Nowe przymusowe szczepionki


Wygląda na to, że nasi rządzący szykują nowe formy przymusu dla osób odmawiających szczepień. Tajemnicą poliszynela jest wpływ szczepionek na rozwój dzieci a zwłaszcza ich rola neurodegeneracyjna. Okazuje się, że nasze władze wiedzą lepiej co jest dobre dla nas i dla naszych dzieci. Poniżej znajduje się tekst jaki krąży po Internecie. Przytaczamy go bez dalszego komentarza.

Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.

Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie „decydował” Główny Inspektor Sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemiologicznym. Minister Zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki.
Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie Sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.

Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w Sejmie (odbyło się 15.06.2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=16&NrGlosowania=15

Cała treść debaty:

http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/7BEE578C6AAB0E76C12579DD004EA0D4/%24File/293.pdf

Krzysztof Walter

http://www.facebook.com/krzysztof.walter.9

Komentarzy 38 to “Nowe przymusowe szczepionki”

 1. J.Pikos Says:

  Babcia Jola – 2 letniej wnusi . Nie uciekajcie z Ojczyzny jak szczury z tonącego okrętu . W jedności siła .. Czas walczyć o Polskę , Biadolenie nic nie da. Pani Kopacz nie kupiła szczepionek p. grypie , gdyż internauci protestowali . Ja przed Swiętem Zmarłych w komentarzu wysłałam apel . Aby każdy lekarz nad grobem bliskich postanowił nie zabijać , zwłaszcza tych niewinnych istot . Jeśli każdy dołączy do tych , którzy chcą i mają odwagę nas bronić , POMÓŻCIE IM

  • J-23 Says:

   Bardzo dobrze Pan napisal panie Pikos.Tylko tchorze uciekaja.Zreszta gdzie tu uciekac .Ja z swojego kraju mamuciekac.Przepraszam ja tylko wyjechalem na czas okreslony .A teraz wrocilem.Polska to jest nasza Ojcowizna naszych prapszodkow dziadow i ojcow .Wiec wyjezdzajac robimy miejsce zachodniej szumowinie.
   Gdyz ludzie z cywilizacji zachodniej bardziej otumanieni niz my Polacy.Niedac sie szczepic.

 2. AQQ Says:

  26 lipca senat usa będzie głosował nad odebraniem prawa rodzicom do wyboru sposobu leczenia i nauki ich dzieci!
  ONZ będzie ojcem i matką dla Twojego dziecka!!!!

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=pl&twu=1&u=http://www.hslda.org/docs/news/2012/201207130.asp&usg=ALkJrhi0El7jdWpYzOizM8wOJmARi4hpIQ

  • AQQ Says:

   Dr.Krupa o niebezpieczenstwie szczepień.

  • magda Says:

   skandal niech wkońcu cały swiad wyleci w powietrze razem z rzadzacymi hienamii!!!!!!!!!!!!!!!!!!i toi z podatków z naszych pieniedzy na całym swiecie już mamy korupcje!!!!!!!!!

 3. David Says:

  Jesteśmy nadal w oligarchii magnackiej, lub nawet w systemie władzy starożytnego egiptu, tyle że bardziej utajonej i bardziej perfidnej. Coraz częściej się zastanawiam, czy jak Witkacy się zastrzelił przed dugą wojną światową, to czy jednak dobrze zrobił. Gmo, Acta, teraz te szczepionki, jeszcze chwila i w…………przam z tego sprzedajnego kraju. Niestety ja to wszystko widzę i również niestety mam wysoki stopień samoświadomości. Jakbym był głupkiem z parciem na kasę, byłoby mi dużo łatwiej i może nawet przyjemnie, a coraz bardziej rozumiem sukces „Matrix’a”. Póki co walczę.

  • mike Says:

   A jaki kraj nie jest „sprzedajny”? Gdzie zamierzasz uciekać?
   To jest mój i Twój kraj nasi przodkowie walczyli o jego wolność. A Ty chcesz uciekać? Tylko dlatego, że jakiś Tusk i jemu podobni nas sprzedają? A ja zostaje, bo tu jest mój dom i rodzina i będę walczył i nie poddam się byle pizdusiowi z komplesem władzy. To jest Nasz kraj ludzie, nie ich – oni swój sprzedali – nie są Polakami, tylko zdrajcami.

 4. madzia Says:

  czas spadać z tego chorego kraju

  • J-23 Says:

   To spadaj z tad i niewracaj do Polski.Jedz do Hameryki i um………sz w FEMA CUMP CONCETRIATIONS.
   W tedy zobaczysz co to jest zachod

  • roorr Says:

   J-23: naucz się pisać po polsku ; sam spadaj „z tad” – chyba stąd!!!

  • grot Says:

   Czytajac te komentarze odczuwam wrazenie ze obecnie w mlodym pokoleniu jest zaszczepiony :Defetyzm;
   A to niejest cechom prawdziwego Polaka..Gdzie chcesz uciekac no gdzie..Wszedzie jest to samo tylko w inny desen .Ale wszystko to samo??Spoleczenstwo mabyc bez wlasnosci i byc zachipowane.Czy to na zachodzie czy na wschodzie.Wiec uciekaj haaaa haa

 5. agusiaak Says:

  Odpowiadając na pytania jak mogą nas zmusić do szczepień – niestety mogą. Moja szwagierka z mężem postanowili nie szczepić swojego dziecka ze względu na możliwe powikłania po szczepieniach (on pracuje z dziećmi po porażeniu mózgowym spowodowanym szczepionkami). Podpisali oświadczenie, że nie będą szczepić dziecka, i że biorą za to wszelką odpowiedzialność. Po wieeelu pismach i odwołaniach (z pomocą prawnika) dostali zgodę na nie-szczepienie. Jednak od tego czasu minął rok. Pomimo zgody zostały nałożone na nich kary pieniężne, ciągle są nagabywani kolejnymi pismami, kolejnymi groźbami… W końcu postanowili zgodzić się na szczepienie – nagle pisma ustały a niezapłacone kary zostały wycofane. Owszem, mogliby dalej się kłócić i ciągnąć tę sprawę w nieskończoność – ale czy na pewno byliby na wygranej pozycji?

  • kam Says:

   Jedyna opcja to dać w łapę lekarzowi rodzinnemu w przychodni, że dziecko przeszło szczepienia.

 6. ja Says:

  otworzumysl.com <— Nie bądźmy bierni, działajmy! Zapraszam na stronę, gdzie zbieramy się, by ratować Polskę!

 7. natasza46 Says:

  Niby jak mnie zmuszą ,siłą przyprowadza do przychodni?

 8. mojajoga Says:

  Ale co ja mogę zrobić w tej sprawie? Może jest jakieś zbieranie głosów przeciwko? Wiecie coś?

 9. Komorowska Says:

  Nikt nas nie zmusi do szczepień czy nawet zaczipowań ,kto na tym się chce znowu wzbogacić napewno nie ten biedny tylko ten co na pieniadzach śpi.Jeszcze im mało tak głupiego Polaka zawsze można wykołować.

 10. pankartofel Says:

  ale kto przymusi stary lekarz grube panie z sanepidu bo wojsko i policja już nie będzie musiała przy tym uczestniczyć. A zresztą w takich instytucjach pracują stare pustaki wychowane za komuny i teraz dla których papierek jest najważniejszy. Po prostu na szczepienia zabieracie ze sobą ziemniaka którego szczepicie odhacza to komisja starych taboretów i ok a ziemniaka szczepionego zabieracie aby dojrzał by późnej oddać sanepidowi najlepiej rzutem parabolicznym w budynek sanepidu.

 11. teresa osada Says:

  Dlaczego jeszcze sie bawia w jakies ustawy Po co to komu. Przeciez my Polacy wiemy co nas czeka. A droga do usuniecia nas z mapy swiata juz nie dluga. Czy jeszcze bedziecie dalej oklaskiwac i przklaskiwac temu co z Wami robia!!! POLACY RATUJCIE SIEBIE I KRAJ!!!

 12. Patrycja Says:

  Ja w to nie wierzę zwyczajnie. Bo jeśli faktycznie tak jest…to spier***** z rodziną z tego kraju. :/

 13. anulka Says:

  To może oznaczać, że mnie i moje córki mogą zmusić do zaszczepienia się przeciw rakowi szyjki!!! Tylko myślę sobie jaka to niby zakaźna choroba wirusowa? Przecież nie przenosi się przez powietrze czy dotknięcie albo zwykły kontakt z chorą osoba? Czy w tym przypadku też mogą zmusić? A z przepisów wynika, że przymusu mogą użyć tylko w momencie ogłoszenia epidemii?

  • magda Says:

   nie pozwol ich zaszczepic to chory kraj ,ale nie poddawaj sie

 14. Oko Says:

  Jak to czytam to jest to podobna ustawa do „pact patriot” w USA , pisze tam że kto sie sprzeciwi zostanie zmuszony siłą lub zlikwidowany”

  Swoja drogą wczoraj cichcem był w Polsce , Henry Kessinger z NWO a klakierował mu zdrajca Sikorski … i tajemnicza szkoła ” liderów” z której maja w przyszłości być aktywowani nowi członkowie partyjni zapewne rezydenci Grupy NWO, pozwalam kopiować i umieszczać ten tekst jako strzeżenie

 15. manu Says:

  poproszę o linka potwierdzajacego że sejm podejmował te zmiany, chodzi o źródło ze stron sejmu lub ministerstwa

  • Aga Says:

   Przecież masz napisane- posiedzenie Sejmu 15.06.12 – sprawdź sobie na stronach Sejmu. Ja to zrobiłam, bo też nie wierzyłam, ale to niestety prawda- druk sejmowy nr 416

  • oliśka Says:

   Na stronie sejmu są zamieszczone wszystkie projekty zmian, również i te (o ile pamiętam druk nr. 293).

 16. polacy Says:

  a kto mnie przymusi wojsko które jest juz zacipowane sami niech się zaszczepią psychopaci zydomasoni i jnni czołowi ,mordercy tego świata nie słuzcie tym psycholą to zwykli maniacy okradający uczciwych ludzi forse niech sobie wsadzą w du……łobuzy i tak umrą i tak a klon to nie to samo pozdrawiam prawdziwych polaków

 17. zdrowa_starsza Says:

  Nie do wiary… Skandal! W ogóle się nie szczepię i co??? Będę przymuszona?

 18. Sabrina Says:

  Nie możemy na to pozwolić!!!!!

 19. margo1810 Says:

  a potem się okaże że jesteśmy wszyscy zaczipowani….

 20. jaras Says:

  dzieki Bogu mieszkam w UK i moja 3 tygodniowa coreczka nie bedzie miala ZADNYCH szczepien…

  • J-23 Says:

   Tak piekne miejsce Anglia.Idealne miejsce by zostac zachipowanym.Ludzie jacy wy naiwni.Za byle jakie pieniadze mozna was kupic..Polaku gdzie twoja godnosc gdzie twoj honor..Niewierzysz to zobaczysz i
   poczujesz to na swojej wlasnej skorze..

 21. jaras Says:

  to jest przegiecie poprostu..


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: