Sieć 118


Reklamy

Jedna odpowiedź to “Sieć 118”

 1. Jarek Kefir Says:

  http://kefir2010.wordpress.com/2012/07/24/zamordowany-przez-rezim-wieslach-wojciech-schmitt-dziennikarz-kontra-lokalne-uklady-i-ukladziki-iii-rp/

  “Głośno jest teraz na temat afery Taśmowej, 29 czerwca tego roku minął rok od śmierci Wiesława Wojciecha Schmita Redaktora Naczelnego Panoramy Gryfickiej. Wojtek w swojej gazecie opisywał układy i nadużycia lokalnej kliki i przez ostanie pół roku swojego życia nękany pomówieniami i sądem zmarł na zawał serca. W samym miesiące maju 2010 miał 8 rozpraw sądowych. W swoich artykułach opisywał min Starostę, który zatrudniał i zatrudnia na stanowiskach dyrektorskich żony takich ludzi jak Komendant Powiatowej Policji, Zastępca Szefa Prokuratury Rejonowej i tym samym zapewnił sobie parasol ochronny? Obejrzyj reportaż i sam oceń. Proszę wszystkich o zamieszczanie tego wpisu wraz z linkiem do reportażu na swoich tablicach, tylko akcja na szeroką skalę na facebooku może pomóc w upamiętnieniu dobrego imienia Wojtka.
  Wojtek walczył o zwykłych ludzi i poniósł najwyższą cenę „SWOJE ŻYCIE” teraz my walczmy o Wojtka proszę wszystkich o pomoc w nagłaśnianiu tego reportażu”

  Wszystkie osoby o dobrej woli proszę o głosowanie na dwa pierwsze demotywatory o Wojtku Schmittcie, w moim profilu:

  http://demotywatory.pl/user/trancemeditation/

  (tylko dwa pierwsze – jeden zawiera wbudowany film z you tube, drugi – długi tekst na białym tle)

  Głosujemy naciskając zielony przycisk “mocne” – jak będzie dużo głosów, trafią na stronę główną, którą oglądają miliony ludzi dziennie! Pozwoli to nagłośnić sprawę nepotyzmu, kumoterstwa i terroryzmu sądowego w Gryficach (i ogólnie lokalnej Polsce).


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: