Fundacja Rockefellera przewiduje krwawy zamach terrorystyczny


Fundacja Rockefellera przewiduje krwawy zamach terrorystyczny w trakcie Olimpiady w Londynie

Media alternatywne na całym świecie aż kipią od wiadomości na temat tego, do czego ma dojść w trakcie nadchodzącej olimpiady w Londynie. Szykowany jest podobno jakiś spektakularny zamach i jak twierdzą niektórzy internauci jest na to wiele dowodów.

Jako jeden z dowodów, że coś faktycznie jest szykowane ma świadczyć, dziwny profetyczny raport, jaki sporządziły wspólnie Fundacja Rockefellera oraz organizacja Global Business Network, GBN. W dokumencie tym zatytułowanym „Scenariusze dla przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego”.

Generalnie obie organizacje przewidują kłopoty i wzrost zamordyzmu na świecie. Gospodarczo niestabilny świat często ulega nieoczekiwanym wstrząsom a to sprzyja wybuchom niezadowolenia.

Szczególnie ciekawie robi się w dalszej części raportu gdzie specjaliści snują taki oto scenariusz. Świat według nich jest już przygotowany do radzenia sobie z dużymi kataklizmami. Zaskakujący dzień 11 września, ogromne tsunami z 2004 czy też tragedia z Haiti z 2010 roku przygotowały nas mentalnie i psychicznie na kolejne tego typu nieprzyjemne wydarzenia.

Lata 2010 – 2020 są w tym raporcie nazywane dekadą zguby. Piszą chronologicznie wybiegając w bliżej nieokreśloną przyszłość. Eksplozja na olimpiadzie w Londynie w 2012 roku, która zabiła 13 tysięcy ludzi miała być wedłuf nich swego rodzaju cezurą, datą graniczną. Autorzy wspominają także o dużym trzęsieniu ziemi w Indonezji, które pochłonąć ma 40 tysięcy ofiar. Wspominają też o suszy w Chinach, która wywoła głód. Od razu pojawiły sie opinie, że można te kataklizmy wywołać z pomocą broni takich jak HAARP.

Niezależni blogerzy od razu skomentowali ten raport sugerując, że jest to w istocie scenariusz działania na drodze do radykalnych zmian na Ziemi. Według skryptu najpierw musi wystąpić skuteczna operacja Fałszywej Flagi, na przykład w trakcie zbliżającej się Olimpiady. Taka spektakularna operacja miałaby za cel osiągnięcie czegoś ważnego, może legitymizację ataku na Iran?

Gdy spojrzy się na aktualny poziom militaryzacji Londynu co potwierdza na przykład instalacja rakiet przeciwlotniczych w samym mieście to jasne staje się, że władze na coś się szykują. Może to być zwykła prewencja przed dużą imprezą, ale równie dobrze można to odczytywać, jako przygotowanie do realizacji jakiegoś zaplanowanego scenariusza, lub obawa przed jego realizacją.

http://www.examiner.com

Reklamy

Komentarzy 7 to “Fundacja Rockefellera przewiduje krwawy zamach terrorystyczny”

 1. mailing570 Says:

  Zycze ci Rockefeller gnoju żebyś się smażył w ogniu piekielnym po wsze czasy

 2. hit Says:

  no i pomylili sie. Nie bylo zadnego zamachu na szczescie…

 3. J-23 Says:

  Pytanie dlaczego establishment koscielny milczy w powyzszych sprawach.??Proste bo ida z nimi reka w reke.A wiec mamy sluchac :Kazimierza Nycza Dziwisza Pieronka Glodzia Glempa Peca Neca Michalika i innych /To sa wszyscy ksieza na uslugach Sanhedrynu zydowskiego(Loza Birth,nith).Przenigdy przenigdy….Sluchac ksiezy prostych biednych ktorzy sa spychani na margines Kosciola Katolickiego np.(ks.Piotr Natanek ks.Malkowski i inni).

  • J-23 Says:

   To sa wlasnie prawdziwi zbrodniarze tego swiata.Maja juz wszystko w swojych lapach a teraz sie powoli ujawniaja i sie chwala co to oni zrobili.Stalin Hitler Napoleon Polpot Pilsudzki itp.To byli ludzie od czarnej roboty.Wszystkiemu sa winni Bankierzy i wlasciciele wielkich korporacji finansowych.To oni robia wojny kryzysy i wszelkie zlo jake na swiecie sie dzieje.

 4. OKO Says:

  tO SZALŃCY , KRYMINALIŚCI I ICH MORDERCZY DIABOLICZNY PLAN ! sami doprowadzają przez sztuczne kryzysy , manipulacje , dysproporcje i mieszanie nacji , nedzę i ubustwo do wojny aby społeczeńswa utraciły narodowość i znienawidziły się miedzy sobą – człowiek przeciw człowiekowi co widać na codzień , pomagają im w tym przekupne media jak TVN , zdrajcy i szpiedzy jak np. Sikorski ,pod pretekstem terroryzmu bedą kontrolować garstkę ludzi tych co zostanie , w tym pomogą im technologie.
  W tvp ochoczo przekupni naukowcy różnej masci wmawiaja nam że musimy się przywyczaić i pogodzić z czipowaniem i niewolnictwem! ale mamy jeszcze Polacy świadomość i nie dajmy się tym chorym złym ludziom , apeluje do Was !!! obudzcie się i nie dajcie sie manipulować

 5. widz Says:

  Taaa, na euro tyż miało dupnąć i co…?

  • ja Says:

   nigdy nic nie wiadomo.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: