Układ Słoneczny wleciał w międzygwiezdny obłok energii


NASA i Europejska Agencja Kosmiczna już od dwóch lat ostrzegają przed zjawiskami solarnymi, jakie mogą wystąpić pod koniec 2011 r. i przez 2012. Niewiele osób coś sobie z tego robi.

Naukowcy zjawisko hiperaktywności słonecznej nazywają „burzą słoneczną, do której dochodzi raz w życiu, „ NASA ostrzega, że zabójcze rozbłyski słoneczne mogą uderzyć w Ziemię paraliżując infrastrukturę techniczną całej półkuli północnej i cofając wszystko z powrotem do poziomu z końca XIX wieku.

Również Rosja wyraziła zaniepokojenie zbliżającym się końcem cyklu. Wybitny astrofizyk, Aleksiej Dimitriew, twierdzi, że to, co się dzieje, jest gorsze, dużo gorsze niż to, co przyznały NASA i ESA. Nasz cały Układ Słoneczny wchodzi w ogromny, niebezpieczny, obłok energii.

To jest coś nieznanego. Jesteśmy wobec tego bezbronni. Nie posiadamy nawet odpowiednich możliwości obserwacji obszaru, w który wlatuje nasz układ gwiezdny. Jedyne możliwości wglądu w to, co się dzieje poza naszym sąsiedztwem pochodzą z sond Voyager i Pionier, ale technologia tych urządzeń pochodzi z przed ponad 30 lat i to ogranicza możliwość jej wykorzystania.

Naukowcy NASA dopiero 14 lipca 2010 r., odkryli, że nasz system przechodzi przez obłok energii. To bardzo pobudzony, naelektryzowany obłok gazu, jest niepokojący i zdaje się wpływać na nasze Słońce. W połączeniu z ziemskim osłabieniem i ruchem pola magnetycznego, świat staje się coraz bardziej bezbronny, w obliczu masowych rozbłysków słonecznych i intensywnego promieniowania.

NASA, ESA i National Academy of Science wydały bezprecedensowe ostrzeżenie przed burzą słoneczną w roku 2012. Ale to, co NASA ukrywa, według Dimitriewem to fakt, że Słońce i wszystko w naszym Układzie Słonecznym, pogrążyło się w nieznanej chmurze fotonów… to niebezpieczeństwo gdyż może wyzwolić gigantyczne rozbłyski słoneczne, anomalie magnetyczne, zmiany masy komet i destabilizację orbit niektórych planetoid.

http://beforeitsnews.com/

http://zmianynaziemi.pl/

Reklamy

Komentarzy 7 to “Układ Słoneczny wleciał w międzygwiezdny obłok energii”

 1. nim Says:

  Przeczytaj ksiazke „Faktor Majow”

 2. Ewa Says:

  To jest właśnie ten tunel między wymiarowy. Wchodzenie w Nową Epokę Ziemi zaczęło się. Zbliżamy się powoli do ekliptyki Galaktyki. Dzieje się tak co 26 tysięcy lat. W tej chwili trwa polaryzacja energetyczna. Ludzkie dusze albo ulegną tej transformacji i zaczną produkować wielkie pokłady energii pozytywnej o wysokich częstotliwościach albo ulegną pewnej dekodywacji, czyli mówiąc krótko anihilacji. Zagęszczenie zła nie jest też przypadkiem. Im się wydaje, że zdołają planetę przejąć we władanie, ale wszystko to, co wytworzyli do tej pory ulegnie dezaktywacji. Szary tunel energii przejściowej będzie nam towarzyszył aż do 2013. Wszystko jak na razie dzieje się zgodnie z Wyższym Planem. NAJWYŻSZY CZAS rozwijać EMPATIĘ I TELEKOMUNIKACJĘ TELEPATYCZNĄ!

 3. Kacyk Says:

 4. freenata Says:

  Tym zapewne zamierzają tłumaczyć swoje zbrodnicze działania związane z manipulacją pogody i zakrywaniem słońca różnymi truciznami. http://www.weathermodification.com/aircraft.php
  Poza tym może to być dodatkowe tłumaczenie odnośnie braku podjęcia środków zaradczych w Fukushimie. „Promieniowanie kosmiczne nas truje” mogą powiedzieć. I po trzecie: jest to doskonałe wytłumaczenie dla kolejnych, planowanych niespodzianek depopulacyjnych dla ludzkości.

 5. Karmel Says:

  Jeszcze coś takiego jest ze zmian na ziemi

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/centralna-czarna-dziura-w-naszej-planecie-moze-byc-odpowiedzialna-za-pole-magnetyczne

 6. Robin Says:

  To jednak nie będzie taki zwykły ten rok 2012?

  • hit Says:

   ano zobaczymy…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: