Ibogaina – wielkie oszustwo mediów, rządów i korporacji


W wielu mediach nie bez powodu słowo spisek próbuje się ośmieszać. Bardzo często sugeruje się przy tym, że w spiski wierzą tylko „ludzie nawiedzeni”, którzy mają problemy z własną psychiką. Dzisiaj jednak mam zamiar zaprezentować Państwu niepodważalny dowód na to, że spiski mediów, rządów i korporacji istnieją. Istnieją wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą naprawdę ogromne pieniądze i gdzie korzyści są obopólne.

Ibogaina jest „organicznym związkiem chemicznym”, który pozyskuje się z „kory afrykańskiej rośliny Tabernanthe Iboga”. „Stwierdzono, że ibogaina jest skuteczna przy leczeniu uzależnień od kokainy, heroiny, etanolu i nikotyny” (wikipedia).

Ibogaina w zwalczaniu uzależnień jest wysoce skuteczna, tak skuteczna, że nic innego nie może się z nią równać! Już podanie niewielkiej dawki powoduje np. „zanik symptomów głodu narkotykowego na czas od kilku dni do nawet kilku tygodni, co znacznie ułatwia przeprowadzenie wstępnej detoksykacji pacjentów” (wikipedia). Nie inaczej jest z uzależnieniem od alkoholu, czy nikotyny. Ibogaina jednak „NIE JEST NIGDZIE ZALEGALIZOWANA JAKO OGÓLNODOSTĘPNY LEK” (sic!). Ba! Handel ibogainą jest nawet zakazany!!! Dlaczego?

Wprowadzenie Ibogainy jako leku de facto oznaczałoby niemal całkowite zlikwidowanie uzależnień. Zniknęliby palacze, alkoholicy i narkomanii. Tyle tylko, że ktoś by na tym stracił i to stracił ogromne pieniądze. Rządy straciłyby wpływy z akcyzy. Korporacje farmaceutyczne straciłyby przychody ze sprzedaży ogromnej masy leków, które kupują przeważnie ludzie chorujący z powodu nadużywania używek. Przemysł tytoniowy i alkoholowy by podupadł. Media straciłyby znaczną część wpływów z reklam alkoholi i lekarstw. Korzyści są obopólne (wielostronne), więc spisek może istnieć!

Ibogainę blokuje się również dlatego, że jest to lekarstwo, które pochodzi z natury, a więc nie można go opatentować i nie można zmaksymalizować zysków ze sprzedaży. Sprzedaż nie leży więc w niczyim interesie, oprócz – rzecz jasna – interesu społeczeństwa, ale kogo on obchodzi? Kogo obchodzi to, że ktoś przypadkiem umrze na raka, albo dostanie marskości wątroby, lub zniszczy własne życie przez narkotyki? Tak naprawdę to nie obchodzi nikogo! Liczą się tylko zyski, zyski i jeszcze raz zyski! Ibogaina jest zakazana!

Wszyscy wierzymy, że rządy i korporacje w swoich działaniach kierują się dobrem ludzi. Nie jest to prawdą. Rządy i korporacja przede wszystkim kierują się interesem własnym, a więc skupiają się na kwestii zysków. Z tego względu przejawiają skłonność do zmowy i oszustwa. Dla wszystkich niestety nie jest to oczywiste. Nie jest, bo cichym wspólnikiem w zmowie jest znaczna część mediów, które pragną uchodzić za niezależne i rzetelne źródła informacji. Niezależne i rzetelne? Mogę się tu tylko uśmiechnąć. Niezależny i rzetelny w znacznej części jest praktycznie tylko internet, no ale ten bez końca pragnie się ocenzurować. Gdy to się uda, to nikt nigdy nie usłyszy o ibogainie i niezliczonej liczbie podobnych spraw. Zatem czy spiski nie istnieją?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ibogaina

PS Musimy zacząć uczyć własne dzieci sceptycyzmu wobec informacji prezentowanych w mediach. Przecież weryfikacja rzetelności informacji nie jest niczym złym. Rozwiązaniem jest również głośne opowiedzenie się obywateli za republiką, czyli za rządami prawa, które będzie stało ponad elitą polityczną i korporacjami. W tym celu powinniśmy zacząć powoływać niezależne fundacje, które będą przyglądały się pracy sądów. Takie fundacje powinny uruchomić stosowne kanały informacyjne, poprzez które będą komunikowały się ze społeczeństwem w sposób niezależny od mediów. Dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie zapisów na informacje w formie biuletynów (newsletter’y) rozsyłanych na e-maile. Gdy tak się stanie, to prawda zacznie zwyciężać, a kłamstwo faktycznie będzie miało krótkie nogi. Teraz jest zgoła inaczej.

http://niepoprawni.pl/

Reklamy

Komentarzy 7 to “Ibogaina – wielkie oszustwo mediów, rządów i korporacji”

 1. plantax-x Says:

  Napiszcie lepiej gdzie szukać ibogainy?

 2. majk Says:

  No i mamy kolejny spisek… Tyle, że cytując Wikipedię do końca, można wyczytać, że np. w USA ibogaina wcale nie jest zakazana jako środek leczniczy – uważana jest za narkotyk w przypadku posiadania przez osoby prywatne – to chyba raczej dobrze – w końcu jak by nie patrzeć w pewnym sensie jest ona też narkotykiem (i dlaczego niby miałaby być powszechnie dostępna?). Poza tym, żeby wprowadzić lek do powszechnego użytku należy wykonać dziesiątki badań, co ciągnie się latami, więc nie dopatrywałbym się tutaj spisku – być może jest to tylko kwestia czasu.

  • bloxen Says:

   w USA ibogaina zakazana ? W USA jest paranoja antynarkotykowa. Polska to naśladuje.
   Rozmiary pustki umyslowej polityków,wymaga by czymś
   się naćpali,może te ich puste lby chociaż czymś się napelnią
   [poza C2H5OH i nikotyna]

 3. emka Says:

  Ładne rzeczy!. Trafny dowód na spisek przeciw społeczaństwu

 4. kev Says:

  Ludzie mają się leczyć długo,nieskutecznie i drogo a póżniej do piachu,tak jest to stworzone.

 5. miziaforum Says:

  mało bardzo mało osób wie , ze za posiadanie ibogainy W USA , GB, -jeśli ja znajdą masz stawiane zarzuty posiadania narkotyków .
  A sprawa natychmiast jest uciszana w mediach , zeby nie było pytań , co to jest , NIGDY PRZENIGDY W ZARZUTACH NIE PADA SŁOWO ,ŻE POSIADAŁ ZATRZYMANY IBOGAINĘ , ZAWSZE NARKOTYKI .
  ===================
  poza tym mało kto wie , że w fabrykach tytoniowych w Polsce , NIEMA PRAWA ROBIĆ ŻADNEJ KONTROLI SANEPID – MAJĄ ZAGWARANTOWANY IMMUNITET , JEŚLI CHODZI O KONTROLĘ SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNĄ

  • Robin Says:

   Na ten temat przeczytalbym chetnie osobna, obszerna notke.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: