Najście policji na mieszkanie Dariusza Kwietnia w Łodzi


Alarm!!! Szokujące najście policji. Demaskator nazistowskich zbrodni i tajnych hitlerowskich technologii oskarżany o propagowanie nazizmu. Prowokacja służb specjalnych?Czy na polskie władze ma wpływ post nazistowskie lobby?

Zapis audio z 14 czerwca wypowiedzi Dariusza Kwietnia poniżej tego tekstu.
W dniu 14 czerwca 2011 w miejscu zamieszkania Dariusza Kwietnia w Łodzi ok godziny 17.30 pojawili się ludzie przedstawiający się, że są z policji i mają pismo z Komendy Głównej – JW – 23 , podpisane przez prokuratora J. Węgrzyna. Pismo zawierało zarzut, iż Dariusz Kwiecień zajmuje się:
– gloryfikowaniem potęgi nazistowskiej
– propagowaniem symboliki nazistowskiej
(sygnatura pisma pz. 21.11/233)
Powołując się na nakaz prokuratora zajęto mu komputer, laptop, kolekcje broni niemieckiej jaką zgromadził w swoich poszukiwaniach, zdjęcia. Pismo wzywa go do wstawiennictwa osobistego w dniu 22 czerwca na g. 11.00 a dyspozytor ma ustalić miejsce spotkania telefonicznie. Dariusz także jutro ma być wezwany w sprawie skonfiskowanych dzisiaj jego osobistych rzeczy.
Skandal niebywały. Człowiek, którego pasją jest obnażanie tajemnic zbrodniczego systemu oskarżony zostaje o jego gloryfikowanie. Dariusz Kwiecień ostatnio często wskazywał na powiązania post nazistowskich struktur typu LEBENSBORN z ludźmi z elit rządzących Europą i światem. Polska jak wiadomo straciła suwerenność, a jej „elity” są jak widać coraz bardziej infiltrowane przez tego typu środowiska.
Represje wobec wolnego dziennikarstwa, wolnych ludzi nabierają w Polsce tempa. Niedawno komando antyterrorystów o 6 rano zapukało do drzwi internauty prowadzącego stronę krytyczną wobec Prezydenta RP. Na pole Michała Głuszczka przybyła policja, by zmusić go do zgody na wykonanie badania prze geologów czy są tam złoża gazu łupkowego.
Najście policji na mieszkanie Dariusza Kwietna to kolejny przykład bezprawia organów represji III RP.
DOSYĆ!!!

Wzywamy wszystkich do solidarności z Dariuszem Kwietniem i rozesłaniem tej i następnych informacji, gdzie tylko jesteście w stanie.

Janusz Zagórski
januszzagorski8@gmail.com 691 558259

Podajemy adresy blogów Dariusza Kwietnia:
http://moje-riese.blogspot.com/
http://riese.mojeforum.net/

Zapis audio wypowiedzi Dariusza Kwietnia z 14 czerwca 2011 po najściu policji na jego mieszkanie:

KwiecienWypowiedz14.06.11
http://januszzagorski.pl/wp-content/uploads/2011/06/KwiecienWypowiedz14.06.11.wma

Reklamy

Komentarzy 7 to “Najście policji na mieszkanie Dariusza Kwietnia w Łodzi”

 1. a Says:

  Link do I-ej części. Warto obejrzeć. http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc

 2. Daniel Says:

  http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/06/swiat-na-krawedzi.html

 3. Ewa Says:

  Kto wie, dlaczego zginął Lech Kaczyński i jego ludzie… Co jest ukryte w Górach Sowich? W podziemiach, które są zroszone krwią setki tysięcy ludzi, którzy budowali te podziemne bazy hitlerowcom. Czemu mają służyć współczesne obozy FEMA w USA?

  • hit Says:

   dobre pytania. Czy ktos zna odpowiedz…?

  • a Says:

   „ONZ powstało na początku tego wieku aby pomóc w pokonaniu największej przeszkody stojącej na drodze utworzenia jednego światowego rządu. Tą przeszkodą jest nacjonalizm i patriotyzm. Dlatego te określenia stały się teraz tak niepopularne, zajęło im lata aby poprzez nagonkę w mediach, nie do końca subtelną, zniszczyć znaczenie tych słów w każdym możliwym aspekcie.”
   link do całości http://publicdisorder.wordpress.com/2011/06/19/wychowanka-illuminati-opisuje-organizacje/

 4. widz Says:

  Od dłuższego czasu widać, że władza za nic ma prawo. Tusek robi co mu się podoba i nawet nie udaje, że liczy się z opinią publiczną. Dla kontrastu dodam, że jeszcze nie tak dawno w krajach skandynawskich, czy to minister, czy premier chodzili bez obstawy po mieście lub na zakupy na przykład. To jest równość i demokracja. Władza pełni rolę służebną dla społeczeństwa, a nie odwrotnie. Niestety w niektórych państwach trzeba by to politykom uświadomić. To my ludzie, szaraczki wynajęliśmy ich do kierowania państwem i powinniśmy ich za to rozliczać. Polityka się wynaturzyła.

 5. jaś Says:

  bandyci próbują zastraszyć ludzi, żeby nie publikowali, chwytają się przy tym wszystkiego.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: