Aluminium powszechnie stosowany w szczepionkach zabija komórki mózgowe


Jeśli pośmiertny głos dwóch tuzinów roztrzęsionych nerwowo myszy z Uniwersytetu Brytyjskiej Kolumbii mówi prawdę, rządy na całym świecie mogą wkrótce stanąć przed piekłem procesów sądowych. Nowe, dotąd nie publikowane badania prowadzone pod kierunkiem neurologa z Vancouver, Chrisa Shawa, dowodzą istnienie związku między stosowanym w szczepionkach wodorotlenkiem aluminium, a symptomami wskazującymi na chorobę Parkinsona, stwardnienie zanikowe boczne ( ALS lub choroba Lou Gehriga) i chorobę Alzheimera. Shaw jest bardzo zdziwiony, że nie przeprowadzono wcześniej tego typu badań, zwłaszcza że lekarze już od 80 lat wstrzykują pacjentom wodorotlenek aluminium jako środek wspomagający reakcję immunologiczną.

— To bardzo podejrzane. Albo ten związek jest znany przemysłowi i nigdy nie ujawniono go publicznie albo kanadyjskie Ministerstwo Zdrowia nigdy nie nakazało przemysłowi wykonania takich badań. Nie wiem, która z tych możliwości jest bardziej przerażająca.

W swojej pracy Shaw podaje, że podobne środki wspomagające są stosowane w szczepionkach przeciwko zapaleniu wątroby A i B oraz w koktajlu szczepionek Pentacel przeciwko błonicy, krztuścowi, tężcowi, chorobie Heinego–Medina (polio) i pewnemu typowi zapalenia opon. Aby zweryfikować podejrzenie o istnieniu tych związków, Shaw i jego czterej współpracownicy z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej oraz Stanowego Uniwersytetu Luizjany wstrzyknęli myszom szczepionkę przeciwko wąglikowi wyprodukowaną na potrzeby pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Ponieważ syndrom wojny w Zatoce Perskiej bardzo przypomina ALS (stwardnienie zanikowe boczne), neurolodzy mają okazję ustalić możliwą przyczynę tej choroby. Wszyscy członkowie sił biorących udział w wojnie w Zatoce Perskiej dostali szczepionkę zawierającą wodorotlenek aluminium. Jak podaje Shaw, u członków szczepionych oddziałów, które nie zostały skierowane do Zatoki Perskiej, zaobserwowano podobne nasilenie symptomów identycznych do tych, które określa się jako syndrom wojny w Zatoce Perskiej. Po 20 tygodniach badań prowadzonych na myszach zespół odkrył statystycznie istotny przyrost stanów lękowych (38%), ubytków pamięci (41 razy więcej błędów w stosunku do grupy kontrolnej), i alergicznych reakcji skórnych (20%). Próbki tkanek pobrane po śmierci myszy wykazały zamieranie komórek nerwowych. W części mózgu myszy zarządzającej ich ruchami zniszczeniu uległo 35 procent komórek.

—Nikt w moim laboratorium nie chce poddawać się szczepieniom — stwierdził Shaw. — Zostaliśmy całkowicie do nich zniechęceni. Nie zależało nam na szukaniu dziury w całym (w szczepionkach) i nagle, ni stąd ni zowąd, odkryliśmy przyczynę śmierci neuronów!

Jak twierdzi Shaw, jest możliwe, że istnieje 10000 badań dowodzących nieszkodliwości wodorotlenku aluminium w szczepionkach, tyle że nie udało mu się znaleźć jakichkolwiek, w których prowadzono by obserwację dłużej niż przez kilka pierwszych tygodni po wykonaniu szczepienia. Zachęca wszystkich, którzy są w posiadaniu innych danych, aby „wyłożyli je na stół”, i powiada, że „właśnie tak uprawia się naukę”.

http://www.era-zdrowia.pl/

Reklamy

Komentarzy 5 to “Aluminium powszechnie stosowany w szczepionkach zabija komórki mózgowe”

 1. rtuyru Says:

  Ktoś wie czy w szczepionkach stosowanych w PL’u, obowiązkowo u dzieci, jest ta trucizna?

 2. ArO Says:

  Szczepienia UNiCEFu przyczyną zachorowań na Hainego Medina.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/szczepienia_unicefu,p1472231055

  Bill Gates planuje zaszczepienie całego świata.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/bill_gates_planuje,p352715086

 3. Niezrzeszony Says:

  Co do lekarzy, to nie podejrzewam ich o złe intencje, ale trudno im pozbyć się „wiary” w kłamstwo które wpajają im szacowne publikacje i autorytety. Im człowiek bardziej wykształcony, tym trwanie w tej wierze jest pewne. Na przykładzie fluoru temat podrzuciłem znajomemu dentyście, to zapewniał mnie o „cudownej mocy fluoru” na zęby, a na pożegnanie nie zgadniecie co powiedział(a) „Ja we fluor wierzę”. Uzasadnienia nie było dla tej wiary.
  Jak każdy poukłada sobie obraz świata w słowach Marka Aureliusza „Analizuj wszystkie okoliczności”, aby dostrzec sedno, to jawi się zmowa ośmiornicy w postaci grupy przestępczej eugeników. Nienależący do tej grupy, a znający szkodliwość to zwykli Judasze, pobierający swoje srebrniki.

 4. Robin Says:

  O szkodliwości aluminium (bez szczegółów) dla ludzkiego organizmu słyszałem już bardzo dawno, a dziś okazuje się to odkryciem. ?

 5. nieszuraj Says:

  Chciałem przypomnieć o związkach rtęci [ szczególnie groźne stężenie w szczepionce przeciw tężcowi } lekarze sami o tym wiedzą, ale okazuje się , że oficjalne { czytaj korporacyjne } pisma naukowe twierdzą , że jest to dawka nieszkodliwa dla zdrowia . Nie zapominajmy , że wykształceni lekarze to taka sama banda lemingów jak urzędnicy i naukowcy, który z nich myśli samodzielnie nie ma szans na pracę w zawodzie , dlatego wierzą odgórnym dyrektywom , szczepiąc i narażając nawet własne dzieci , myśląc , że to bezpieczne , nie kierując się logiką ..


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: