Dr Nancy Banks – o szczepieniach i medycynie


Dr Nancy Banks lekarz ginekologi i położnictwa mówi o niebezpieczeństwach szczepienia małych dzieci i medycynie. Krótki ale bardzo przejrzysty wywiad wyjaśniający całe sedno problemu od podstaw. Rozpowszechniajcie ten materiał.

Reklamy

Komentarze 3 to “Dr Nancy Banks – o szczepieniach i medycynie”

 1. Ania Says:

  Poinformuj panią pielęgniarkę o swojej decyzji i nie dyskutuj z nią. Poinformuje sanepid, ale może skończy się tylko na pogadance. Nie wszędzie są nakładane grzywny. Polecam forum http://szczepienia.org.pl/index.php

 2. ania Says:

  Mam drugą ważną wiadomość. Pochodzi stąd:
  http://www.primanatura.pl/piatek-20-01-2012-swiatowa-demonstracja-w-imie-wolnosci-wyboru/

  Piątek 20.01.2012 – światowy marsz przeciwko „szczepionkowej” cenzurze

  Obywatelska akcja w sprawie nie cenzurowania informacji o szczepionkach i wolności wyboru szczepień – 20 stycznia 2012

  Raphaël Sirjacobs oraz Béatrice Dupont- rodzice zmarłej Stacy (jej historia poniżej) apelują do całego świata o przyłączenie się w piątek, 20 stycznia 2012 do ich demonstracyjnego marszu w Brukseli. Oto treść ich apelu:

  „Organizujemy światowy marsz ku czci Stacy, Novy i innych ofiar szczepień na całym świecie. Apelujemy do wszystkich obywateli wszystkich krajów, aby wyszli na ulice miast, miasteczek i wsi: to musi się zmienić teraz! Pamiętajcie, aby zaprosić miejscowych dziennikarzy, media, ofiary i ich rodziców gotowych, do opowiedzenia swojej historii.

  Zróbcie plakaty, banery, tablice z hasłem: NIECENZUROWANA INFORMACJA O SZCZEPIONKACH, WOLNOŚĆ WYBORU! Będziemy szczęśliwi, jeśli wykorzystacie poniższe zdjęcie belgijskich bliźniaczek Stacy i Lesly.

  Międzynarodowe wiadomości ujawniły ostatnio, że 14 dzieci zostało zabitych w czasie prób klinicznych pewnych szczepionek w Argentynie, 10zmarło w Indiach, a wiele innych na całym świecie.

  Co gorsze: według relacji Washington Post z 4 stycznia 2012 roku 14 ofiar śmiertelnych z Argentyny znajdowało się w grupie kontrolnej, a jeśli to prawda, dowodzi to, że bezpieczne próby kliniczne ze szczepionkami są oszustwem, a w tzw. ?grupach kontrolnych? zamiast ?placebo? stosuje się toksyczne szczepionki. Ocena bezpieczeństwa szczepionek jest zatem tendencyjna a nasze dzieci są niczym więcej niż świnki morskie!

  Prosimy dołącz do nas 20 stycznia w czasie demonstracji na całym świecie!

  Organizatorzy w Belgii: Raphaël Sirjacobs & Béatrice Dupont, rodzice Stacy i Lesly

  Telefony komórkowe: 032/492983902 0032/498610088 0032/71438177 ″

  Historia Stacy

  Stacy Sirjacobs zmarła w październiku 2011 r. w wieku 2 miesięcy, tydzień po zaszczepieniu jej pierwszą złożoną szczepionką. Jej rodzice desperacko walczą o uzyskanie wyników z autopsji. Zgodnie z prawem obowiązującym w Belgii każda nagła śmierć dziecka poniżej 18-go miesiąca życia wymaga przeprowadzenia sekcji zwłok w celu zbadania przyczyny śmierci, chyba że jedno z rodziców sprzeciwia. Rodzice nie sprzeciwili się autopsji. Od października 2011 domagają się jej wyników bezskutecznie!

  Tutaj można podpisać się online pod petycją rodziców o udostępnienie wyników autopsji: petycja rodziców Stacy

  Stacy została zaszczepiona złożoną szczepionką mimo przeziębienia. Rodzice nie zostali poinformowani przez lekarza o skutkach ubocznych takiego szczepienia. Tydzień później dziecko z goraczką 39,9°C trafiło na ostry dyżur. Pierwsza diagnoza około godz. 16:00 brzmiała: wirusowe zapalenie przewodu pokarmowego (gastroenteritis ). Zbagatelizowano zagrożenie – nie uwzględniono możliwości ostrych powikłań poszczepiennych. Zwlekano z podaniem leków i wykonywaniem kolejnych badań diagnostycznych, aby obserwować rozwój choroby. W końcu dziecko przestało oddychać i przez trzy godziny prowadzono akcję resuscytacyjną. Ok. godz. 23:00 rodzice usłyszeli: ” Musicie być silni…” Stacy zmarła o 3:05 w wyniku sepsy (?). Co było jej powodem? Do dziś ukrywa się to przed rodzicami.

  Nic dziwnego, że dziś rodzice Stacy apelują o nie cenzurowanie informacji o szczepionkach. Dla nich marsz 20 stycznia będzie miał wymiar osobistej tragedii, jaka być może nie wydarzyłaby się, gdyby informacje o zagrożeniach szczepień były przekazywane rzetelnie nie tylko do rodziców, ale i lekarzy.

  Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/246380045433232/

 3. anulka Says:

  Właśnie dostałam wezwanie do zaszczepienia mojej dwu miesięcznej córki. Jak się dowiedziałam obecnie na liście szczepień „obowiązkowych” znalazła się szczepionka przeciw hib. Moja starsza córka nie była tym szczepiona i uważam to szczepienie za zbędne. Mało tego znam zbyt wiele złych opinii na temat występowania skutków ubocznych zwłaszcza szczepionką skojarzoną (bodajże 5 lub 6 w jednym). Nie chcę szczepić mojego dziecka tym gó…m. Ale oczywiście pani w przychodni poinformowała mnie o możliwości zmniejszenia cierpień dziecka (o jedno wkłucie mniej!) jeśli wykupię tą szczepionkę. (koszt około 150 zł)firmy oczywiście znanej gsk.. Proszę poradzcie co zrobić żeby uniknąć lub odwlec chociaż na początek. Wiem, że rodzice nieszczepiący mają problemy i bywają ciągani po sądach!!!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: