UWAGA: UE w trybie pilnym ekstremalnie podwyższyła normy promieniowania!


Prawdziwe intencje politykȯw z Unii Europejskiej zostały właśnie całkowicie odkryte. Odpowiednim rozporządzeniem, wydanym w trybie PILNYM podwyższyli oni dopuszczalną normę radioaktywności w żywności z 600 do 12500 bekereli na kilogram !

Z dniem 27 marca 2011 roku Unia Europejska, w trybie pilnym (przyspieszonym), wprowadziła w życie nowe rozporządzenie dot. dopuszczalnej ilości radioaktywności w pożywieniu /(EU) Nr. 297/2011) /, nagle podwyższając tą granicę …. aż 25-krotnie !

Poprzednia granica była ustalona na 600 bekereli na kilogram pożywienia i była już podwyższona, ze względu na przepisy unijne, nakazujące napromieniowywać każdą transportowaną żywność (w oparciu o niby nieobowiązkowy Codex Alimenatrius). Nowa „bezpieczna granica” to … 12500 bekereli na każdy kilogram pożywienia !!!

Tym razem nie ma przypadku ! Rozporządzenie już w tytule informuje, że podwyższenie normy związane jest z katastrofą w Fukushimie.

Dla każdego obywatela Unii Europejskiej powinno być już w tym momencie całkowicie jasne, że politycy unijni nie kierują się dbałością o jego bezpieczeństwo i zdrowie, lecz tylko i wyłącznie o dobrą kondycję ich niektórych firm. Rozporządzenie to ma umożliwić kontynuację importu wielu artykułów z Japonii do UE i mimo znacznego napromieniowania oraz sprzedawanie ich obywatelom Unii jako „bezpieczne”i „przetestowane”.

Nie obawiajcie się, podejrzewam że niedługo dowiecie się z mediów, iż ekstremalne wręcz podwyższenie normy promieniowania jest tak naprawdę zbawienne dla nas wszystkich i nowa ustawa ma tak naprawdę na celu polepszenie zdrowia obywateli UE.

Specjaliści od PR muszą tylko jeszcze wymyślić kilka dobrych sloganów w temacie, które będą mogły być później masowo powtarzane przez „neo-racjonalistow”.

http://www.globalnaswiadomosc.com/

Reklamy

Komentarzy 12 to “UWAGA: UE w trybie pilnym ekstremalnie podwyższyła normy promieniowania!”

 1. Ewa Says:

  I powoli nadchodzi ten czas z przepowiedni, że … Samozagłada coming up.

  • cougar Says:

   czy to byla przepowiednia dwujezyczna…?

 2. Julian Says:

  Mają nas za osłów i próbują wmówić, że jeśli podniosą dopuszczalne normy napromieniowania żywności to ta żywność w świetle nowego dekretu staje się automatycznie nieszkodliwa:( Kpina.

  • Szpila Says:

   I tak już niektórzy są osłami. Głosując na Donaldów niektórzy Polacy udowodnili, że sa masochistami. Tak więc, głupiemu promieniowanie nie zaszkodzi, bo będzie myślał, że to dla jego dobra. Paa!

 3. Beata Says:

  Wysluchaj bardzo wazne jest nawet wzmianka o Polsce
  bENJAMIN FULFORD ON JEFF RENSE 30 march 2011 http://www.geraldcelentechannel.blogspot.com http://www.rense.com http://www.youtube.com

 4. ja tez Says:

  w którym miejscu w rozporzadzeniu jest napisane o podwyzszeniu norm? czytalem 2x i nic nie znalazlem:(

  • Jacolo Says:

   Czytałeś nowe rozporządzenie bo to aktualnie wchodzi??

  • spinka Says:

   Samo rozporządzenie EU Nr. 297/2011 nie podaje dopuszczalnych wartości promieniowania, ale poprzez odwołania do odpowiednich wcześniejszych (kryzysowych) rozporządzeń, “de facto” ustala je wg. norm w tych wcześniejszych rozporządzeniach określonych, tzn. 10 krotne podwyższenie norm. Z powyższej tabeli wyraźnie wynika, że dopuszczalna zawartość 2 odmian radioaktywnego Cezu podwyższono z 1250 bekereli na kilogram do 12500 bekereli na kilogram pożywienia. Proszę tez wziąć pod uwagę, że odpowiednimi załącznikami rozszerzono listę „mniej ważnych produktów”.

   Źródło: Globalna Świadomość

 5. Biedrona Says:

  Pozdrawiam wszystkich. Poruszasz ważne tematy, bardzo Ci dziękuje. Będę tu częstym gościem.
  Dobra robota.

 6. Ja Says:

  Tu roporządzenie:
  http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2011:080:0005:0008:PL:PDF
  A tutaj wyjaśnienie:
  http://www.globalnaswiadomosc.com/wyjasnieniedoart31311.htm

 7. vionna Says:

  Az chce sie brutalnie powiedziec ku@@@a mac!!!
  Nikt sie z nami nie liczy.

  • cougar Says:

   dokladnie…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: