Szczepionki zawierają zmodyfikowane DNA – czy po zaszczepieniu będziemy więc własnością korporacji?


Wszystkie nowe szczepionki zawierają genetycznie zmodyfikowane DNA, co do którego prawa mają pewne korporacje. Po zaszczepieniu, będziemy więc własnością tych korporacji.
Sytuacja jest podobna do opatentowanych przez Monsanto nasion GMO. Społeczeństwo nie jest zupełnie informowane o tych kluczowych dla naszej przyszłości sprawach.
Prawo pandemiczne w USA zostało po raz pierwszy wprowadzone przez GW Busha, którego rodzina jest blisko związana z biznesem biotechnologicznym i farmaceutycznym. Jak wiadomo, brała też udział w wyniesieniu Hitlera do władzy. Prawo to zakłada, zresztą zgodnie z zaleceniami WHO, że w czasie pandemii możliwe będzie obejście prawa dotyczącego wolności osobistych: będzie można zmuszać ludzi do kwarantanny, przejmować prywatne budynki na szpitale, zmuszać lekarzy do darmowej pracy przy szczepieniach itd.
Obama podpisał ostatnio zarządzenie, które czyni amerykańskie prawo zgodnym z tymi międzynarodowymi „zasadami” (w Polsce potrzebna była zgoda Sejmu by zatwierdzić formalnie ludobójstwo na Polakach, które będzie dokonywane za pomocą szczepień).
WHO prowadzi ustawiczną kampanię sterylizującą ludność wielu krajów. Wobec Pakistanu stosuje się groźby za próby powstrzymania na terenie tego kraju szczepień na polio, które powodują liczne przypadki paraliżu. Rząd Pakistanu chce sprawdzenia tych szczepionek by były bezpieczne.

http://www.prisonplanet.com/

Komentarze 2 to “Szczepionki zawierają zmodyfikowane DNA – czy po zaszczepieniu będziemy więc własnością korporacji?”

  1. V Says:

    Skoro tak to i po zjedzeniu jabłka GMO też będziemy własnością korporacji=gadów.

    • Beer Says:

      Zgadzam się!!! Ale nie tylko zjedzenie jabłka czyni niewolnikiem. Obecnie takie działania i im podobne są na tyle bezczelne, że urasta to do poważnego problemu. Przerost działań zmierzających do zniewolenia człowieka przez człowieka w końcu musi wywołać ruchy wymiotne, czyli globalne niezadowolenie. Musi się to stać, kiedy jeszcze skrawki internetu są niezalezne. Tak skrawki. Polacy nie wiedzą, że ich internetowe wyczyny są śledzone (to etap rozwoju homo coś tam). W tuskolandzie dzieje się jak za komuny. Niech starsi opowiedzą jak było i jak jest. Bo pieniądz to nie wszystko! Nie liczy się jutro, ale istotne jest co będzie za miesiąc, dwa, rok 10,15 lat. JAKI LOS ZGOTUJECIE WASZYM DZIECIOM? Do jutra człowiek wytrzyma nawet bez wody, ale powyżej tygodnia już nie!!! Tak, dzisiaj i jutro macie pseudo wolność – bawicie się. A za miesiąc ktoś przyjdzie powie, że jesteście jego własnością. To przenośnie. Inteligentny zrozumie, a głupiec pozostanie dalej głupcem. I tak się to kręci – teraz równość dla wszystkich i parytety, bez względu na poziom intelektu. Póżniej już tylko robota i orka na sarmatę.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: