Lotto to wielka ściema i oszustwo?


Multi Multi to oszustwo jak i Duży Lotek. Komputer po zamknięciu dostępu analizuje wedle programu amerykańskiej firmy G-Tech najkorzystniejsze pod względem finansowym dla Totalizatora rozwiązanie przy zachowaniu parametrów takich jak losowość ,ciąg liczb etc. Przyjęte rozwiązanie dla multi multi to 30% na wypłaty w dużym lotku jest inaczej ponieważ regulamin gry zatwierdzony przez MF daje 50% na wypłaty dla grających a 50% trafia do Totalizatora chociaż tak długo jak się da robi kumulację,
W Muli Multi można teoretycznie wygrać nieograniczoną ilość pieniędzy w praktyce program ustawiony jest na wypłatę 30% wpływów z wygranych .
Samo losowanie to już tylko technika

O sprawie wiedziało przynajmniej 3 oficerów CBŚ i v-ce szef CBŚ

Te maszyny sprawdzał już w USA doktor Derwiszyński z Wojskowej Akademi Technicznej, który zajmuje się min probabilistyką czyli nauką o rachunku prawdopodobieństwa. Wszystko jest ok. Wszystko rozbija się o to ,że gra stworzona notabene przez jednego z Polaków ,który w latach 70 wyemigrował do USA jest po prosu genialna. Daje nieograniczone możliwości generowania „dowolnych układów” przy założeniu celu jakim jest 30% wypłat i zachowaniu parametrów rachunku prawdopodobieństwa.
może kiedyś napisze więcej ale nawet ludzie z CBS choć mieli wszystko pokazane jak na dłoni i kto z kim tak byli za słabi ponieważ kto inny pociąga za sznurki.
Jedyne rozwiązanie to wyciąganie ręczne przez „sierotkę” kulek ale wtedy Muli multi musiałby zniknąć nie tylko u nas ale w 80 krajach świata, a w dużego lotka byłoby kilka szóstek co losowanie.

Komu przeszkadzała kula nr 15?

TAJEMNICZE ZNIKNIĘCIE LICZBY W LOSOWANIU „MULTI MULTI”

– Zgubili 15! – alarmują na Kontakt TVN24 internauci. Chodzi o sobotnie losowanie gry Totalizatora Sportowego „Multi Multi”. Maszyna losująca chwyciła kulę z numerem 15, tej jednak nie wyczytała prowadząca. – O co chodzi? – pytają czujni internauci.
Gracz „Multi Multi” może skreślić 10 liczb. W studiu losowanych jest 20 spośród 80 znajdujących się w maszynie. W zależności od tego ile liczb się trafi, tyle się wygrywa.

W sobotni wieczór zdarzył się jednak mały wypadek. Maszynie udało się wylosować liczb 21. Jako czwarta pojawiła się na ekranie nieszczęsna 15. Prowadząca w studiu z niewiadomych przyczyn jej nie wyczytała. Co więcej Katarzyna Łoska-Ostrowska nie poprawiła się również podczas powtórzenia wyników mimo, że na ekranie wyraźnie widać 15 wśród wylosowanych liczb.

Zawiły los kuli z nr 15

Na antenowej wpadce historia znikającej kuli jednak się nie kończy. W oficjalnym komunikacie Totalizatora Sportowego, przesłanego Polskiej Agencji Prasowej, 15 wraca do łask. Z puli z kolei wypadła 22, która została wylosowana jako ostatnia – 21. liczba. Miejsce „Plusa” (dodatkowa wygrana wypłacana przy trafieniu 10 z 10 liczb) zajęła wylosowana jako przedostatnia 14. Totalizator o antenowej pomyłce nawet się nie zająknął.

Ci gracze, którzy wybrali opcję „Plus” i skreślili 22 mogą poczuć się zawiedzeni. Jak pisze organizator gry, mogli wygrać nawet 2 500 000 zł.

Nawet na antenie eis nie przyznali do błędu i jechali dalej, jakby nic się nie stało i to na oczach wszystkich grających, którzy wierzą w uczciwość tej firmy i myślą, że może tym razem uda się wygrać.

Nikt tak bardzo nie chce zakazu gry online i monopolu dla siebie, jak Totalizator Sportowy!
Dlatego dla większej świadomości społecznej, wyślijcie jeden z powyższych linków do wszystkich znajomych, a oni niech wyślą swoim znajomym. Czas skończyć z przekrętami.

http://www.tvn24.pl/
http://www.dziennik.pl/

Reklamy

Komentarzy 29 to “Lotto to wielka ściema i oszustwo?”

 1. Henryk Says:

  Internauci czy ktoś wygrał przewidziane nagrody w Muli Multi za ten okres styczeń luty 2017 bo mi się wydaja że to wielka ściema

 2. Jarosław Gajewski Says:

  Najlepiej Nie grać zawsze wygramy 3 PLN minimum grabia ludzi w imię lewych wygranych

 3. Jarosław Gajewski Says:

  Hmm Lotto to napewno wielka fikcja I naciaganie ludzi wyleczyłem się z tych gier a dlaczego ? Grałem w multi multi 10 liczb stawka *10 z plusem na chybił trafił po dwa trzy zakłady dziennie I co zwykle trudno było traffic 4 liczby dziennie wtopa 100-150 PLN nawet jesli dzis grałem w Gdyni jutro w Sosonowcu . Odpusciłem bo to musi byc ustawione . Zaczałem grac w zdrapki I tu znowu 20 PLN sztuka po 5-10 sztuk dziennie I co maksymalnie na zdrapce 100 PLN I nigdy nic wiecej . Przy okazji Loteriada – 3000 kuponów I co nawet zapalniczki . Takie to Lotto musisz wiedziec , ze jesli masz wyrzucic pieniadze to daj biednemu , Udało mi się przekonac juz wielu ktorzy grail , ze maksimum to jeden zakład za 3 PLN I nawet grosza więcej bo I tak wyrzucileś je w błoto . Wydałem w ciągu roku na Multi multi I zdrapki ponad
  24 000 I nic . Dziś patrzę na to , że mógłbym kupić za to 3 metry mieszkania w centrum Warszawy – no I pewnie prezes lotto sobie kupił a ty ciułasz a gdybyś nie grał to byś tanczył I spiewał .

 4. lukas Says:

  Tez uwazam ze lotto to sciema i pora sie tym zajac – zobaczie sobie to: https://www.youtube.com/watch?v=Beu0gVb8V6Y

 5. ewa Says:

  Gralam pare razy /gry grupowe/…od czasu do czasu znikaly drobne wygrane /20,00 zl 70,00zl/ ale kiedy wygral kupon i kwota wynosila Stopień V 4 + 1 trafień 1 981x 1 070,02 zł wyslalam zapytanie dlaczego nie wyplacono wygranej?…..moje konto zostalo zablokowane!!!!

  Omijajcie HIPERLOTTO szerokim lukiem!!!

 6. qrde blade Says:

  Algorytm wygranych zaproponowany w Lotto jako schedzie po Toto – Lotu itd. jest w całej swym zamyśle dziwacznie nie symetrycznie ustawiony wyłącznie na promowanie rzadkich i bardzo wysokich wygranych, co jak coraz wielu grających sądzi, sprzyja kryminogennym zamysłom. Otóż, co łatwo zauważyć , tylko za szóstki system płaci bardzo duże kwoty i takie wygrane zdarzają się coraz rzadziej – patrz wysokie kumulacje, a wielu sądzi, że takich „swoich wygranych inaczej” da się znając wcześniej nie wybrane przez nikogo kombinacje liczb selektywnie wylosować… Należałoby w takim razie wnioskować, aby za trafione trójki, czwórki i naturalnie przede wszystkim piątki wygrane były kilkukrotnie wyższe niż dotychczas, nawet kosztem głównej wygranej , gdyż dotychczasowo preferowany algorytm wygranych jest społecznie niesprawiedliwy, dokuczliwie coraz mniej akceptowalny przez graczy i zachęca do domniemanych machlojek…

 7. oj tam Says:

  A mnie już nie dziwi to matactwo w lotto.
  najlepsze jest to ze na swoim systemie w multi lecą mi 6 7 a nawet czasem 9 na 10 skreślenia. Tyle że wówczas gdy np 3 dni pod rząd sprawdzę możliwość wytypowania liczb z mego systemu no padają ale już Qrva jak puszcze to nic. I tak sobie myślę czy tylko na mnie się uwzioł. … czy inni też takie puścili ze system komputera z lotto wypuścił inne liczby.
  dlaczego się na to zgadzamy nie raz nie jeden traci tyle kasy i nie wygrywa a buce z lotto jeżdżą na wycieczki mają luksusowe domy samochody… nie uwięzi ze kowalski z lotto mieszkający np w Gdyni nie pojedzie gdzieś na wiocha by puścić kupon i zgarnąć 6 o której nikt w tej wiosce nie pozna nowego milionera a nikt np nie wyjechał itp.

 8. rzepik Says:

  Każdy kto ma jako takie pojęcie o matematyce ten wie, że lotek nie ma nic wspólnego z uczciwością, tylko z biznesem. System zna wasze typowania i siłą rzeczy nie da wam wygrać jakiś znaczących sum. Jest jednak sposób na zakłócenie pracy tego systemu. Może gdyby 200 lub 300 ludzi (im więcej tym lepiej) wysłało jednakowe numery i mocno się na nich skupiło podczas losowania wtedy owszem, jest możliwość wygrania.

  • ewa Says:

   najlepiej jeśli to zrobią tuż przed zamknięciem kolektur przed losowaniem

 9. eryk Says:

  oj tam

 10. obywatel Says:

  Coraz bardziej postępujące zubożenie Narodu będzie popychało coraz więcej ludzi do grania w takie gry jak LOTTO.
  Bo ludzie po prostu nie mają innej szansy aby wyrwać się z tej matni jaką jest życie za 800 zł miesięcznie .
  Może i faktycznie ktoś raz na jakiś czas wygra większą kwotę ale to i tak jest kropla w morzu tego co zabierze system
  a system to Państwo .
  Żeby ujawnić oszustwo musiałaby skrzyknąć się, umówić i solidarnie działać bardzo dużo polaków np. z całego
  województwa wtedy nie dałoby się oszukać, że szóstka padła np. w Kujawsko-Pomorskim , albo w jakimś Pcimiu . Wiem, że to utopia i system tez to wie . Nigdy tyle osób nie będzie działało solidarnie i w porozumieniu, bo zawsze górę weźmie bieda i chciwość .
  Tak jak ktoś napisał wyżej po prostu nie grać i LOTTO samo padnie ale jak tu nie zagrać za 3 zł jak można wygrać
  10 milionów 🙂

 11. tomianek Says:

  Kiedyś trafiałem trójki, czwórki a teraz od 2 lat dwie trójki! Też analizuje wypadające cyfry i widzę nieprzypadkowość wypadania cyfr zachowującą pseudo losowość.

 12. roman Says:

  12,19,20,22,23,24 to kulki wylosowane 19-12-2013; ja nie neguję, że taki układ mógł „naturalnie” wypaść; ale nie wierzę, że ktoś zdrowy na umyśle wydaje kasę i skreśla podobne kombinacje; skreślił? a może otrzymał skreślone?; w każdym razie 10mln kumulacji zostało rozparcelowane! a ja od tej pory nie zagram – nikt nie będzie mnie w żywe oczy robił w ch!!!

 13. szelma Says:

  lotto to warywielkie oszustwo nikt nie wygrywa szesciu trafien zastanowcie sie czy ktos z was zna kogos kto trafil iniech nie muwia ze z wiadomych przyczyn to tajemnica bzdura zawsz ktos hlapnie nikt nie slyszal w poznaniu w lodzi krakowie koszalinie na wsi itd

 14. edee Says:

  Na dowod oszustwa w tej firmie wystarczy mi fakt… ze kiedyś kumulacje nie wygladaly tak jaka tereaz. Zdarzaly sie ale jedna dwie pod rzad to gora… a teraz jak kumulacja sie zacznie to sie ciagnie 4, 5, nawet 6 pod rzad mimo że grajacych jest wiecej

 15. precedens Says:


  Powyższe udowadnia,iż losowanie nie odbywa się na żywo, ponieważ przed emisją dokonano fotomontażu.Na to konieczny jest czas,którego przy transmisji na żywo nie ma.Wycięto z filmu moment wylosowania liczby „15” i jednocześnie moment wyczytania tej liczby przez spikerkę.Ordynarne oszustwo i podstępne wprowadzanie w błąd milionów grających.Jeżeli firma lotto oficjalnie nie wypowiedziała się na ten temat i nie wyciągnęła konsekwencji,oznacza to,że zgadza się na jawne matactwa.

 16. Deryna Says:

  Dużo prawdy o lotto przeczytacie http://mavelle.wroclaw.pl/porady.php

 17. ja Says:

  to nie jest tak, jak inaczej nazwać sytuacje jak mega pechem, kiedy ktoś czytaj naiwniak gra regularnie i wtedy kiedy wątpi, przegapi , jest chory i nie wysyła losu nagle okazuje sie ze trafiłby 6…. tak samo dziewczyna dokonujac wyboru los czy np, chleb wybiera chleb .. sprawdza wyniki i ” trafia 6″….. akurat drugi przyklad znam osobiscie… mega niefart czy faktycznie prosci ludzie czasami wygrywają.. gdyby owa kobieta puściła los byłaby dzis milionerką !

  • Luzaq Says:

   Nie byłaby bo gdyby wykupiła los, jej wytypowane liczby byłyby w ewidencji lotto i jej zestaw liczb byłby pominięty. Ponadto, cofasz się w czasie. Gdyby wytypowała te liczby, na bank wylosowaliby i tak inne, co wynika z rachunku prawdopodobieństwa. Dodatkowo działa efekt motyla.

 18. Szpila Says:

  Każdy twierdzi – wygrywałem, grałem, gram, niegram i tak w koło. A tak naprawdę z rachunku prawdopodobieństwa wychodzi, że ttalizator i tak zarobi i tak. Do tego dorzucić pewne tzw. „usprawnienia (ulepszenia)” i ten zarobek się powiększa – a głupia tłuszcza gra jak najęta !!! Czasami zdarzy się, że ktoś wygra, bo musi, żeby interes się kręcił. Nadzieja jest matką tych z matriksa. Przecież w Polsce wszystko jest szyte grubymi nićmi – TAK WSZYSTKO. Bo Ci mądrzejsi, albo wyjechali, albo zajmują pośrednie stanowiska. Natomiast, w układowym systemie wsparcia do góry wypływa śmiedząca substancja, którą czuć na odległość.

 19. Zerrkos Says:

  Hmm, dlatego ja już nie gram w lotto jak dawniej. Teraz od czasu do czasu puszczam sobie 1 zakład tak dla zabawy. I też nie wygrywam, ale za to nie wydaje mnóstwa kasy. W koncu pare zł nie robi różnicy. Pozatym nie wydaje się Wam dziwna taka sytuacja? Kiedy grałem w lotto dużo na te same liczby i skreśliłem pewien system na 1 kuponie, w ciagu 8 losowań trafiłem 8 trójek. Miałem wrażenie, że w ciągu tego miesiąca liczby z maszyny jakby krąża w obrębie moich liczb. Po tych kilku losowaniach passa się skończyła i trwało to tak pół roku!!! Wtedy to dosłownie żadnej 3 nie trafilem, mimo, że wtedy wysyłałem praktycznie co losowanie. A po pół roku znowu sytuacja się powtórzyła, w ciągu kilku losowań trafiłem prawie, że pod rząd kilka trójek. I wtedy coś mi zaświtało, że maszyna musi być jakoś sterowana. Po skończeniu tej passy przestałem grać, ale nadal śledziłem swoje liczby i przez kolejne pół roku nie było nic. A kiedy myślałem, że no teoretycznie znowu po pół roku coś powinno się dziać to…. oni zmienili akurat wtedy maszynę do losowania!!! Jak na złość. Więc przestałem śledzić dalsze koleje mojego super trójkowego kuponu 😉

 20. Seba Says:

  LOTTO w komunikacie podaje, że padły np. trzy szóstki i podaje nazwy miejscowości. Kto wie, ile tak naprawdę padło szóstek? Ten kto trafił jedną z tych trzech, dostanie jedną trzecią wygranej, a totalizator skasuje resztę kasy dla siebie.

  Inna sprawa, to bezpośrednie, na żywo, losowanie gier. Zauważyłem jedną rzecz. Podczas losowania przerywa się na kilkanaście sekund transmisja i następuje buforowanie strony. Po zakończeniu buforowania, transmisja biegnie dalej od tego samego momentu, gdy została przerwana. Przecież powinna być różnica w przekazywanym obrazie, ponieważ czas „pobiegł” do przodu. Powinno brakować jakichś elementów losowania.

  • zalb Says:

   Gdzie ty to oglądałeś? Na youtube? Czy może w tv masz buforowanie?

 21. galon Says:

  Ja zaczołem wygrywać gdy przestałem grać.
  Więcej pieniędzy zostaje mi w kieszeni !
  O firmie G-tech czytałem już wiele i jest ona odpowiedzialan za przekręty nie tylko u nas ale chyba też we Włoszech czy w Bułgarii , tam były przypadki że w dwóch losowaniach pod rząd były te same liczby bo panowie z obsługi się nie przyłożyli do swej „roboty”…
  Nie grać , to najlepszy pomysł i polecam tak robić.

  • ewa Says:

   u nas jakiś czas temu również w dwu kolejnych losowaniach padły te same liczby – a było to 1,2,3,4,5,6
   to było w styczniu chyba 3 lata temu ( o ile dobrze pamiętam)

 22. PIK Says:

  Lotto nie jest instytucja charytatywna, rola lotto to zarabiac pieniadze ludzi naiwnych a ze tych nie brakuje lotto ma sie coraz lepiej.
  Naprawde nie robi mi roznicy w jaki sposob lotto roluje naiwnych, tak czy inaczej lotto zawsze wygrywa pieniadze ludzi ktorzy chca zostac milonerami.
  Lotto zarabia najwiecej w czasie kryzysu, niezaleznie od kraju w ktorym ten kryzys ma miejsce.
  Jedyna metoda na „zniszczenie” lotto i na poprawe swoich finansow jest nastepujaca: nie grac.
  No coz kazdemu sie zdaje ze to on teraz wygra i nie jest istotne czyje sa te pieniadze, najwazniejsze jest ich zdobycie.
  Metody lotto na zdobycie pieniedzy nie sa byc moze zbyt chwalebne, ale grajacy rowniez nie zaluguja na pochwale.
  Konkluzja jest prosta metody lotto sa tyle warte co ……….

  W lotto jest zawsze „duzo powolanych, malo wybranych” cos wam to przypomina ?

 23. RazPutin Says:

  ot przeczytałem i nie popatrzyłem na film

 24. RazPutin Says:

  szkoda tylko, ze w artykule nie podajecie dat kiedy to miały miejsce te wpadki

  • Matyja Says:

   Witam,grałem gram i grać będę,na miliony to nie liczę,drobne kwoty pomnożone zakłady, na jednakowe liczby ,to
   jest klucz do wygrywania.Zgadzam się z przedmówcami o oszustwie TSa,co do wysokich wygranych,te pomyłki w zamianie liczb ,to nie pomyłka firmy,tylko,ktoś z graczy trafił podstawione liczby,i musieli przekręt zrobić,aby nie
   stracić,tylko gdzie kontrola CBŚ,bo to jest oszustwo,które jest ścigane z urzędu.Rząd przyzwala na takie machlojki
   i NIK..Tyle w temacie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: