Żydowski Parlament Europejski


Nasza prasa tę nowość jakoś przemilczała, ale wcześniej czy później o tym usłyszymy: od tego miesiąca (luty 2012 – przypis WM) budynek Parlamentu Europejskiego (PE) w Brukseli mieści dwa parlamenty – zwykły PE i Żydowski Parlament Europejski (ŻPE). Uroczysta inauguracja miała miejsce półtora tygodnia temu (w połowie lutego 2012 r. – przypis WM). Wzięli w niej udział, oprócz deputowanych z 47 krajów Europy (w tym z Polski), przewodniczący największych organizacji żydowskich ze Stanów Zjednoczonych oraz m.in. szef komisji spraw zagranicznych PE Elmar Brok z Niemiec, który wyraził nadzieję na owocną współpracę ŻPE z PE.

Pomysłodawcą ŻPE był prezydent Izraela Szymon Peres, natomiast wybory przeprowadziła Żydowska Unia Europejska (organizacja starsza niż ŻPE). Jej przewodniczący Tomer Orni, poprzednio reprezentant izraelskiej Agencji Żydowskiej, poinformował, że demokratyczne wybory do ŻPE odbyły się przez Internet. 400 tysięcy europejskich Żydów wybrało ŻPE na wzór Knesetu – studwudziestoosobowy.

Głosowanie internetowe spowodowało, że do ŻPE niespodziewanie nominowano m.in. aktora Sachę Barona Cohena, piłkarza Davida Beckhama, reżysera Romana Polańskiego i innych, którzy nawet nie wiedzieli, że kandydują. Ich nominacje okazały się zresztą nieważne – kilku innych nominowanych, szczególnie narodowych parlamentarzystów i polityków, zrezygnowało. Program do głosowania nie miał możliwości sprawdzania obywatelstwa głosujących.

Belgijski deputowany Joel Rubinfeld wyjaśnił, że Parlament ma trzy główne cele: 1. walkę z antysemityzmem, 2. poparcie dla Izraela, 3.promocję i ochronę interesów i wartości żydowskich na szczeblu międzynarodowym. Do ŻPE weszły zasłużone osobistości społeczności żydowskiej z wielu krajów. Polskę reprezentuje przewodnicząca Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego Monika Krawczyk. Była rozmówczynią prezydenta Obamy w czasie jego ostatniego pobytu w Warszawie, dziękując mu za wszystko, co robi dla Izraela.

Od strony formalnej ŻPE ma status organizacji pozarządowej. Na Zachodzie też mówi się o nim niewiele. Komentarze w prasie żydowskiej i izraelskiej są bardzo pozytywne – „w Europie żyje ok. 3 i pół miliona Żydów i potrzebują oni aktywnej reprezentacji”. W Europie niektóry mają wątpliwości, czy nie przyczyni się to do powstania jakichś innych parlamentów europejskich, według kryteriów narodowo-religijnych. Na ogół jednak odbiera się to jako chęć dodatkowego wzmocnienia przez Izrael wpływów w Europie, szczególnie przed szykującym się bombardowaniem Iranu.

http://wolnemedia.net/

Reklamy

Komentarzy 7 to “Żydowski Parlament Europejski”

 1. HSZ Says:

  JA nie mam nic do jakiejkolwiek rasy,ale jeżeli oni zakamuflowani niszczą Polskę i jej gospodarkę to muszę powiedzieć DOŚĆ!!!W Polsce jest dużo ludzi ze zmienionymi nazwiskami,którzy dorwali się do władzy na grzbietach polskich robotników,okłamując ich do tej pory.Przejęli media ,które kłamią za nich.Dziennikarzyny mają wielkie kredyty, bo muszą mieszkać w olbrzymich departamentach to kłamią na rozkaz.

 2. Propolak21 Says:

  Zamachy terrorystyczne to specjalność światowej żydo-masonerii!!!

 3. Propolak21 Says:

  Ujawniać żydów i eliminować z życia!Nie wybierać do Parlamentu bo mamy Pejsaty Paplament!!!

 4. Jagoda Says:

  http://zenobiusz.wordpress.com/wydrukuj-rozdaj/

 5. Czeslaw Says:

  Autor tego artykulu popelnil gafe,poniewaz w samej tylko Polsce zyje ponad 4 mln.zydow.Sa oni bardzo zakonspirowani,maja polskie nazwiska.Jednak jest duzo takich zydow ktorzy maja niemieckie nazwiska jak:Zimermann,Wassermann,Dicman,Stolzman,Wilstein i wielu innych.

 6. Ubek Says:

  Moia odpowiedz jest WOJNA I SMIERC SYJONISTOM.

  • OKO Says:

   Żydowstwo rozlało się po świecie niczym zaraza najgorszego zmutowanego śmiercionośnego virusa , toczącego chorobę narodów niepodległych , ich zapędy do kontroli , tyranii , bezwzględności powinny być całkowicie wytępione !
   Jak to zaraza zaatakowała już prawie wszystkie władzie w każdym panstwie , to ich bracia okradaja narody , spekulują , manipulują , rujnują ekonomicznie i gospodarczo , śmieją się w oczy

   Piszę się dużo o tym że polacy są rasistami ale jakby się przyglądnąć Polacy na każdym kroku są poniżani , ośmieszani przez nacjonalistycznych żydów to jest za to zawsze przemilczane ,robią to ukratkiem…
   Przytocze tu słowa jednego z żydów ” Dobry żyd to taki który jest niewidoczny dla innych , zakonspirowany” niech ujawnią prawdziwe nazwiska z naszych stron politycznych a wtedy społeczeństwo się przekona kto Nas ciagnie na dno

   Tą niebezpieczną i szaloną nacje powinno się eksterminować raz na zawsze !!!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: