Jak agenci wywołują zamieszki podczas pokojowych protestów


Krótki filmik pokazujący jak agenci wywołują podczas pokojowych protestów zamieszki. Film jest wprawdzie po angielsku ale nie ma sensu tłumaczyć wszystko jest ładnie pokazane.

Reklamy

Komentarzy 8 to “Jak agenci wywołują zamieszki podczas pokojowych protestów”

 1. Yosh Says:

  Coś w tym stylu widziałem jak mieszkałem w Poznaniu zaraz naprzeciwko bramy Targów Poznańskich , ponad rok temu była sytuacja ze antyglobaliści ( anarchiści ) demonstrowali pod bramą wjazdową na targi, stali sobie spokojnie, mieli plakaty i dość głośno bębnili na swoich bębnach, co z resztą było tym czynnikiem który zwrócił moją uwagę . za jakąś chwilę wpadła policja i zaczęła ich usuwać . Po powrocie z pracy dowiedziałem sie z TV że miała miejsce właśnie taka demonstracja i że policja musiała ich usunąć ponieważ zaczeli rozrabiać, spalili samochód itd… przyznam się gdybym nie widział sytuacji na własne oczy to pewnie bym uwierzył ” prawdomównej” TV . Pozdrowienia dla Jacola 😉

 2. ilgo Says:

  To typowe. Zawsze musi być prowokacja, celem siania zamętu. Niektórzy jak widać, wywołując sztuczne rozruchy, próbują odwrócić faktyczną uwagę, by móc ją potem przekierować na szerszy problem, który ma „ujść w tłumie”. Przypomina to trochę kradzież w sztucznie wywołanym skupisku. W zasadzie charakter wzbudzenia konfliktu podobny, ale w tym przypadku polityczne zajście, nabiera innej rangi. Ryzyko utraty życia wpisane w cenę uczestnictwa w takich zajściach jest ogromne.

  • Krzysio Says:

   To w takim razie powielany jest wariant BIALORUSKI.

   Zrozumiale wiec dlaczego w wielu krajach ludzie nie protestuja.

   Wpiszcie sobie sami na youtube slowo: Aushwitz – ciekawe…

 3. Sekator Says:

  To, że kilka podstawionych osób jest w stanie wywołać takie reakcje dużego tłumu świadczy tylko o słabości tych w tłumie. A także niestety o tym, że masowe protesty nie mają żadnej szansy powodzenia-skoro tłumem tak łatwo sterować.

 4. Kinga Says:

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2011/05/russia-imf-chief-jailed-for-discovering-all-us-gold-is-gone-dont-tell-ron-paul-that/

 5. Piotr Says:

  W relacjach z Marszu Wyzwolenia Konopi tak samo dziennikarze podkreślali kilkukrotnie, że ktośtam rzucał jajkami, kamieniami, że były jakieś burdy czy coś. Też pomyślałem że to niekoniecznie robota normalnych uczestników.
  A dziennikarze chcą utrzymać w głowach polaczków obraz „ćpuna”, degenerata społecznego, żeby nikomu nie przyszło na myśl, by zalegalizować trawę. Bo przecież „co NARKOTYKI robią z ludźmi”!!
  Żałosne.
  Pozdro dla twórców strony, dobra robota.

 6. PIK Says:

  Angia nie jest wyjatkiem, w innych krajach europejskich jest podobnie, coz mamy standarty unijne…wszedzie te same metody, ciekawe dokad to zaprowadzi.

  • Ewa Says:

   A JAK MYŚLISZ, KTO PRZYGOTOWAŁ „REWOLUCJĘ” PŁN.AFRYKI? OD ZAWSZE ROBILI TO TAJNIACY PRZYGOTOWYWANI PRZEZ RÓŻNE TAJNE SKURWY,,,IE SŁUŻBY PRZECIWKO LUDZKOŚCI.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: