Ustawa o szczepieniach może być najgorsza ze wszystkich


Jak można nie dostrzegać zagrożenia czy podstępu, jeżeli ni z gruszki ni z pietruszki, Sejm pilnie zajmuje się sprawą szczepień, gdy jest wiele ważniejszych tematów, gdy Państwo upada!

przymusowe szczepienia
Autor: AlicjaS, wpisał dnia 28.07.2012r.
Foto:sxc.hu

Sprawa szczepień to nie jest coś do zlekceważenia. Jest to nie do zaakceptowania. Na nieszczęście PiS za tym głosował. Dziwię się tylko dlaczego zagłosował za totalitarnym rozwiązaniem. Czy już nie mamy partii, która będzie broniła wolności człowieka? Protestujemy przeciw PO-wcom zdrajcom, ale jeżeli PiS przykłada rękę do totalitaryzmu, to też musimy protestować.
Przymus szczepień odbiera nam wolność decydowania o sobie i swoim zdrowiu. W tym wypadku mamy do czynienia z czymś o wiele groźniejszym. Przeciwnicy tej samoobrony przed państwowym totalitaryzmem nazywają to, dla ośmieszenia, mianem spiskowej teorii dziejów. W tym szaleństwie jest metoda, by zdezawuować ludzi, którzy ostrzegają przed nadchodzącymi zagrożeniami.
Jak można nie dostrzegać zagrożenia czy podstępu, jeżeli ni z gruszki ni z pietruszki Sejm pilnie zajmuje się sprawą szczepień, gdy jest wiele ważniejszych tematów, gdy Państwo upada!

Teraz trochę szerszego spojrzenia na wiążące się z tym sprawy, które w ostatnim czasie miały lub mają miejsce.
Poczynając od zagrożeń dla wolności, system ACTA – dla naszego dobra – niby w obronie praw autorskich, przeciw piratom itp., ale następne są bardziej zatrważające.
System INDECT, na który Unia pilnie łoży pieniądze, to system mający na celu bezprecedensową, całkowitą inwigilację wszystkich ludzi. Przede wszystkim w miastach, gdzie łatwiej ich namierzać,
też dla naszego dobra, pod hasłem obrony przed terroryzmem i innymi zagrożeniami. W Polsce już się nad tym pracuje.

No i niedawno przyjęta ustawa „O zagospodarowaniu przestrzennym Polski”, zrobiona według dyrektyw unijnych. Ma ona na celu ściągnięcie ludzi do miast, przy zwiększonych dotacjach dla aglomeracji miejskich i jednoczesnym obcinaniu dotacji dla ośrodków wiejskich. Chodzi o to, by ludzie sami uciekali do miast, a tam co? Tam już będzie czekał efekt realizacji programu INDECT.
Czy to takie trudne, żeby dostrzec te związki? Czy PiS tego nie widzi? Wszystkie te ustawy pasują jak układanka puzli.

Przecież w gabinetach unijnych nie tylko siedzą sami idioci, choć takich nie brakuje.
Tam siedzą też specjaliści od sterowania społeczeństwami. Przy rozpadającej się Unii, coraz większym bezrobociu już w niektórych krajach, trzeba się liczyć z niepokojami społecznymi. Do nas też to dotrze, szczególnie wtedy, jak przynajmniej część lemingów zobaczy, że ten raj zielonej wyspy to wielka ściema i bagno. I też można się spodziewać protestów, a może zamieszek.
Lekarstwem na te przyszłe dolegliwości dyktatur będzie co? Ano masowe szczepienia na wymyślone epidemie.
Tylko co będziemy mieli w tych szczepionkach, to już tajemnica rządzącej dyktatury.

Jednym się da szczepionki na wyciszenie emocji, a drugim, zbyt niebezpiecznym dla władzy, szczepionki na wyciszenie wieczne. Takimi szcepionkami można wysyłać ludzi na drugi świat, a to na zawał, a to jakaś dziwna grypa, itd. Nie od razu, z odroczonym wyrokiem, miesiąc, może więcej ? Trzeba wziąć pod uwagę jeszcze inny aspekt. Przy obecnej technologii, można w tych szczepionkach wszczepić ludziom mikroczipy, niewidoczne gołym okiem, bo na czipowanie społeczeństwa mogłyby się buntować, a na szczepienie mniej.

Szczepionki produkują tylko niektóre konsorcja farmaceutyczne. Żeby było ciekawiej, część z nich ma długoletnią „historię”, a niektóre niemieckie produkujące CYKLON B do Auschwitz, produkują do dziś, między innymi te szczepionki. Żeby jeszcze było ciekawiej, te firmy są pod zarządem ludzi związanych z najwyższymi szczeblami masonerii, której celem jest drastyczne ograniczenie ludności, przejęcie władzy i stworzenie jednego rządu, najpierw europejskiego, a później światowego.
Te rzeczy są w internecie, tylko trzeba szukać. I nie jest to żadna spiskowa teoria dziejów. To się dzieje naprawdę, tu i teraz.
Te działania przeciw ludziom błyskawicznie przyspieszają. Zauważcie, że to wszystko o czym wspominam dzieje się raptem niecałe dwa lata.
Działań o takiej skali, takim tempie i w takim celu, pod hasłami walki z piractwem, terroryzmem itp. – ciągle dla waszego dobra, jeszcze nie było.
To przecież gołym okiem widać, że są to przygotowywania, co najmniej, do walki ze zbuntowanymi społeczeństwami, które zaczną się upominać o swoje prawa, ale może być za późno.
Tymi szczepionkami, oprócz wymienionych „zagrożeń”, można będzie od czasu do czasu „oczyścić zdrową tkankę społeczeństwa z elementów wywrotowych”, a przede wszystkim robić ogromną kasę dla korporacji farmaceutycznych – czytaj: masonerii.
Ta ustawa szczepieniowa, może być najgroźniejsza ze wszystkiego, z czym mamy obecnie do czynienia.

Dlatego uważam, że przeciw temu powinniśmy zorganizować akcję protestacyjną, oczywiście najlepiej w Warszawie. I to już na dniach.
Mottem może być mądra myśl, którą ktoś powiedział – „zło rośnie wtedy, jeżeli dobrzy ludzie na to pozwalają”.

Pozdrawiam
Bogdan Freytag
Poznański Klub Gazety Polskiej

Reklamy

Komentarze 2 to “Ustawa o szczepieniach może być najgorsza ze wszystkich”

  1. V Says:

    Bez szans, żeby mnie coś wszczepili. Wolę śmierć.

  2. mike Says:

    Zgadzam się. Protest i to nie tylko w Warszawie. Tyle, że o szczepionkach cisza w mediach (bo głównym reklamodawcą jest przemysł farmaceutyczny) – ludzie nie wierzą w to co mówimy o szczepionkach nawet jak im pokazuję ustawę na stronie sejmowej…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: