Pentagon przygotowuje miliony szczepionek na przyszłą grypę


Naukowcy DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency – Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych) opracowali metodę masowej produkcji aż 10 milionów szczepionek na grypę w ciągu miesiąca.

W oświadczeniu prasowym DARPA z zeszłego tygodnia stwierdzono, że wykonano wazny krok w walce z pandemią grypy, która mogła by kiedyś zdziesiątkować ludność globu. Razem z kompanią farmaceutyczną Medicago Inc., opracowano metodę produkcji szczepionek opartą na roślinach tytoniu.

Badania potwierdziły, że pojedyncza dawka szczepionki H1N1 VLP ze standardowym aluminiowym adjuwantem, spowodowała powstanie odpowiedniej ilości przeciwciał u zwierząt. Jednak dokładna dawka dla człowieka może być ustalona jedynie na podstawie badań klinicznych.

Dotychczasowa metoda produkcji szczepionek oparta była na jajach kurzych. W przypadku nagłej epidemii, nowa metoda oparta na tytoniu będzie jednak o wiele szybsza.

Dyrektor projektu DARPA, dr Alan Magill, twierdzi, że zaszczepienie podatnych populacji we wstępnej fazie pandemii, jest krytyczne dla jej powstrzymania.
Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że podczas przyszłej pandemii grypy, nawet połowa ludności globu może być zarażona, a dostęp do szczepionki może być wydłużony aż do 9 miesięcy. DARPA próbuje więc opracować antidotum, które mogło by być wytworzone w jak najkrótszym czasie. Nowa metoda pozwli na produkcję 10 milionów dawek szczepionki w ciągu 1 miesiąca.

Dyrektor wykonawczy Medigo, Andy Sheldon, twierdzi, że powodzenie pierwszych szybkich testów stawia jego firmę na czele tych, które mogą być wykorzystane jako pierwsi producenci w przypadku wybuchu pandemii.
Badania Medigo były prowadzone w ośrodku o powierzchni ok. 10 tys m.kw. w Północnej Karolinie, który został wybudowany kosztem 21 milionów dolarów wspólnie z DARPA.
======================================================================

Komentarz Monitor-polski: Przypomnijmy czym się zajmuje DARPA.

Jak podaje Wikipedia, DARPA jest agencją militarną, opracowującą nowe technologie wojskowe. To właśnie z DARPA wyszły pierwsze sieci komputerowe, czy interfejs graficzny współczesnych komputerów.
DARPA nie jest jednak zwykłą agencją, ma np. dostęp do prywatnych telefonów czy informacji o wszystkich obywatelach USA (i nie tylko). W 2002 i 2003 roku dostarczyła np. informacji o wszystkich 5 milionach pasażerów firmie lotniczej Jet Blue Airlines, łącznie ze stanami ich kont bankowych.

Co gorsza, DARPA jest jedną z najważniejszych agencji biorących udział w produkcji uzbrojonych samolotów bezzałogowych (dronów), które niedługo mają być wypuszczane w wielotysięcznych seriach nie tylko w USA. Z przecieków wynika, że niedługo cały świat będzie kontrolowany setkami tysięcy tych dronów. Będą one w stanie zlikwidować każdego człowieka z taką precyzją, że nikt inny nie ucierpi.
Po to są potrzebne prawdopodobnie szczepionki. Aby móc ustalić lokalizację każdego człowieka, wszyscy muszą zostać zaczipowani. Przejęcie produkcji szczepionek przez taką agencję militarną jest jednoznaczne – jest to połączony projekt czipowania populacji ludzkiej i wypuszczenia setek tysięcy dronów na cały świat.
Co dalej? można tylko spekulować. Totalna kontrola oznacza bezkarność. Z totalną kontrolą można bezkarnie mordować całe narody, miliardy ludzi.

Szczepionki mogą być wykorzystane w jeszcze innym, pefidnym celu. W 2005 roku z Pentagonu wyciekło nagranie wideo z propozycją wykorzystania szczepionek do lobotomii, tzw. FunVax – zniszczenia u ludzi pewnych fragmentów mózgu, czy też genów tak, by np. nie mieli uczuć religijnych. DARPA jako agencja Pentagonu na pewno jest zaangażowana w tym projekcie.

Mamy więc do czynienia nie z produkcją szczepionek, ale broni biologicznej i podstępnego wykorzystania „pandemii” do zaszczepienia ludzi czipami. Inaczej nie moża wytłumaczyć próby zaszczepienia całej populacji globu. Epidemie nigdy nie obejmowały i nie będą obejmowały całej ludności globu.

Przypomnę co o DARPA napisał „Rabarbarek” w komentarzu z 2 lipca b.r.:
DARPA ściśle współpracuje z armia amerykańska i rządem. Wykonuje na ich zamówienia eksperymenty, badania, projekty, które potem wykorzystywane są przez armie , CDC lub inne ” organa państwowe”. Zajmuje się badaniami w dziedzinie biologii, medycyny , chemii , matematyki , a wszystko to utajnione . Co kryje się za drzwiami laboratoriów wiedza tylko wtajemniczeni. DARPA nie zajmuje się produkcja broni już znanej i wykorzystywanej dzisiaj przez USA na licznych polach walki . Ich działalność sprowadza się do innowacji , które maja powodować rewolucyjne zmiany w przemyśle militarnym i nie tylko. Kto na przykład wie, ze to właśnie DARPA powiązana była z pandemia grypy H1N1 w 2009 roku?
To tam w maju tego roku powstał pomysł na program Blue Angel. Program ten składał się z trzech części. Cały świat alarmowany był zagrożeniem grypowym , WHO podnosiło stopień zagrożenia , tłumy nieświadomych podstępu obywateli podwijały rękawy , wystawiając siebie i swoje dzieci na niebezpieczne szczepionki. Tymczasem w zaciszu laboratoriów DARPY , opracowywano plan działania , którym posłużyć się miał Departament Obrony w razie wybuchu pandemii.Tak , tak nie Departament Zdrowia , a Obrony. Co ciekawe mówi się w projekcie nie o naturalnych przyczynach pandemii , a o wirusie laboratoryjnym , wykonanym przez człowieka. Części składowe Projektu Blue Angel to:
PHD [ predicting Health and Disease] , czyli opracowana metoda stwierdzająca kto zachoruje , kto będzie zarażał i kto pozostanie zdrowy . Dokładność testu sięga 90 %[ czyli opracowano metodę , na podstawie , której można było sprawdzić kto nie przeżyje i kogo do specjalnych obozów skierować ??? ]AMP [ Accelerated Manufacture of Pharmaceuticals] program nastawiony na szybka produkcje szczepionek , które w razie zmiany konfiguracji wirusa , mogą być szybko dostosowane do nowych warunków. MIMICO powiązanie z AMP , sprawdzanie szczepionek. Program ten wciąż istnieje , plany wywołania paniki tez.

http://www.monitor-polski.pl

Reklamy

Komentarzy 5 to “Pentagon przygotowuje miliony szczepionek na przyszłą grypę”

 1. km Says:

  szczepionki to eutanazja

 2. Krzysiek Says:

  Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. Czy teraz już łapiecie czym w istocie będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”?

  Już w połowie lat 90-tych w środowiskach wojskowych i naukowych zaczęło roić się od plotek i spekulacji na temat dziwnej serii naukowych programów testowych. Jeden z tych programów nazywa się HAARP (o tym w szerzej w innym artykule), inny nazwano Projektem BLUE BEAM. Okazuje się, że rząd lub raczej „rząd cieni” – prawdziwi władcy tego świata – stworzyli broń, która nie tyle jest groźna dla ludzkiej fizyczności, ale stanowi zagrożenie dla ludzkiego umysłu. Projekt BLUE BEAM stanowi jeden z programów, który może mieć poważny wpływ na wartości moralne konkretnej osoby i na jej zdrowie psychiczne. Jedną z wielu możliwych zastosowań broni HAARP jest zdolność do projekcji obrazów w olbrzymiej skali na niebie, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że technika ta ma wykorzystywać sygnały, które mają bezpośredni wpływ na ludzki umysł w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły „zobaczyć” hologram! W ramach projektu BLUE BEAM możliwe ma być także przesyłanie dźwięku bezpośrednio do głowy człowieka, w procesie, w którym nasze uszy nie biorą udziału – dźwięk ma docierać bezpośrednio do mózgu w postaci impulsów elektrycznych. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę. Jednym słowem projekt ten sprawi, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie! I z całą pewnością ogromna większość z nich uwierzy w boski charakter tego „cudu”.

  Dla bardzo wielu przeciętnych zjadaczy chleba wspomnienie o podobnej skrytej działalności władz wydaje się kompletnie szalone i nierealne. Na tym właśnie to wszystko bazuje – „przecież oni by nie mogli zrobić takich okropności” – myśli wielu. Ano niestety mogą, robili, robią i będą robić coraz gorsze rzeczy. Dzięki projektowi BLUE BEAM wizja jednego światowego porządku stanie się bardzo realna, a oto właśnie iluminatom chodzi. Projekt BLUE BEAM ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii z jednym globalnym przywódcą. Jeden świat, jedna religia, jeden Bóg i jeden światowy rząd. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa, tak samo jak bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt BLUE BEAM jest tak ściśle trzymany w tajemnicy przed nami.

  ETAP 1 – Fałszywe Odkrycia i rewizja prawd religijnych

  Pierwszy z czterech kroków programu BLUE BEAM dotyczy rewolucji w obecnej wiedzy archeologicznej. Osiągnie się to poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie, w skutek czego nastąpią nowe odkrycia archeologiczne. Ukażą one wszystkim ludziom, że wszystkie doktryny religijne są oparte na zupełnie fałszywych tezach. Spreparowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu – zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych „dowodów” z przeszłości. Być może zostanie ‚odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‚znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych? A może nowe zapiski samego Chrystusa mówiące o zupełnie innych prawdach niż te, które znamy? Możliwości
  jest wiele.
  ETAP 2 – Wielkie Przedstawienie

  Krok drugi projektu BLUE BEAM już doszczętnie unicestwić obecne wartości religijne. Rozpocznie się gigantyczne „widowisko kosmiczne” z trójwymiarowymi optycznymi hologramami i dźwiękiem. Projekcja laserowa wielorakich obrazów obejmie dosłownie każdy zakątek świata w tym samym dokładnie czasie. Każdy otrzyma jednak nieco inny obraz, zgodnie z dominującą regionalną czy narodową kulturą – tak aby każdy zaakceptował to co widzi. Dźwięki – głos „Boga” rozlegać się będą w bezpośrednio w umysłach ludzi we wszystkich językach. Obecna technologia pozwala już na takie cuda. Obrazy zostaną przesłane przez satelity, które wezmą udział w projekcji, mającej miejsce na tzw. warstwie sodowej ziemskiej mezosfery, czyli około 90km nad ziemią. Warstwa sodowa (z ang. „Sodium Layer”) znajduje się w obrębie mezosfery i składa się z nie zjonizowanych atomów sodu. Grubość tej warstwy to około 5km. W procesie projekcji wezmą udział komputery, które skoordynują pracę satelitów. Holograficzne obrazy oparte będą na niemal identycznych sygnałach jak te wykorzystywane do produkcji obrazu lub hologramu o głębokiej perspektywie z wykorzystaniem fal akustycznych ELF, VLF i LF i zjawisk optycznych. Tak więc skutkiem tych wyreżyserowanych pokazów będzie ukazanie światu nowego „Chrystusa” – mesjasza, dla natychmiastowego wprowadzenia nowej światowej religii. Forma przekazów – szokująca i niezwykła, wobec niczego niespodziewającego się świata sprawi, że kłamstwo stanie się prawdą. Zakładam się o wszystko, że 90% ludzi padnie na kolana i w pierwszej fazie tych wydarzeń nie będzie nic podejrzewać. Może później z biegiem czasu ludzie pójdą po rozum do głowy – oby! Dlatego trzeba właśnie o tym wszystkich informować, by być przygotowanym i ustrzec się największego oszustwa w dziejach Ziemi. Będzie to naprawdę diabelsko przebiegła sztuczka mająca wmówić ludzkości wypełnianie się przepowiedni starożytnych kultur czy wierzeń o „ponownym przyjściu mesjasza” czy „apokalipsie”.

  ETAP 3 – Elektroniczna telepatia i sztuczne myśli

  Kolejny krok projektu BLUE BEAM to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka. Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency – skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. Badania przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.
  Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy: fale gamma (od 40 do 100Hz), fale beta (od 12 do 28Hz), fale alfa (od 8 do 13Hz), fale theta (od 4 do 7Hz) i fale delta (od 0,5 do 3Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy. Przykładowo fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Tak więc oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.
  Tak też w kolejnym etapie projektu BLUE BEAM każdy człowiek na Ziemi ma znaleźć się w zasięgu działania fal z zakresu ekstremalnie niskich częstotliwości, które wpłyną na jego myśli i działania. Fale zagłuszą nasze naturalne myśli i wykreują zupełnie nowe – sztuczne, które wpłyną na nasze zachowania i działania. Fale mają być emitowane za pośrednictwem satelitów z wykorzystaniem danych o niemalże każdym człowieku na ziemi, językach i dialektach. W tym etapie projektu BLUE BEAM znaczącą rolę odegrać może zestaw anten programu HAARP . Możliwe więc będzie to, że miliardy ludzi na całym świecie otrzyma przekaz – głos mesjasza, rozlegający się w ich umysłach. Głos, mogący przekazywać fanatykom religijnym instrukcje i rozkazy. Masową histerię i chaos jaki powstanie wówczas nie opiszą żadne słowa. Kontrola w obecnej postaci, czyli media, reklama, wpojone ideologie, religia itp. byłyby niczym wobec programu BLUE BEAM.
  KROK IV – niezwykłe manifestacje

  Następny etap dotyczy „cudownych” manifestacji, które powstaną przy użyciu środków elektronicznych. Plan zakłada wykorzystanie znanych powszechnie wizerunków przybyszy z obcej planety (szaraków?), a także ich „latających dysków”. Być może rozegra się dramat pod tytułem „na granicy inwazji obcych”, która ma dotknąć każde miasto na planecie. Ostatecznym celem byłoby zmuszenie narodów do zjednoczenia i demilitaryzacji pod egidą ONZ. Wykorzystany zostanie motyw walki sił dobra ze złem (szatanem), z finalną interwencją obcej cywilizacji, która zostanie odebrana jako boska interwencja mająca „uratować” ludzkość – czyżby więc na pomoc przybyli nam „przyjaźni” reptalianie? Ależ podstęp!. Ludzie uwierzą, że jedyną słuszną religią jest New Age a przybyłych obcych uznają za aniołów, a może nawet bogów. Ostatnim etapem projektu BLUE BEAM będzie wywołanie zjawisk supernaturalnych przy wykorzystaniu elektroniki dostępnej w każdym domu – zjawisk takich jak projekcje energetyczne, złe duchy, poltergeisty i tym podobne. Ma to doprowadzić ludzi do szaleństwa i masowej histerii. W tym stanie umysłu zawsze łatwiej jest ludźmi sterować i manipulować. Według zamysłu spiskowców Nowy Porządek Świata zostanie wówczas wprowadzony bezproblemowo.

  Najciekawszy rozdział – inwazja obcych

  Naświetlmy nieco szerzej wątek istot pozaziemskich w tym nadchodzącym dramacie. Od wielu lat po świecie krążą plotki o tajnych planach iluminatów mających zaprezentować światu niezwykły „reality show” pod tytułem „Inwazja niedobrych obcych”, która ma skonsolidować świat pod egidą rządu światowego. Członkowie Projektu Ujawnienie swoje oświadczenie w tej kwestii wydali, jeszcze przed 9/11. Według nich ogromna liczba obiektów wyglądających jak UFO są tak naprawdę tworzone w tajnych laboratoriach i pracowniach, w tzw. Czarnych Projektach po to, aby symulować pojawianie się obcych, w tym porwania i okaleczanie bydła. Ma to na celu wywołanie pierwotnego lęku przed życiem pozaziemskim. Zupełnie jak w filmie Dzień Niepodległości, albo też w Wojnie Światów – próba zjednoczenia ludzi przez wojnę, używając ET jako kozła ofiarnego. Dlatego w najbliższych latach musimy być bardzo czujni. Preparowanie fałszywych, przerażających spotkań z bezwzględnymi i morderczymi obcymi stworzy nowego, pozaziemskiego wroga, który spowoduje, że każdy przyjmie światowy rząd z otwartymi rękoma. Spójrzmy na ten cytat wypowiedziany 21 września 1987 roku podczas zgromadzenia Organizacji Narodów Zjednoczonych przez Ronalda Regana – 40 prezydenta Stanów Zjednoczonych, który uwidoczni wszystkim, że to nie tylko mrzonki:

  „W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata”
  Rok później, w Białym Domu, 5 maja 1988 roku, Ronald Reagan przemawiając do zgromadzenia reporterów wypowiedział te słowa:
  „Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz. siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?” – prywatny e-mail; lub: http://rationalwiki.org/wiki/Project_Blue_Beam

 3. Przem0l Says:

  Jakbym mógł dodać małe sprostowanie do komentarza Monitoru-polski:
  „Będą one w stanie zlikwidować każdego człowieka z taką precyzją, że nikt inny nie ucierpi.
  Po to są potrzebne prawdopodobnie szczepionki. Aby móc ustalić lokalizację każdego człowieka, wszyscy muszą zostać zaczipowani. Przejęcie produkcji szczepionek przez taką agencję militarną jest jednoznaczne – jest to połączony projekt czipowania populacji ludzkiej i wypuszczenia setek tysięcy dronów na cały świat.”
  Otóż nie o to chodzi w czipowaniu. Jak pewnie wiecie, czipy potrafią stymulować pracę organów wewnętrznych, tzn pobudzać je lub wyłączać. Wyłączenie czegokolwiek oznacza zgon w ciągu max paru godzin. Do tego nie potrzeba dronów, wystarczy wysłać informację do czipu. Po to jest RFID wraz z coraz większą ilością wielofunkcyjnych bramek i po to jest IPv6, żeby nie zabrakło adresów.
  Także o drony to bym się najmniej martwił.

 4. Ewa Says:

  http://forumdlazycia.wordpress.com/2012/07/30/wywiad-rabin-abe-finkelstein-o-zydowskiej-kontroli-swiata-to-moze-okazac-sie-najbardziej-wstrzasajaca-rzecza-o-jakiej-kiedykolwiek-slyszales-jesli-to-cie-

 5. J-23 Says:

  Jezeli Oni robia szczepionki i to kto stanowisko USA ARMII tzn.PENEGAN.To niema zadnej pandemii .Tylko poprostu chca wymordowac populacje ludzkosci ludzi i narodow.No pomyslmy na jaka swinska grype na jaka pandemie W dobie takiej techniki i medycyny Ktos Ci mowi ze musimy sie zaszczepic przeciwko grypie swinskiej.
  No dosc tego.Namy nie rzadza ludzie tylko potwory zbrodniarze .I ludzie nienormalni i tu niema co chowac glowy w
  piasek i udawac ze wszystko jest w porzadku.LUDZIE OBUDZIMY SIE PROSZE AMEN


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: