/

Reklamy

Komentarzy 9 to “Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmicznych i wolnej energii”

 1. waga Says:

  Keshe opatentował wolną energię na różne sposoby i udostępnił ludzkości za darmo. Jest już jego polska strona http://www.keshe.pl

 2. Krecik Says:

  Kolejna ściema !! Uwalniają, uwalniają i … jakoś nie mogą uwolnić !! Same obietnice, na dobrą sprawę, nie poparte niczym konkretnym. Gdyby chcieli uwolnić, to by uwolnili. Proste, prawda ? Zastanówcie się nad jednym: Wszelkiego rodzaju Fundacje, są organizacjami , które obracają kasą i ZARABIAJĄ na tym !! Ja uważam, że ta fundacja, jest zwykłą ściemą, dającą nadzieje ludzkości na coś, czego oni nie mają. Bo przecież uwalniając energię, powoduje się zerwanie smyczy Systemu, na której jesteśmy od wieków !! Masz darmową energię, jesteś niezależny !! A na to, System nie zgodzi się, chociażby miał iść po trupach do celu… Także nie dajcie się omamiać, szukajcie opisów patentów Tesli i tą drogą trzeba iść !! A wtedy, jak odrzucimy schematy myślowe, które nam wpajano w szkołach i uczelniach, będziemy mieć darmową energię bez żadnej łaski szemranej Fundacji… 🙂

 3. DGP Says:

  Powiem wam w czym jest problem i dlaczego Kesh nie uwalnia tych technologi juz teraz. Gdyby poprostu to od tak ja uwolnil zaraz znalezli by sie ludzie ktorzy sa wstanie ja produkowac i wymysliliby cos zeby ograniczyc do niej dostep. Skonczylo by sie to tym ze moze nieliczni niezalezni produceci by dzies tam produkowali te generatory i pojazdy ale wiekszosc bylaby zmonopolizowana przez paru blokujacych dostep producentow. Kraje nadal kozystalyby z brudnej energi a zwykly obywatel nigdy by na tym nie skorzystal. Jedynym wyjsciem jest swiadome wdrorzenie tych technologi do masowej produkcji przez wiekszosc krajow swiata i udostepnienie jej w niewielkiej cenie dla kazdego. Cena jest tu tez waznym czynnikiem. Obecnie Kesh udostepnil plazmowe generatory jako swoisty test ale ich koszt to 5000 euro od sztuki. Dla obywatela uni lub stanow jest to cena jak najbardziej osiagalna ale dla mieszkancow afryki lub tak zwanaego trzeciego swiata sa to nie pieniadze ktore pozostaja w sferze marzen. Czyli taka cena blokuje ta technologie jako ogolnie dostepna. Podsumowujac, samo uwolnienie technologi w obecnej sytuacji ekonomiczno-politycznej niewiele da. Skorzysta tylko niewielka grupa szczesliwcow ale ogolna sytuacja na naszej planecie sie nie zmieni.

 4. hit Says:

  to ja sie zglaszam na ochotnika na przelot tym nowym pojazdem (?). Gdzie mam przyjechac i kiedy ?

 5. Robin Says:

  Jest 24 września, żadnych wieści jak dotąd.

  • ***** Says:

   Większość ludzi jest nie ufna i nie ma się czemu dziwić. Takie czasy nastały i one powodują różne emocje w człowieku.Myślę ,że każdy z nas znalazł się chć raz w takiej sytuacji , gdzie powiedział do siebie -Mam już tego dość! Gdyby było można coś zmienić, żeby żyło się lepiej- bezpieczniej, nie martwiąc się .Ta technologia o której przeczytałam – ogólno dostępna i co najważniejsza tania.Naprawdę ułatwiłaby życie.Tylu ludzi cierpi z pwodu chorób, umierają z braku odpowiedniego lekarstwa, czy nawet z braku pomocy medycznej.Braku wody pitnej. Mogłabym wymieniać różne powody.Bardzo, ale to bardzo ucieszyłabym się, gdyby ta technologia została wdrożona w życie.Tym bardziej, że jest to możliwe.Myślę ,że przeciwni będą tylko ci, którzy na tym coś stracą.Ci, dla których liczy się dobro jednostki, a nie ogółu.Może to jest właśnie ten moment , gdzie powinniśmy się zatrzymać i zapytać samego siebie, czego tak naprawdę się pragnie…….

 6. DGP Says:

  Oby to byla prawda. ygoooglowalem pare artykolow i wszystko wydaje sie byc prawdziwe. Mimo to Obama probuje blokowac wypuszczenie tej technologii ze wzgledu ze moze ona kmpletnie zablokowac jakakolwiek komunikacje na duzym terenie. Jest to bezposrednia przyczyna przeznaczenia tej technologi stworzronej do blokowania promieniowania kosicznego podczas podrozy miedzygwiezdnych. Jesli nawet w polowie jest to prawda to jest to epokowe wydarzenie i albo sie dogadamy albo bedzie nastepna wojna swiatowa nastawiona na kmpletny podboj i zniewolenie ludzkosci. Rozsylajcie to gdzie tylko mozecie linki z google cokolwiek niech ludzie wiedza co sie dzieje.

 7. Sloma Says:

  No to módlmy się i trzymajmy kciuki za to żeby to była prawda,a nasi przedstawiciele polityczni oby zaczeli myśleć!!! No i oczywiście skorzystali z tej szansy.Pozdrawiam.

 8. Jarek Kefir Says:

  Pomóżcie eksmitowanym rodzinom i brutalnym komornikom !!

  Uwaga komornik Pardus brutalnie łamie prawo!

  Komornik Aleksander Pardus specjalizuje się w łamaniu prawa. W ostatnim czasie wyeksmitował dwie rodziny, pomimo, że sąd zawiesił eksmisje. Proszę o pisanie do Warszawskiej Izby Komorniczej e-mali i telefonowanie w tej sprawie, jak również do Kancelarii Pana komornika Pardusa. W najbliższy piątek zapowiedział wyeksmitowanie rodziny z małymi dziećmi, do noclegowni. Poniżej podaje namiary:

  Rada Izby Komorniczej
  w Warszawie
  Przewodniczący Rady Izby:
  Stefan Paweł Gintowt
  Biuro Rady:
  Aleje Jerozolimskie 133/62
  02-304 Warszawa
  telefon: +48 22 824 13 88
  telefon: +48 22 824 13 22
  email: izba.warszawska@komornik.pl

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM
  DLA WARSZAWY-MOKOTOWA W WARSZAWIE
  PARDUS ALEKSANDER
  UL. OKRĘŻNA 3A, 02-916 WARSZAWA
  TEL.: 22 8425353
  EMAIL: warszawa.pardus@komornik.pl


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: