Setki trupów na budowie warszawskiego metra


Podczas budowy warszawskiego metra robotnicy codziennie odkrywają ludzkie szkielety i ludzkie szczątki w różnych fazach rozkładu. Ilość zwłok można szacować w setkach, nikt nie prowadzi dokładnej statystyki. Informacje te potwierdza pracownik nadzoru budowy pragnący zachować anonimowość. O znaleziskach tych nie są powiadamiane służby archeologiczne, a kości i czaszki ładowane są wprost na ciężarówki i wywożone na składowisko śmieci. Robotnikom nakazano całą sprawę utrzymywać w tajemnicy pod rygorem zwolnienia dyscyplinarnego. Np. bardzo płytko zaledwie pod warstwą asfaltu znaleziono kilka doskonale zachowanych zwłok, których wygląd świadczył na pochodzenie znacznie późniejsze niż druga wojna światowa.

Równocześnie dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie nagłaśnia się sprawę tajemniczej kwatery na warszawskich Powązkach. Co się takiego stało, że prace te rozpoczęto właśnie teraz? Przypadek? Wątpię

http://grabie.salon24.pl

Reklamy

Komentarze 4 to “Setki trupów na budowie warszawskiego metra”

 1. Beer Says:

  Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. W Polsce zawsze „wypadkowość” była duża. Jednak profanacja szczątków ludzkich jest wysoce naganna. Metodyka postępowania Donaldów przypomina mi tą stosowaną przez GRU NKWD. Oni też wywozili części ciał na smietniki. Jakaż dziwna zbieżność?!. No przecież, czego tu się dziwić – obecnie rządza „historycy” i czytali jak to się robi.
  Narodzie przebudź się, co z Tobą czynią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

  • Andrzej Says:

   Masz racje

 2. Jarek Kefir Says:

  PROSZĘ WSZYSTKICH PATRIOTÓW O PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI – CHODZI O BEZCZESZCZENIE SZCZĄTKÓW POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH. TO NADAJE SIĘ DO PROKURATURY!!!

  Rozsyłajcie poniższy tekst wszędzie, profanowanie ludzkich szczątków jest zbrodnią zakazaną przez prawo krajowe i międzynarodowe! Mamy szansę skompromitować władze III RP, z Hanką bufetową na czele.
  Na dole macie ikonę Facebooka – rozpowszechniajcie ten tekst przez ten portal na różnych profilach, grupach, stronach. Piszcie także maile do organizacji patriotycznych, kombatanckich, politycznych, do IPNu itp.

  cyt. “Podczas budowy warszawskiego metra robotnicy codziennie odkrywają ludzkie szkielety i ludzkie szczątki w różnych fazach rozkładu. Ilość zwłok można szacować w setkach, nikt nie prowadzi dokładnej statystyki. Informacje te potwierdza pracownik nadzoru budowy pragnący zachować anonimowość. O znaleziskach tych nie są powiadamiane służby archeologiczne, a kości i czaszki ładowane są wprost na ciężarówki i wywożone na składowisko śmieci. Robotnikom nakazano całą sprawę utrzymywać w tajemnicy pod rygorem zwolnienia dyscyplinarnego. Np. bardzo płytko zaledwie pod warstwą asfaltu znaleziono kilka doskonale zachowanych zwłok, których wygląd świadczył na pochodzenie znacznie późniejsze niż druga wojna światowa.
  Równocześnie dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie nagłaśnia się sprawę tajemniczej kwatery na warszawskich Powązkach. Co się takiego stało, że prace te rozpoczęto właśnie teraz? Przypadek? Wątpię”

  źródło:
  http://grabie.salon24.pl/441894,setki-trupow-na-budowie-warszawskiego-metra

  Głosujcie też na poniższy demotywator o tej samej treści klikając zielony przycisk “mocne” – nie trzeba mieć tam konta, by głosować:

  http://demotywatory.pl/3902059/Po-Wojnie-przesladowani-osmieszani-przez-propagande

  —————————

  GŁOSUJCIE W LINKU PONIŻEJ, KLIKAJĄC PRZYCISK Z NAPISEM „PROMUJ” – WTEDY WIĘCEJ OSÓB PRZECZYTA TEN TEKST! DZIĘKUJĘ! 😀

  http://www.liiil.pl/1345693632/Kosci-Powstancow-na-smietniku-.htm

  i tu:

  http://www.liiil.pl/1345694447/Zbronie-wladz-Warszawy-To-niewiarygodne.htm

 3. vionna Says:

  Nieprawdopodobna sprawa ,nie powinno ujsc to na sucho.
  Podejrzewam ze cala Warszawa jest uslana trupami a te znaleziska sa ukrywane gdyz inaczej groziloby zamknieciem budowy metra na dlugi czas. Wtedy prace budowlane przesunelyby sie o dlugie lata.
  Kiedys zaslyszalam pewna historie straszna i dziwna na temat budowy dworca centralnego w Warszawie .Podobno bydowany byl wlasnie na trupach ,ze niektorzy przy tej budowie tracili tam swoje zycie .Historie slyszalam jako dziecko .Byc moze pracowali tam wiezniowie i nikt sie z nimi nie liczyl?
  Ciekawe cza ktos slyszal cos na temat tej budowy?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: