Inżynier atomowy ujawnia: zamach nuklearny na Amerykę faktem


Zamach przygotowywany od dziesięcioleci nie ma nic wspólnego z wybuchami jądrowymi. Jeden z inżynierów atomowych General Electric, którzy zaprojektowali m.in. elektrownię w Fukushima, ujawnił fakty, które momentalnie powodują gęsią skórkę. Nie ma wątpliwości, że jeśli choć część ujawnionych danych jest prawdziwa, to mamy do czynienia z największą aferą w historii ludzkości.
Generalnie, chodzi o to, że elektrownie atomowe mogłyby spalać paliwo jądrowe w taki sposób, że nie byłoby promieniotwórczych odpadów. System ten za prezydentury Cartera zaprojektował właśnie ów inżynier nuklearny, o którym mowa. Przedstawiony projekt został jednak zablokowany przez prezydenta tzw. zarządzeniem wykonawczym (executive order).
Paliwo jądrowe i jego „odpady” mogłyby być wykorzystywane efektywnie 20 razy – tylko dzięki prostym przeróbkom reaktorów, głównie systemu chłodzenia, który umożliwiałby wyższą temperaturę pracy. Proponowaną substancją chłodzącą miał być płynny sód, który umożliwiałby pracę w temp. 1100 stopni Fahreneita zamiast tylko 550. Dałoby to możliwość spalania radioaktywnych izotopów, które obecnie tak zanieczyszczają środowisko. Tak więc elektrownie atomowe mają obecnie tylko 5% możliwej wydajności, nie mówiąc już o izotopach, które są zabójcze dla środowiska.
Gdyby projekt wdrożyć w życie to prąd byłby wielokrotnie tańszy, ale chyba właśnie o to chodzi, żeby się tak nie stało. Na skutek blokady, baseny ze „zużytym” paliwem jądrowym są obecnie zapełnione, mimo że w czasie ich projektowania przewidziano olbrzymi margines bezpieczeństwa. Jednak już wtedy przewidywano, że ten materiał będzie można ponownie użyć do produkcji energii, w związku z czym baseny nigdy się nie przepełnią.
Okazuje się też, że Francja i Niemcy, widząc jak niebezpieczny obrót przybiera polityka USA chciały odkupić ”zużyte” paliwo za miliardy dolarów! Wiedziano też o tym, że jest ono „zużyte” tylko w 5 procentach. Rząd USA, który od lat jest w rękach obcych sił zablokował jednak i tę możliwość wprowadzając zakaz odsprzedaży paliwa. Zamiast tego sugerowano umieszczenie radioaktywnych „śmieci” w różnych miejscach – od wnętrz gór po głębiny oceanów. A przecież można było paliwo odsprzedać z dużym zyskiem.

Autor artykułu, Jim Stone, ma na te wydawałoby się bezmyślne decyzje wytłumaczenie. Jest ono naprawdę przerażające.
Otóż, wszystko wskazuje na to, że od lat realizowany jest plan zniszczenia Ameryki. Najpierw doprowadzono do deindustrializacji, potem zniszczono szkolnictwo. Ale najważniejszym elementem tej wojny przeciwko Ameryce jest właśnie gromadzenie super-szkodliwego paliwa jądrowego, które może być użyte jako szantaż przez wrogie siły. Przepełnione baseny ze „zużytym” paliwem są o wiele bardziej niebezpieczne niż bomby atomowe. Zawierają one tak wielkie ilości materiałów promieniotwórczych, że wystarczy jeden wybuch by było po Ameryce. Po ostatnim pro-amerykańskim prezydencie Kennedym wszyscy następni są agentami tych wrogich Ameryce sił. Dowodzi tego polityka dotycząca elektrowni atomowych, które mogłyby być bezpiecznym i niewyczerpanym źródłem energii. Zamiast tego teraz zostaną użyte jako ostateczna broń przeciwko Ameryce. Ta broń może zostać użyta w najbliższym czasie, nawet w „wypadku” w elektrowni w Fort Calhoun w Nebrasce, gdzie zgromadzono 400 ton radioaktywnych „śmieci”.

http://www.degaray.com/m
http://monitorpolski.wordpress.com/

Reklamy

Komentarzy 9 to “Inżynier atomowy ujawnia: zamach nuklearny na Amerykę faktem”

 1. leszek 071@gmail.com Says:

  ciekawe kto z tych osiagniec nauki najwiecej skorzysta

 2. leszek 071@gmail.com Says:

  panie dakowski zapomiales dodac ze jestes polskim fizykiem

 3. spaka1 Says:

  Chodzi tutaj o reaktory na szybki neutron które są efektywne ale bardzo niebezpieczne. Jest większe ryzyko wybuchu klasycznego i rozrzucenia materiałów wokół elektrowni.
  Reaktory takie pracowały w ZSRR i Francji ale je zamknięto. Pracują także na niektórych okrętach podwodnych.
  Jest też trochę atomistyki na moim blogu.

 4. DGP Says:

  Mnie natomiast ciekawi gdzie te sily wrogie praktycznie wszystkiemu sie znajduja? Teraz sie okazuje ze nawet nie w Ameryce wiec gdzie? Oczywiscie zakladam ze sa to ludzie. Izrael tez odpada bo Stany najwiekszym gwarantem ich bezpieczenstwa. Jesli wieli brat przestanie istniec to juz araby zadbaja o to zeby znienawidzony izrael zniknol z powierzchni ziemi. Dlatego pytam sie gdzie ci ludzie maja swoja siedzibe. No chba ze juz dawno zamkneli sie w podziemnych bunkrach i nie zamierzaja z tamtad szybko wychodzic.

 5. dakowski Says:

  Jestem fizykiem , z zupełną pewnością pisze więc, że „zupełne spalanie” odpadów radioaktywnych jest nieprawdą, niemożliwością. Ten typ KŁAMIE.

  • Szpila Says:

   cyt.: „…elektrownie atomowe mogłyby spalać paliwo jądrowe w taki sposób, że nie byłoby promieniotwórczych odpadów.”
   cyt.: : „Dałoby to możliwość spalania radioaktywnych izotopów, które obecnie tak zanieczyszczają środowisko.”
   Tak więc, proszę Pana, nigdzie nie mówi się o; cyt.: „zupełnym spalaniu”.
   Mowa natomiast jest o kilkukrotnym spalaniu, które miałoby minimalizować ilość i promieniotwórczość odpadów. Z tym fizykiem to Pan chyba trochę przesadził ???!!!

  • Sloma Says:

   Proszę Szanownego Pana.Jeżeli jest pan fizykiem,to kto jak nie Pan powinien wiedzieć że nie ma rzeczy niemożliwych,mówi o tym nawet sama fizyka co rusz pokazując nam nowe „dziwne” i kiedyś „niemożliwe” badania.Wszystko jest w naszym umyśle i sercach.Kiedyś w zamierzchłych czasach myśl o lataniu w powietrzu była nie do pomyślenia.Tak samo myślący ludzie jak Pan wyśmiewali to,a jednak się udało.Kreatywność,wiara,chęć poznawania to jest to czego trzeba w dzisiejszej dobie ludzkości.Pozdrawiam serdecznie.

 6. Szpila Says:

  Pomimo posiadania wielu nowoczesnych technologii korporacje ukrywają je kierowane rządzą władztwa. Obecnie władza to MAMONA. Ci ze zniszczonego szkolnictwa USA (ok. 30% analfabetyzmu) nie mają skrupułów. Są to ludzie ograniczeni intelektualnie. Dla nich świat to stan lub kraj. Ty;lko nielicznimyślą perspektywicznie. My ludzie jesteśmy tylko środkiem do celu. Za niedługo będziemy tylko wyrobnikami , a w konsekwencji niewolnikami nieuków.
  Pomyślcie ???!!! Co dalej ???

  • Emer Says:

   Nie wszyscy mogą być geniuszami, nie każdy rozumie technologie jądrowe,. Ameryki nikt nie niszczy, oni są pragmatykami, a życie bez tarcia nie istnieje…można tarcie zmniejszać, Aktualnie fizyka rozwiazuje zagadnienia na granicy snów. Pracuje sie także nad silnikami atomowymi lotniczymi,,,ocenia sie, ze moga wejść za 50 lat. To kwestia włożonych pieniędzy!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: