Jak degenerują się narody i znikają państwa


W ciągu tysiącleci swojej historii człowiek nie wymyślił niczego lepszego, niż rodzina.
Nadieżda Siemionowa

Być może, drogi Czytelniku, takie postawienie kwestii wyda Ci się nieco dziwne, chcę jednak przytoczyć jeszcze jeden przykład zadziwiających właściwości organizmu ludzkiego jako radioukładu. Pragnę opowiedzieć o żeńskich genitaliach jako o urządzeniu zapamiętującym. Zaprogramować genitalia kobiety może zawsze tylko pierwszy mężczyzna. Wszyscy pozostali – nawet jeśli postrzegają dzieci urodzone przez kobietę jako swoje powinni w końcu poznać prawdę. Są to dzieci pierwszego mężczyzny ich matki. Kim on był? Wesołym kolegą z klasy, podpitym gawędziarzem, który uwiódł już niejedną dziewczynę nie chcąc brać na siebie odpowiedzialności? Lekkoduchem lub po prostu pasożytem? Dlatego dziewczyna, wykorzystana przez to zwierzę dla zaspokojenia i naturalnego instynktu i porzucona uważana była za zepsutą. Pierwszy mężczyzna zaszczepił jej dzieciom swój genotyp. Dlatego nasi przodkowie gardzili tymi, które nie zachowywały dziewictwa i nie pozwalali swym synom żenić się z nimi.

Zjawisko utrwalania pamięci o genotypie pierwszego mężczyzny w żeńskich genitaliach nazywa się telegonią. Pierwszy zaś mężczyzna, który nie zostaje jednak ojcem dziecka, umieszcza biologiczną podstawę potomstwa kobiety niezależnie od tego, kiedy i z kogo je urodzi. Mężczyzna, który pozbawia kobietę dziewictwa, zostaje genetycznym ojcem jej przyszłych dzieci.

Odkrycie telegonii było ukrywane. W celu oszukania ludzi nawet w encyklopediach pisano, że telegonia nie jest potwierdzona przez naukę. Ale tylko w stosunku do ludzi. Nie zrezygnowali jednak naukowcy z wykorzystywania telegonii w hodowli zwierząt. W przeciwnym razie Rosja nie dysponowałaby najlepszymi rumakami, krowami mlecznymi ani wspaniałymi, dającymi najlepsze futro sobolami.

A teraz zwróćmy uwagę na dzisiejsze czasy. Minęło 150 lat od odkrycia telegonii. W czasach, gdy zachowujemy dziewictwo klaczy i samic sobola, by po raz pierwszy inseminować je najlepszymi przedstawicielami gatunku, pozwalamy swym dzieciom brać udział w bachanaliach rewolucji seksualnej. Uwielbiamy porównywać się z USA. Tam już dawno słowa „miłość i rodzina” znaczą coś innego. Tak! Zbyt dramatyczne okazały się dla USA następstwa niemoralności. W kraju mają 55 milionów narkomanów. Obraz upadku dopełniają inne liczby. Z różnych powodów nie pracuje tam około połowy ludzi w wieku produkcyjnym. Połowa dorosłej ludności USA nie jest w stanie napisać listu. „Czterdzieści cztery miliony dorosłych Amerykanów nie są w stanie obliczyć, ile pieniędzy wydają na zakupy w hipermarkecie, porównać cen produktów, uzyskać informację z tekstu umieszczonego na najprostszych drukach” (Godzina szczytu, nr 44, 1993 rok).

Globalny upadek narodu wywołał w USA popyt na dziewice. To naturalna reakcja obronna społeczeństwa na degenerację, kiedy oczywistą normą jest fakt, że dziewczyny, które hulały przed zamążpójściem, rodzą zboczeńców, narkomanów, inwalidów i chorych psychicznie. Dzisiaj w Stanach Zjednoczonych, według danych bardzo znanego na świecie doktora Kinsi, 37 milionów ludzi wymaga pomocy psychiatry. (R. Klimów, Książę tego świata).

Nowoczesny świat, zlekceważywszy normy moralne i telegonię, w zamian otrzymuje zwyrodnienie narodu na straszną skalę. Te jasno wyrażone formy zwyrodnień już dają o sobie znać w wielu upadłych moralnie państwach, nie wyłączając Rosji. Jeszcze trzy lata temu było u nas 30 tys. narkomanów. Teraz jest ich już 5 mln. Szybko i jawnie rośnie grono złodziei, zboczeńców i gwałcicieli. Ich negatywny wpływ wzmacnia tylko efekt wywołany przez kryzys gospodarczy. Jedna z głównych przyczyn obecnego światowego kryzysu to ignorancja ludzi, wyrażająca się w niemoralności społeczeństwa, które pozwoliło kobiecie ignorować prawa dziedziczenia.

Na eksponowane stanowiska pretendują, a nawet już je zajęli, błędnie zaprogramowani przez przyrodę ludzie. Zaczęli oni w negatywny sposób przeobrażać społeczeństwo. Dzisiaj w Rosji jest bardzo wysoki procent alkoholików. Dziewczęta godzące się na stosunek z mężczyzną, który wypił, powinny wiedzieć, że ich dzieci mogą być pijakami. Może to ominąć jej dzieci, ale odbije się na wnukach, czyniąc je niepełnosprawnymi. Zepsucie, jakim jest niemoralność, przekazywane jest dziedzicznie z tendencją wzrostową z pokolenia na pokolenie i wcześniej lub później przerywa istnienie rodu.

Przykładów potwierdzających związek różnych form niemoralności z urodzeniem upośledzonego potomstwa istnieje więcej niż wystarczająco. Droga do przywrócenia zdrowia każdego narodu, niezależnie od tego czy to Amerykanie, Francuzi czy Rosjanie, biegnie wyłącznie przez przywrócenie przestrzegania norm moralnych. Bez rozwiązania tego problemu ani jedno państwo
nie zgromadzi wystarczającej ilości odpowiednich kadr, które mogłyby wyprowadzić ludzkość z globalnego kryzysu.

A teraz przejrzyjcie programy telewizyjne, które kształtują nasze dzieci: opery mydlane, w których wszystkie pary splotły się w seksualnym kłębku, filmy akcji z gwałcicielami, talk-show z udziałem prostytutek i propaganda upadku norm.
Kiedy rozpadł się Związek Radziecki, kraj ten stał się dostawcą prostytutek do różnych państw świata. A przecież było inaczej…

„W szczytowym okresie II wojny światowej niemiecki lekarz, badający porwane z ZSRR do Niemiec dziewczyny, w wieku od 18 i do 20 lat, postanowił zwrócić się do Hitlera z apelem, by natychmiast rozpoczął rokowania z naszym krajem. Zadziwiło go, że 90% dziewcząt było dziewicami. Pisał, że niemożliwym jest zwyciężyć naród z tak wysokim poziomem moralności” (Słupów, Petersburskie nowostki, nr 31, 1995 rok). W ten sposób niespodzianie jeszcze raz przekonujemy się o negatywnym wpływie ignorowania znaczenia nieodzowności krzemu jako pierwiastka życia. I jeśli za pomoc,| układów opartych na krzemie można zapisać na taśmie magnetofonowej pieśń, to na żeńskich genitaliach raz i na zawsze zapisuje się pieśń życia. I bardzo ważne jest to, kto dokonuje tego zapisu.

_________________

Zrobiono w XIX wieku w Anglii doświadczenie ( Lord Marton ) . Do klaczy pełnej krwi arabskiej dopuszczono samca zebry. Wiadomo ze potomstwa z takiego układu nie było, ale stało sie coś innego.
Po jakimś czasie urodził się źrebak tej klaczy spłodzony przez innego ogiera rasy arabskiej, źrebię miało maść po ojcu lecz w delikatne paski jak zebra.

Energetyka istot żywych podczas kontaktu seksualnego „przechodzi” z samca na samicę.

Z książki Nadieżdy Siemionowej „Szkoła zdrowia”

Reklamy

Komentarzy 13 to “Jak degenerują się narody i znikają państwa”

 1. ciekawy swiata Says:

  Moze faktycznie cos w tym jest….
  W moim przypadku:
  Bylem z kobieta ktora serdecznie kochalem i w ciaz cos do niej czuje, byla to zdecydowanie odwzajemniona milosc, bylismy ze soba kawalek czasu poznalismy sie dosyc mlodo i wspolnie odbylismy swoj ,,pierwszy raz” ,nie zaluje do dnia dzisiejszego ze to wlasnie byla ona.
  Pomimo rozstania w pewnym okresie co sie pozniej stalo jasne ze chodzi o kogos innego zaszla w ciaze z tym kims, fakt ze byl to dla mnie pewien szok jak i rowniez dla niej, natomiast pomimo pewnych zmian w naszych relacjach wciaz jestesmy przyjaciolmi, wiadomosc owa wzbudzila we mnie wiele radosci i cos pozytywnego w duchu co ciezko mi jest opisac slowami z logicznego punktu widzenia przeciez to nie moje dziecko.
  A moze energetycznie wlasnie moje…
  Pozdrawiam serdecznie

 2. Meu Says:

  typowe chromolenie „o szopenie” . problem polega na tym, że istnieje bardzo duża ilość internetowych zasranych tolli, którzy na różne sposoby starają sie przemycić tzw „watykańskie wartości”. Aż żygać sie cche, jak to samo czytam na 100 różnych blogach. Czy te tępe watykańczyki nie mają za ćwierć grosza własnego sumienia????? czy bycie watykańskim pariasem warte jest zaprzedania DUSZY ???? czy warto trafić po wsze czasy w piekielne światy ( mowię o duszy) dla 50 gr od każdego obecnego wpisu???
  katolicym, zwany papizmem, jest watykańskim obrządkiem skąpanym po uszy we krwi niewinnych ludzi. I żadne wychwalanie hymenu tego nie zasłonią. I żadne pieprzenie o czystości tzw przedślubnej tego nie zmażą. Tylko wywołają kolejne, niepotrzebne, sksualne nerwice…

  • widz Says:

   Tak uważasz Meu? To przyjrzyj się narodom islamskim, czy żydom, albo cyganom. Czy oni oddają swoje córki obcym? Czy nie prowadzą się o niebo bardziej moralnie niż biała rasa? A teraz weź sobie sprawdź w czyich rękach są media, które propagują rozwiązłość. Zacznij wreszcie kojarzyć fakty.

 3. GILLO Says:

  Tylko dlaczego mężczyźni nie zaczną zmian od SIEBIE ??? Mężczyzna może hulać do woli, uwodzić kobiety, ba , nawet wieloźeństwo w niektórych społecznościach to norma, ale kobieta, którą bydlak wykorzystał, jest „zepsuta” ? Może opanują swoje chucie ci, którzy „psują” ??? Tym bardziej, że zazwyczaj starsi chłopcy uwodzą młodsze dziewczyny, które nie zawsze umieją bronić się przed pokusami. Czy powinno się więc wyrabiać w córkach 13-14 letnich strach przed mężczyznami ? Jeśli nie, to może zamknąć je i z domu nie wypuszczać ? Niestety , wychowanie w domu nie istnieje, bo dziecko jest ponad połowę dnia POZA domem – wychowuje szkoła i rówieśnicy. Posłać dziewczynę do szkoły żeńskiej, żeby nie miała kontaktu z chłopakami i się nie zakochała? Poza tym , jeśli 50 % społeczeństwa to degeneraci, to ile dziewczyn, nawet porządnych, znajdzie do małzeństwa porządnego chłopaka ?

  • PIK Says:

   Zgadzam sie, ktos to musi zaczac, ja jestem pierwszym mezczyzna, ktory mowi „TAK” na Twoja propozycje… Niezbyt to ladnie wobec plci pieknej, ale ktos musial zaczac, szkoda ze nie byla to kobieta…

 4. nyc Says:

  TY Damian ty masz wysuszony rozum.Jak to jet ze zadne zwierze tej samej plci nie ma zwiazkow sex-ualnych, tylko
  taki kopciuszek jak ty Damian/KIm jestes czlowiekiem czy???
  Bo niemoge powiedziec ze jestez zwierzakiem bo zwierzeta tego nie robia.A ty mowisz ze jestes czlowiekiem i to robisz
  A moze cie stworzyli ci z grupy bilderberg bo oni to sa sami
  umyslowi wykolejency …IDZ I SIE LECZ BO JESTES CHORY
  CALKOWICIE..

 5. zbycho Says:

  Odsyłam do lektury Wojciecha Cejrowskiego, który jednak podważa niektóre szczegóły. Natomiast powinienem zacząć od wyrazów uznania dla autorki tekstu.

  • nelmis Says:

   A mogę się dowiedzieć, która to lektura??

 6. Damian Says:

  A ja jestem gejem i prowadzę szczesliwe życie po swojemu i te sprawy na szczescie MNIE nie dotyczą i nie mam zamiaru sobietym głowy zawracać.

  • krova172@yahoo.fr Says:

   Drogi „geju” Twoje zboczenie jest tylko Twoja prywatna sprawa i nikogo nie obchodzi, zachowaj te informacje dla siebie, ale jesli chcesz sie nia podzilic to wyjdz na ulice i powiadom wszystkich o swoim „gejostwie”. A na poczatek powiedz o tym swoim najblizszym ; matce, ojcu napewno sie uciesza.

  • psycholok Says:

   Może dla Ciebie nie jest jeszcze za późno – takie dewiacje da się leczyć.

 7. Vampirekh Says:

  akademik suchruchoj mowil ze w omsku dali slub 2m mezczyznom, wszyscy krzyczeli pomylka..pomylkaaa, a potem urodzila im sie zebra o masci wuja 😡

  • ayoko77 Says:

   parafraza CO MI ZROBISZ JAK MNIE ZŁAPIESZ? S.Bareja


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: