Niewidzialny szef PO – Dlaczego Globaliści chcą Tuska??? – ‚Koniec demokracji w RP’


Reklamy
Napisane w Polska. Tagi: , . 27 Komentarzy »

Komentarzy 27 to “Niewidzialny szef PO – Dlaczego Globaliści chcą Tuska??? – ‚Koniec demokracji w RP’”

 1. adonis Says:

  Czy wiesz do czego służą czarne msze, na których składają dzieci na ofiarę. Te dzieci nie idą na żadną ofiarę ani nie są wykorzystywane seksualnie, jak niektórzy twierdzą. Może czasem, ale nie przez prawdziwych globalistów tylko kiepskich pseudoszatanistów. Prawdziwi globaliści natomiast robią z nimi coś innego. Otóż ich głównym celem jest żyć wiecznie.
  Przecież mają wszystko. Cały świat do nich należy. Pokonali wszystkich oprócz śmierci.
  A teraz okazuje się, że już pokonali i śmierć. Są niesmiertelni. Jak to robią? Właśnie do tego używają dzieci.
  Wyobraź sobie, że w wypadku straciłeś rękę. Czy żyjesz nadal? Oczywiście tak. A teraz gdyby tą rękę wzięli od jakiegoś dawcy i Ci ją przyszyli to miałbyś ją nadal.
  A teraz wyobraź sobie, że w wypadku obcięło Ci głowę i wzięli ją od jakiegoś dawcy i ci przyszyli i że operacja by się udała, to czy żyłbyś dalej? Tak, ale czy byłbyś to ty, czy tamta osoba?
  I tu rodzi się najważniejsze pytanie: Gdzie, w którym miejscu Twojego ciała mieści się organ odpowiedzialny za twoje JA, za twoją świadomość? Którą część ciebie należało by ci amputować i przeszczepić do ciała innego człowieka, żeby razem z tym organem przeszczepić ciebie, twoją świadomość i osobowość.
  I właśnie globaliści to odkryli i już potrafią to robić. I dzieci, które porywają (ewentualnie hodują) używają do tego, żeby transferować do nich siebie, gdy stają się starzy.
  Czy wiesz, że Hitler (który był oddanym do adopcji synem Rockefellera) żyje do dzisiaj.

 2. Dziewczyna Says:

  A widzieliście film pt: „Doktryna szoku”? super!!

 3. Dziewczyna Says:

  Czytajcie też o genetyce żywieniowej czyli o GMO i koncernach a właściwie o kartelach farmaceutycznych. Polecam i pozdrawiam!

 4. Dziewczyna Says:

  Polecam wywiady z Aaronem Russo na YouTube – są niesamowite, wszystkim, którzy zechcą wiedzieć jeszcze więcej http://www.iluminaci.pl/masoneria – na samym dole znajdziecie linki do powiązanych tematów – jest sporo do czytania, ale otworzą wam się oczy na wszystko dookoła. Wrzucajcie do wyszukiwarek i YouTube wszystkie tematy jak edukacja dzieci a pranie mózgu, kontrola umysłu i tym podobne i czytajcie, posyłajcie znajomym rodzinie – bo wiedza to potęga. Po lekturze zobaczycie i zrozumiecie więcej. Pozdrawiam.

 5. CIekawyyy Says:

  Przecież od dawna wiadomo iż demokracja to taka debata garstki wilków z milionami baranów i owiec nad tym co będzie jedzone.
  Twórcy planów NWO są stuknięci i wątpliwe aby ich plany były możliwe do realizacji , napotykają wiele przeszkód , za największą uważam arsenały atomowe takich państw jak Rosja i Chiny. Niepoczytalnie chciwe banksterskie kanalie doskonale zdają sobie sprawę iż w takiej wojnie nie było by wygranych a sami nie przesiedzą nawet w najlepiej przygotowanych schronach tych 300 lat z rzędu, po za tym zasoby ludzkie czyli ich niewolnicy powymierali by na skutek skażenia. Taka sytuacja jest straszną wizją dla tych egocentrycznych pasożytniczych kanalii rasy ludzkiej na Ziemi.

 6. Vampirekh Says:

  troche nerwowy ton wypowiedzi ale … ja tam bardziej boje sie, ze rassija bedzie nas wyzwalac z pod okupacji unii jewropejskiej (juz rakiety na bialorusi montuja) niz jakiekos prezia UE (czy tam rzadu unijnego)

 7. Szpila Says:

  Nowy porządek świata, to nic nowego. Dziwne wpisy. Zacznijcie od mediów, żeby rozgłosić ten fakt. Jeżeli tłuszcza będzie głosować jak ostatnio, za bełta głosowali na PO – to będziemy mieli piekło. Popatrzcie na młodzież – przecież to w większości średniowieczne chłopstwo. Jak powie parę grypsów to myśli, że myśli i wie. Ale zdania poprawnie nie potrafi zbudować. Przykład był w TV. Przez takich będziemy wyrobnikami u Jankiela, Johna, czy Hansa. Buc będzie zawsze bucem.

 8. admin Says:

  witam wielkie dzięki dla właściciela strony tez myślałem taką założyć pozdrawiam

 9. werwer Says:

  to chyba dobrze że uczesniczy! bardzo dobrze

 10. Maciej Says:

  po Fuja ich wybijać,jak na ich miejsce przyjdą inni,najlepiej kupić dla całego rządu parę tu-154,krzyż na drogę i niech giną za ojczyznę patryjoci Chędorzeni

 11. Sly Says:

  QRWA ZADZEBANA W DUPĘ MAĆ co można zrobić?
  Jestem opozycjonistą NWO działam jak mogę ale te QRWY mają WŁADZĘ….
  pozbawić ich władzy? Powybijać?
  Jestem chrześcijaninem… nie zabijam ,ale APELUJĘ KTO NIE MA SUMIENIA NIECH POWYBIJA ICH
  W IMIĘ SPOKOJU I POKOJU

 12. Sly Says:

  No to jesteśmy w DUPIE… tak w skrócie.

 13. Maciej Says:

  Mam pytanie do was,
  Co my zwykli ludzie możemy uczynić aby postawić NwO?
  czy ktoś się odważy się zebrać ludzi i walczyć o naszą przyszłość?
  czy tylko będziecie pisać artykuły na internecie?
  siedzenie przed komputerem nic nie da,ruszmy dupska i weźmy się do roboty

 14. admax Says:

  możemy zaproponować panom z p.o.żeby nam wszczepili chipy rozpoznawcze,zwolennikom z modułem łechtania a przeciwnikom z ładunkiem wybuchowym zdalnie odpalanym,to głupi pomysł bo kto by na nich pracował.lepiej jest uzależnić ludzi od siebie na przykład dając im troche kasy na lichwiarski procent.czy wiecie że szwajcarzy wogóle nie kupują domów i mieszkań na kredyt ,tylko przez całe życie wynajmują je od państwa i deweloperów,żeby być niezależnym i w każdej chwili móc się gdzieś przenieść i żeby nie pracować całe życie na tą żydomasonerską hołotę szkoda mi tych ludzi którzy dali się wpędzić w zadłużenie na całe swoje życie,to pańswo im nie pomoże bo elity są głównymi sprawcami i pozwolili na taką ekspansję lichwiarzy zwanych bankierami i w niecny sposób zdradzili swoje społeczeństwa/dotyczy to tylko krajów byłego bloku socjalistycznego ,oprócz rosjii i białorusi/.podobno żydowstwo nie boi sie żadnej pracy,tylko dajcie im ludzi do roboty.czytam komentarze i widzę że ludzi którzy cokolwiek się orientują jest garstka ijest to wymiana poglądów w dość wąskim gronie.szkoda bo nie będzie szansy na żadne zmiany i musimy tkwić w tym gównie.

  • Sloma Says:

   Admax Przyjacielu.Pisanie i uświadamianie ludzi na takich forach jak to,to tylko część pracy jaką musimy wszyscy wykonać aby zmienić świat.Druga część to wyjście na ulice miast,niekoniecznie w ogarniającym demolowaniem duchu.Trzeba sobie zadać pytanie,ilu z nas ostatnio protestowało lub manifestowało.Musimy sami zrozumieć,że jeżeli nie weźmiemy spraw we własne ręce to nikt inny za nas tego nie zrobi.A jak zrobi,to czy nie będziemy mieli wyrzutów sumienia że na códzych plecach polepszyło się i nam.Musimy wszyscy się wspierać w tej prawdzie,pisząc,mówiąc,lub choćby śpiewając jeśli ktoś potrafi.Może wrewszcie ludzie się obudzą z letargu.Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie!

 15. vionna Says:

  Dobrze ze znow jestescie .
  Ciekawy ale przerazajacy ,dolujacy film.Moral jest taki ze i tak nic i nikt nie zdola powstrzymac tych szalencow.

  • andzia Says:

   Jacolo jeszcze jest? On się zawsze podpisywał w postach.

 16. ilum Says:

  co to za fragment filmu na końcu?

 17. Mosze Goldman Says:

  Dla niektórych to nic nowego, jednak film jest wartościowy. Ważne żeby pamiętać, że nasz los jest w naszych rękach. Proszę unikać paniki, trzeba zachować spokój umysłu i pomyśleć czy możemy coś zrobić, żeby naświetlić tą sytuację reszcie społeczeństwa? Wszystko wskazuje na to, że ludzie się obudzą z ręką w nocniku, gdy będzie już pozamiatane. Ja za nimi płakał nie będę.

  Doskonale rozumiem, jak trudno „złamać” swój program i zauważyć, że świat nie musi być taki jak nas uczono w szkołach, jak nam wmawiano i jak nam się wydawało. Tymczasem porozsyłam odnośnik do filmu ludziom, których może(albo i nie) to zainteresować, żeby nie mówili, że nic nie powiedziałem.
  Miłego dnia.

  • andzia Says:

   Ludzie obudzą się z ręką w nocniku, ale to całe zło dotknie nas wszystkich a pewne osoby nie przyjmują do wiadomości dosłownie NIC, tacy są zaślepieni… niestety. Też zamierzam wysłać komu trzeba. Polecam jeszcze podobne
   http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/162-powizania-globalistow-z-platform-obywatelsk.html

 18. ja Says:

  Kochani, nasze przebudzenie będzie bardzo bolesne bo okres uśpienia był bardzo długi, z krótką przerwą po 2 Wojnie. Zniewoleni poprzez wmawianie nam jacy mali i biedni jesteśmy bez pomocy państwa, farmacji, edukacji i wielu innych idiotyzmów bez których ludzkość żyłaby w wolności i swobodzie.Dlatego niewolnicy reagują bardzo nerwowo kiedy ktoś wykazuje jakieś cechy własnej woli i chęci samostanowienia i szybko sprowadzają go do swojego poziomu zniewolenia poprzez kredyty, brak wstępu na salony, zniszczenie mu zdrowia przez szczepienia i leki- czy ktoś czytał skład ,,leków” z apteki- aspartam, sacharoza, tlenek tytanu są w każdym ,,leku”- oni żywią się nędzą, biedą i łzami, to ich buduje i daje im moc dlatego na wszelkie sposoby wzbudzają te zjawiska i podtrzymują je bez nich zniknęliby razem ze swoimi rządami. Dlatego nigdy nie dopuszczą do poprawy bytu na ziemi.Łzy, nienawiść, rozpacz , nędza,żal są ich pożywką. NWO ponad wszystko, ponad nami i ponad światem.

 19. Bartłomiej Says:

  dlaczego w ostatnim czasie aktywność strony drastycznie spadła !?!? macie nowy adres ? czy może jest inny powód dla którego ten stan utrzymuje się tak długo ??

  pytam ponieważ jestem z wami praktycznie od początku i mnie to bardzo martwi …

  a tak nawiasem pisząc , dziwna rzecz się stała , po założeniu swojej strony i kanału YouTube miałem ogromne problemy ! , wszystkie , dosłownie wszystkie moje maile , prywatne nie prywatne , zostały usunięte , został zablokowany dostęp do internetowego banku !!??… strona została usunięta , konto YouTube zablokowane…

 20. admax Says:

  jak to możliwe że tak wielu ludzi dało im się znowu nabrać,czy naprawdę masy/społeczeństwo/to taki ciemnogród,bo jeżeli tak jest i wynik wyborów to prawda a nie oszustwo ,to w zasadzie nic nie da się zrobić.patrzę na rzeczywistość w tym kraju i dziwi mnie jak partia która podnosi podatek vat ,zabiera 5% z funduszy emerytalnych ,nie robi nic w sprawie koszmarnej drożyzny/chociarz to zrozumiałe bo haracz z tej drożyzny z różnych podatków trafia do budżetu/,nakłada opłaty drogowe na transport ciężarowy w skali nie do przyjęcia/w niemczech też są takie opłaty powyżej 12-ton/u nas powyżej 3.5-tony.i oni mają takie poparcie?to jakiś szwindel lub polacy są tak ciemni i sami robią sobie na złość.sam prowadzę firmę i zderzyłem się z rzeczywistością w tym kraju.tak żle jak w tym roku nie było nigdy.sam się już zdecydowałe m i zamierzam wyjechać z tego kraju żeby gdzieś dostać kiedyś jakąś emeryture.pozdrawiam wszystkich.

 21. partyzant Says:

  Dobry filmik. Już myślałem że Prawda.xlx umarła. Dobrze że jesteście

 22. realista Says:

  Niedlugo czarne mundury pojawia sie na naszych ulicach..Uwaga to sa mordercy nasi..BRONCIE SIE

 23. menel Says:

  Czy warto przeciez to widac.

 24. Sloma Says:

  Witam!Wielkie dzięki za to video.Pozdrawiam.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: