Reptilianie – kosmiczni najeźdźcy


(inna nazwa – Reptoidy, znane też jako Jaszczury z Oriona)
Wiele, wiele milionów lat temu w dalekiej galaktyce żyła (i nadal żyje) grupa istot wyglądających dokładnie jak gady, inaczej zwane jaszczurkami. To nie są zwyczajne jaszczurki, jak Ziemianie wyobrażają sobie ruchliwe stworzonka biegające tu i tam, ale prawdziwe, wyglądające jak aligatory, 6 do 8 stóp wysokości (180-210 cm), chodzące w pozycji wyprostowanej istoty z twarzą humanoidalną, przebiegłe i inteligentne.
Na tyle inteligentne, aby stworzyć i użytkować bardzo zaawansowane statki Kosmiczne, które podróżują po wszystkich galaktykach. Poziom zaawansowania Reptoidow pozwala na tworzenie innych istot, wyraźnie w celu służenia im (Reptoidom). Wiec te wytworzone istoty maja swój statek kosmiczny, zbudowany również przez Reptoidow. Te wytworzone istoty, zwane są „greys” (szaraki). Wyjaśnijmy relacje miedzy ludźmi i reptoidami w tym szczególnym czasie (Milenium):
Jest siedem poziomów „gęstości” dla wszystkich. Najwyższym poziomem jest 7., gdzie duch czy tez dusza jest jednością ze Stwórcą. Ziemianie w dzisiejszych czasach istnieją na poziomie 3. razem z niższymi istotami, jak kamienie na poziomie 1. i zwierzęta na poziomie 2. Na 5., 6., i 7. poziomie istnieją tylko duchy, czy też dusze bez ciała fizycznego. Ludzie (Ziemianie) są teraz w sytuacji zbliżającego się milenium, będą się przenosić na 4 poziom. Reptoidy istnieją na 4 poziomie, który również jest poziomem fizycznym. Jednakże dokąd, dopóki ludzie są na poziomie 3., istoty z poziomu 4. pozostają dla nich niewidzialne. Jaszczury okazjonalnie pojawiają się na poziomie 3., ale nie mogą na nim pozostać na długo. Istoty (te, które posiadają Dusze czy tez Ducha), takie jak ludzie, czy reptoidy, klasyfikowanie są również według ich przekonań, na STS (służba dla siebie – są zainteresowani tylko sobą) lub STO (służba dla innych). Ludzie, kiedy przenoszą się na 4. poziom, maja możliwość wyboru (STS, czy STO). Reptoidy są wyłącznie STS, tak jak wszystkie istoty przez nich stworzone, maja oni zamiar rządzić Ludźmi na 4. poziomie. Ponieważ Reptoidy wybrały zamkniecie się na 4. poziomie, muszą bez przerwy pobierać duże ilości energii od istot z 2. i 3. poziomu. Ponieważ pozostają na tym poziomie i są tam uwięzione (dosł. „obwarowane”) i ponieważ umierają, desperacko próbują pobrać jak najwięcej energii od Ludzi. Ich planem jest :
1. Zachować swoja rasę jako dominującą.
2. Zwiększyć swoją liczebność.
3. Zwiększyć swoją moc.
4. Rozplenić się po całym 4. poziomie.
Ich błędem jest to, że widzą tylko to, co chcą widzieć, doświadczając największej możliwej realizacji czegoś, co można nazwać „myśleniem życzeniowym”. Organizacja Reptoidów jest bardzo rozległa i nosi nazwę ‘Orion Union’ (Związek Oriona) składająca się z Reptoidów i ich ludzkiej braci, zwanej ‘Consortium’ (Konsorcjum), która tworzą Ziemianie im poddani. Intencją Reptoidow jest stworzenie nowej rasy w celu sprawowania nad nią kontroli, jak również nad reszta ludzkości. Istnieją informacje, iż są ludzie w pełni kontrolowani przez Reptoidów żyjących i nigdy nie wychodzących spod powierzchni ziemi. Pracują oni nad nowymi ciałami dla siebie, na czas przejścia na 4. poziom, ponieważ ich własne już ich nie satysfakcjonują. Klonują, a także wykradają ludzkie embriony, aby określić, jaki jest dla nich najlepszy „pojemnik na dusze” („soul receptacle”). Ich planem jest zamiana fizycznej rzeczywistości. Reptoidy stworzyły „zbiorniki”, w których grupują składniki, które będą używane do stworzenia nowej rasy. Wykorzystują do tego zaginione osoby, a szczególnie zaginione dzieci.
Każdego roku zabierają 10% więcej dzieci, których ciała są poddawane eksperymentom mającym określić konieczne zmiany w DNA. Reptoidy „żywią się” tylko negatywna energią. Istoty STS na 3. poziomie pobierają energie z tych na 1. i 2. poziomie. Dlatego właśnie ludzie stwarzają tyle cierpienia mieszkańcom królestwa zwierząt na 2. poziomie, jak również sobie nawzajem. Pewne obce istoty porywają Ludzi i poddają ich torturom i cierpieniu aż do śmierci (ciała fizycznego), aby wytworzyć jak największy „transfer energetyczny”. Ekstremalny strach i złość zwiększają pole energetyczne strachu/złości, które ma negatywną naturę, ono właśnie jest paliwem dla tych istot i pozwala im dalej działać. Tak wygląda eteryczna metoda żywienia. Jest to realizowane przez zaawansowaną technicznie ekstrakcję energii przez czakrę podstawy lub czakrę seksualna i często jest opisywane jako zabiegi ginekologiczne lub ekstrakcja spermy.

Szaraki są sondami Reptoidów. Naśladują funkcje pożywiania się i istnieją poprzez interakcje z duszami Reptoidow. Realizowane jest to za pomocą technologii dużo bardziej zaawansowanej, niż cokolwiek, co ludzie mogliby dziś zrozumieć. Szaraki są nie tylko sztucznie skonstruowanymi istotami, ale także funkcjonują jako fizyczna i mentalna projekcja Reptoidów. Mają wiele możliwości, takich samych jak Reptoidy, natomiast różnią się kompletnie wyglądem. Te istoty nie maja duszy, są tylko rozszerzeniem Reptoidów i jako takie są sterowane za pomocą woli na dowolny dystans. „Krew” tych istot nie jest prawdziwą krwią, jak np. ludzka, jest substancją dającą się łatwo przechowywać, nie infekuje się, jest bardzo wydajna i ma zielony kolor. Są obcy członkowie Konsorcjum, którzy operują na 3-cim poziomie, ale ta praca jest wykonywana głównie przez Ludzi, z którymi nawiązano kontakt i którzy wybrali ścieżkę STS. Wielu uprowadzonych, twierdzących, że miało pozytywne doświadczenia, miało je, ponieważ obrazowe odczyty aury wykonywane przez istoty STS na 4-tym poziomie umożliwiły zidentyfikowanie ich jako potencjalnych agentów. Istoty STO nie uprowadzają nikogo, pojawiają się na niebie i nawiązują kontakt telepatyczny. Nadchodzący w szybkim tempie Przełom (Milenium) będzie poprzedzony zdarzeniem, które w ziemskim systemie słonecznym ma miejsce mniej więcej co 3600 lat; chodzi o przybycie grupy komet. Klasa rządząca na Ziemi wie, że „obiekt” jest już w drodze. Jest to gromada wielu różnego rozmiaru komet (asteroidów), która zbliża się do Ziemi i Słońca jak w spirografie, tj, ze wszystkich stron. Ta gromada komet przyniosła już wiele zmian na Ziemi i w całym systemie. Czternaście części tej gromady zderzyło się z Ziemia 27 milionów lat temu i spowodowało śmierć wielu gatunków dużych zwierząt. Gromada komet wleciała w system słoneczny w czasach „upadku”. Upadek to historia przejęcia rodzaju ludzkiego przez Reptoidy. W tym czasie cala Ziemia była Edenem. Prawdziwą tożsamością „węża” w Edenie było nadejście reptoidow. Stało się to 309 882 lat temu, czasu ziemskiego. Reptoidy poprzez wojny i inne okoliczności studiowały rasę ludzka i manipulowały nią przez jakieś 74 000 lat!
Zjedzenie owocu z „Drzewa Poznania Dobra i Zła” było symbolem „wkodowania” ograniczeń genetycznych. W tym momencie zaszło kilka zmian fizycznych, włączając wykształcenie „gadziego mózgu”. Zazdrość została wkodowana i jest to przedstawione w historii o Kainie i Ablu. Reptoidy genetycznie zmieniły ludzi dla własnych potrzeb żywieniowych. Innym znaczącym zdarzeniem, jakie miało miejsce w przeszłości, była destrukcja planety Kantek, która istniała tam, gdzie teraz jest pas asteroidów. Wiele istot z tej planety zostało przeniesionych na Ziemię w ramach eksperymentu genetycznego przeprowadzonego przez Reptoidy ok. 8 000 lat temu. Blond-włosi, niebieskoocy ludzie są ich potomkami. Takie jest pochodzenie rasy Aryjskiej i Celtyckiej, okrutnych i wytrzymałych ludzi. Planeta Wenus weszła w skład układu słonecznego w wyniku grawitacyjnego ciągu gromady asteroid wspomnianych wcześniej. Wenus była „starożytnym wędrowcem” z okolic Arktura. Trzecie wydarzenie było związane z planetą Martek, znaną obecnie jako Mars. Planeta była zamieszkała przez istoty znane jako ‘Sasquatch’ lub Wielka Stopa, zostały one zasymilowane na Ziemi do pracy na rzecz Reptoidów. Reptoidy sprowadziły na Ziemię również inne istoty, znane jako Nephilim. Te istoty są egzekutorami „porządku”, ich zachowanie jest podobne do znienawidzonego gestapo podczas ziemskiej II wojny światowej. Wpływ Reptoidów na Hitlera był praktycznym posunięciem w przygotowaniach do czasów obecnych. Kamienne głowy na Wyspach Wielkanocnych reprezentują Nephilimów. Reptoidy próbowały stworzyć „Rasę Panów” przez łączenie ziemskich kobiet z Nephilimami, lecz te gigantyczne istoty nie mogły przetrwać z uwagi na silne przyciąganie ziemskie. Jednakże Nephilimy powracają.
Bazy STS są w Nowym Meksyku, Kolorado, Kalifornii, na wybrzeżach Florydy i w Apallachach. Dudniące podwodne glosy są wynikiem powiększania podwodnych baz przy pomocy dezintegracji materii. Te bazy są tam już od dłuższego czasu. Dzisiaj rząd próbuje dowiedzieć się czegoś o „dużym NOLu” (o średnicy ok. 20 km!), który został zauważony przy zanurzaniu się w wody Pacyfiku. Ten pojazd nie jest pod wodą, lecz pod powierzchnią dna oceanu, zajmuje się powiększaniem bazy przy użyciu zaawansowanych narzędzi do dezintegracji materii, co jest zapowiedzią przybycia trzech kolejnych statków z ok. 12 milionami Nephilimów. Na Ziemi już obecnych jest ok. 36 milionów Reptoidów, jednak pozostają niezauważone przez ludzi, gdyż ci nie są jeszcze na 4. poziomie. Nic do tej pory nie zostało wykryte, jednak podczas prób kilka nowoczesnych pojazdów podwodnych zostało straconych.
********************************************************************************

Poniższy artykuł możecie Państwo przeczytać dzięki uprzejmości twórców strony The Linked – http://thelinked.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=26 – na której owy artykuł się znajduje. Serdecznie dziękujemy!
Reptilianie – opis rasy

„Kim są te istoty, które przybyły i oderwały się od pierwotnych planów (dotyczących) Ziemi? Kim są te kosmiczne istoty, które określamy czasem jako “Ciemne Koszulki”? Bądźcie uprzejmi, kiedy mówicie o siłach ciemności. Nie mówcie, jakoby były one złe. Zrozumcie po prostu, że są one nie poinformowane, i tworzą systemy, które są również nie poinformowane, ponieważ wierzą, że tak właśnie muszą postępować. Kiedyś walczyli i sami odseparowali się od wiedzy, tak więc teraz rozpaczliwie trzymają się tej wiedzy jaką posiadają i takiego życia, jakie powołali do istnienia. Jest to życie oparte na strachu, życie które nie honoruje innego życia, życie które korzysta z innego życia. Kim są te istoty? Są to gady.[…]
Niektórzy bogowie stwórcy stworzyli życie tylko po to, aby się nimi opiekowało, lub spełniało ich potrzeby. Żywią się oni waszymi emocjami. Jedną z wielkich tajemnic, które ukrywa się przed wami jako gatunkiem, jest bogactwo i obfitość, jakie towarzyszą emocji. Trzyma się was z dala od badania emocji, ponieważ poprzez emocje możecie odkryć (istotę rzeczy). Wasze emocje łączą was z ciałem duchowym. Ciało duchowe, rzecz jasna, nie jest fizyczne, ponieważ egzystuje w sferze wielowymiarowej. […]
W miarę jak na planecie zacznie zmniejszać się częstotliwość strachu, rozpowszechni się wiele rodzajów działalności w celu wywołania wzrostu strachu, ponieważ ci, którzy żywią się częstotliwością strachu będą tracić swoje pożywienie, swój pokarm. Będą czynić wysiłki w celu przywrócenia tej częstotliwości, zanim zmienią swoje pożywienie na nową częstotliwość miłości, “Jaszczurki” wyposażyły Ziemię w “urządzenia”, które mogą wysyłać i wzmacniać na tej planecie niepokój emocjonalny. Niepokój ten jest im przesyłany, i podtrzymuje ich w pewien sposób. […]
Bogowie stwórcy czasów starożytnych są obecnie przyciągani tu z powrotem z powodu Boskiego Planu. Muszą oni brać w nim udział i zrozumieć, że ich częstotliwości muszą ulec zmianie. Opierają się temu, tak jak opiera się wielu ludzi. Pomimo to tworzą swoje własne rzeczywistości. Ci bogowie stwórcy ostatnich 300 tysięcy lat zapomnieli, kto ich stworzy / ! Zapomnieli o swoich bogach. […]
Bogowie stwórcy powracają, aby najechać was znowu, ponieważ nie chcą głodować. Zdają sobie sprawę, dzięki wam system ulega rozsadzaniu, tak więc przybędą spowodować większe zniszczenie i strach, aby walczyć raz jeszcze o to terytorium. Ich źródło pożywienia jest dla nich ważne. Tracą kontrolę nad planetą, wracają więc do swojego najważniejszego portalu na Bliskim Wschodzie, gdzie pod ziemią mieści się ich gniazdo, aby siać strach i chaos. […]
Kiedy obudzicie się na waszą historię, zaczniecie otwierać swoje starożytne oczy. Są to oczy Horusa, które widzą nie przez oczy istoty ludzkiej, ale z punktu widzenia boga. Widzą one łączność i celowość wszystkich rzeczy, ponieważ starożytne oczy są w stanie mieć wgląd w wiele rzeczywistości i w całokształt obrazu, całą historię. Kiedy otworzycie starożytne wewnętrzne oczy, nie tylko będziecie mogli połączyć się z historią planety, historią galaktyki i historią wszechświata. Wtedy naprawdę odkryjecie, kim są wasi bogowie.”
Zwiastuni Świtu rozdział III
Reptilianie Zwani również Gadami, bądź Jaszczurami. Są rasą istot funkcjonującą obecnie na poziomie 4. gęstości (ludzkość jest w 3.) w polaryzacji Służenia Sobie. Poprzez swoją aktualną pozycję w drabinie ewolucji, nie są widoczni dla ludzkiego oka. Mogą pojawiać się między ludźmi, jednak na bardzo krótki czas, jak robili to w starożytności jako bogowie. Dłuższy pobyt w 3. gęstości prowadzi u nich do wystąpienia wielu chorób i niedogodności. Jest to powód, dla którego używają oni specyficznego rodzaju sond, dzięki którym mogą oddziaływać w innych wymiarach i gęstościach. Jako istoty gęstości wyższej niż nasza, do życia potrzebują mniejszej ilości materialnego pożywienia, natomiast większej ilości energii. Jako że są istotami STS żywią się energią negatywną jak strach, gniew i nienawiść, prowokowaną u innych istot gęstości swojej i niższych, celem wyżywienia się. Ważne do zaznaczenia w tym momencie jest, abyś czytelniku zrozumiał że jest to naturalny proces ewolucyjny. Tak jak rośliny żywią się minerałami, zwierzęta roślinami a ludzie zwierzętami, tak istoty 4. gęstości żywią się istotami 3. gęstości. Problem w przypadku istot STS polega na tym iż prowokują one celowe wytwarzanie potrzebnych do życia składników, zamiast pobierać energię naturalnie (idealna analogią Gadów tylko w gęstości niżesz jest rasa Ludzi, którzy budują fermy, traktując zwierzęta przedmiotowo, jedynie jako źródło pożywienia, a nie żywe istoty). Jednak Reptilianie jako istoty wyższej gęstości niż nasza (różnica między nami a nimi jest taka sama jak między nami a zwierzętami) dostrzegają więcej aspektów niż tylko pożywienie. Jako istoty, które zmodyfikowały nasz kod genetyczny i zniewoliły, szczerze uważają że jest to jedyna droga prowadząca do naszego dobra.
Jest to charakterystyczna cecha istot STS:
Z RA:
RA: Ta negatywna istota będzie dążyć do tego, by oferować innym jaźniom to rozumienie, najczęściej poprzez proces formowania elity, uczniów oraz nauczania potrzeby i prawości zniewolenia innych jaźni dla ich własnego dobra. (K2 130)(Przewodnik str. 205)
Wygląd
Nazwa Gady czy Jaszczury wzięła się od wyglądu tego gatunku. Najlepszym do opisu będzie fragment sesji Kasjopean.
Z Kasjopei:
P: (L) A moglibyście powiedzieć jak Gady wyglądają ?
O: Wyprostowane aligatory z pewnymi ludzkimi elementami na twarzy.
[…]
P: (L) Czy Gady mają więcej niż jedno serce ?
O: Nie.
P: (L) Czy mają więcej niż jeden mózg ?
O: Nie.
[…]
P: (L) Mają ogony ?
O: Tak.
P: (L) Jak są wysocy ?
O: 6 do 8 stóp.
P: (L) Zakładają ubrania ?
O: Tak.
P: (L) Wiem, że to głupie pytanie, ale czy w swoim ubraniu mają otwór na ogon ?
O: Tak.
P: (L) Czy oni oddają kał lub mocz ?
O: Nie. Oni są na 4. poziomie.
P: (L) Więc, jak ktoś jest na 4. poziomie to nie je i nie wydala odchodów w ten sposób ?
O: Właśnie.
P: (L) Czy gady mają zdolności do zmieniania swego kształtu lub wyglądu ?
O: Tymczasowo.
(sesja 941104 , 941106 )

Wiele legend Sumerów, Azteków i Majów informuje nas również o tym że Gady często przyjmowały postać brodatych starców. Zapewne funkcją było wywołanie psychologicznego efektu „mądrości” owych istot, który w połączeniu z faktycznie przekazywaną wiedzą, działał piorunująco na zyjące ówcześnie ludy.

Historia – Reptilianie pierwszy raz najechali Ziemię mniej więcej 300 tys. lat temu. Jako pierwotni członkowie „zrzeszenia” istot które kreowały życia na naszej planecie, wyłamali się z czasem i jako „Ciemne Koszulki” jak ich nazywają Plejadianie, czyli istoty STS, postanowiły przejąć Ziemie dla swoich celów. Pierwotni projektanci naszej planety nie chcieli do tego dopuścić:

Ze Zwiastunów świtu:
„Ziemia została odizolowana, ponieważ istoty, które współdziałały ze światłem przegrały bitwę. Światło nie zawsze wygrywa, nie zawsze jest zwycięzcą takim jak myślicie, ponieważ światło musi się jednoczyć ze wszystkimi swymi cząstkami.” (Zwiastuni Świtu roz. XVII)

Z Kasjopei:
P: (L) Więc jak Jaszczury użyły światło z rzeczywistości Służenia Innym….
O: Użyli zawansowanej technologii, aby przerwać częstotliwość fali świetlnej.
P: (L) Z tego wnioskuję, że…. Była bitwa którą wy przegraliście ?
O: Tak.
(sesja 941126 )

Zdarzenie to jest bardzo często przedstawiane jako upadek Edenu. Rajem była cała planeta, na której żyła ludzkość w swoim pierwotnym stanie jako cywilizacja Służenia Innym. Jednak pokonanie sił Światła nie było jedyna przeszkodą. Nasza galaktyka jest strefą wolnej woli. Jaszczury nie mogły jej złamać, najeżdżając brutalnie planety. Użyli więc podstępu czego symboliką jest biblijna Legenda o Ewie zrywającej jabłko z Drzewa Wiadomości Złego i Dobrego. Adam i Ewa symbolizują ludzkość, drzewo zaś źródło nieograniczonej wiedzy w jednym miejscu. Czego symbolem jest wąż nie trudno się domyślić…
Wiara w to że jedno źródło może ofiarować wiedzę absolutną, zawsze jest pułapką.
Wg Plajadian i Kasjopean, kiedy Reptilianie uzyskali przyzwolenie na swą obecność od samych ludzi, nie łamiąc ich wolnej woli, do spełnienia swojego celu pozostało im jedynie ograniczenie ludzkich zdolności, tak aby nie byli zagrożeniem dla samych Reptilian. Zmodyfikowali oni pierwotny kod genetyczny usuwając z oryginalnych 12 helis (nici) DNA aż 10. Człowiekowi pozostały tylko 2 nici DNA odpowiadające ze podstawowe funkcje odżywcze i rozrodcze, konieczne do przetrwania gatunku. Wszystkie inne funkcje naszego organizmu zostały dezaktywowane. O manipulacji genetycznej dyskretnie informują nas starożytne malowidła i rzeźby.
O tym samym zdarzeniu mówią również afrykańskie legendy:
Fragment wywiadu z Cred Mutwą (afrykańskim szamanem plemienia Zulusów):
„To jedna z najdziwniejszych historii, jakie można znaleźć w Afryce w tajnych stowarzyszeniach szamanów i innych środowiskach, w których ostały się jeszcze resztki naszej starożytnej wiedzy i mądrości.
Rzecz w tym, że początkowo Ziemia była pokryta grubym całunem mgieł i oparów, tak że ludzie nie widzieli Słońca na niebie, a jedynie świetlną plamę.
Z kolei nocą widzieli Księżyc w postaci delikatnego świetlnego pazura, ponieważ wszędzie zalegała gęsta mgła. Ciągle też padał deszcz. Nie było jednak grzmotów ani burz.
Świat był gęsto pokryty lasami, wielkimi dżunglami i ludzie żyli w tym czasie na Ziemi w pokoju. Ludzie byli szczęśliwi, ale nie potrafili mówić.
Wydawaliśmy jedynie śmieszne dźwięki jak wesołe małpy i pawiany.
Nie znaliśmy mowy, takiej jaką mamy dzisiaj. W tamtych czasach ludzie rozmawiali ze sobą za pośrednictwem umysłów.
Mężczyzna mógł wezwać swoją żonę, pomyślawszy o niej, wyobraziwszy sobie jej twarz, zapach ciała i odczucie dotyku jej włosów. Myśliwy szedł do lasu i wołał zwierzęta, by przyszły, i zwierzęta wybierały wśród siebie jedno stare i zmęczone, i to zwierzę ofiarowywało się myśliwemu tak, że mógł je szybko zabić i zabrać jako mięso do swojej jaskini.
W tamtych czasach nie było przemocy w stosunku do zwierząt, nie było pogwałceń Natury przez ludzi. Człowiek zwykł prosić Naturę o jadło. Przychodził pod drzewo i myślał o owocach i drzewo sprawiało, że część jego owoców spadała na ziemię, po czym człowiek zabierał je.
Jest powiedziane, że kiedy Chitauli przybyli na Ziemię, zrobili to w przerażających pojazdach lecących w powietrzu, podobnych do ogromnych naczyń i emitujących straszny huk i ogień. Chitauli powiedzieli ludziom, których zebrali razem, grożąc im porażeniem błyskawicami, że są wielkimi bogami z niebios i że ludzie otrzymają teraz od nich wiele darów. Ci tak zwani bogowie byli podobni do ludzi, z tą jednak różnicą, żc byli bardzo wysocy oraz mieli długie ogony i przerażające płonące oczy.
Niektórzy z nich mieli dwoje żółtych jasnych oczu, a inni troje czerwonych i to trzecie wielkie i okrągłe znajdowało się pośrodku czoła. Te stworzenia odebrały ludziom wielkie moce, jakie posiadali: moc przemawiania poprzez umysł, moc przemieszczania obiektów siłą myśli, moc postrzegania przyszłości i przeszłości oraz moc przenoszenia się duchowo do innych światów.
Odebrawszy ludziom te wszystkie moce, Chitauli dali ludziom nową umiejętność, zdolność mowy. Ku swemu przerażeniu ludzie odkryli, że umiejętność mowy podzieliła ich, zamiast zjednoczyć, ponieważ Chitauli utworzyli wiele różnych języków, które stały się przyczyną wielkiej kłótni między ludźmi. Chitauli zrobili coś jeszcze, czego nigdy dotąd nie robiono – dali ludziom innych ludzi, którzy mieli nimi rządzić, i powiedzieli: „Oto wasi królowie, oto wasi wodzowie. Oni maj ą w sobie waszą krew. Oni są naszymi dziećmi i musicie ich słuchać, bo będą mówić w naszym imieniu. Jeśli nie będziecie ich słuchać, ukarzemy was bardzo surowo”.
Przed przybyciem Chitauli, przed przybyciem stworzeń Imbulu, ludzie stanowili duchową jedność, ale kiedy pojawili się Chitauli, ludzie podzielili się duchowo i językowo.”
Jeśli pokusić się o przyjęcia tych zdarzeń jako możliwych, moglibyśmy znaleźć szczątkowe wyjaśnienie tajemnicy nad którą od dawna główkuje nasza nauka – dlaczego tak wiele możliwość naszego mózgu jest marnowane. Faktem jest że najwybitniejsze jednostki, zwane przez nas geniuszami, wykorzystują możliwości mózgu z zaledwie 15%, a przeciętny człowiek w 3%! Po co w takim razie gatunkowi ludzkiemu tak wielki mózg? Czyżby pomyłka ewolucji? Jakie były by zdolności gatunku gdybyśmy potrafili użytkować swoje ciała, tak jak zostały do tego stworzone? Drugą zastanawiającą rzeczą rzucającą się w oczy, jest odkrycie ludzi zajmujących się genetyką. Otóż okazuje się że w ludzkim DNA jest wiele dziwnych, nie pasujących do niczego fragmentów kodu genetycznego. Naukowcy zawali to „odpadkami” czy „śmieciami”. Tylko jak w tak perfekcyjnym tworze jak łańcuch DNA mogły znaleźć się jakieś „odpadki”? Są to fakty dające dużo do myślenia, ponieważ aktualnie gatunek ludzki przypomina najsilniejszy istniejący komputer świata, który jest wykorzystywany do…słuchania muzyki.
Ze Zwiastunów świtu:

„Przed najazdem mieliście potężne możliwości. Pierwotny egzemplarz biogenetyczny człowieka posiadał niewiarygodną ilość informacji, był międzywymiarowy i wiele umiał. Kiedy świat najechali bogowie stwórcy, odkryli że miejscowe gatunki wiedzą zbyt dużo. Lokalne gatunki miały zdolności, które były zbyt podobne do tych którzy podawali się za Boga.
Dokonano manipulacji genetycznych i dużego zniszczenia. Powstały eksperymentalne wersje gatunku sprowadzone na planetę, w których oryginalna baza danych została rozproszona, ale nie zniszczona. Kiedyś wasz DNA był nienaruszony. Był jak wspaniała biblioteka gdzie cała informacja jest skatalogowana i opisana, i możecie natychmiast znaleźć wszystko co chcecie. Kiedy dokonano zmiany biogenetycznej w celu odłączenia danych, to było jakby ktoś pochował system katalogów, ściągnął wszystkie książki z półek i zrzucił na stos na podłodze, aby nie było w nich żadnego porządku. Tak właśnie dawno temu wasz DNA został rozproszony i rozrzucony przez najeźdźców.” (Zwiastuni Świtu roz. III)
W starożytności możemy znaleźć wiele śladów jawnej działalności Reptilian. W starożytnym Sumerze jako Annunaki, uznawani byli za Bogów, którzy poprzez modyfikację DNA naczelnych stworzyli człowieka. Mianowali się naszymi panami oraz stwórcami.
Annunaki – W Egipcie również odcisnęli swoje piętno. W hieroglificznej historii tej krainy znaleźć możemy wiele informacji o bogach, którzy walczyli między sobą o władzę i wpływy. Warto także zwrócić uwagę na wielkie cywilizacje Ameryki Południowej. Intrygującym faktem są historie opowiadające o tym jak tamtejsze ludy z natury dobre i pokojowe, przechodzą pod władanie raz to jednego, raz drugiego boga. Ostatecznie do akcji wkraczają bóstwa żądające ofiar z ludzi. Najbardziej znane to:
*
Quetzalcoatla
*
*
Kukulcan

Kiedy na Ziemie postanawia przyjść wysłannik Konfederacji istot STO – Jezus – który poprzez pokojowe wyjście chce znieść niewolę nad ludźmi, ucząc ich i pokazując prawdę o wszechświecie, siły STS postanawiają przekręcić ową informację dla celów stworzenia nowej religii , która umożliwi w przyszłości wywołanie wielu niepokojów na Ziemi oraz sprowadzenie wielu ludzi poszukujących prawdy na manowce. Wykorzystują do tego także dużo wydarzeń przeszłych takich jak ofiarowanie 10 przykazań. Oto co na ten temat mówią channelingi:
Z RA:
RA: Pochodzenie 10 przykazań jest następstwem prawa istot negatywnych, wpajających informację w pozytywnie zorientowane kompleksy umysł/ciało/duch. Ta informacja usiłowała kopiować, czy małpować informację pozytywną, podczas gdy zachowywała negatywne parametry. To zostało zrobione przez grupę Oriona. (K1, 152)
PYTANIE: Jaki był ich cel w robieniu tego?
RA: Ich celem jest podbój i zniewolenie. Jest to czynione przez ustanawianie elity i zmuszanie innych do służenia elicie, poprzez różne fortele, takie jak prawa, o których wspomniałeś.(K1, 152)
RA: Oni stworzyli elitę nazywaną Synami Leviego. (K3, 67)
PYTANIE: Czy odbiorca przykazań (Mojżesz) był pozytywnie, czy też negatywnie zorientowany?
RA: Odbiorca był jedynym o skrajnej pozytywności. (K1, 152)
RA: On (Mojżesz) dał waszej planetarnej ludności możliwość ścieżki (prowadzącej) do Jedynego Nieskończonego Stwórcy, która jest całkowicie pozytywna. (K3, 67)
PYTANIE: Byłoby całkowicie nieprawdopodobne dla istoty w pełni świadomej wiedzy Prawa Jedynego powiedzieć kiedykolwiek: „Ty nie możesz”. Czy tak?
RA: Tak. (Przewodnik str. 217)

Z Kasjopei:
P: (L) Kim był Bóg, z którym Mojżesz rozmawiał na górze ?
O: Słyszalna projekcja Jaszczurów
[…]
P: (L) Gdzie Mojżesz uzyskał wiedzę ?
O: Przez nas.
P: (L) OK, ale mówiliście, że on widział lub rozmawiał z projekcją holograficzną stworzoną przez gadzie istoty ? Czy to było na Górze Synaj ?
O: Tak.
P: (L) Dobra, ale jeśli otrzymał wiedzę od was, to czy mógł on działać z Gadami ?
O: Tak. Został wprowadzony w błąd obrazowo. Zamącili jemu obraz tak jak Josephowi Smithowi.
P: (L) Mówicie o Josephie Smithie, twórcy tekstów Mormonów, czy on był również pod wpływem Jaszczurów ?
O: Tak. Oni dużo tego stworzyli. (sesja 941016 )

Większość biblijnych historii jest opisem działania historii gadzich. Najlepiej mówią o tym słowa Plejadian:
Ze Zwiastunów świtu:
”My rzadko używamy pojęcia Bóg przez duże B. Gdybyśmy mieli użyć tego określenia, odnieślibyśmy je do istoty, którą znamy jako Najwyższego Stwórcę. Najwyższy Stwórca w swojej osobistej implozji przez miłość obdarzył wszystko co istnieje świadomością. Wszystko co istnieje jest Najwyższym Stwórcą w Jego drodze. […]

Bogowie wtargnęli do tej rzeczywistości. Zupełnie jak zespołowi najeźdźcy w waszych czasach przybywają i przejmują interes, ponieważ być może są tam obfite fundusze emerytalne; tak więc fundusze na tej planecie były w wielkiej obfitości w czasach kiedy pojawili się ci bogowie – najeźdźcy. Abyście wierzyli, że są Bogami przez duże B, przekształcili was genetycznie. To wtedy Świetlana Rodzina została wygnana z planety, a przybyła ciemna drużyna, która powodowała się ignorancją. Wasze ciała niosą w sobie strach i pamięć walki o wiedzę, którą ci bogowie reprezentowali i zabrali wam. Bogowie którzy to zrobili są potężnymi kosmicznymi istotami. Znają wiele sposobów manipulacji i przekształcają rzeczywistości na wiele różnych sposobów. Ludzie, w swojej ignorancji, zaczęli nazywać te kosmiczne istoty Bogiem przez duże B.
Bóg przez duże B nigdy nie odwiedził tej planety jako jednostka. Bóg przez duże B jest we wszystkich rzeczach. Wy macie do czynienia tylko z bogami przez małe b, którzy chcą (i chcieli) być wielbieni i chcieli was zastraszyć; którzy myśleli o Ziemi jako o księstwie, o miejscu na skraju galaktyki tego wszechświata wolnej woli, które jest w ich posiadaniu.” (Zwiastuni Świtu roz. III) Szarzy Z powodu trudności w przebywaniu w 3. gęstości, Reptilianie zmuszeni byli do skonstruowania zaawansowanego rodzaju sondy, który swobodnie mógłby przeskakiwać między gęstościami oraz wymiarami, i wykonywać konieczne operacje. Owymi istotami są tak zwane „Szaraki”. Wiem że w tym momencie wielu „fanów” tej „rasy” oburzy się i zacznie zastanawiać jak można tak bezdusznie nazywać te istoty. Jako osoba kierująca się miłością do całego stworzenia, reagowałem tak samo kiedyś, jednak szczegółowa analiza sprawozdań z wzięć, oraz studiowanie przekazów doprowadziły do zmiany nastawienia. Owa zmiana nie jest uzasadniona jakimś „widzi mi się”, ale rzetelnym sprawdzeniem tematu i wszystkich możliwych do porównania ze sobą źródeł, opisów itd…
Zacznijmy może na początek od analizy channelingów:
Z RA:
XX. CZY JAKIEŚ ISTOTY Z ORIONA ŻYJĄ TERAZ NA ZIEMI?
RA: Nie. Jednakże, krzyżowcy z Oriona używają dwóch typów istot, by wykonywały ich rozkazy. Pierwszym jest forma myślowa, drugim – rodzaj robota. (K1, 126)(Przewodnik str. 203)

Z Kasjopei:
P: (L) Czy te szare istoty są…
O: Cybergentyczne.
P: (L) Czy są stworzeni przez jaszczurów ?
O: Tak.
P: (L) Czy mają dusze ?
O: Są bezduszni.
[…]
O: Oba rodzaje, które były opisane jako Gadzie istoty, jak i jako Szaracy. To jest konieczne dla, ich przetrwania w każdym przypadku. Nawet twardzi Szaracy, którzy nie są naturalną częścią krótkiego cyklu falowego, a raczej sztucznym stworzeniem Jaszczurów, mimo wszystko naśladują pokarmowe funkcje.
P : (L) Mówicie, że oni są sztucznie tworzenie przez istoty Jaszczurze, czy to oznacza, że oni nie mają duszy ?
O: To prawda.
P : (L) Jak oni funkcjonują ? Czy są jak roboty ?
O: Oni funkcjonują poprzez współdziałanie z duszami Jaszczurów. Jest to technologia dalece zaawansowana do tego, co jest wam znane. Jednak Szaracy nie są jedynie sztucznie zaprojektowani i zbudowani, ale funkcjonują jako projekcje mentalne i fizyczne Gadzich istot. Są jak czwartowymiarowe próbówki.
P : (L) Jako czwartowymiarowe próbówki, więc jaka jest ich pojemność czy możliwości ?
O: Ich pojemność i możliwości są takie same jak istot Gadzich, za wyjątkiem tego, że ich wygląd jest całkowicie odmienny, nie mają duszy, i wewnętrzna struktura biologiczna jest zupełnie inna. Ale ich funkcjonowanie jest takie same i pozostają jako projektory Jaszczurów i służą do absorbowania pokarmu, jak to Gady robią normalnie[…]
(sesja 940930 , 941022 )
Wniosek jest oczywisty. Tłumaczy to również znaną wśród badaczy UFO „chłodność” tej rasy, oraz obojętność na emocje. Ciężko wymagać od istoty będącej sondą okazywania uczuć…
Kolejnym źródłem zdającym się potwierdzać tą tezę jest szaman Credo Mutwa, który absolutnie nie znając przekazów kasjopeańskich, informuje nas dokładnie o tym samym:

Fragmenty wywiadu z Credo Mutwą:
„Wierzymy, proszę pana, że Mantindane („dręczyciele”), Szaraki, są w rzeczywistości sługami Chitaul (Gadów)„
„Jest za to zimna, wyrachowana, zimnokrwista determinacja i tego, co z nami wyprawiają, nie robią dla siebie. Robią to dla potężniejszych stworzeń niż one same.”

Porwania:
Wydaje się że są dwa zasadnicze cele, dla których istoty Gadzie dokonują porwań za pomocą Szarych. Pierwszym jest implantowanie w celu utrzymania gatunku w pełnej kontroli, oraz drugi mający na celu wywołanie maksymalnego transferu strachu oraz negatywnych emocji, jakie są dla nich bardzo cenne. Wiele porwanych osób uważa że Szarzy robią to dla poznania rasy ludzkiej przez eksperymentowanie. Przekazy całkowicie rozwiewają to stwierdzenie:
Z RA:
RA: Grupa Oriona używa badań ciała jako środka do zastraszania jednostek, sprawiając, że odczuwają one uczucia zaawansowanej istoty 2. gęstości, takiej jak zwierzę laboratoryjne. Doświadczenia seksualne są podtypem tego doświadczenia.
ZAMIAREM JEST ZADEMONSTROWANIE KONTROLI ISTOT ORIONA NAD MIESZKAŃCAMI ZIEMI. (K3, 21)(Przewodnik str. 203)
Fragmenty wywiadu z Credo Mutwą:
„…w przeciwieństwie do tego, co sądzą biali ludzie… biali ludzie, wielu z nich, mylą się, sądząc, proszę pana, że Mantindane eksperymentują na nas.
Oni nie robią tego. Powtarzam, nie robią tego.
Każdy, kto przeszedł piekło tych istot, powie, że nie ma żadnych eksperymentów w tym, co robią.
Jest za to zimna, wyrachowana, zimnokrwista determinacja i tego, co z nami wyprawiają, nie robią dla siebie. Robią to dla potężniejszych stworzeń niż one same.”

Podsumowanie:
Obecnie istoty Gadzie starają się odciągnąć jak największą liczbę ludzi od poszukiwania prawdy i rozwoju duchowego. Doskonałą symboliką obecnego stanu ludzkości jest film „matrix” (wg Kasjopean, inspirowany przez istoty STO, chcące przebudzić ludzi). Rok 2012 jest momentem, w którym do Ziemi dotrze fala mająca spowodować przeskoczenie naszej planety do 4. gęstości. Reptilianom jest to bardzo nie na rękę ponieważ ludzkość wyewoluuje przez to zdarzenie, stając się równymi samym Gadom. Oznaczać to będzie koniec możliwości czerpania korzyści z tej populacji, dlatego właśnie wszelkimi środkami istoty Gadzie starają się odciągnąć jak największą liczbę ludzi, od przygotowania się na to zdarzenie, które już wieki temu przewidzieli Majowie w swoim kalendarzu. Rok 2012 nie jest końcem Świata, a jedynie jego wejściem w następny wymiar. Kolejnym etapem naturalnej ewolucji.

Z Kasjopei:

P : (L) Skoro ich jest tak dużo tutaj, to dlaczego nie przyjdą tutaj i nie zabiorą wszystkich.
O: Taka jest ich intencja. Taka była ich intencja przez długi czas. Oni podróżowali w tę i z powrotem przez czas, tak długi jak go znacie, aby ustawić sobie to tak, aby móc absorbować wielkie porcje negatywnej energii, w związku z przejściem tej planety z trzeciego do czwartego poziomu gęstości, co ma nastąpić. Mają nadzieję, że przejmą was w czwartej gęstości i zamierzają do tego zastosować odpowiednie działania:
1: Utrzymać waszą rasę jako smaczne przyprawy;
2: Zwiększyć swoją liczbę;
3: Zwiększyć swoją władzę;
4: Rozszerzyć swoją rasę na rzeczywistość czwartego wymiaru.
Aby wprowadzić to wszystko, wpływali na zdarzenia przez co w waszym rozumieniu czasu wynosi około 74 tys. lat. I robili to przez ten czas podróżując w tę i z powrotem. Tak często i tak, długo, że na pewno ten cały plan legnie w gruzach. (sesja 941022 )

I na sam koniec sprawa najistotniejsza – niezmiernie ważnym jest zrozumieć że Reptilianie, poprzez swoje działania wcale nie są istotami niepotrzebnymi, okropnymi i złymi. Są to typowe istoty, które wybrały ścieżkę STS, czyli Służenia sobie. Są tak samo potrzebne we Wszechświecie jak istoty Służące światłu. Tak samo jak one. Służą Logosowi do wprowadzania wielu ważnych założeń w życie, oraz są największym katalizatorem naszego rozwoju. Dzięki pojawieniu się Ciemności, ludzkość dostrzegła jak cennym jest Światło.
Powyższy opis służy jedynie zaprezentowaniu tej, związanej z nami od zarania dziejów rasy, wśród której tak samo jak wszędzie, są istoty Służące sobie i Służące innym . W żadnym nawet najmniejszym stopniu naszym założeniem nie było wywołanie negatywnych odczuć skierowanych w stroną tych istot, choć zdajemy sobie sprawę iż jest to bardzo ciężkie. Najlepszym wyjściem jest Miłość połączona ze zdrowym rozsądkiem, oraz spojrzenie na cywilizację Jaszczurzą, tak jak na cywilizację ludzką – my również zbłądziliśmy traktując bestialsko innych mieszkańców tej planety, i będąc święcie przekonanym iż czynimy w „wyższym celu”. Na sam koniec cytat z RA, który idealnie podsumuje całość tego artykułu:
”CI, KTÓRZY SZUKAJĄ SŁUŻBY SOBIE, SĄ WIDZIANI PRZEZ PRAWO JEDYNEGO JAKO DOKŁADNIE TACY SAMI, JAK CI, KTÓRZY POSZUKUJĄ SŁUŻBY INNYM, BO CZYŻ WSZYSCY NIE SĄ JEDNYM? SŁUŻYĆ SOBIE I SŁUŻYĆ INNYM JEST DWOISTĄ METODĄ MÓWIENIA TEGO SAMEGO – JEŚLI POTRAFISZ ZROZUMIEĆ ESENCJĘ PRAWA JEDYNEGO.” (K1, 101)(Przewodnik str. 199)

 http://www.tvń24.pl/

Komentarzy 76 to “Reptilianie – kosmiczni najeźdźcy”

 1. thc Says:

  Ja to widzę tak na Orionie nie istnieje nikt. Tam jest za ciepło żeby mogła istnieć cywilizacja. Te istoty są żeczywiście i to w stosunkowo niewielkiej odległości od ziemi dlaczego tak uważam ? Ponieważ z skoro na naszej planecie rozwinęło się życie to życie musi być gdzieś niedaleko są do tego warunki takie jak temperatura optymalna do istnienia życia woda w postaci ciekłej. Tam są dwie planety jedna tęczowa odbija się światło od białego karła druga cieplejsza mniejsza z tym Można ich pokonać im nie zależy na ludziach chcą ich zniszczyć auszwic łagru teraz kryzysy dopalacze itp ich robota. Wymyśleć maszyny pozbyć się ludzi czytaj miedzy wierszami. Czy wiesz że boją się ognia? Czy wiedziałeś że ludzki jad z zęba ich denerwóje? Bezzębni to ich problem nasza jest planeta nasza jest sól z ziemi najwięcej jest ich w Niemcach najwięcej ich żyje na Syberii ogniem i ziemią kładą się równo, sierpem jeszcze lepiej. Z tymi istotami trzeba jednak walczyć, za chwilę się okaże że ich roboty pracują dla nich a my już nie jesteśmy im potrzebni mają jakieś folie iluminacyjne etc..

 2. qrde blade Says:

  Tymczasem jest już kilka metod do rozpoznawania zmiennokształtnych związanych z podświadomymi, podprogowymi reakcjami ich mózgu na bodźce i osobniczymi zachowaniami. Ponieważ stale kontrolują oni swój wygląd na krótkie chwile tracą kontrole nad niektórymi obszarami swojego ciała, które zmieniają swoje rozmiary, barwy, kształt i wielkość –> https://youtu.be/aJ0EqRRGdeU . Nagrywani i odtwarzani później w zwolnionym tempie odsłaniają wszelkie wspomniane niedoskonałości. Jednak jak dotąd potrzebna była dokładna analiza nagranego materiału w zwolnionym tempie. Tymczasem znaleziono kilka znacznie prostszych sposobów. Oto kilka z nich:
  Pierwszy to dość spora różnica w ilości mrugnięć ludzi i zmiennokształtnych. Ludzie w normalnych warunkach zwykle mrugają z częstotliwością 5 do 30 mrugnięć na minutę. Zmiennokształtni mrugają znacznie częściej zwykle od 80 – 90 do nawet 200 mrugnięć na minutę. Tak więc możecie teraz obserwować prowadzących program redaktorów/ki i celebrytów/ki oraz naturalnie obojga płci polityków i nie wyciągając natychmiast pochopnych wniosków zacząć orientować się co w tzw. trawie piszczy… –> https://youtu.be/2vSNWKpscbU
  Drugi to skryte obserwowanie, nagrywanie ich skierowanych na kamerę oczu i nagle, niespodziewane zgaszenie światła. Świecące czerwonym światłem źrenice na podobieństwo opowiadań o wilkołakach dosłownie powalą was ze zdziwienia na kolana.

 3. Reptilianin Says:

  Tak czy owak Podróżnicy wyszli na swoje…
  Tak naprawdę dysponowali DNA człowieka, które przenieśli z innej planety!
  To my ludzie jesteśmy przybyszami a Reptilianie, cóz pierwotnymi istotami tej planety! Można to porównać do Amerykanów, którzy wytepili indian a potem ogłosili, że to ich tereny! Wstyd to przyznać ale my ludzie jesteśmy jak zaraza, gdzie się pojawiamy to zasiedlamy miejsca a niszczymy pierwotne życie! Być może dlatego jesteśmy specjalnie ograniczani, bo gdy byśmy mogli podróżować na inne planety to juz były by przez nas zasiedlone! Być może podróżnicy specjalnie znaleźli nasz układ słoneczny, który znajduje się bardzo daleko od najbliższej zamieszkałej planety by nie było się nam łatwo wydostać, kontrolują nas i ograniczają!
  Weźcie pod uwagę fakt, ze wojsko jak i naukowcy pracują na systemami maskowania czołgów, samolotów czy nawet twórcy filmów pokazują nam samochody niewidoczne! Przecież wiadome jest, ze jeżeli inna cywilizacja rozwinęła sie na tyle by oderwać sie od swojej planety to na bank dysponują takimi systemami maskowania, choć by dlatego by przyglądać sie innemu życiu, nie ingerując w nie, jeżeli nie ma takiej potrzeby lub by nie siać paniki! Przypuszczam, ze zawarty jest jakiś pakt, że każdy statek wlatujący w przestrzeń naszego układu słonecznego ma automatyczny system maskowania! A to co ktos czasem zaobserwuje to jakieś eksperymenty, moze pojedyncze wyjątki ale na pewno nie jesteśmy sami!
  Nasze DNA to pamięć genetyczna, w której zapisane jest wszystko… Jeżeli ktoś wynalazł samochód, telefon komórkowy to tylko dlatego, ze takie coś już kiedyś było i informacja o tym zapisana była w genach! Dążymy do podróży miedzy planetarnych? Tak a czemu, bo już kiedyś człowiek podróżował! Geny nam o tym przypominają, im większy stopień rozwoju człowieka tym więcej się odblokowuje z pamięci DNA! By było ciekawiej Stwórcy bądź stwórca nasz specjalnie stworzył blokadę naszego mózgu! Gdy by blokadę zdjąć, zhakować jak program komputerowy to okazało by sie, że dany człowiek żyje juz któryś raz, nie potrzebował by iść do szkoły i ponownie sie uczyć bzdur, pamiętał by wszystko, choć mógł by sie załamać gdyż pamiętał by swoja poprzednią rodzinę, ciekawiło by go gdzie jest i co sie z nią dzieje! Zwyczajnie by ogłupiał!
  Kiedy umieramy, nasza świadomość inaczej dusza jak kto woli uchodzi z ciała i odradza sie w potomku co drugie lub co trzecie pokolenie! Jeżeli nie posiada potomka to czeka aż pojawi sie odpowiednie ciało z podobnym kodem genetycznym, owszem moze to potrwać kilka lat! Ale jest miejsce w którym przeczekuje ten czas! W dzisiejszych czasach można oszukać ten system, wystarczy pobrać swoje DNA i po śmierci umieścić w surogatce, po 9 miesiącach narodzimy sie ponownie, z czasem mozna potem pójść do osoby co zajmuje sie hipnozą by odblokowała pamięć duszy w mózgu i po sprawie… Ale czy wtedy nie zwariujemy? Brzy mi to jak fikcja i fantastyka ale i wy tu piszecie różne cuda i dziwy!
  W każdym bądź razie ja tak uczynię!

 4. Reptilianin Says:

  I jeszcze raz przetoczę swoją wypowiedź gdyż nie zostało ona opublikowana na temat Reptilian! Nie wiem czemu, może jakaś gadzina dopatrzyła sie w nim prawdy i specjalnie nie opublikowała tego…;-)
  Krótka opowieść o Reptilianach i stworzeniu naszego życia na Ziemi!
  Reptilianie to istoty, które powstały na Ziemi, wyższy poziom ewolucji pradawnych gadów a nie istoty które przybyły na tę planetę!
  To ludzki gatunek pochodzi z kosmosu ale co wy tam wiecie!
  A konkretnie to było tak!
  Istoty humanoidalne z cechami roślin czyli istota, która nie musiała jeść aczkolwiek musiała się odżywiać! Otóż ów istoty, nazwijmy je podróżnikami odżywiały się energią słoneczną i wodą czyli ich przemiana materii to po prostu FOTOSYNTEZA! Spozywali wodę a ciało pobierało energię słoneczną w którym zachodził w/w proces czyniąc ich dzięki temu długowiecznymi! Były to istoty wysoko rozwinięte w stopniu ewolucyjnym, dysponowały telepatią, telekinezą oraz metamorfozą, ich poziom ewolucyjny umysłu był na poziome Bóstwa!
  Podróżnicy przybyli na tę planetę gdyz była obfita w wodę i roślinność oraz energię słoneczną! Ziemia była juz zamieszkana przez gady takie jak dinusie oraz gady człekokształtne zwane Reptilianami!
  Podróżnicy nie chcieli wojny ani podbicia planety, były to istoty spokojnego usposobienia, poszukiwały życia jak również rozsiewali życie, pragnęli jedynie nawiązać kontakt i pozostawić jakiś ślad po sobie! W tedy Ziemia jak wiadomo co poniektórym nie posiadała księżyca wówczas, dysponowała tylko jednym wielkim kontynentem zwanym ponoć Atlantydą oraz nie była przechylona względem słońca o 23 stopnie!
  Podróżnicy początkowo zatrzymali sie na Marsie gdyz również był planetą posiadającą wodę oraz roślinność ale nie tak obficie jak trzecia planeta od słońca! Mars choć miał odpowiednie warunki do życia dla ssaków jednak, że nie posiadał odpowiedniego materiału (DNA) do stworzenia ich, no i jego życiodajność dobiegała końca! Więc podróżnicy tylko stacjonowali na czwartej planecie próbując jednocześnie badać Ziemię! Przybysze zaprzyjaźnili się z Reptilianami, doszło do współpracy oraz przedstawienia swoich kultur! Niestety doszło do ogromnego konfliktu, głównie chodziło o to, że Reptilianom nie podobały się istoty żyworodne, które miały być stworzone przez podróżników, wręcz było to dla nich ohydne oraz obrażało ich godność ponieważ byli jajorodnymi istotami to aczkolwiek, każdy projekt i teoria ma swoich zwolenników! Niektórym Reptilianom pasował ten pomysł, gdyż sądzili, że stworzenie ssaków przyniesie im korzyści! Prawdopodobnie Reptilianie, którzy byli po stronie Podróżników zabrali sie wraz z nimi na bazę znajdującą sie na Marsie i współpracowali z nimi by osiągnąć swój skryty i zamierzony cel! Podróżnicy dzięki swoim mocom wprawili w ruch jedną z planetoid krążących wokół czwartej planety i skierowali ją w jej kierunku! Planetoida uderzyła w Ziemię pod odpowiednim kątem i z ogromną siłą w przeciwnym miejscu co do jedynego lądu na planecie przechylając ją o zamierzony kąt względem Słońca! W sam środek ogromnego oceanu! Uderzenie było tak ogromne i silne choć planowane, że odłupało kawałek planety i jego szczątki wyniosło w przestrzeń kosmiczną! Ten incydent sprawił, ze na Ziemi zaczęły sie ruchy tektoniczne by zasklepić wyrwę! Planeta dopiero teraz zaczeła żyć, Atlantyda została zalana a następnie rozdarta na części tworząc kontynenty dzięki ruchom tektonicznym! W tym samym czasie pył oraz para wodna zasłoniła niebo i nastała nuklearna zima po któren przyszła epoka lodowcowa! Większość istot wyginęło bądź wymierało latami! Jednak, że niektóre dinozaury, gady przetrwały! Niby uśmiercenie planety a jednak danie jej życia! Dinusie głównie wyginęły gdyż były ciepłolubne a znoszone przez nich jaja zamarzały, które po latach odnajdujemy jako skamieliny! Co poniektóre dinozaury starały sie przenosić w sobie jaja zamiast znosić co zaowocowało mutacją a zarazem ewolucją w zwierzęta żyworodne! Skorupa jaj w skutek przenoszenia wewnątrz ciała przekształciła sie w łożysko i macicę! Dzięki temu powstały nowe gatunki zwierząt, można powiedzieć, ze część dinozaurów owulowała w kangury, zwierzę dinozaur o-kształtne (dinozaur żyworodny)! W trakcie formowania się księżyca z odłupanego fragmentu planety i jego drobin Podróżnicy stacjonujący na Marsie jak i Reptilianie, którzy sie tam przenieśli planowali powrót na Ziemię w celu rozpoczęcia ponownej kolonizacji! Bóstwa z nowego DNA ziemskiego stworzyli nowe gatunki zwierząt oraz roślinność by mogły przetrwać! Dzięki powstaniu księżyca i odpowiedniemu kątowi nachylenia ziemi do słońca noc nie była taka długa i taka ciemna! Aż w końcu przyszedł czas na stworzenie człowieka Reptilianie jak i Podróżnicy stworzyli go na swoje podobieństwo ale z obecnego DNA zwierząt jakie powstało po przemianie Planety Ziemia!
  Co było dalej, chyba każdy juz wie bądź się domyśla!
  Wniosek? Jeżeli istoty wysoko rozwiniętym intelektem, władające telepatią, telekinezą czy też metamorfozą i osiągnęły poziom ewolucyjny Bóstwa na pewno są w stanie stworzyć w przeciągu 7 dni życie i odpowiednie do tego warunki jak również planety!
  Tak czy siak jak i na Marsie tak i na Księżycu naszym znajdziemy ślady życia, artefakty czy też budowle wzniesione przez Reptilian…
  Mało tego, na księżycu znajdziemy szczątki oraz szkielety dinusiów oraz skorupiaków takich jak na Ziemi o ile powstaną kolonie i kopalnie co bedzie dowodem na to, ze srebrna tarcza na niebie to kawałek naszej planety! Niestety na to sie nie zanosi gdyz Amerykani roszczą sobie prawa do niego twierdząc, ze niby podróż na księżyc to wysokie koszta,gdyż jest on obfity w Helium3 (źródło czystej energii)

 5. tasman1326 Says:

  Jeżeli chodzi o nephilimów to posągi na wyspie wielkanocnej nie pokazują ich podam wam przykład nephilimów w naszych czasach to widać po czaszkach i mają olbrzymi wpływ na wszystkich na świecie jako jednostka podam wam przykłady które są chyba najlepsze powiedzmy np. z dziedziny rapu snoop dogg czy 2 pac nawet wy ich znacie i zobaczcie jaki wpływ mają na cały świat co promują są też inne WIELKIE GŁOWY(WIELKIE GŁOWY W PRZENOŚNI I DOSŁOWNIE) z róznych dziedzin trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć

 6. bbm Says:

  Naprawdę? To brzmi tak niewiarygodnie… Kompletnie zaskakuje mnie historia o spotkaniach w codziennosci, na ulicy. Pozdrawiam

 7. Moon Says:

  Osobiście ie wierzę w channelingi itp. Ludzie nie mają pojęcia o samych sobie – czego chcą w życiu, jacy są, co czują itp – a twierdzą, że wiedzą, co czują, myślą itp osoby z innych planet. Jakże często tacy ludzie nie wychynęli nosa choćby zagranicę, ale „wiedzą” wszystko, co się dzieje w odległych galaktykach. To raz. Dwa. Jaka jest różnica między schizofrenikiem, a osobą myślącą, że kontaktuje się w głowie czy w inny sposób z kosmitami?
  A co do odwiedzin kosmitów na Ziemi, jeśli chcecie poczytać ciekawe źródła, to poczytajcie hinduskie pisma o wimanach, efekcie choroby popromiennej (chociaż wtedy nie wiedzieli, co to jest), wojnach bogów (które wyglądały, jak wojny z użyciem bomb jądrowych) itp. To jest bardzo znaczące. Moim zdaniem najlepiej skupić się na starożytnych pismach, jeśli chcecie coś więcej wiedzieć na temat istot odwiedzających Ziemię. Bo nie macie pewności, czy osoba, która twierdzi, że kontaktuje się w myślach z kosmitami robi to naprawdę, czy tylko tak jej się wydaje.
  A teraz czekam na hejty za parę słów własnego zdania 🙂

  • qrde blade Says:

   Temat channelingów, to temat rzeka… Wielu uznanych np. Laura Knight-Jadczyk używa tablicy Ouija do kontaktów z duchami, aby rozmawiać z wiadomą kosmiczną radą. Takie channelingi odbywają się w obecności świadków i są dodatkowo rejestrowane i protokółowane. Jednak jak sama Laura opisuje jak to się odbywa, że zwykle trzeba ze strzępów słów domyślać się właściwej sentencji, że często nie występują w takich przekazach samogłoski więc wielu zastanawia się jak, to się w rzeczywistości odbywa i na czym polega cały sekret. Laura Knight-Jadczyk jednak jest kobietą bardzo oczytaną w problematyce ezoterycznej i naukowej, wiec jej łatwiej kojarzyć i scalać otrzymane w ten sposób wątki. Istnieje więc bardzo prawdopodobna teza, że uparte osobniki posiadające starą duszę, całymi dniami studiujące problem i usilnie szukające odpowiedzi na ważkie pytania, otrzymują odpowiedź samoistnie czy to w czasie seansu czy we śnie, czy w trakcie rozmyśleń czy medytacji. Właśnie na tym polega tzw. iskra boża i działanie inteligentnego pole eteru według hermetycznego prawa przyciągania, które jest tak wielką tajemnicą, że z wiadomą premedytacją zmanipulowano wiele dotychczasowych najważniejszych odkryć i definicji, aby tylko nie dostrzegać jego istnienia. Natomiast wielu śmiałków, czarowników i nawet duchownych używa substancji psychodelicznych występujących w popularnych grzybkach, roślinach przy pomocy których ci duchowi przewodnicy wyostrzają działania postrzegania niewidocznej normalnie rzeczywistości i w ten sposób kontaktując się z bytami duchowymi dowiadują się co właściwie w trawie piszczy i jaka czeka nas prawdopodobna przyszłość. W starożytnym Egipcie stosowano tzw. procedurę przejścia, gdzie w czasie 40 dniowego – jak w NT postu przyjmowano tzw. chleb pokładny, shem-anę która pozwalała na wyjscie poza ciało i kontakty z bytami duchowymi, które sprawowały swoistą opiekę się i nauczały nowego adepta.

 8. franek1964 Says:

  Możemy nie przeżyć tego spotkania

 9. Franek Says:

  Na pewno jakaś rasa gdzieś istniej obok nas, ale jak nabędziemy świadomość o niej to możemy nie przeżyć tego :))

 10. Repri Says:

  pradawne smoki , gadające węże i gadające krokodyle w Biblii to opis kosmitów

  Czy go ujarzmisz?

  41
  1 Zawiedzie twoja nadzieja,
  bo już sam jego widok przeraża.
  2 Kto się ośmieli go zbudzić?
  Któż mu wystąpi naprzeciw?
  3 Kto się odważy go dotknąć bezkarnie? –
  Nikt zgoła pod całym niebem.

  Pancerz i paszcza krokodyla

  4 Głosu1 jego nie zdołam przemilczeć,
  o sile wiem – niezrównana.
  5 Czy odchyli kto brzeg pancerza
  i podejdzie z podwójnym wędzidłem?
  6 Czy otworzy mu paszczy podwoje? –
  Strasznie jest spojrzeć mu w zęby.

  Jego grzbiet

  7 Grzbiet ma jak płyty u tarczy,
  spojone jakby pieczęcią.
  8 Mocno ze sobą złączone,
  powietrze nawet nie przejdzie.
  9 Tak jedna przylega do drugiej,
  że nie można rozluźnić połączeń.

  Oddech

  10 Jego kichanie olśniewa blaskiem,
  oczy – jak powieki zorzy:
  11 z ust mu płomienie2 buchają,
  sypią się iskry ogniste.
  12 Dym wydobywa się z nozdrzy,
  jak z kotła pełnego wrzątku.
  13 Oddechem rozpala węgle,
  z paszczy tryska mu ogień.

  Tężyzna ciała

  14 W szyi się kryje jego potęga,
  przed nim skacząc biegnie przestrach,
  15 części ciała spojone,
  jakby ulane, nieporuszone.
  16 Serce ma twarde jak skała,
  jak dolny kamień młyński.

  Niezwyciężony

  17 Gdy wstaje, mocni drżą ze strachu
  i przerażeni tracą przytomność.
  18 Bo cięcie mieczem bez skutku,
  jak dzida, strzała czy oszczep.
  19 Dla niego żelazo – to plewy,
  brąz – niby drzewo zbutwiałe.
  20 Nie płoszy go strzała z łuku,
  kamień z procy jest źdźbłem dla niego.
  21 Dla niego źdźbłem maczuga,
  śmieje się z dzidy lecącej.

  Ślady jego przejścia

  22 Pod nim są ostre skorupy,
  ślad jakby wału3 zostawia na błocie.
  23 Głębię wód wzburzy jak kocioł,
  na wrzątek ją zdoła przemienić.
  24 Za nim smuga się świeci na wodzie,
  topiel podobna do siwizny.

  Niezrównany

  25 Nie ma mu równego na ziemi,
  uczyniono go nieustraszonym:
  26 Każde mocne zwierzę się lęka
  jego, króla wszystkich stworzeń»4.

 11. jrob Says:

  Kiedyś, w latach 80-tych czytałem w Nowej Fantastyce o tym jak jakiś biedny astropilot rozbił się na jakiejś planecie, zamieszkałej przez właśnie takich jak tu opisujecie reptilianów, czyli gadów. Jeden z nich przyglądał się biednemu pilotowi, który nie potrafił nic poza pilotowaniem, ale tenże gadzik zauważył również, że my ludzie mamy potężne, uśpione możliwości i zaczął eksperymentować nad tym biednym stworem ludzkim, czyli pilotem. Telepatycznie odblokowywał mu w mózgu różne niepotrzebne blokady i niedługo astropilot sam już mógł wszystko naprawić w rozbitym gwiazdolocie. Pilot nawet nie zauważył jego pomocy ale ciepło tego wiernego gada pożegnał. Mam cichą nadzieję, że z nami będzie podobnie. W sumie wszystkie cywilizacje oparte na nienawiści MUSZĄ ZGINĄĆ, Logika inteligencji wszechświata jest dla zlych światów bezwgledna. Prawo Życia i Rozwoju Inteligencji jest odwrotnie proporcjonalne do II prawa termodynamiki. Reasumujac:
  ŻYCIE JEST ODWROTNIE PROPORCJONALNE DO ENTROPII.

 12. Reptile Says:

  dzieki za zainteresowanie; akcja z tesco no coz – to akurat nie nasza robota, uderz do rekinow…

  • V Says:

   Kamienie, surowce, Ziemia – 1G,
   Rośliny 2G,
   Zwierzęta i Ludzie – 3G,
   Gady – 4G,
   dalej bez ciała fizycznego.
   Dlaczego?
   My (jeszcze) nie widzimy gadów, zwierzęta nas widzą więc są na tej samej gęstości co my – 3G, rośliny za to nie widzą ani nas ani zwierząt, tak więc muszą być na niższej gęstości niż zwierzęta.

   Pzdr

 13. Monika Says:

  Witam, trafilam tutaj przypadkiem szukajac informacji na temat Reptilian, przejrzalam tez wiele innych informacjii na ten temat i w sumie nie wiem co o tym wszystkim myslec, mam tez pewne obawy jesli chodzi o kontakty z podobnymi istotami, nie chcialabym rozmawiac na ten temat poprzez forum, wiec tak szczerze mowiac czy ktos moglby mi pomoc, doradzic?

  • Irbis Says:

   Droga Moniko, opisywalem juz na tym portlu (juz dosc dawno) swoje przygody i spotkania z Reptylami (Gaadoidami w ludzkiej postaci …). Mialem z imi kontakt przez kilka lat (od2004 do 2009) w roznych odstepach czasu. W tym jedno spotkanie w TESCO (supermarkecie) w tak absurdalnej sytuacji (ktora ONI stworzyli) że do dnia dzisiejszego zastanawiam sie PO CO byla ta szopka ? To byl jedyny raz gdy mialem z imi kontakt werbalny ! Bylo ich 2 : kobieta i mezyczna. Ja mialem kontakt werbalny z obydwoma ale tylko z mezczyzną nastapiła dłuzsza nieco „rozmowa” trwajaca (nie wiem) moze z od 2 do 5 minut a moze dluzej .. Nie wiem bo wprowadzil mnie w trans i zablokowal mi czakrę gardła … To dluga historia.Opisują ją w necie na tym portalu. Jesli chcesz to napisz : kocisko1@poczta.onet.pl
   Pozdrawiam. I ic sie nie bój. Niewolno się bać bo oni sie strachem takze żywią !

 14. Jeremi Says:

  Jest także Polak, który także zgrabnie to opisuje – Edmund Niziurski. W swojej książce opowiada o rasie gadów mających właściwości zmiany kształtu, tworzenia kopii zapasowych ciała i duszy, żywiących się ludzką energią, i chcących pozamykać ludzi w obozach pracy, by robić z nich pokarm. Dość znane, co? 🙂

  Krótki opis fabuły:

  „Książka Edmunda Niziurskiego „Gwiazda Barnarda” (wyd.1, Wa-wa 1989) przedstawia fragment życia polskiego licealisty Romka Pituckiego, który nieopodal swojego miasta, będąc na bagnach, natknął się na UFO. Na jego pokładzie został zbadany przez automaty cywilizacji Eechtonow, jaszczurów z układu Gwiazdy Barnarda, szukających kandydatów na kolejnych szpiegów oraz pobierających ludzki kod genetyczny. Podczas swojej trzykrotnej obecności na pokładzie UFO, a także w zduplikowanym ciele i przebraniu za jaszczura na ich planecie, dowiedział się, ze ta cywilizacja, żywiąca wyjątkowo egoistyczny punkt widzenia dotyczący zarówno swej rasy, jak i jej poszczególnych osobników, planuje inwazję na Ziemie oraz próbował temu przeciwdziałać. Udało mu się opóźnić tę inwazje, jednak był tropiony przez szpiegów kosmitów, jak również był nękany przez nich samych po nocach, a także jego najbliższa rodzina oraz przyjaciele. W książce pojawia się tez watek egoistycznej miłości Romka do Beaty, którą ściągnął na planetę jaszczurów, gdzie ostatecznie ich zduplikowane ciała zginęły. On sam przypłacił swoja działalność (w pozostałym i pierwszym ciele) częściową utrata pamięci oraz dziwną operacją głowy, po której prawdopodobnie nie doszedł do siebie. Stało się tak, gdyż „ścigał” kosmitów, próbując zdobyć dodatkowe dowody potrzebne do obnażenia ich planów. Jednak choć po części próba ta się powiodła i zdołał ostrzec ludzi przed przewidywana inwazja (chodzi tu o publikacje jego zapisków przekazanych przyjacielowi i wspomnianej dziewczynie).
  Plan inwazji polegał na pozyskaniu dużej ilości „bio” (siły życiowej dla degenerującej się rasy, która rozmnażała się w zasadzie już tylko przez duplikacje) i był następujący:
  1/ Ziemia nadaje się do kolonizacji ze względu na swój skład chemiczny
  2/ mankamentem jest zbyt niska temperatura planety, należy ja podnieść i wysiedlić ludzi z odpowiednich terenów
  3/ wysiedlonych ludzi umieścić na farmach hodowlanych, stopniowo wyeliminować osobników starszych i nieprzydatnych, droga zmian genetycznych obniżyć optymalny wiek potrzebny do pobierania „bio” do 10-15 lat, gdyż teraz wynosi on ok. 25 lat
  4/ po pobraniu „bio”, ludzi (materiał hodowlany) przemielić na preparat spożywczy dla najniższej w hierarchii i najgłupszej części degenerującej się rasy. Wszystko to wobec pewnej świadomości, że ludzie są inteligentni (czasem bardziej niż niektóre jaszczury) i dokonali pewnego postępu cywilizacyjnego, niebezpiecznie zbliżając się do poziomu jaszczurów (różnica technologiczna ok. 300 lat).”

  • Irbis Says:

   Tak. Świetna książka. Mam ją. Kupiłem w antykwariacie bo naklad jest wyczerpany nie mozna jej kupic normalnie. Bylem w szoku bo skąd u tego (jakby nie bylo – „komunistycznego”) autora taka wiedza ???? Moze ją czerpał z innych ksiazek zachodnich .. tego nie wiem. Niemniej będąc chlopcem zaczytywalem sie w jego powiesciach dla chlopcow wlasnie z epoki PRLu … ktorymi bylem zafascynowany.

  • Irbis Says:

   A swoją drogą ciekawe skąd u Niziurskiego w latach 80tych takie informacje ?

 15. Kornelia Says:

  Boze…przeczytalam wszystkie komentarze i staralam sie ogladnac wszystkie filmy ale nie moge .JESTEM PRZERAZONA!!!! Zainteresowalam sie tym tematem przez przypadek.Na pewno sie bedziecie smiac ze mnie ,ale zaryzykuje.Od dawna wiem ze moja wrazliwosc jest za bardzo wyczulona ,staram sie odganiac wszystkie przeczucia i odczucia,bo po prostu sie boje tego.W kazdym razie niedawno,jak spalam ,przez zamkniete powieki widzialam jasne ,mocne swiatlo.Nie mialam sily otworzyc oczu choc moja (nie wiem-podswiadomosc lub swiadomosc) wzywala zebym to zrobila.Nie udalo sie.Z calej nocy zapamietalam tylko silne wrazenie ze ktos byl w sypialni (choc rano oczywiscie sie sama z siebie probowalam smiac) i jedno co zauwazylam to ze na brzuchu mialam takie minimalne ranki w ksztalcie trojkata (powyzej pepka) Tak jakbym miala 3 uklucia igla.Od tego wieczoru zamykam okna (tamtej nocy mialam otwarte) .Nie wiem jak to sobie tlumaczyc,Na razie tlumacze to sobie ze akurat ogladalam seriale typu”V” lub ”The Event” i po prostu snilam…Sorki za ten monolog.Chyba powinnam sie na jakies romansidla przerzucic.Pozdrawiam wszystkich

 16. trebor Says:

  Wiarygodne argumenty gadzich przypadków

 17. irbis Says:

  Do PIK : Nigdy wczesniej o nich nie myslałem ani tez nie mam negatywnych myśłi. Jestem osobą pogodną i zyczliwą ludziom i światu .. a jednak na mojej drodze pojawily sie jaszczury ! Nie zrobiły mi nic złego .. choc moje z nimi spotkanie w Tesco moznaby potrktować jak subtelny atak na moją świadomość … Nie bałem się ich. WIec nie moglem ich przyciagnąc netgatywnymi myśłami …

  • PIK Says:

   Drogi irbis co do istnienia tych „dziwnyh istot” nie wiem kim sa (czy to gady, czy cokolwiek innego), to jestem przekonany ze ich obecnosc tutaj jest uwarunkowana sprzyjajacym warunkom jakie spotkali na tej planecie.
   Gdyby ludzie funkcjonowali inaczej (w sposob bardziej pozytywny ? inny ?) te „istoty” nie mialy by prawa bytu, coz ludzie sami stworzyli im warunki pozwalajace na rozwoj „tego paskudztwa ” ( jak to nazwac ?).
   Istnienie tych „gadow” (nazwijmy to wlasnie tak) jest spowodowane myslami i uczuciami ludzi, ktorzy najczesciej ich nie widza, malo tego jest to dla nich nie do przyjecia kazdy kto cos zobaczyl jest po prostu kims z problemami, ja rowniez nie wykluczam takiej mozliwosci.
   Irbis podobnie jak Ty nie myslalem nawet nie wiedzialem ze cos takiego istnieje (jeszcze trzy
   lata temu nie wiedzialem kto to jest David Icke), jednak to « cholerstwo » sie do mnie przyczepilo (ja juz wiecej tego nie chce widziec, teraz kolej na innych).
   Mysle ze niektorzy „porypani” ktorzy maja troche inna wizje swiata sa w stanie ich zobaczyc i nie jest to przypadkowe ” ktos ” tym manipuluje. Dlaczego tak sie dzieje, coz chodzi chyba o to zeby wzbudzic watpliwosci w tych osobach pokazac im ze ich widzenie rzeczywistosci jest zupelnie falszywe i ze sa kims kto odbiega od ” normy ”
   W momencie kiedy sie o tym mowi wiadomo jakie sa reakcje ludzi.

   Zstanawia mnie jedno o co w tym wszystkim ” chodzi ” o zastraszenie, osmieszenie, sprawdzenie osoby moze chodzi tyko o zadanie cierpienia.

   Po tych spotkaniach spadlo na mnie bardzo duzo nieszczesc, osobiscie radze wszystkim unikac takich kontaktow, niczemu dobremu to nie sluzy, nie wiem co to jest o co tu chodzi ale ja juz tego nie chce widziec.

 18. beza Says:

  Dziękuję Wam za te podpowiedzi. Są dla mnie bardzo cenne. Wszystko wykorzystam i napiszę o efektach. Michaela , pewnie ,że chcę pogadać tylko jeszcze mi powiedz jak mam zdobyć maila do Ciebie? Tutaj ,na forum mam to zrobić?
  Pozdrawiam

  • Michaela Says:

   JACOLO, bardzo proszę prześlij mój mail do „Bezy”,
   wyraziła na to zgodę (powyżej w mailu).
   Dziękuję, pozdrawiam,Michaela
   PS.przepraszam,że zajmuję Ci czas 🙂

  • Jacolo Says:

   Niema problemu, już wysłane.

 19. beza Says:

  Witajcie. Dopiero teraz dotarłam na tą stronkę. Gadzi temat nie jest mi obcy. I teraz , gdy przeanalizowałam to co się dzieje w moim życiu od kilku lat to chyba mam problem. Innymi słowy : podejrzewam , że potrzebuję pomocy. Nie będę tu wszystkiego opisywać bo to nie miejsce na to. Czy ktoś z Was mógłby mi udzielić wskazówek jak to coś w miarę możliwości osłabić , a dokładnie osłabić wpływ tego czegoś na moje życie?Pozdrawiam

  • Metju Says:

   Witaj. hmm moge sie tylko domyslac, byc moze ORGONIT bedzie Ci pomocny. Jak cos to napisz do Jacolo z tego co wyczytalem to robi takie „cuś”.

  • hit Says:

   na poczatek sprobuj tego: pozbadz sie ze swojego otoczenia wszystkiego co ma z nimi jakikolwiek zwiazek (ksiazki, filmy, zdjecia itp). Dla pewnosci pozbadz sie tez wszystkiego co moze miec jakikolwiek zwiazek ze spirytyzmem lub okultyzmem. Jesli ty przestaniesz sie interesowac nimi to moze i oni przestana sie interesowac toba. Napisz czy dalo to jakies efekty. Pozdrawiam…

  • PIK Says:

   Istnienie gadow jest skutkiem naszych mysli i naszego postepowania, naszych negatywnych uczuc a nie ich przyczyna w momencie kiedy ludzie zmienia swoje postepowanie, uczucia, mysli na pozytywne nie bedzie miejsca dla gadow, pojda tam skad przyszly.
   Gady zadomowily sie na tej planecie bo znalazly, mozliwosc wlasnego rozwoju i w jakis tam sposob korzystaja z negatywnych uczuc ludzkich, ktore stanowia dla nich baze egzystencji.
   Jesli rasa ludzka bedzie w stanie sie zmienic na lepsze wszystkie gady wyzdychaja jak dinozaury i nie beda nam stwarzac zadnych problemow.
   Poki co cala ludzkosc idzie w zlym kierunku wiec gady na tym korzystaja.
   Trzeba rowniez powiedziec ze sa ludzie na tej planecie, do ktorych gady nie maja dostepu, bardzo wiele zalezy od stanu w jakim sie czlowiek znajduje.

  • Michaela Says:

   Witaj beza.
   Może trebor się odezwie, on zna się na orgonitach, które mają pomagać na takie problemy.
   Nie wiem jakiej natury jest Twój problem , ale jeszcze poczytaj o Reptylach w tym linku :
   https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/22/tajemnicze-spotkania/.
   Ja też osobiście zmagam się z pewnym problemem , jeśli chcesz napisać do mnie,myślę,że Jacolo
   udostępni Ci mój mail .
   Pozdrawiam

  • SZA Says:

   Witaj. Lekarstwem jest Światło. Jak dochodzić do Światła opisane jest tutaj. Zrobił to dla nas Mistrz Wniebowstąpiony Saint Germain (czyt. san żermę). Pozdrawiam Świetliście. Jeśli chcesz kontaktu poproś o mail od Admina.

  • Leszek Says:

   I uczyniłeś tak?Z reinkarnacją jest tak ogólnie :żyjemy i zbieramy energię od matki ziemi jako istoty cielesne.Gdy po śmierci pójdziesz w stronę światła zostajesz tam zniewolony(zwiedzenie),zabierają energię i wysyłają na ziemię po następną porcję(reinkarnacja).Jeśli wystarczająco długo żyłeś ,masz tyle energii żeby dotrzeć do wszechświata głównego-centralnego (jeśli nie wszedłeś w światło) a z tamtąd możesz przejść na wyższy stopień egzystencji-wibracji-gęstości.Ogólnie się z Tobą zgadzam.Dobry wykład.

  • Leszek Says:

   Jeśli nadal masz z nimi problemy,musisz wyklinać ich i przeklinać na nich,im dłużej tym lepiej.Działa 100%,na inne istoty jak tzw. demony złe duchy,nocne odwiedziny itp. -także działa-wypróbowane.Przez bardzo wiele lat miałem z nimi problemy,bałem się zasnąć i to bardzo się bałem,robili ze mną co chcieli,straszne naprawdę nie życzę nikomu tego.Teraz robią wszystko bym nie zasnąłGdy zasypiam wybudzalą mnie.Złapałem kiedyś dwie istoty i próbowałem je przytrzymać i wciągnąć do naszego świata,błagały mnie żebym je puścił bo to je unicestwi i wypuściłem je.Rozumiem ,że potrzebują one energii od ludzi na swoją egzystencję,ale ja takze jej potrzebujęZapewniam Cię to nie są żadne banialuki,to działa.Dlatego przekleństwa istnieją w każdym języku i są prawnie zabronione.

 20. irbis Says:

  Czarna rasa jest niszczona obecnie głównie dla jej bogactw naturalnych, paliwa … przyrody, drewna itd … Z początku chciano ją zniszczyć przez wyprodukowanie HIV / AIDS … potem wirusa Ebola (też wyrpodukowanego w podziemnych i tajnych laboratoriach) – potem poprzez roznego rodzaje manipulacje i prowokacje polityczno-etniczne … ktore doprowadzily iż wiele plemion wymordowaly sie wzajemnie …

 21. trebor Says:

  PANIE Prawda.xlx.pl PROSZE MI POWIEDZIEC JAK WSTAWIC NOWA KATEGORIE?
  Mysle ,ze Trehlebov bedzie wazym dzialem.
  pozdrawiam

  • Jacolo Says:

   Jest bardzo ciekawym działem najlepiej jak sie zgadamy na emaila. 🙂

 22. trebor Says:

  On wlasnie opisuje jakim sposobem(domowym) mozna wykryc gadzia krew(twory,klony).
  Link do strony z orginalnymi wedami (do pobrania): http://www.koshuny.nm.ru/book.htm
  stworzenia demoniczne-Trehlebov

 23. kocisko1rbis Says:

  Te informacje są potwierdzone takze przez Antona Parksa i kilku innych niezaleznych badaczy.Nasza cywilizacja (naszsystem) jest o charaktrze gadzim … Nasza rzeczywistość funkcjonuje na zasadzie ruskich matriozsek: baba w babie.. czyli rzeczywistosc w rzeczywistosci… podrzyeczywistosci – nadrzeczywistosci. Czesto wchodzimy z nimi w interelacje i stąd czesto wydarzenia ktorych ludzie nie rozumieją a to po prostu nalozyly sie ze sobą rozne rzeczywistosci… Wśod nas jet wiele ludi ktorzy tylko wygladaja jak ludie ale wrzeczywistosci nii nie są albo nie są do końca .. Są to takze tzw. hybrydy… Wiedzą ze sie ich boimy i starajasie nie odkrywac swojej tozsamosci .. chyba ze juz nie daja rady ją ukrywać i inni ludie nagle dostrzegają ze to niesą ludzie jak inni … tak jak to zdarzylo sie mnie ..
  Mnie samemu trudno bylo nad tym prejsc do porządku dziennego. Pozdrawiam.

 24. ArO Says:

  Czytając artykuł, zobaczyłem podobne rzeczy. Kod genetyczny i przykazania. Wg. tekstu ludzki kod DNA został rozwalony, z 12 nici zabrano 10 i pozostały 2. Przykazań mamy dziesięć. Jeżeli to wszystko jest na rozwalonej kopie i nie ma składu, to sobie tak pomyślałem że te brakujące 10 nitek to przykazania. Dziesięć zakazów które rzadko kto łamie, tutaj też są haki. Ja sobie tak pomyślałem że te narzucone prawa przez kościół (a to najgorsze bo blokuje doświadczenie duchowe), prawa państwa, konstytucja, prawa człowieka, to jest czysta manipulacja ludźmi.
  Wracając do 10 nici to chyba są one poukrywane w przykazaniach i zakazane. Biorąc pod uwagę dużą rozbieżność tych że zakazów można wywnioskować że jest droga pośrednia miedzy tymi biegunami w danej formułce zakazu. Chyba to „bo tylko pośrednia droga daje możliwość pełnego rozwoju i doświadczenia siebie ponieważ nie jest ani dobra ani zła”. Ciekawe co Wy na to?

  • trebor Says:

   Ostatnio ogladalem dokument o dzieciach wychowywanych przez zwierzeta i nasunela mi sie taka refleksja.
   Kiedy przywracano dzieci tzw.”cywilizacji” one wcale nie chcialy do niej wracac … dlaczego? Mam wrazenie,ze kod genetyczny i pamiec zawarta w komorkach determinuje nas do powrotu do natury(przyrody)poniewaz przez manipulacje genetyczną spowodowano gwaltowne z nia rozerwanie.
   Naszym powolaniem jest rozwoj duchowy w bardzo bliskim kontakcie z natura.
   Tyle refleksji.

 25. trebor Says:

  NADZORCY cz.8(ostatni)
  „….Jesli Istota Najwyzsza istnieje,jest bardzo prawdopodobne,ze wiekszosc ludzi nie rozpoznalaby jej,gdyby sie z nia zetknela.Wielu wyobraza sobie ja jako gigantycznego mezczyzne z rozwiana glowa,ktory przemawia,grzmi i karci,a nawet zabija ludzi,inni natomiast jako jasne swiatlo roztaczajace wokol siebie milosc i cieplo.Jeszcze inni uwazaja,ze jest to bezpostaciowa tajemnica,ktorej nikt nie bedzie w stanie pojac,chyba ze w drodze skomplikowanych mistycznych zabiegow.Istota Najwyzsza nie jest prawdopodobnie zadna z tych rzeczy.
  Aby to przyblizyc,konieczne jest wytlumaczenie-okreslenie,czym jest pojedyncza forma duchowa.
  Forma duchowa wydaje sie byc czyms,co nie jest czescia swiata materii,a mimo to posiada zarowno swiadomosc jego

  istnienia,jak i siebie samej.Najlepiej zobrazowac ja mozna jako ponadczasowa,niezniszczalna jednostke swiadomosci.

  Kazda forma duchowa lub,inaczej mowiac,jednostka swiadomosci,wydaje sie byc absolutnie unikalna i niezalezna.Kazda z

  nich posiada wlasny,niepowtarzalny punkt widzenia.Ta unikalnosc i indywidualnosc punktu widzenia jest podstawa i celem istnienia duchowego.Swego rodzaju dowodem tego jest to,ze gdy zmuszone one zostana do jednolitosci,staja sie nieszczesliwe i zle sie czuja,obniza sie ich poziom percepcji i staja sie mniej tworcze.Gdy zwrocimy ludziom ich wyjatkowosc i indywidualizm odzyskuja zywotnosc i zdolnosci tworcze.
  Kazda jednostka swiadomosci ma nieograniczone zdolnosci tworcze,poniewaz tworzenie w wykonaniu formy duchowej jest aktem myslenia i wyobrazania.Jesli wyobrazimy sobie,ze na wierzchu jakiejs ksiazki siedzi bialy kot,oznacza to,ze stworzylismy bialego kota,nawet jesli dzieje sie to tylko w naszej wyobrazni.Jesli tego rodzaju twory sa zgodne z tworami innych form duchowych,wowczas prowadzi to do kracji swiatow, ktore moga z nami dzielic wszyscy pozostali.To wydaje sie byc sposobem,w jaki formy duchowe kreuja swoje wlasne swiaty pospolu z innymi,oraz wyjasnieniem fizycznych dowodow wskazujacych na to,ze nasz swiat istnieje na bazie mysli.
  Aby mogl zaistniec jakikolwiek swiat lub rzeczywistosc,najpierw musi zaistniec nieskonczonosc,w ktorej ten swiat moglby byc umieszczony.Cala rzeczywistosc lacznie z naszym materialnym swiatem,wyrasta z nieskonczonosci,a nie odwrotnie,co zostalo juz matematycznie udowodnione.Kazda jednostka swiadomosci jest zrodlem swojej wlasnej nieskonczonosci,poniewaz mysl i wyobraznia nie znaja granic;dowolny zakres przestrzeni,czasu lub materii moze byc przedmiotem wyobrazen kazdej
  formy duchowej i podzielany z wyobrazeniami pozostalych form duchowych.
  Skad wziely sie te wszystkie,niezliczone jednostki swiadomosci?Czy byl czas,kiedy istniala tylko jedna swiadomosc,z ktorej powstaly wszystkie pozostale?
  Podobienstwa pomiedzy wszystkimi jednostkami swiadomosci potwierdzaja to.Ta oryginalna swiadomosc bylaby wiec wiec tym,co zwyklismy nazywac Istota Najwyzsza,lub Istota Pierwotna.
  Jednostkowe formy duchowe sa w rzeczywistosci jednostkami swiadomosci Istoty Pierwotnej lub Najwyzszej,przy czym kazda z nich posiada swiadomosc swojego istnienia,osobowosc,wolna wole,niezaleznosc myslenia oraz rowniez nieograniczona kreatywnosc.([xxx1=>temat do rozwiniecia-zalezy to od wielu czynnikow-hamulcow)]).Oznaczaloby to,ze Istota Najwyzsza
  wykreowala lub ‚zrodzila’nieskonczona ilosc odrebnych jednostek swiadomosci,poprzez ktore jest w stanie doswiadczac niezliczonej ilosci nieskonczonosci,swiatow i rzeczywistosci,ktore te wszystkie formy duchowe moga tworzyc.Istote Najwyzsza mozna wiec umownie porownac do kogos siedzacego w telewizyjnym pokoju realizacyjnym i operujacego trylionami kamer.
  Kazda z tych kamer (form duchowych) przekazuje obraz na swoj wlasny monitor,aby operator (Istota Najwyzsza)mogla go obejrzec.Kazda z kamer usytuowana jest troche inaczej,tak,ze posiada swoj wlasny punkt widzenia i perspektywe.Kazda wyposazona jest w mozliwosc tworzenia wlasnych punktow widzenia (swiatow)I rodzi sie pytanie:jak Istota Najwyzsza moze (mogla)byc tak glupia?Po co tworzy jednostki swiadomosci ktore maja poczucie wlasnego istnienia?Przeciez to wlasnie swiadomosc wlasnego istnienia lub swiadomosc posiadania swiadomosci,jest ta cecha,ktora pozwala wszystkim formom duchowym na calkowita niezaleznosc i popelnianie glupstw,ktore wywoluja ich cierpienie z powodu kiepskiej doli,w ktora wplataly sie na Ziemi i rowniez gdzies indziej.Czemu istota Najwyzsza po prostu nie wyrzucila z siebie olbrzymiej ilosci jednostek swiadomosci bez swiadomosci wlasnego istnienia?Co wiecej,dlaczego Istota Najwyzsza nie zrobila jeszcze madrzej zachowujac swoj wlasny,pojedynczy,niepodzielny punkt widzenia?Ale to wlasnie swiadomosc istnienia jest czynnikiem,ktory daje formom duchowym mozliwosc myslenia i wyobrazania,czyli jest zrodlem nieskonczonosci
  i tworzenia. Bez swiadomosci swojego istnienia forma duchowa nie moglaby sama
  tworzyc.Swiadomosc wlasnego istnienia dziala jak lustro,dzieki ktoremu forma duchowa moze byc zrodlem nieskonczonosci,w ramach ktorej moze kreowac wlasne rzeczywistosci i swiaty.
  Teoretycznie,oczywiscie,Istota Najwyzsza byla w stanie stworzyc nieskonczonosc oraz
  stworzyc w jej ramach dowolna rzecz,lecz tylko z wlasnego pojedynczego punktu widzenia.Istota Najwyzsza mogla byc zrodlem tylko jednej rzeczywistosci-swojej wlasnej.Gdyby I.N.miala ochote doswiadczyc innej nieskonczonosci,musialaby
  najpierw stworzyc nastepna,odrebna,posiadajaca swiadomosc swojego istnienia,podobna do siebie,jednostke swiadomosci.I tak wlasnie postapila.Lecz nie satysfakcjonowala ja wylacznie jedna swiadomosc i wydala ich z siebie nieskonczona ilosc,aby moc sie cieszyc z niezliczonosci stworzen.Potencjalny zasieg I.N.rozciaga sie daleko poza granice naszego wszechswiata-zawiera w sobie tryliony potencjalnych nieskonczonosci i wszechswiatow.Przeciez z definicji wynika-moglby ktos powiedziec-ze moze istniec tylko jedna
  nieskonczonosc.Poszerzanie siebie bedac zdolnym do kreacji nieskonczonosci jest zbyteczne.Nieskonczonosc pomnozona przez dowolna liczbe nadal jest nieskonczonoscia.
  Ale nieskonczonosc jest wylacznie produktem indywidualnego punktu widzenia,ktory moga posiadac wylacznie jednostki swiadomosci.Tak wiec istnieje tyle nieskonczonosci,ile jest jednostek swiadomosci (form duchowych).Nieskonczonosc nie powstala z komponentow mechanicznego wszechswiata ani z zadnych z rzadzacych nim praw-to raczej mechaniczny wszechswiat i jego prawa powstaly (ja) z nieskonczonosci.Coz wiec poszlo nie tak,jak nalezy?W jaki sposob tak wiele form duchowych,z ktorych kazda jest obdarzona zdolnoscia nieograniczonej kreatywnosci,wplatalo sie w ponury byt na Ziemi,myslac o sobie,ze sa niczym innym jak tylko miesem i elektrycznymi impulsami?[(xxx2-do tych przyczyn odwoluje do wczesniejszych dzialow… ]
  Dodaje jedynie,ze formy formy duchowe moga wpasc w labirynt bez wyjscia [xxx3-np.efekt=>samobojcy], labirynt ich wlasnych zawilych kreacji.Wszechswiat sklada sie z bardzo prostych cegielek,lecz jesli ustawi sie je w okreslonych miejscach oraz ustali zasady,moze stac sie on niezwykle skomplikowana i solidna z wygladu konstrukcja,jak ten,w ktorym zyjemy.Wykreowawszy taki swiat,formy duchowe moga zostac w nim uwiezione,niczym kamery filmowe umieszczone w gestej ,tropikalnej dzungli nie mogace przeniknac zaslony otaczajacej je szaty roslinnej.[xxx4-inny temat rzeka..]po dluzszym czasie wpatrywania sie w otaczajaca roslinnosc kamerom moze zaczac sie wydawac,ze one rowniez sa elementem tej roslinnosci,i moga zapomniec,ze sa kamerami…..”Wyzwolenie” nadejdzie wtedy,gdy zostanie im przywrocone poczucie wlasnego „ja” oraz mozliwosc wchodzenia i opuszczania tropikalnej dzungli w zaleznosci od ich wlasnej woli [xxx5-reinkarnacja] .
  Jezeli przyjrzymy sie formom duchowym na Ziemi,dojdziemy do wniosku,ze sa one bardzo male [xxx6-nieliczne]w porownaniu z wszechswiatem.Ta sytuacja ma miejsce wtedy,gdy zostaja one uwiezione w cialach [xxx7-z wlasnej woli]badz innych obiektach o charakterze fizycznym [xxx8-ciala zwierzat/rzeczy].bedac w tym stanie traca mozliwosc zmiany perspektywy w stosunku do fizycznego wszechswiata.Perspektywa jest wlasnie tym,co okresla „wielkosc”formy duchowej.Czy staliscie kiedykolwiek na szczycie drapacza chmur i spogladaliscie w dol?Pierwszym wrazeniem,jakie mogloby przyjsc na mysl,byloby na pewno zdziwienie”Och,jacy mali ludzie.Sa jak mrowki.”Obserwowani ludzie wygladaja na malych i sa rzeczywiscie tacy mali,poniewaz zmienila sie nasza perspektywa ,punkt widzenia.Forma duchowa w stanie wolnym moze w ten sposob zmieniac
  swoja perspektywe w stosunku do calego fizycznego wszechswiata [xxx9-zeby tylko…]Wszechswiat moze
  okazac sie nie wiekszy od filizanki do kawy badz pokaznych rozmiarow atomem.W ten wlasnie sposob forma duchowa staje sie „wieksza”lub”mniejsza”.Tego rodzaju zmiana perspektywy nie jest jednak zalezna od procesu myslenia.Jest to sprawa rzeczywistego wzniesienia sie na wyzszy poziom duchowego postrzegania w rownie rzeczywistym i namacalnym sensie,jak ma to miejsce w przypadku osoby,ktora wskakuje do windy,aby dostac sie na szczyt drapacza chmur.Formy duchowe na Ziemi sa w wiekszosci przypadkow ograniczone do perspektywy oferowanej przez animowane przez nie fizyczne ciala.Perspektywa umyslowa moze sie w tym przypadku zmieniac,lecz nie moze sie zmieniac bezposrednia perspektywa formy duchowej w stosunku samego wszechswiata .Akt ograniczania formy duchowej,wiezienia jej w materii lub inaczej mowiac dazenie do
  ograniczenia jej pola widzenia,zdolnosci tworczych lub swiadomosci bycia forma duchowa,jest proba ograniczenia Istoty Najwyzszej.Jesli ktos ograniczy jednostke swiadomosci istoty Najwyzszej (to znaczy forme duchowa)-nawet jesli to dotyczy jednej sposrod wielu trylionow-to ograniczy on I.N.w tym wlasnie zakresie.Poniewaz tego rodzaju ograniczenia moga byc dzielem tylko innych jednostek swiadomosci,oznacza to powstanie dziwnej psychozy.To tak,jakby jakies czesci ciala staraly sie ograniczyc inne czesci tego samego ciala,na przyklad lewa reka starala sie ograniczyc i uwiezic reke prawa.To jedna z psychoz powstajacych wtedy,gdy obdarzone wolna wola formy duchowe zostaja uwiezione.Niektore religie mistyczne nauczaja,ze jedynym duchowym celem jednostki jest trwale „przylaczenie sie”lub „zjednoczenie” z I.N.Jest to bledne mniemanie.Jesli formy duchowe zostaly stworzone, aby dzialac jako osobne i niezalezne punkty widzenia,wowczas idea trwalego „polaczenia sie”z innymi jednostkami swiadomosci lub I.N.stalaby w sprzecznosci z idea kreacji.I nawet nie byloby to mozliwe.Prawdziwym celem idei duchowego wyzwolenia sa dzialania dazace do przywrocenia kazdemu pelni jego unikalnej swiadomosci istnienia oraz perspektywy.Powyzsze rozumowanie dowodzi,ze wiele popularnych pogladow na temat „Boga”,moze okazac sie nieprawdziwymi.” „….ludziom nie nalezy doradzac „polaczenia sie”lub „udania sie”do tzw.”swietlistej
  istoty”[xxx10-w zwiazku z przezyciami ludzi,ktorzy przezyli smierc kliniczna]poprzez medytacje lub smierc.Powinni
  trzymac sie od niej jak najdalej[xxx11-dotyczy tylko tego sensu w zdaniu].
  „Coz zatem mamy myslec o zapowiedzi „osądzenia”wszystkich ziemskich istot przez Istotę Najwyższa?
  Trudno jest sobie wyobrazic,aby I.N.skazala jednostki swojej wlasnej swiadomosci,bez wzgledu na to,jak male i jak brdzo uwiezione bylyby one,oraz jak bardzo szalone i destrukcyjne bylyby ich dzialania wynikajace z tego uwiezienia.Czy I.N. widzac cale zlo moze zakonczyc ten swoj ‚eksperyment’i usunac wszystkie jednostki swiadomosci oprocz siebie samej?
  Nawet,gdyby to bylo mozliwe-nie moze sie zdarzyc.To stworzenie nieskonczonej ilosci jednostek swiadomosci bylo dzielem wprost genialnym w celu poszerzenia samego siebie.rozwiazaniem jest zachowanie ich wszystkich i ‚zachecenie’do osiagniecia wyzwolenia.Jednak to wyzwolenie nie bedzie efektem dzialania machniecia cudownej rozdzki boskosci.Poniewaz formy duchowe posiadajawolna i niezalezna wole,wyzwolenie jest czyms,o co musza zadbac same.Dazenie do wyzwolenia w sposob inteligentny jest sprawa kazdej istoty.
  Oczywiscie przy zalozeniu,ze racjonalna wiedza na ten temat jest dostepna (udostepniona-dana).
  Wiele teologii naucza,ze istota Najwyzsza ma wroga,ktory sie jej przeciwstawia.Na kazdym poziomie egzystencji
  obserwujemy stan „gry”,w ktorym przetrwanie jest poddawane probie.Na poziomie indywidualnym przetrwaniu jednostki nieustannie zagraza proces starzenia,choroby i wiele innych czynnikow.Przetrwaniu rodziny czesto zagrazaja problemy finansowe,wrogo nastawieni krewni,przyjaciele lub ukierunkowane na zewnatrz pokusy seksualne.Organizacje i narody maja zwykle konkurentow i wrogow.W swiecie zwierzat dramat przetrwania jest szczegolnie wyraznie widoczny w relacjach mysliwy-ofiara.wszystkie obiekty fizyczne stoja przed perspektywa
  nieuniknionego zniszczenia.
  Formy duchowe stoja przed problemem przetrwania poprzez fakt uwiezienia w materii.
  Poniewaz gra o przetrwanie istnieje na kazdym poziomie istnienia,ma to miejsce rowniez w
  odniesieniu do Istoty Najwyzszej-gra,w ktorej przetrwanie jej samej jest poddawane probie poprzez zmniejszanie jednostek swiadomosci,a co za tym idzie jej samej.[‚zmniejszanie’chyba chodzi o to,ze jest to pomniejszane o te jednostki…ktore zeszly z drogi=na druga strone-ta ciemna].
  Aby tego rodzaju ‚gra’mogla zaistniec,I.N.musiala wzbudzic obawe, w zalozmy polowie stworzonych przez siebie
  jednostek,ze stanowi Ona zagrozenie dla wszystkich pozostalych jednostek i stanowi zagrozenie dla ciaglosci ich
  istnienia.Oponent I.N.nie roznilby sie wlasciwie niczym od Niej i gralby tak dobrze jak to tylko mozliwe.
  Jezeli ta gra trwa nadal,to wypada zywic nadzieje,ze Istota Najwyzsza wkrotce ja zakonczy i „podziekuje”wszystkim
  uczestnikom za pieknie rozegrana partie,przyrzekajac zarazem wszystkim zasluzone wyzwolenie”.
  koniec
  P.S.Wybaczcie ,ze tyle napisalem (troche niechaotycznie) ale chcialem sie podzielic wiedza krora posiadam.

 26. trebor Says:

  NADZORCY cz.7
  Gady nie są na tyle głupie aby po prostu „podbić” nas i zniszczyć planetę jak Wikingów.
  Zawarły pakt – bardzo ważny traktat ludzi i Ziemi, gdy pierwsi ludzie na Ziemi zostali stworzeni status tej zmienił sie
  Zasadniczo z kolonii do obecnego eksperymentu genetycznego i kulturowego.
  Na mocy tego traktatu jeśli Draco by go złamało to mogliby spowodować niepożądane walki z Radą Hatona i Galaktyczną Federacją.W rezultacie, Draco postanowili przedostać się do nie-Reptiliańskich eksperymentów na Ziemi, tworząc hybrydy gatunków, podbijając je wszystkie.Ich plan w krótkim czasie odniósł sukces.
  Po około stu tysiącach lat manipulacji Draco zniszczyli lub podbili każdy tzw.eksperyment „na naszej planecie.
  Było to całkiem łatwe ponieważ ludzie na Ziemi mieli sekwencję DNA zasad Draco opierając je na manipulacji i kontroli umysłu.Jeśli chodzi o „The Bear” ktoś zapytał dlaczego nie słyszymy o nich?
  Cóż jedź do Afryki i zadaj pytanie Zulusowi o Tokoloshe prawie na pewno będzie wiedział co mówisz i opisze Bear.
  Na przykład Credo Mutwa o Tokoloshe:
  Ostatnio istota proszę pana, stworzenia, które jest tak dobrze znane w Afryce Południowej i indziej, że jeśli wspomnisz jego nazwę, ludzie uśmiechają się. Nazywa się Tokoloshe. Każdy Afrykanin wie, co Tokoloshe. Niektórzy nazywają to Tikoloshe.
  Wygląda to bardzo nieprzyjemnie wygląda jak miś z tym, że głowa jest jak misia ale ma gruby,ostry, kościsty grzebień na szczycie głowy.Grzbiet idzie od jego czoła do tyłu głowy,ten grzbiet może powalić wołu
  Znajdziesz go w całej Republice Południowej Afryki. Ten Tokoloshe lubi się bawić dziećmi i zaobserwowano go setki razy przez dzieci w różnych częściach Afryki Południowej, nawet w ostatnich czasach.
  Teraz, ta istota znana jest nie tylko w Republice Południowej Afryki wśród czarnych, znany również,proszę pana, wśród mieszkańców Hawaj i innych wysp na Pacyfiku”.
  Sumerowie
  Tysiace lat temu,gdy biblijnego Joba poproszono,aby przyznał,że to nie człowiek ale El”wyniosły” byl strażnikiem
  tajemnicy nieba i Ziemi:
  „Powiedz,jeśli znasz nauki:
  Kto wyznaczył rozmiary Ziemi?
  Kto rozciagnął nad nią sznur mierniczy?
  Jak powstały jej podstawy?
  Kto założył jej podwaliny?(Job.38)
  Zapytano Joba:Czy kiedykolwiek zarządziłeś poranek lub ustaliłeś świt zgodnie z regionami ziemi?Czy wiesz,gdzie swiatlo dzienne i ciemnosc zamieniaja sie miejscami,skad sie bierze snieg i grad,deszcz albo rosa?Czy znasz prawa niebios,czy wiesz,jak rzadza one na Ziemi?
  Celem tekstow i obrazow bylo dobitne ukazanie,iz ludzie bedacy straznikami tajemnic byli tylko uczniami-nie
  nauczycielami.Dowody z Sumeru nie pozostawiaja jakichkolwiek watpliwosci co do tego,ze nauczycielami,pierwotnymi straznikami tajemnic byli Anunnaki.Przywodca pierwszej gupy Anunnaki,ktora pojawila sie na Ziemi,lądujac na wodach Zatoki Perskiej,byl E.A,ten,”ktorego domem jest woda”.Spełniał on lole naczelnego naukowca,Anunnaki,ktorzy mieli poczatkowo uzyskiwać z wod zatoki złoto.Z czasem przemieszczono sie do Afryki poludniowo-wschodniej,bo niezbedne okazalo sie wydobywanie tego metalu w kopalniach co wymagalo zastosowania wiedzy z dziedziny geografi,geologii i geometrii – tego wszystkiego,co dzisiaj nazywamy naukami o ziemi.Nic wiec dziwnego,ze przydomek boga zmienil sie na EN.KI-„pan Ziemi”.W koncu zaproponowal on i przeprowadzil manipulacje genetyczne,w ktorych wyniku na świecie na swiecie pojawil sie Adam – w wykonaniu tego zadania pomagala mu przyrodnia siostra Ninhursag,glowny inspektor medyczny wyprawy.W ten sposob EN.KI zademonstrowal swoja znajomosc nauk biologicznych-biologii,genetyki,ewolucji.W swoim centrum,Eridu w Sumerze,przechowywal ponad sto ME,zagatkowych przedmiotow,na ktorych jak na dyskietkach komputerowych zapisana byla wiedza posegregowana tematycznie.Na poludiowym krancu Afryki w stacji naukowej przechowywal”tablice mądrości”.Cala ta wiedze Enki z czasem podzielil ze swoimi szescioma synami,z ktorych kazdy stal sie ekspertem w jednej lub kilku dziedzinach wiedzy.Potem przybyl na Ziemie przyrodni brat Enkiego,EN.LIL-„pan władzy”.Za czasow jego przywodztwa liczba Anunnaki na Ziemi wzrosla do 600.Dodatkowo na orbicie pozostawalo 300 IGI.GI-„tych ktorzy obserwuja i dogladaja”.Enlil zalozyl pierwsze centrum kontroli lotow w NI.IBRU,ktore znamy pod akadyjska nazwa Nippur;utworzyl polaczenie z ojczysta planeta,czyli DUR.AN.KI-„wiezy niebo-Ziemia’…
  c.d.n.

 27. trebor Says:

  NADZORCY cz.6

  Jeśli chodzi o Draco, są rasa gadów pochodzących z gwiazdozbioru Draco. Byli pierwszymi kolonistami na planecie Ziemia.
  Ziemia była początkowo pozbawiona całkowicie środowiska morskiego, płytkie bagna i morza są nastąpiły później. Draco wtedy postanowili, że ta część systemu słonecznego i ziemia będzie strategicznym punktem wejścia do reszty galaktyki.
  Dlatego też powstała terra-Ziemia tworząc bardzo duży kontynent na Pacyfiku powszechnie znany jako Lemuria. Ta Reptiliańska cywilizacja rozwijała na równi do Atlantów grupy ludzkiej która najechała na Ziemię i stworzyła własny kontynent, który jest obecnie znany jako Atlantyda. Istnieje wiele historii na ten temat.W końcu obie grupy podpisały traktat (po zniszczeniu obu kontynentów).Ludzie zostali stworzeni jako hybrydy gatunków między nimi, z DNA innych grup obcych i niektórych zwierząt.
  W tej chwili Draco na ziemi kontrolują około 90% tej planety(pewnie więcej) poprzez całkowitą dominację wszystkich głównych agencji wywiadowczych, rządów i mafii.
  Jeśli nie wierzy w polityczne istnienie Iluminatów to ma problem(nie odrobił lekcji).

  Ponieważ istnieje wiele nieporozumień na ten temat w tej chwili, Abbennakki (Anunnakki) NIE są Gadami kontrolującymi wiekszości naszej planety.

  Draco utworzyli Illuminati.

  Abbennakki stworzyli rasę Black(czarną) do pracy w kopalniach złota i wykonywania różnych prac dla nich w Afryce.

  Ponieważ czarna rasa została stworzona przez Abbennakki, są trudniejsze dla Draco do kontrolowania umysłu.Jest to jeden

  z powodów, dla których Illuminati chcą obecnie zniszczenia czarnej rasy.

  Abbennakki są w kontakcie z Louisem Farrakhanem. Obawiają się, że ich kreacja czarnej rasy, zostanie zniszczona przez

  Illuminati,czekają więc na odpowiedni czas aby im pomóc.

  Być może Abbennakki stworzy terra formę dla czarnej rasy? Być może jedynie przystosują ich do swoich sztucznych

  planetoid, Marduk / Nibiru?

  Abbennakki są rasa gadów ale nie należy ich mylić z Draco.

  Draco mogą uchodzić za Anunnakki i wcielą się w naszych „wybawicieli” w wyścigu okupanta. To wszystko pozory. Draco nie

  są Abbennakki, a ich intencje nie są niczym innym jak Abbeannakki. Abbennakki zamierzają utworzyć nowe inteligentne

  formy życia. Draco zamierzają zdobywać i anektować niezależnie jakie to terytoria i do kogo należące.

  Nie należy mylić tych dwóch grup.

  Są to zarówno organizacje Bonesmen jak i Skull and Bones choć najczęściej pod kontrolą Windsor.To tylko jedna z wielu

  organizacji Illuminati (jest to sub-organizacja Illuminati).

  Kerry pochodzi z norweskiego rodu królewskiego, i związał się z Rothschildami w tej chwili. On i Bush nie są w tej samej

  drużynie, ale obaj chcą globalnej dyktatury i pracują dla Illuminati.

  Jest dużo konfliktów wśród Iluminatów – głównie o to kto będzie rządził NWO.
  c.d.n.

  • trebor Says:

   Draco (ich układ gwiazd) = = Dracula Draconian, słowo, które podsumowuje illuminati jak żaden inny. „Draculi” = herb rodu. Nie mógł wychodzić na światło dzienne. Musiał pić krew, aby przeżyć. (Hybryda człowieka / dracs potrzeba krwi / ludzkiego DNA posiadania ludzkiej postaci). Dracula zmienia formę nietoperza, symbolizuje to przejście człowieka w
   gadzie formy. Klasyczny obraz szatana, z rogami, chrząstki na brodzie, mieszka Pod ziemią = czysta krew gadzia.
   -Świnie genetycznie stworzone przy użyciu DNA człowieka i dzika „niebieskiejkrwi” były przeznaczone na ofiary zanim
   powstały praktyki składania ofiar z ludzi. Dlatego skóry świń mogą być szczepione bezpośrednio na ludzi, serca świni
   przeszczepiane ludziom.Świnie uważane są za najbardziej inteligentne zwierzęta na naszej planecie.
   -Królowa Elżbieta po wizycie krewnego w jednym z największych muzeów na świecie Dino dała muzeum nazwą „Royal”.
   Właściciel Muzeum Królowej Elżbiety następnie zmienił nazwę na „Royal Tyrrell Museum” za Royal DracNess.
   Bram Stoker, autor „Dracula” wolnomularz 33 stopnia. Symbolika jest tu bardzo oczywiste i została zakorzeniona w naszej
   kulturze i myśli jako „normalna” dla przeciętnego shmucka(idioty). To wszystko w takich filmachjak: Buffy the Vampire
   Slayer, Anioł, Blade, to część naszej kultury.
   Ma szalony stronie propaganda o tym, jak wielkie Bloodlines Dragon są skupione wokół organizacji Illuminati Dragon
   Court:
   http://www.dragoncourt.net/
   Chińscy cesarze zawsze mówili, że pochodzą od Dragon. W rzeczywistości prawdziwy cesarz miał mieć „oblicze Smoka”, a wielu cesarzy otwarcie mówiło, że Smoko-człowiek jest zmiennokształtny.
   W Japonii, cesarze pochodzą zarówno z Dragon jak i od bogini Słońca Amaterasu. Amaterasu jest właściwie symboliczna, w Lemuriańskiej cywilizacji na Pacyfiku (Japonia jest pozostałością Lemurii), która nazwała się „Imperium Słońca” podobnie jak podczas II wojny światowej Japonia(Land of the Rising Sun).
   Japońskie i chińskie smoki są różne (różnią się ilością pazurów,itp.), ponieważ oznaczają różne kasty w hierarchii
   Draco.
   W Chinach zachodnich rządzą Illuminati (te same 13 rodzin, które rządzą w Europie). W Japonii, Iluminaci pochodzą od niższej kasty w hierarchii. Tak więc istnieje podział między tymi dwoma grupami.
   Japońscy Illuminati są w stanie wojny z zachodnimi Illuminati, a wkrótce zostaną usunięci, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  • kocisko1rbis Says:

   Annunaki nie są Draco ale są ich odlamem … Oddzielili się od głownych wladców DRACO (Albinosi krolewscy) i poszli swojądrogą …. Byla to grupa naukowcow gadzich ktorzy nie chcieli sie podporzadkować terrorowi i wgłownemu wladczy Dracosów … Na Ziemięzostali wyslani jako rasa badawcza ale oddielilasie od swoich głownych nadzorców Draco i poszli swoją drogą…. [Anton Parks].

  • kocisko1Irbis Says:

   Kraje Azji są być może najbarrdziej widocznie gadzie … Nawet ich logo i symbole flag są gadzie … Symbolem CHin np, jest smok (a to nikt inny tylko Gadoid, Draco, Reptylianin). Nie wszystkie byly złe.Nawet w mitologii polskiej istnieje bardzo stary przekaz (o ktorym wiedzą tylko ludzie ktorzy zawodowo się tym zajmują) iż węzowo-gadzie istoty przylecialy do ludzi z nieba i nauczyły ich roli, siewu, zbierania plonów oraz wiele inych pozytecznych rzeczy .. Ludzie jednak jak to ludzie odplacili im niewdzięcznością i złem … Smoko-węże odleciały pozostgawiając ludzi samych. Wkrótce spadly na nich kataklizmy i głód z ktorym nie mogli sobie poradzić. Błągali smoki by znowu przeleciały, staweiali im pomniki i ofiary w postaci jedzenia, a potgem zabitych zwierząt by je przeblagac. Stad sie wzięły potem obyczaje skladania w ofiarze zwierząt a potem ludzi .. Smoki jednak nie wrocily… No i sławny smok wawelski ….

  • Irbis Says:

   Iluminaci są skłóceni o władzę i profity z tego wypływające, Nie mogą się dogadać w wielu sprawach ale to gra na naszą korzyść… w myśl zasady „gdzie dwóch sie bije trzeci korzysta”. Myślę że z ich planów nic nie wyniknie i że się przeliczyli. Są jednak zawzięci i uparci .. typowe gadzie charaktery .. ;-))) Ale moim zdaniem – nie są już groźni. Mając tak ogromne możliwości – nie udało się im tak do końca zrobić z Ziemi jednego wielkiego obozu pracy … ale ciągle próbują i podjudzają na siebie narody by w odpowiednim momencie wkroczyć i rozpętać ogólnoplanetarny chaos … Ale to im sie juz nie uda. I oni o tym wiedzą choć ich gadzie móżdżki ciągle są zakodowane na taki włąsnie system … Nie potrafiąsie przstawić na nowe tory bo ich natura i kody nie są do tego przygotowane. Musieliby sie przekodować … ale nie chcą. Część z nich (niewielka) próbuje i chce … ale wychodzi im to z różnymni skutkami … Dla nas wazne by nie odpowiadać na wrogość wrogością … ale sercem. To ich rozbraja …. bo nie mają punktu zaczepienia i nie potrafią na serce odpowiadać sercem …

 28. trebor Says:

  NADZORCY 5
  najpierw film ktory pokazywałem 5:41 macie szkielet tego o kt.bedziemy pisac:
  link:http://www.youtube.com/watch?v=Wkaymkjzh1s
  Smoki Skrzydlate są zawsze najwyżej często podzielone na dwie kasty, z których 1 jest Bird-Dragons a 2 Winged-Dragons (tak jest w Azji).
  Pod nimi są Smoki z rogami, ale bez skrzydeł.
  Niżej są Smoki bez rogów, ale uważane za „prawdziwe smoki”.
  Pod nimi są Smoki dzieci lub „Watersnakes”, rasa często opisywana jako humanoidzi podobne do jaszczurek, ale często symbolicznie przedstawiane jako watersnakes, węże giganci itp.

  Hierarchii we wszystkich 7 poziomach jest zazwyczaj taka:

  1) Białe Skrzydlate Smoki (skrzydła z piór,niebieskie oczy) (zwykle z rogami)
  2) Dragons Winged (duże, ale bez piór i nie-białe) (z rogami)
  3) Winged Dragons (zwykle z rogami)
  4) Rogaty Dragons
  5) True Dragons
  6) Warrior Dragons (kasty wojowników. Zwykle opisuje się jako największe kasty ludzi, jak smoki są uważane za bardzo agresywną rasę).
  7) Lizard-Dragons (Untouchables. Słaby, mały, chudy podobny do jaszczurek Dragons)

  System kastowy DRACO:
  1) Biały, skrzydlaty Draco (Royalty)
  2) Politycy
  3) Religijna Kasta (kapłanów, Ritualnych wykonawców, itp.)
  4) Wojownicy
  5) Nauczyciele
  6) pracownicy
  7) Drones (Lizard-pod całkowitą kontrolą umysłu gadów,wykonują prace rutynowe, takie jak uprowadzenia)

  Draco
  Illuminati, która obejmuje 13 głównych Royal-rodziny pochodzą z Europy, zostały stworzone przez Gadów Draco.
  Rodziny królewskiej, nie są do końca „gadami”, ale mają większość DNA Reptilian.
  Wszystkie rasy na Ziemi mają DNA Draco i humanoidalne(Lyrian), ale mniejszy procent Draco.Jednakże, Illuminati, stworzone przez Draco, mają 50/50 między DNA człowieka i Reptilianami, dając im możliwość zmiany kształtu na skutek wielu czynników, w tym niezgodność DNA człowieka i Gada. Ssaki i gady nie są gatunkami z Ziemi. Powstały one na różnych planetach.Tylko niewielki procent Illuminati są zmiennokształtni np. królowa Elżbieta II, książę Filip (Duke of Edinburgh), baron Guy de Rothschild, George HW Bush, David Rockefeller, itp. Reszta to głównie osoby z nieco wyższego odsetka Reptiliańskiego DNA które został zatrudniony przez Iluminatów w wyniku skoniukowaceń rodowych. Brak moralności cechuje wszystkie rody mafijne,tam jest dobry grunt do poszukiwań. Mafie są na ogół typu Draco ,twórczości kulturalnej która w większości jest kontrolowana przez Illuminati. Większość agencji wywiadowczych, jak CIA, KGB (FSB), Mossad, itp.W rzeczywistości nigdy było w pełni niezależnego rządu w Europie lub Ameryce. Rządy te były zawsze kontrolowane przez mafie/Illuminati ,obecnie są o wiele bardziej scentralizowane niż wcześniej. Kiedyś mieliśmy konflikty dynastii Habsburgów z Rothschildami. Teraz mamy więcej współpracy między Illuminati, bo wiedzą, że NWO jest w zasiegu światowego panowania.Unia Europejska nie jest tak wspaniała jak niektórzy ludzi myślą. Organizacja Narodów Zjednoczonych jest rzeczywiście bardzo maniakalną organizacją nastawiona na stworzenie globalnego rządu i totalitarnej kontroli. Z grupy „Dream” odpowiedzialni są między innymi za rozproszanie AIDS w Afryce jako środek depopulacji.W wyścigu Black, przejął ponad 90% nielegalnych zadań USA i odpowiada za zamordowanie własnego zespołu naukowców, którzy na konferencji w Genewie mówili na temat AIDS a ludobójstwa,że Kurt Waldheim sekretarz generalny ONZ były nazistowskim żołnierzem SS.
  c.d.n.

  • kocisko1rbis Says:

   Rasa albinosów tzw. Drako królewscy są najwyższą kastą. Gen albinosów odradza sie nawet u niekotrych reprezentantow rasy czarnej. A tak przy okazji : tzw. „Święty Graal” to nic innego jak Krew Królewskiego ROdu Drako”. Slowo : „Saint (świety) i Sang (krew) w j. starofreancuski brzemią prawie jednakowo czyli święty to SANG (krew) Czyli SANG REAL (krew krolewska) = w wymowie starofrancuskiej brzmi jak „GRAAL..

  • kocisko1Irbis Says:

   Symboliczny kielich z symboliczną krwią Jesusa (wino czerwone) + hostira i przyjmowanie opłatków w rytualach katolickich – to nie innego jak przedluzenie sumbolu gadziego (jaszczurzego) … Picie krwi i jedenie ciała (np. Jezusa – jak to mówią katolikom przyjmującym tzw, „komunię” (w domysle: komunię z rodem Draco ! ) to jeden z rytuałow gdadzich .. Picie krwi i jedzenie ludzkichciał – to praktyki Raptylian,Drako i inych przedstawicieli gadzich cywilizacji … Sta coraz wiekszy i czestszy pęd ludzi do dokonywania apostazji … ostatnio można bylo o tym przezytać nawet na oficjaklnym linku onet.pl …

 29. trebor Says:

  NADZORCY 4
  Faktem jest, że 13 rodzin kontroluje praktycznie wszystko na tej ziemi.Co w tzw. „cywilizowanych” krajach świata jak Japonii, Korei Północnej i innych japońskich terytoriach (które są kontrolowane przez Japońskich Illuminati, kierowanych przez cesarza Akihito, który przyznaje, że pochodzi od smoków i publicznie twierdzi, że ma zdolności nadludzkie półboga(do zmiany kształtu i magii).
  Rzeczywistość może być makabryczna z punktu widzenia śmiertelnika ale pozostaje nią nadal bez względu na to w co wierzysz.Wystarczy połączyć fakty.Nie jest to bardzo trudne.
  O politycznym istnieniu Illuminati (13 rodzin) świadczy fakt, łatwo udowodnić przez powiązania wysokiej rangi urzędników rządowych , połączeń osobistych i dokumentów itp., itd., itp.
  Fakt, że Iluminaci są to na ogół osoby z wysokim procentem DNA gadów jest bardzo dobrze udokumentowane, nie tylko przez wypowiedzi o „boskiej linii” przez wielu z nich (z Chin, Japonii, Afryki i innych podejmujących decyzje z grona „smoków” ,w Indiach Naga (ludzi węża,analogiczne do azjatyckich smoków)).
  Fakt, że rasa gadów istot ingerowała w ludzkie społeczeństwa od początku historii współczesnej (nowoczesne rozumieniu ostatnich 6000 lat) i prawdopodobnie daleko poza tym, jest również niezwykle dowodem (wszystkie główne kultury na Ziemi mówią o nich,Sarpa zgodnie z historią hinduską,Uktena z Cherokee, od Sheti i Hopi, do Riu i Long Japonii i Chin itp.)
  Iguana-People (Itzamna) Majów, Dragons (Long) z Chin i Japonii (Riu), Naga i Sarpa Indii, Anunnaki (rasa gadów, ale nie Draco) i Dragon Gods (Draco ) z Sumeru i Babilonii, Chitahuri i Imanugela Afryki, Serpent-Ludzie Zuni, Hopi Indian Anasazi , Uktena i Tlanuhwa z Cherokee, Smoki w Europie, itd.
  Rodziny królewskie z Europy twierdzą, że są z Dragons(Smoków),stąd wszedzie w Europie symbole smoków(w Krakowie smok Wawelski). Ambrosius (Merlin) faktycznie Natanleod, król Wielkiej Brytanii. Karol był nazywany „Le Chameleon”, ze względu na jego pochodzenie w połączeniu hebrajskim i „Smoków”, a jego zdolność do zmiany kształtu normalnego w „demona” czy „Dracule” (smok-diabeł).Późni cesarze rzymscy używali smoczego-symbolizmu i mówiło się, przybrać w „Dracul (Smok-demony), zwłaszcza cesarze Bizantyjscy.
  Na początku istnienia narodów europejskich mówiło sie, że ludzie są humanoidalną rasą (czasem określane jako „Elfy” lub „Alfheim”)i została połączona ze Smokami(Dracula po łacinie), jest to hybrydyzacja humanoidalnej rasy ze smokami, aby utworzyć Adama jest tematem w świecie mitologii. W Indiach, Naga przedstawiani byli symbolicznie głowy lub górna część ciała ludzi a dół węża.Tamtejsi mędrcy często określi to w ten sposób „Powyżej jest ludzkie, Poniżej znajduje się smok (Sarpa)” oraz „mieszanka nasion”. Ta symbolika wydaje się odnosić do DNA gadów z wszczepionymludzkim DNA. To jest dokładnie to jak wygląda ludzki genom z genomem gadów DNA „niżej” i ludzkiego DNA „wyżej”.
  Oczywiście nie tylko Gady oddziaływały na ludzi na ziemi.
  W Egipcie mówi się, że „Bogowie”, którzy przynieśli im wiedzę z gwiazd jako Ludzie-Lwy, pochodzący z (Kilroti). Mówią o nich ,że pochodzą z Syriusza, Gwiazdozbioru-Psa, który był czczony w Egipcie jako Isis, nazwany od ich Bogini Matki.
  W Afryce, szamani Zulusów posiadają rozległą ezoteryczną wiedzę o rasie gadów, którzy mówią ,że Ziemia kontrolowana jest przez Chitahuri.
  Z dziesięciu tysięcy glinianych tabliczek Sumeryjskich które zostały znalezione i przetłumaczone odnoszą się do obcej rasy, która stworzyła ludzi do pracy jako niewolników w swoich kopalniach w Afryce (dokładnie taka sama historia pojawia się w Afryce, gdzie wiek kopalni złota oszacowany jest na ponad 60.000 lat).
  W Chinach i Japonii jest mowa o Królach Smokach jak również o rodzie ludzi z rasy „Smoków”. (Istnieje również wiele innych ras gadów takich jak np.Kappa).
  W Australii aborygeni mówią o rasie gadów, które żyją pod ziemią i potajemnie rządzą nad ludźmi.Aborygeni opowiadają ,że te istoty zeszły z nieba na ziemię gdzie mieszkały. Mówią, że pochodzą od rasy ludzi-smoków i kiedyś mieszkali na ogromnym kontynencie, który obejmowały cały ocean i że, większość z nich zniknęła pod falami potopu w czasach starożytnych.Australia jest pozostałością tamtego kontynentu i dlatego jest tam tak wiele gadów.
  W Chinach, Japonii, Indiach, Europie, Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Australii, etc dokładnie ten sam opis powtarza się i mówi o 7 hierarchiach gadów.
  c.d.n.

 30. trebor Says:

  NADZORCY 3
  Dogoni w Afryce
  Dogoni wiedzieli od tysięcy lat, że Syriusz, najjaśniejsza gwiazda na niebie, jest systemem podwójnej gwiazdy. Oznacza to, że Syriusz A, główna gwiazda, jest widoczna gołym okiem. Jednak ma on towarzysza Syriusza B, który orbituje jako biały karzeł, mogą być widoczne tylko w nowoczesnych teleskopach.
  Dogoni wiedzą również, że orbita Syriusza B wokół Syriusza A jest eliptycznya, a nie okrągła(dkryliśmy to niedawno).
  Ustne przekazy Dogonów, który obejmują tysiące lat, mówią ,że z okolic Syriusza skąd odwiedzili ich przodkowie w statku kosmicznym nauczali ich wielu rzeczy w tym, jak żyć w harmonii z ich własną boską naturą.
  Starożytni Egipcjanie
  Dr Horn opisuje także inne cywilizacje takie jak Egipcjanie którzy mieli głęboki związek z Syriuszem i pochodziły najprawdopodobniej z tego obszaru naszej Galaktyki. Ponadto, najważniejsza kobieta bogini starożytnych Egipcjan, Isis, utożsamiała się z Syriuszem.
  Majowie
  Podstawą wierzeń i legend Majów jest książka Popul Vuh. Zawiera opis stworzenia człowieka, który jest podobny do opowiadanych przez Sumerów. Oznacza to, że „bogowie stwórcy” zstąpił z niebios i stworzył ludzi aby byli niewolnikami i im służyli. Ludzie w takiej formie byli zwani „figurami z drewna” którzy byli niczym więcej jak biednymi robotnikami, ponieważ nie posiadają duszy.
  Wiadomo też, że zaawansowana cywilizacja Majów pojawiła się z „mgły” około 3500 lat temu w dżungli w Meksyku. Co ciekawe, była to starannie opracowana kultura od początku. Majowie można powiedzieć bez ogródek, że byli oni kapitalnymi astronomami znającymi niebo. Jak oni zdobyli tę wiedzę?
  ET i Ludzkość
  Istnieje wiele więcej dowodów w książce dr Horna stanowiąca spójną, wiarygodną w argumenty, że planeta Ziemia była odwiedzana raz po raz przez ET z innych systemów gwiezdnych. Niektóre z tych odwiedzin były chwilowe. Inni stworzyli żywych ludzi z ciał które przypominają ich własne.
  Autor dowodzi, że prawdziwe pochodzenie ludzkości pochodzi z konstelacji Liry, a konkretnie z systemu gwiezdnego o nazwie Vega. Stamtąd nasi przodkowie rozgałęzili się na inne obszary galaktyki, w tym Plejad. Niektórzy z naszych przodków dokonali wyboru i stali się agresywni i wojowniczy. Inni są mniej, bardziej duchowo zaawansowani i życzliwi.
  Efektem tego wszystkiego jest stale tocząca się bitwa pomiędzy dobrem i złem na tej planecie, czy gdzie indziej. I gdy pomyślimy o tym co sprawia, że we wszechświecie się tak dzieje dojdziemy do tego ,że bez walki pomiędzy ciemnością i światłem, nie mielibyśmy szansy na rozwój we wszelkich jego formach.
  Fragmenty z książki Dr Horn

  „Znalazłem dowody, że my, ludzie, po raz pierwszy” stworzeni zostaliśmy „dzięki inżynierii genetycznej, a następnie wprowadzeni w błąd i kontrolowani przez obce rasy z innych form życia, które nie pochodzą pierwotnie z Ziemi”.

  „Zastanawiałem się, na przykład, dlaczego starożytni Egipcjanie i Sumerowie [5000 lat temu] wydawali się bardziej zaawansowani pod wieloma względami niż Rzymianie i Europejczycy [500-1000 lat temu].

  „Pisarz sugeruje, że starożytni astronauci lub kosmici, w jakiś sposób dali ewolucji biologicznej impuls, który pozwolił ludziom, aby mogli tworzyć cywilizację”.

  „… Książka jest również historia opisu podstępnego spisku aby zachować ludzkość z niewiedzy od jego początków istnienia, zwłaszcza w zakresie duchowości.”

  „Gdy weźmie się pod uwagę dostępne dowody historyczne duże zaangażowanie w sprawy ludzkie ET, wiedza naukowa [darwinizm] staje się najbardziej niewiarygodną, bezpodstawną, nieprawdopodobną teorią o pochodzeniu człowieka i jego rozwoju jaką kiedykolwiek wysunięto przez człowieka …”

  „Neo-darwinizm jest oficjalnym systemem wierzeń rządu Stanów Zjednoczonych”.

  „Czy to możliwe, że darwinizm jest częścią ogromnego zatuszowania wpływu ET na człowieka? Odpowiedź brzmi: tak …”

  „Z Mezopotamskich [w Iraku, wschodniej Syrii i Iranie zachodnim]z historycznych i innych źródeł, w tym ezoterycznych wskazują, że ET genetycznie ingerowali w celu wzrostu ludzkiej cywilizacji”.

  „Przekonamy się, że zarówno pozytywnie jak i negatywnie zorientowane istoty pozaziemskie brały udział w rozwoju ludzkości od początków jej istnienia, ale to negatywnie zorientowane istoty pozaziemskie mają kontrolę nad Ziemią w ciągu ostatnich kilku tysięcy lat.”

  „Główną metodą negatywnie zorientowanych istot pozaziemskich jest zachowanie ludzkości podzielonej i kontrolowanej poprzez zniekształcenie i ukrywanie prawd duchowych”.

  „Główne informacje regresywnych istoty pozaziemskich i ich sojuszników które starają się ukryć przed ludźmi, jest to, że ludzie są istotami duchowymi z ogromnym potencjałem rozwojowym w kierunku miłości i pokoju.”

  „… Dobra wiadomość – że pozytywnie zorientowane istoty pozaziemskie i inne pozytywne podmioty starają się pomóc ludziom rozwijać ich świadomość i zrozumienie duchowe do punktu, gdzie nie musimy już grać ofiary w tej grze w którą została uwikłani ludzie na Ziemi tysiące lat temu. ”

  „Plejadanie mówią o ogromnych zmianach, które odbędą się na tej planecie w ciągu najbliższych lat. Mówią o wielkim planie, którego część jest przeznaczona naszej planecie do powrotu w ręce” Rodziny Świetlistej ” , od której została brutalnie odcięta przez „Rodzina Ciemności”, jakieś trzysta tysięcy lat temu. ”

  „Pomimo dowodów na istotny wpływ ET na tą planetę i w tym czasie gwałtownych zmian, każdy człowiek jest ostatecznie odpowiedzialny za własne życie, własną rzeczywistość, a zwłaszcza własny rozwój duchowy.”
  W nastepnych częściach przypatrzymy sie tym”mrocznym mocom”
  c.d.n.

 31. trebor Says:

  NADZORCY 2
  Sumerowie
  Te same nagłe skoki w ewolucji można znaleźć również z przeszłych cywilizacjach. Na przykład, cywilizacja Sumerów, która ukazała się około 5000 lat temu w południowym Iraku, zostawiła nam wiele zabytków archeologicznych do przestudiowania.
  Dr Horn wskazuje, że Sumerowie gwałtownie ewoluowali. Ich cywilizacja wraz z matematyką, językiem, systemami nawadniającymi, rolnictwem, umiejętnościa pisania i rozległą wiedzę o niebie nastąpiła gwałtownie. Kto im w tym pomógł?
  Ludzie Sumeru nie byłli prymitywnymi Buszmenami jak bylibyśmy skłonni wierzyć. O dziwo na jednym z ich obrazków (poniżej) pokazuje, że planety w naszym Układzie Słonecznym krążą wokół Słońca, co odkryliśmy, 500 lat temu.

  Ponadto, Sumerowie byli świadomi odległych planet w naszym Układzie Słonecznym takich jak Pluton, Neptun i Uran, których nie można dostrzec gołym okiem. I wiedzieli, że na Neptunie jest woda! Skad oni to wiedzieli?
  Ten sam obrazek przedstawia również 12 planet w naszym Układzie Słonecznym. Czy może to być tajemniczej planety X(Nibru)?
  Dr Horn opisuje także niezwykłe prace badawcze Zecharia Sitchina i jego interpretacje sumeryjskiego pisma oraz artefaktów.
  Książka Sitchina 12 Planeta (przetłumaczona na 23 języki, miliony sprzedanych egzemplarzy), opowiada historię w sposób bardzo wiarygodny, jak Annunaki z 12-tej planety (Nibiru) w naszym Układzie Słonecznym stworzyli pierwszych Sumerow, a następnie weszli w interakcje z ich potomkami ponad 5000 lat temu.
  Poniżej na starożytnej sumeryjskiej pieczęci cylindrycznej pokazano Annunaki w maszynie latającej.

  To jeszcze nie koniec. Dr Horn wskazuje, że „jednym z najsilniejszych exoteric (ezoterycznych) dowodów wskazujących na odwiedzin ET i interakcji z ludźmi, pochodzą z plemienia Dogonów w Afryce Zachodniej … wiarygodność Dogońskiej historii jest znacznie zwiększona poprzez fakt, że informacje dotyczace ukladow gwiazd nasi naukowcy dopiero niedawno nabyli … ”
  Brzmi znajomo?
  c.d.n.

 32. trebor Says:

  Pozwole sobie wystawic moj post napisany na innym forum i nie bylo to forum gotowe na te przemyslenia:
  NADZORCY 1
  Zacznę od przedmowy filmu:
  „Film dokumentalny przedstawiający zjawisko „Gadów” z innego punktu widzenia niż większość. Twórcy filmu próbują wydobyć najbardziej przekonujące dowody na istnienie „rasy węża ” w sposób zorganizowany i poważny. Wydaje się, że pomysł Gadów lub innych tematów spiskowych w „nurcie prawdy ” jest punktem podziału dla niektórych osób. PPFRC stara się zbadać ten temat i całkowicie bezstronnie w jednym z najbardziej wyczerpujących badań jakie kiedykolwiek przeprowadzono. Czy podmioty te zwane Gadami lub Reptoidam rzeczywiście istnieją? Do Ciebie należy decyzja!”
  MOIM ZDANIEM NAJLEPSZY FILM(FACHOWY) O TYM TEMACIE niestety po angielsku.
  W zwiazku z tym moze ktoś PRZETLUMACZY FILM A JA ZROBIE RESZTE (korekty,czasy,wstawienie do filmu)?
  Narazie tlumecze jeden film o starozytnych artefaktach ktory niebawem wstawie i jeszcze jeden mam na „warsztacie” wiec nie dam rady.Akurat ten jest bardzo wazny bo zbiera cala wiedze(fachowa) na ten temat.

  calosc:http://www.youtube.com/results?search_query=PLAUSIBLE+POINTS+FOR+THE+REPTILIAN+CASE&aq=f

  Pozaziemskie korzenie ludzkości
  „Pokażę, że praktycznie każdy obecny system przekonan zagłębiajacy się w powstanie i rozwój ludzkości jest pełny kłamstw i zniekształceń, które służą do utrzymania w ukryciu rzeczywistości pochodzenia człowieka.”
  ~ Artur David Horn, Ph.D.
  Arthur David Horn otrzymał doktorat na Uniwersytecie Yale w 1976 roku, specjalizując się w antropologii. Po studiach uczył w tej samej dziedzinie przez czternaście lat jako profesor na Colorado State University.
  W 1988 roku poznał kobietę, z Kalifornii, który był spirytystka. To spotkanie zmieniło jego życie i jego perspektywy radykalnie.
  Po wielu badaniach i refleksjach, dr Horn zdał sobie sprawę, że systemy przekonań jaki nas nauczano dotyczących początków naszego istnienia nie są prawdziwe. Należa one raczej do programu, który dla większości zachodnich instytucji religijnych i rządow slóży do własnych celów egoistycznych iaby kontrolować umysły mas.
  Kiedy dr Horn zdał sobie z tego sprawę, poczuł głęboką potrzebę zachowania poczucia uczciwości zawodowej i osobistej, rezygnując z profesury. Potem napisał książkę ww żyjąc prostym życiem w Mt. Shasta w Kalifornii z żoną. Napisal wspaniałą pracę opierając się na głębokiej znajomości wzorów i sił ewolucyjnych, dr Horn mówi nam o niewyjaśnionych nagłych skokach w odległej przeszłości, które doprowadziły do powstania nowych kategorii form życia aż do pra-ludzi.
  Ponadto, w wielu wypadkach, w których różne formy życia pojawiły się jednocześnie, lub równolegle ze sobą, a nie stopniowo, krok po kroku jak to zwykle w przypadku ewolucji.
  Te tajemnicze eksplozje i jednoczesne skoki w ewolucji nie da się wytłumaczyć przez współczesne teorie naukowe, w tym darwinizm. Raczej tak, jakby inne siły wpływały na te procesy naturalne, poprzez przyspieszenie co najmniej o miliony lat rozwoju. Odnosi się to do ciał fizycznych i ducha.
  Dr Horn patrzy wstecz na sekwencji pre-ludzkich postaci fizycznych, które rozpoczęły się 4-5 mln lat temu. W historii nie było takich tajemniczych skoków i przyspieszennia w formę i wyglądjaki mamy teraz. Te zrywy nie mogą być wyjaśnione przez obecne teorie ewolucji. Po raz kolejny okazuje się, że siły planety przyśpieszyly , zamiast pozwolić działać naturze w jej ewolucji. Pytanie dlaczego?
  c.d.n.

 33. trebor Says:

  Dla tych ktorzy jeszcze nie oglądali:

  i całość:http://www.youtube.com/watch?v=QWnWkBcYve4&list=PL706513EF71225E6E
  pozdrawiam

 34. trebor Says:

  Witam wszystkich.

 35. mądrość ulic Says:

  i ta historia już wiele zmienie,wiele się układa prędzej uwierzę w to niż w to że na marsie jest wojna ale oczywiście każdą teorię trzeba zaakceptować ,na prawdę niesamowite do jakiego punktu dotarliśmy,żyliśmy w świecie w którym prawdziwa historia kosmosu i człowieka przedstawiona było pod nazwą „FIKCJA” Fikcją byłą życie na innych planetach nawet dziś wielu w to nie wierzy,fikcją było praktycznie wszystko co jest prawdą : ) teraz wiem że to prawda i że życie nie posiada absolutnie żadnych barier,bariery tworzymy sobie sami i żyjemy w świecie jaki sami sobie wyobrazimy,dla mnie to piękne,nadejdą ciężkie czasy ale wiem że to tylko pewien etap ;]

  • Metju Says:

   Witaj, po czesci masz racje – bariery sami sobie tworzymy, patrzac na moja wiedze kilka lat temu, a dzisiaj jestem zaszokowany, poniewaz okazuje sie, ze to co bylo na filmach science fiction opiera sie na pewnych podstawach, sek w tym, ze wielu ludzi tego nie akceptuje poniewaz „wychowywali” sie oni na tkaich filmach – filmach ktore z gory zakladaly cos nierealnego dlatego mamy dzisiaj tyle ignorancji. Studiujac wiedze mam juz pewnosc ze czesc filmow science fiction po roku 80 powstala na podstawie ksiazek naprzyklad z przekazow channelingowych do ktorych wiekszosc ludzi nie miala dostepu. Poprostu ci ludzie maja w swoich umyslach filtr ktory zaszufladkowal cos jako wymysl czystej wyobrazni. Szkoda tylko, ze scenarzysci cos co moglo byc dokumentem zamienili w SF ( nie mowa tylko tutaj o inteligencjach pozaziemskich ale rowniez o pracy z enegriami, to co dzisiaj jest ” parapsychiczne” za kilkaset lat bedzie normalnoscia. Dla zwolennikow prawa przyciagania i SEKRETU – najwiekszym sekretem wszechswiata jest to ze wrzechswiat nie ma zadnych sekretow – to juz jest tylko nie zostalo jeszcze odkryte i „znormalizowane” do uzytku codziennego ).
   PS. oczywiscie na mysli mam tylko garstke filmow SF. Jako nastolatek zawsze uwazalem w czyms jest ziarnko prawdy. Ale zapamietaj – nie ma jednej prawdy, caly czas odkrywamy lepsze aspekty tego co moze byc brane za prawde, madrze wymieniajmy sie swoimi pogladami. Puszczaj bokiem manipulatorow ktorzy wmawiaja Ci, ze biale jest biale a czarne jest czarne tak jak to ma miejsce naprzyklad w religiach.

   Pozdrawiam.

  • trebor Says:

   Ludzie boja sie prawdy dlatego,ze burzy to ich wygodne spokojne zycie i swiatopoglad ktory w przypadku zmiany skonczyl by sie sporą traumą.My chodujemy zwierzaczki oni choduja nas … i tak jak w wyliczance … entliczek pentliczek,na kogo wypadnie … tego zje zly „wilk” 🙂

  • kocisko1Irbis Says:

   Filmy tzw. science-fiction od zawsze byly kopalnią przemycanych inforamcji dla teych ktorzy potrafili patrzyc i wiedziec oraz wiedzieć. Dlawiekszosci ludzi – to byla fikcja. Nie bez powodu jednak najlepszymi filmami s.-f. to filmy amerykanskie … Rezyserzy i scenarzysci takze doskonalewiedzą w co wchodzą .. co do aktorow to nie wiem .. ale z pewnoscią są i tacy ktorzy znają prawdę … Mnie one (filmy) zawze pociągały od dziecka .. nawet jesli wówczas uwazalem ze to tylko filmy to jednak intuicyjnie pociągały mnie one by w dorosłym zyciu przekonać sie o co tu chodzi … :-)))

 36. ewa Says:

  Gadoida widziałam jeden raz podczas moich świadomych wyjść w astral.Człowiek hybryda, ogon, skóra jaszczura itp. Ponieważ siedział nie jestem w stanie określić jego wzrostu.Przyglądał mi się zdziwiony moją obecnością. Nie dbam o to czy ktoś mi wierzy czy nie, ale ta dziwna rasa jest.W astral wchodzę od kilkunastu lat i byłam w wielu różnych miejscach. Nie będę się rozpisywać bo nie tym rzecz , ale właśnie więcej informacji na ten temat dostarczyć mogą astrale innych. Może są ludzie którzy mieli podobne spotkania. Pozdrawiam.E

  • trebor Says:

   Jak twierdzi zona Phila Schneidera ponoc mocz ludzki bardzo zle dziala na te rase.
   Orgon a scislej orgonity na bazie wiorek aluminiowych(takimi operowalem) tez.

  • kocisko1rbis Says:

   Wierze ci w 100 %.Ja ich widzialem i mailem z nimi kontakt nie w astralu ale w rzezywistosci materialnej. Od 2004 do2010 roku : bylo to z 9 spotkań (niechcianych). Głownie w tramwajach ale raz na ulicy i w TESCO … BYlo ich 2 : kobieta i męzczyzna. On rozmawial ze mna ale zablokowal mi czakre gardla. Nie moglem nic powieziec … Choc bylem swiadomy tego co sie dzieje. Dokladnie opisuję wiekszosc tych spotkań na portalu. Myslke ze z powodu zmiany pola magnetycnego ziemi oni nie mogą juz tak dobrze sie maskować pod postacią ludzką.Od raoku nie spotykam ich juz .. a raczej moze nie widze. U jednego z nich zobaczylem na plecach wzdluż kręgosłupa wypustki (trojkatne) w kolorze ciemnorozowym, takie jakie mają jaszczurki ..Niesamowite wrazenie. NIGDY nie widzdialem czegos takeigo wczesniej … Czasem w tramwaju nie widac ich ale czuc. Wydzielają smrodliwy odór kwasu siarkowego… (zgniłe jaja). Częsciej niz zwykli ludie wysuwają koniuszek języka .. zust. W ten sposob badają powietrze i jego zapachy … Jesli jestes zainteresowana moja relacją o tych spotakniach z Gadoidami .. – odpisz to ci podam mejl.

  • Michaela Says:

   @ ewa
   @ trebor
   przypomnę link ze spotkań Irbisa – kocisko z Reptylianami :
   https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/22/tajemnicze-spotkania/

   Trebor, piszesz,że na tę rasę działa orgonit , czyżbyś miał z nimi osobiście
   do czynienia? Jeszcze pytanie , gdzie i jaki najlepiej kupić taki orgonit?
   Pozdrawiam

  • trebor Says:

   ewa
   Michaela
   kocisko1rbis
   Podajcie maile przez jacolo Prawda.xlx.pl.
   Jesli chcecie na ochrone i odblokowanie czakr moge wam zrobic(i jeszcze innych ciekawych sposobow ochrony).Postaram sie zrobic dzial praktyczny(jesli jacolo sie zgodzi?) dzialania,sposobu wykonania(praktyczne rady) i co do czego sluzy.A jesli jestescie niecierpliwi to podaje link do jedynego sklepu w polsce z orgonitami:http://www.greenharmony.pl/odpromienniki_orgonit.htm
   I na koniec zrobilem orgonit na ochrone przed atakami psychicznymi (psychotronicznymi) i historia jaka mialem w tramwaju.Jezdzac sobie komunikacja publiczna(tramwaje,autobusy,pociagi) czesto niezdajemy sobie sprawy dlaczego wychodzac z takiego transportu czujemy sie wyczerpani i zmeczeni.Ot ktoregos razu jakas dziewczyna zblizyla sie do mnie nienaturalnie(a sprawdzalem orgonit przeciw atakom) jak byla okolo 20-40cm … nogi sie jej ugiely i odskoczyla ode mnie(bylem czysty 🙂 ) a ja poczulem jakis ..jak to nazwac …niepokoj.Jak zdjelem orgonit ten stan minal.Orgonit potrzebowal rozladowania po tym ataku i to nie tylko moja relacja.Co do mojego kontaktu z tymi bytami to czesto miewam przez nie ataki w nocy … ale to inna historia o ktorej moze bedzie okazja opowiedziec.Od razu pisze zeby byla jasnosc(dla sceptykow) … nie lecze sie nigdzie psychiatrycznie 🙂
   Pozdrawiam

  • Jacolo Says:

   Spoko nie ma problemu, cieszy mnie że masz chęci działać, wyślij na mail prawdy materiały na email czakr. Napisz również co potrzebujesz i jak chcesz działać. A ten sklep w prawdzie nie jedyny, sam robię orgonity, ale jeszcze ważniejszą rzeczą są chembustery chroniące przed syfem z samolotów ale to inny temat 🙂

 37. v Says:

  Tu jest dowód na to, że oni rzeczywiście są:
  http://iitv.info/v/


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: