Czy NASA wie coś, czego my nie wiemy?


Charles F. Bolden

Na oficjalnej stronie NASA, administrator agencji, Charles F. Bolden wystąpił z bardzo dziwnym oświadczeniem. Dotyczy ono przygotowań do „niebezpieczeństwa” jakie może czekać członków „rodziny” NASA. Bolden powołuje się na niedawne ćwiczenia FEMA „Eagle Horizon”, podczas których dowiedział się o rzeczach, które dotyczą jego prywatnej osoby wraz z rodziną. Chodzi o zabezpieczenie się przed naschodzącym niebezpieczeństwem. Bolden nie wyraził tego bezpośrednio, jednakże ton wypowiedzi wskazuje na to, że istnieje jakieś realne zagrożenie dla całego świata. „Jesteśmy jedyną agencją, która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo ludzi nie tylko na Ziemi, ale także poza naszą planetą” (sic!) – stwierdził Bolden. Uważa on, że poziom przygotowań rodzin do niebezpieczeństwa nie jest wystarczający. Chodzi tu o całe stany, „czy to będzie Zachodnie Wybrzeże, Wschodnie Wybrzeże czy Wybrzeże Zatoki czy też Wielkie Jeziora – pomyślcie o naturalnych kataklizmach, które mogą się wydarzyć w waszej okolicy, pomyślcie o atakach terrorystycznych z zewnątrz, które mogą się wydarzyć tak jak to było 11 września, i przedyskutujcie w rodzinach o swojej pracy i o tym co należy zrobić by się przygotować do nieprzewidywalnego”. Dalej Bolden namawia do zabezpieczenia się w postaci zestawów bezpieczeństwa na wypadek huraganów i trzęsień ziemi, planów ewakuacji i miejsc spotkań z rodzinami i znajomymi gdy przestaną działać środki komunikacji i łączności. Apel do „rodzin NASA” ma na celu pewność, że jeśli coś się nagle wydarzy to pracownicy agencji będą spokojni, że rodziny były odpowiednio przygotowane. Treść i ton wypowiedzi administratora NASA wskazuje na to, że ma on informacje o nadchodzącym niebezpieczeństwie, o którym nie może powiedzieć. Daje do zrozumienia, że dowiedział się o tym podczas ćwiczeń FEMA i że niebezpieczeństwo jest bardzo realne, czy też nawet nieuniknione. Daje też do zrozumienia, że niebezpieczeństwo może dotyczyć obszarów poza Ziemią! Czyżby chodziło o wybuch słoneczny, kometę czy zdalnie sterowanego asteroidę (sugestia z zamachem terrorystycznym)? Sprawa jest więc poważna – nie są to jakieś pogłoski – jest to oficjalne ostrzeżenie ze strony wysokiej rangi oficjela jednej z najważniejszych agencji Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo 10 czerwca, wśród pracowników NASA rozesłano wewnętrzny e-mail potwierdzający realność zagrożenia i przynaglający do szybkich przygotowań do nadchodzącego niebezpieczeństwa.

jak się bronić przed atakiem zombie…

...

Warto też przytoczyć niedawne doniesienia innej amerykańskiej agencji – CDC (Centers for Disease Control and Prevention), która w maju b.r. ostrzegała atakami zombie! Chodzi o ludzi zarażonych wirusem / bakterią, którzy zachorują na tzw. „Ataxic Neurodegenerative Satiety Deficiency Syndrome” (może ktoś ze świata medycznego to przetłumaczy?) – chorobę atakującą układ nerwowy. Zastępca Chirurga Generalnego CDC, specjalista od bioterroryzmu, Ali Khan, na swoim blogu zalecał odpowiednie przygotowanie się i zabezpieczenie przed ewentualnymi ugryzieniami zombich. Takie ugryzienie oznaczałoby praktycznie śmierć. Być może był to chwyt psychologiczny, którego celem miało być zwrócenie uwagi na zagrożenie i skłonienie społeczeństwa do szybkich przygotowań – o jakich mówił też Bolden. Jeli to był chwyt, to okazał się skuteczny – blog Khana został zaatakowany taką ilością wejść, że się zawiesił.

NASA Family/Personal Preparedness

E-mail do wszystkich pracowników NASA

Rear Admiral Ali S. Khan, MD, MPH

CDC Advises on Zombie Apocalypse … and Other Emergencies CDC Warning On

Zombie Apocalypse — Really

http://monitorpolski.wordpress.com/

Reklamy

Komentarzy 13 to “Czy NASA wie coś, czego my nie wiemy?”

 1. Szpila Says:

  Jak do tej pory media, różne programy i filmy dostarczały nam namiastkę czegoś, co następowało później. Ci przy tzw. korycie wiedzą wiele więcej od nas. Uporczywe dążenie do do tzw. nowego porzadku świata było motorem napędowym rozwoju różnego rodzaju nauk i badań, w tym nad bakteriami i wirusami. Modele tych ostatnich stały się podstawą do stworzenia czipa w celu uzależnienia fizycznej istoty ludzkiej od rządzących. Tak ślepo dążyli do swojego materialistycznego celu, że zapomnieli o prawach natury i kosmosu. Obecnie mogą się jedynie zabezpieczyć przed zagrożeniem, którego my nie znamy, a oni wiedzą, że istnieje i nadchodzi. Czasu mają mało dlatego to wszystko przyśpiesza, w celu osiągnięcia jak największej przewagi, gdy życie powoli zacznie się na nowo rodzić po tym czyś, co ma nastąpić. Jednak ich metodyka zostanie pogrzebana pod ziemią.

 2. widz Says:

  może „jebnie” w ziemię coś większego i oni to wiedzą.

 3. Irbiskocisko1 Says:

  Obcy sa juz tutaj od dawna i jakby chcieli najechac ziemie zrobiliby to juz dawno .. Zresztą i tak to OBCY rzadza zza kurtyny rekami politykow i roznych korporacji i instytucji …

 4. Irbiskocisko1 Says:

  Czego sie boją ? Manipulacja strachem ? Przeciez oni mają juz dawno wybudowane podziemne miasta w razie zagrozenia globalnego … dla siebie i swoich rodzin …

 5. Irbiskocisko1 Says:

  Niech przestaną produkoać sztuczne wirusy którymi zarazaja świat w celu depopulacji .. bo przeicez to wchdozilo w plan i program tych bandytow ktorzy sie boją ujawnic i chowająsie w szarej strefie …

 6. Stefan Szpilkowski Says:

  Moim zdaniem to kolejna manipulacja strachem. Niebezpiecznestwo moze grozi IM… i może chcą zarazić swoim strachem innych .. Poza tym oni nie maja czego sie bać bo maja całe podziemne miasta ktore juz dawno wybudowali dla siebie i swoich rodzin ..
  Jakby mniej manipoulowali HAARPEM to nie byloby tych calych kataklizmow…

 7. Edward Says:

  „Jesteśmy jedyną agencją, która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo ludzi nie tylko na Ziemi, ale także poza naszą planetą” (sic!) – stwierdził Bolden. Kogo poza naszą planetą chronią ?
  Ciekawe kto ich upoważnił do takiego stwierdzenia ? Następny żandarm ,ale w innej wersji i specyfice. ? Widać,że dziś każdy, kto ma siłę
  militarną, może ogłosić siebie Zbawcą Świata. Do czego już dochodzimy ? To tragedia, którą niewielu już widzi !
  Narodziło się już wielu pośredników pomiędzy kosmitami a ludźmi. Oferują rzekomo miłość i pomoc. Tylko w jakiej wersji ? I jak ta miłość ma wyglądać w praktyce ? Tylko w zapewnieniach,że nas kochają ? Czy taką miłością można wykarmić miliony ludzi umierających z głodu i chorób ? Dziwne,że tak proste pytania nie rodzą się w głowach Ziemian ? Czyżbyśmy już całkowicie ogłupieli ? Gdzie podstawowa duma człowieka ? Nie wierzącego lecz myślącego ? Widać,że wiara w autorytety zniewoliła nas kompletnie. A to smutne ! Rodzi się więc pytanie:
  czy chodzi kosmitom o nasze mięso ludzkie na wyśmienite kotlety ? lub czy naszym autorytetom na mięso armatnie ?
  To bolesne , ale zaczyna być realne ( o ile nie jest już realne). Nie możemy pamiętać (bo kto miał nas o tym informować),że Ziemia jako pierwsza planeta rozpoczynała budowę Wszechświata a po zakończeniu procesu doświadczeń i zgromadzeniu wiedzy , rozwój Samoświadomych narzędzi, (które nazywamy ciałami), przechodzi w Nową Przestrzeń, która nas już oczekuje. Dlaczego wielu ludzi otrzymuje bardzo wiele detali z Istniejącej , już Nowej Planety ? Te informacje są jednak zaliczane przez obecne autorytety jako twory fantazji ,ignorowana, i odrzucana ?
  Jest tak dużo sygnałów o możliwościach w przygotowaniu się do transformacji indywidualnych Świadomości w Nowe, ale zaśmiecane są różnymi treściami z”kontaktów” z kosmosu, naszych autorytetów – nagonkami na terrorystów, a obecnie nawet zagrożeniami z Kosmosu. Dziś już nie możemy się w tym wszystkim połapać. Komu wierzyć ?
  A gdzie samodzielne myślenie ? Wnioskowanie ? Szukamy ratunku w religiach lub w kosmosie ?
  Dawaliśmy sobie radę całymi wiekami, przed najazdami rodaków, kosmosu i dalej trwamy. Gdyby Kosmos chciał nas opanować, a będący w posiadaniu tak wysokiej techniki, technologii – to czekaliby na naszą zgodę ? Na pewno nie.
  Co ich jednak przed tą agresją powstrzymuje ?
  Pisałem informacje z Wielkiej Tajemnicy Ziemian,- że Ziemianie posiadają nie powtarzalny model istnienia, tzw. energotyp, który miał „przygotować” ich ciała jej do bycia Istotami Uniwersalnymi. Ten nowy „model” potrzebny jest do Tworzenia, w nowych warunkach. To jest zaleta i wada dla naszych ciał, form. Koniecznym było „wprowadzenie” form do doświadczeń wszystkich reakcji ludzi nie tylko na naszej planecie ,ale z całego Uniwersum. Wszelkie skrajności ,wszystkich przejawów ,wszelkich form w możliwych skrajnościach.
  Nie było to widać łatwe ,ale konieczne. Nie zastanawialiśmy się dlaczego tak nami często „szarpie”? Dlaczego tak często wpadamy w skrajności ? To nie przypadek ,ani kara boska. To konieczność ,aby świadomie wejść w stan pełnej kontroli nad własnym przejawem – reakcjami, ciałem, formą. Żaden kosmita nie jest w stanie nam w czymkolwiek pomóc, kiedy obecnie sami się już rozpadają i szukają pomocy u nas, liżąc nas po stopach swoją wyolbrzymioną miłością.
  Proszę zobaczyć na YU zdjęcia dokumentalne o obecności setki pojazdów wokół naszego Słońca. Słońce obecnie przechodzi również transformację jak nasze Ziemskie ciała. To ogromne zdziwienie bogów kosmicznych, bo do takiego stanu nie byli przygotowani. To dla nich szok !
  I co począć dalej ?
  W szeregu artykułach na naszej „prawdzie ” można poszukać odpowiedzi. Szukajcie a znajdziecie !
  Nie należy dopuszczać obecnie do paniki,lęku czy niepokojów. Te stany jedynie nas osłabiają. Kontrola reakcji i ciszy naszego ciała i myśli są jedynym „ratunkiem” na obecne czasy. Wszelkie walki : typu – swoje racje, obrona zakodowanych treści mogą doprowadzić jedynie do naszego unicestwienia (naszego ciała).
  Przepraszam za bardzo długi komentarz.
  Pozdrawiam

  • Sloma Says:

   Panie Edwardzie!Super komentarz!Popieram,lecz recepty na spokój ducha jeszcze chyba nie mamy.Jak ktoś coś znajdzie to niech podrzuci na forum.Pozdrawiam Serdecznie!

 8. Sławomir Oberbek Says:

  bardzo ciekawe co też tam oni wiedzą?

 9. Karmel Says:

  Hmm w kulturze świat opanowany przez zombie lansuje się od bardzo dawna, chyba nawet bardziej niż inwazję z kosmosu… wiecie co mam na myśli?

  • hit Says:

   ja nie wiem. Czy moglbys jasniej…?

  • Julian Says:

   „28 dni później”, „28 tygodni później”, strach się bać…

  • Karmel Says:

   Inwazja obcych lansowana w kulturze ma przygotować na tę pozorowaną inwazję obcych albo natworzyć wibracji strachu przed obcymi. Teraz mamy mowę o zombie.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: